Jaki wybrać grzejnik do mieszkania? Przegląd produktów 2025

Jaki wybrać grzejnik do mieszkania? Przegląd produktów 2025, fot. Pixabay
Grzejnik to jeden z kluczowych elementów systemu ogrzewania. Jego zadaniem jest zapewnienie optymalnej temperatury wnętrza poprzez efektywne rozprowadzanie ciepła w pomieszczeniu. Poza funkcją grzewczą grzejniki spełniają również funkcję dekoracyjną.
Na co zwrócić uwagę wybierając grzejnik do mieszkania?
Wybór grzejnika powinien być dobrze przemyślany, ponieważ wpływa na komfort cieplny, oszczędność energii oraz estetykę pomieszczenia. Wyróżniamy kilka aspektów, które należy uwzględnić przy wyborze grzejnika.
- Moc grzewcza – dostosowana do wielkości pomieszczenia, ilości okien i drzwi oraz grubości ocieplenia.
- Typ zasilania.
- Rodzaj podłączenia.
- Materiał wykonania. Na rynku dostępne są produkty wykonane z żeliwa, stali, miedzi i aluminium. Poszczególne materiały różnią się stopniem przewodzenia ciepła oraz odpornością na korozję.
- Efektywność energetyczna. Wybór energooszczędnego grzejnika może przyczynić się do redukcji kosztów za ogrzewanie.
- Design dopasowany do stylu wnętrza.
Rodzaje grzejników do mieszkania
Oferta grzejników dostępnych na rynku jest niezwykle bogata. Grzejniki możemy podzielić ze względu na rodzaj ich zasilania: wodne, elektryczne, olejowe oraz gazowe. Jeżeli chodzi o sposób, w jaki kaloryfery przekazują ciepło do otoczenia, wyróżniamy grzejniki konwekcyjne, które ogrzewają powietrze oraz grzejniki radiacyjne, które ogrzewają bezpośrednio obiekty napotkane na swojej drodze. Dokonując wyboru grzejnika, warto zwrócić uwagę na jego przeznaczenie – parametry grzejnika łazienkowego czy pokojowego różnią się między sobą. W przypadku łazienki częstym wyborem są grzejniki drabinkowe, które dodatkowo pełnią funkcję suszarki do ręczników.
Producenci kaloryferów oferują wiele modeli w konkretnych stylach, wersjach kolorystycznych oraz o zróżnicowanym wzornictwie. Model grzejnika powinien być dobrany do rodzaju instalacji grzewczej, oczekiwań użytkowników oraz rozkładu mieszkania.
Grzejnik Plan Compact
Plan Compact to klasyczny grzejnik panelowy marki Purmo, wyróżniający się płaską płytą frontową. Jego minimalistyczna stylistyka oraz szeroka gama kolorów sprawiają, że doskonale komponuje się zarówno w nowoczesnych, jak i tradycyjnych wnętrzach. Standardowo dostępny jest w kolorze białym (RAL 9016), jednak istnieje możliwość zamówienia innych barw z palety RAL.
Grzejnik może być montowany na ścianie lub jako model stojący. W zestawie znajdują się zawieszenia, korek i odpowietrznik, co ułatwia instalację. Produkt spełnia normy EN442 i EN10130, a jego maksymalna temperatura pracy to 110°C przy ciśnieniu roboczym PN10. Dostępny jest w różnych rozmiarach – wysokościach od 300 do 900 mm oraz szerokościach od 400 do 3000 mm.
Plan Compact objęty jest 10-letnią gwarancją, co potwierdza jego trwałość i wysoką jakość wykonania. Gwarancja udzielana jest pod warunkiem nabycia produktu od autoryzowanego dystrybutora Purmo Group Poland sp. z o.o.
Link do produktu: Grzejniki panelowe Plan Compact
Purmo | Przemysłowa 11 | 44-203 Rybnik
Komentarze
Powiązane
Anna Ruszczak news Coraz więcej firm myśli o własnej instalacji OZE

W związku z inwestycjami w rozwój sieci od stycznia 2023 roku opłaty dystrybucyjne dla firm wzrosły aż o kilkadziesiąt procent, co mocno podwyższa ich rachunki za energię. W kolejnych latach spodziewany...
W związku z inwestycjami w rozwój sieci od stycznia 2023 roku opłaty dystrybucyjne dla firm wzrosły aż o kilkadziesiąt procent, co mocno podwyższa ich rachunki za energię. W kolejnych latach spodziewany jest dalszy wzrost opłat.
Anna Ruszczak news Jak przejść na zielone ciepło

Polskie ciepłownictwo czeka w kolejnych latach zwrot ku rozwiązaniom nisko- i zeroemisyjnym. Skala potrzeb inwestycyjnych sektora jest szacowana na kilkadziesiąt miliardów euro.
Polskie ciepłownictwo czeka w kolejnych latach zwrot ku rozwiązaniom nisko- i zeroemisyjnym. Skala potrzeb inwestycyjnych sektora jest szacowana na kilkadziesiąt miliardów euro.
Anna Ruszczak news Cele Polski w energetyce wiatrowej

W polskiej części Bałtyku rozwijane są obecnie projekty morskich farm wiatrowych o łącznej mocy ok. 8,4 GW. Według analiz zleconych przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej potencjał jest dużo...
W polskiej części Bałtyku rozwijane są obecnie projekty morskich farm wiatrowych o łącznej mocy ok. 8,4 GW. Według analiz zleconych przez Polskie Stowarzyszenie Energetyki Wiatrowej potencjał jest dużo większy i wynosi nawet 33 GW.
Anna Ruszczak news Jak będzie rozliczany prosument lokatorski

Rząd przyjął projekt zmian w ustawie o odnawialnych źródłach energii, a wraz z nim przepisy określające, jak będzie rozliczany prosument lokatorski.
Rząd przyjął projekt zmian w ustawie o odnawialnych źródłach energii, a wraz z nim przepisy określające, jak będzie rozliczany prosument lokatorski.
Anna Ruszczak news Rosnąca produkcja energii z OZE wymaga szybszego dostosowania infrastruktury

Eksperci wskazują, że w Polsce transformacja energetyczna nadal przebiega zbyt wolno, ale rynek pokłada duże nadzieje w przygotowywanej aktualizacji „Polityki energetycznej Polski do 2040 roku”.
Eksperci wskazują, że w Polsce transformacja energetyczna nadal przebiega zbyt wolno, ale rynek pokłada duże nadzieje w przygotowywanej aktualizacji „Polityki energetycznej Polski do 2040 roku”.
Anna Ruszczak news Luka inwestycyjna w zielonej transformacji

Analitycy EY szacują, że inwestycje w transformację polskiego rynku energetycznego do 2030 roku sięgną nawet 135 mld euro, czyli ok. 600 mld zł.
Analitycy EY szacują, że inwestycje w transformację polskiego rynku energetycznego do 2030 roku sięgną nawet 135 mld euro, czyli ok. 600 mld zł.
Agnieszka Żelazna Obowiązki informacyjne w związku ze stosowaniem ograniczonej stawki za dostawy ciepła

15 lutego 2023 roku weszły w życie przepisy nowelizujące ustawę o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw. Powołana wyżej ustawa wprowadziła możliwość...
15 lutego 2023 roku weszły w życie przepisy nowelizujące ustawę o szczególnych rozwiązaniach w zakresie niektórych źródeł ciepła w związku z sytuacją na rynku paliw. Powołana wyżej ustawa wprowadziła możliwość stosowania średniej ceny ciepła wraz z rekompensatą dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Aktualnie – na skutek nowelizacji – zastosowanie znajdzie także maksymalna cena dostawy ciepła.
Przemysław Gogojewicz Podstawy kontroli systemu ogrzewania i klimatyzacji

Przepisy Unii Europejskiej dążą do uzależnienia obowiązku przeprowadzania regularnych kontroli systemów ogrzewania lub klimatyzacji od dokonania zmian, mających wpływ na ich efektywność energetyczną, co...
Przepisy Unii Europejskiej dążą do uzależnienia obowiązku przeprowadzania regularnych kontroli systemów ogrzewania lub klimatyzacji od dokonania zmian, mających wpływ na ich efektywność energetyczną, co wynika z art. 14 oraz art. 15 dyrektywy 2010/31/UE.
Eugenia Śleszyńska Obowiązek kontroli systemu ogrzewania

Budynki SM „Ustronie IV” w Lubinie posiadają instalację centralnego ogrzewania i centralnej ciepłej wody. Wymienione instalacje zostały wyposażone w zawory termostatyczne przygrzejnikowe oraz zawory termostatyczne...
Budynki SM „Ustronie IV” w Lubinie posiadają instalację centralnego ogrzewania i centralnej ciepłej wody. Wymienione instalacje zostały wyposażone w zawory termostatyczne przygrzejnikowe oraz zawory termostatyczne regulujące cyrkulację c.w.u. Dostawcą ciepła do budynków jest firma zewnętrzna tj. Termal Lubin, która jest jednocześnie właścicielem węzłów cieplnych wyposażonych w pełną automatykę – pisze Czytelniczka i pyta: czy w naszej spółdzielni jesteśmy zobowiązani wykonać kontrolę systemu ogrzewania,...
Anna Ruszczak news Wniosek o zamrożenie cen energii tylko do końca czerwca

Rolnicy, osoby z niepełnosprawnościami i posiadacze Karty Dużej Rodziny tylko do końca czerwca 2023 roku mają czas na złożenie wniosków, umożliwiających skorzystanie z preferencyjnych rozliczeń cen energii,...
Rolnicy, osoby z niepełnosprawnościami i posiadacze Karty Dużej Rodziny tylko do końca czerwca 2023 roku mają czas na złożenie wniosków, umożliwiających skorzystanie z preferencyjnych rozliczeń cen energii, ujętych w Tarczy Solidarnościowej.
Wojciech Jan Konieczny Rozliczanie kosztów mediów nie takie trudne (cz. II)

Kontynuując przedstawiony w poprzednim wydaniu miesięcznika „Administrator i Menedżer Nieruchomości” temat rozliczania mediów w nieruchomościach, w niniejszym artykule przedstawiam metodę rozliczenia kosztów...
Kontynuując przedstawiony w poprzednim wydaniu miesięcznika „Administrator i Menedżer Nieruchomości” temat rozliczania mediów w nieruchomościach, w niniejszym artykule przedstawiam metodę rozliczenia kosztów zakupu ciepła i dostawy wody dla budynków, w których znajdują się lokale mieszkalne i użytkowe.
Anna Ruszczak news Rośnie zainteresowanie geotermią w ciepłownictwie

Geotermia nie zależy od pogody, dzięki czemu jest stabilnym źródłem czystej energii. Może stanowić alternatywę dla ropy, gazu czy węgla.
Geotermia nie zależy od pogody, dzięki czemu jest stabilnym źródłem czystej energii. Może stanowić alternatywę dla ropy, gazu czy węgla.
Anna Ruszczak news Magazyn energii z dotacją

Magazyny energii i ciepła stają się coraz bardziej popularne wśród inwestorów indywidualnych. Do takich inwestycji zachęcają sytuacja rynkowa i wysokie ceny energii, ale też dotacje w rządowym programie...
Magazyny energii i ciepła stają się coraz bardziej popularne wśród inwestorów indywidualnych. Do takich inwestycji zachęcają sytuacja rynkowa i wysokie ceny energii, ale też dotacje w rządowym programie Mój Prąd.
Anna Ruszczak news Czy to już koniec gazu w Polsce?

W ostatnich dwóch latach gaz ziemny stał się paliwem podwyższonego ryzyka: podlega ogromnym wahaniom cenowym, a po odcięciu dostaw z Rosji rośnie konkurencja o import tego surowca z innych kierunków.
W ostatnich dwóch latach gaz ziemny stał się paliwem podwyższonego ryzyka: podlega ogromnym wahaniom cenowym, a po odcięciu dostaw z Rosji rośnie konkurencja o import tego surowca z innych kierunków.
Anna Ruszczak news Polacy pracują nad ekologicznym wodorem

Naukowcy z Politechniki Warszawskiej pracują nad stworzeniem reaktora fotokatalitycznego, który ma służyć do wytwarzania ekologicznego wodoru z biomasy i energii słonecznej.
Naukowcy z Politechniki Warszawskiej pracują nad stworzeniem reaktora fotokatalitycznego, który ma służyć do wytwarzania ekologicznego wodoru z biomasy i energii słonecznej.
Anna Ruszczak news Chłodzenie mieszkań coraz ważniejsze

Przed Polską kolejna fala upałów, a średnia temperatura obszarowa powietrza w kraju wzrasta. Polacy coraz bardziej interesują się systemami chłodzenia domu.
Przed Polską kolejna fala upałów, a średnia temperatura obszarowa powietrza w kraju wzrasta. Polacy coraz bardziej interesują się systemami chłodzenia domu.
Bartłomiej Żukowski Pułapki prawne w umowie transmisji ciepła

Rozpoczynając swoje funkcjonowanie wspólnota mieszkaniowa – a znacznie częściej zarządca, któremu powierzono czynności zarządzania nieruchomością wspólną – musi uporządkować kwestie organizacyjne i księgowe....
Rozpoczynając swoje funkcjonowanie wspólnota mieszkaniowa – a znacznie częściej zarządca, któremu powierzono czynności zarządzania nieruchomością wspólną – musi uporządkować kwestie organizacyjne i księgowe. Rozpoczynając zarządzanie nową wspólnotą, powstałą wskutek zrealizowania inwestycji przez dewelopera, warto szczegółowo przeanalizować zarówno umowy, stanowiące podstawy rozliczeń, jak i same rozliczenia zarówno pod kątem ich rozmiaru, jak i zasadności ich ponoszenia. Poniższe rozważania dotyczą...
Stowarzyszenie na Rzecz Systemów Ociepleń Wtórne ocieplenia budynków z wielkiej płyty – wymagania i zagrożenia

Zgodnie z Prawem budowlanym docieplenie bloku z płyt prefabrykowanych wysokości do 25 m można zrealizować bez projektu budowlanego, stosując uproszczoną procedurę zgłoszenia bez uzyskiwania pozwolenia...
Zgodnie z Prawem budowlanym docieplenie bloku z płyt prefabrykowanych wysokości do 25 m można zrealizować bez projektu budowlanego, stosując uproszczoną procedurę zgłoszenia bez uzyskiwania pozwolenia na budowę. Takich robót dla budynków wysokości do 12 m nawet nie potrzeba zgłaszać.
Wojciech Jan Konieczny Rozliczanie kosztów mediów nie takie trudne (cz. III)

Kontynuując zapoczątkowany w kwietniowym wydaniu „Administratora” temat rozliczania mediów, tym razem przedstawię metodę rozliczenia kosztów zakupu ciepła i dostawy wody dla budynków, w których znajdują...
Kontynuując zapoczątkowany w kwietniowym wydaniu „Administratora” temat rozliczania mediów, tym razem przedstawię metodę rozliczenia kosztów zakupu ciepła i dostawy wody dla budynków, w których znajdują się lokale mieszkalne i użytkowe.
Anna Ruszczak news Więcej magazynów energii

Rozwój rynku magazynów energii w Polsce bardzo przyspieszył przez ostatnie lata. Brakuje jednak dobrych uregulowań prawnych i odpowiednich mechanizmów, które by go stymulowały.
Rozwój rynku magazynów energii w Polsce bardzo przyspieszył przez ostatnie lata. Brakuje jednak dobrych uregulowań prawnych i odpowiednich mechanizmów, które by go stymulowały.
Anna Ruszczak news Ponad 6 GW nowych projektów fotowoltaicznych

Instytut Energetyki Odnawialnej podaje, że na koniec pierwszego kwartału 2023 roku w Polsce istniały 3404 farmy PV o łącznej mocy 3356 MW. To 26 proc. mocy zainstalowanej w fotowoltaice.
Instytut Energetyki Odnawialnej podaje, że na koniec pierwszego kwartału 2023 roku w Polsce istniały 3404 farmy PV o łącznej mocy 3356 MW. To 26 proc. mocy zainstalowanej w fotowoltaice.
Przemysław Gogojewicz Świadectwo charakterystyki energetycznej części budynku

Zgodnie z nowelizacją ustawy o charakterystyce energetycznej budynków oraz ustawy prawo budowlane [1] dodany został zapis, dotyczący świadectwa charakterystyki energetycznej części budynków zbywanych lub...
Zgodnie z nowelizacją ustawy o charakterystyce energetycznej budynków oraz ustawy prawo budowlane [1] dodany został zapis, dotyczący świadectwa charakterystyki energetycznej części budynków zbywanych lub wynajmowanych.
Joanna Ryńska Zdalny odczyt ciepłomierzy

Zgodnie z dyrektywą EED jednym ze sposobów zwiększania efektywności energetycznej budynków jest powszechne stosowanie w obiektach wielolokalowych urządzeń służących do rozliczania zużytego ciepła lub chłodu...
Zgodnie z dyrektywą EED jednym ze sposobów zwiększania efektywności energetycznej budynków jest powszechne stosowanie w obiektach wielolokalowych urządzeń służących do rozliczania zużytego ciepła lub chłodu ze zdalnym odczytem ich wskazań.
Anna Ruszczak news Nowe rozwiązania osłonowe

Sejm uchwalił nowelizację ustawy o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku.
Sejm uchwalił nowelizację ustawy o szczególnych rozwiązaniach służących ochronie odbiorców energii elektrycznej w 2023 roku.
Wybrane dla Ciebie
Taka winda to idealne rozwiązanie dla Twojego budynku »

Premia termomodernizacyjna z opcją grantu termomodernizacyjnego »

Posadzki żywiczne - jakie wybrać?

Szukasz fachowca, który naprawi usterki w Twojej nieruchomości? Sprawdź »

Jak ocieplić budynek lub wykonać naprawę izolacji?

Domofony - zabezpieczenie budynku przed obcymi »

Jak prawidłowo dobrać materiały do ocieplenia budynku?

Chcesz uniknąć kosztownych uszkodzeń dachu i rynien tej zimy?

Narzędzia dla zarządców nieruchomości - zobacz najlepsze aplikacje »

Jak zaoszczędzić miejsce przeznaczone na pojemniki na odpady »

Renowacja schodów - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Jak prawidłowo wykonać hydroizolację balkonu? Zobacz film »

Programy ubezpieczeń dla zarządców wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych »

Programy wspierające zarządzanie nieruchomościami Zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami

Sprawdź zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami.
Sprawdź zestawienie najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami.
Sposób na zdrową i czystą wodę bez bakterii »

Redakcja AiMN Centrum monitoringu wizyjnego osiedla

Kradzieże, włamania, napady czy akty wandalizmu – to tylko kilka przykładów z długiej listy zagrożeń, jakie mogą czyhać na mieszkańców osiedla. Stąd zamykanie osiedli mieszkaniowych i stosowanie na ich...
Kradzieże, włamania, napady czy akty wandalizmu – to tylko kilka przykładów z długiej listy zagrożeń, jakie mogą czyhać na mieszkańców osiedla. Stąd zamykanie osiedli mieszkaniowych i stosowanie na ich obszarze monitoringu to praktyka, która w ostatnich latach zyskuje na popularności. Wszystko po to, aby zapewnić mieszkańcom osiedla najwyższy poziom bezpieczeństwa.
Prawidłowa wentylacja w mieszkaniu, dzięki prostym modyfikacjom »

Ultradźwiękowe czy skrzydełkowe - jakie wodomierze wybrać?

Renowacja schodów z lastryka - jak je naprawić i zabezpieczyć przed zniszczeniem?

Buderus Powietrzne pompy ciepła Buderus - Logatherm WLW186i AR oraz WLW176i AR

Rodzina przyszłościowych pomp ciepła bazujących na naturalnym czynniku chłodniczym, jakim jest propan (R290), została powiększona o kolejne dwie jednostki o mocy 10 i 12 kW. Dotychczas były dostępne modele...
Rodzina przyszłościowych pomp ciepła bazujących na naturalnym czynniku chłodniczym, jakim jest propan (R290), została powiększona o kolejne dwie jednostki o mocy 10 i 12 kW. Dotychczas były dostępne modele o mocach: 4, 5 i 7 kW. Przybliżona moc grzewcza podawana w przypadku pomp ciepła Logatherm WLW186i AR i WLW176i AR odnosi się do temperatury zewnętrznej -7°C.
Czy zastanawiałeś się, jak inteligentne śmietniki mogą ułatwić gospodarowanie odpadami?

Jak ogrzewać i chłodzić odpowiedzialnie?

Dedykowana platforma dla zarządców nieruchomości »

Nowa wersja programu Lokale – 3.3

Oblicz izolacyjność cieplną ścian, podłóg i dachów »

Czym są balkony dostawiane i czy warto je montować?

Jak działa wodomierz i jak wybrać najlepszy model?

Kredyt na finansowanie inwestycji OZE dla wspólnot - zobacz! »

Jaką platformę dla zarządców nieruchomości wybrać? Sprawdź!

Kliknij i doświadcz profesjonalnego zarządzania nieruchomościami »

Najnowsze produkty i technologie
WAGO Building Industry Days 2025 już wkrótce!

Building Industry Days 2025 to wyjątkowe wydarzenie branżowe, które odbędzie się w dniach 11–12 czerwca 2025 roku w nowoczesnej siedzibie firmy WAGO, zlokalizowanej w podwrocławskich Wróblowicach.
Building Industry Days 2025 to wyjątkowe wydarzenie branżowe, które odbędzie się w dniach 11–12 czerwca 2025 roku w nowoczesnej siedzibie firmy WAGO, zlokalizowanej w podwrocławskich Wróblowicach.
Caparol Polska Sp. z o.o. Jak, czym i kiedy malować fasadę swojego domu?

Fasada budynku wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni czy bliźniaka, to coś więcej niż tylko ściany - to pewnego rodzaju portret naszej społeczności. Jej kolor i tekstura są świadkami wspólnych chwil mieszkańców...
Fasada budynku wspólnoty mieszkaniowej, spółdzielni czy bliźniaka, to coś więcej niż tylko ściany - to pewnego rodzaju portret naszej społeczności. Jej kolor i tekstura są świadkami wspólnych chwil mieszkańców – spotkań na świeżym powietrzu, zabaw dzieci czy innych wspomnień, nierzadko uwiecznionych na fotografiach. Wygląd ścian zewnętrznych naszego budynku nie jest przypadkowy – wpływa na nasze samopoczucie, sposób postrzegania przestrzeni i cały wizerunek społeczności. Dlatego warto zadbać, aby...
Blue Bolt Blue Bolt – jak technologia ułatwia życie zarządcy nieruchomości?

Wśród wielu dostępnych na rynku aplikacji można również znaleźć użyteczne narzędzia do zarządzania budynkami, zarówno mieszkalnymi, jak i komercyjnymi. Trzeba jednak wybierać rozważnie. Właściciele, zarządcy...
Wśród wielu dostępnych na rynku aplikacji można również znaleźć użyteczne narzędzia do zarządzania budynkami, zarówno mieszkalnymi, jak i komercyjnymi. Trzeba jednak wybierać rozważnie. Właściciele, zarządcy i administratorzy budynków oczekują innowacyjnych i funkcjonalnych rozwiązań, przynoszących wymierne korzyści. Twórcy aplikacji Blue Bolt wychodzą im naprzeciw.
Kiona Jak SM w Głogowie Zyskuje Miliony z Białych Certyfikatów

14.6% oszczędności i 2097 białych certyfikatów, o wartości na dzisiaj 4 900 000 PLN oraz zmniejszenie zużycia energii cieplnej na poziomie 28,2 kWh/m2, to bilans projektu realizowanego przez Spółdzielnie...
14.6% oszczędności i 2097 białych certyfikatów, o wartości na dzisiaj 4 900 000 PLN oraz zmniejszenie zużycia energii cieplnej na poziomie 28,2 kWh/m2, to bilans projektu realizowanego przez Spółdzielnie Mieszkaniową Nadodrze w Głogowie oraz Kiona.
TrokenTech Sp. z o.o. Jak zoptymalizować remont dachu z papy w bloku przy użyciu płynnych membran hydroizolacyjnych?

Remont dachu w blokach mieszkalnych i budynkach wielorodzinnych to wyzwanie, z którym regularnie mierzy się wielu zarządców nieruchomości, takich jak spółdzielnie mieszkaniowe. Dachy pokryte papą, choć...
Remont dachu w blokach mieszkalnych i budynkach wielorodzinnych to wyzwanie, z którym regularnie mierzy się wielu zarządców nieruchomości, takich jak spółdzielnie mieszkaniowe. Dachy pokryte papą, choć przez lata sprawdzały się jako skuteczna izolacja, z czasem tracą swoje właściwości ochronne. Inwestycja w tradycyjną naprawę może wiązać się z wysokimi kosztami oraz uciążliwościami dla mieszkańców. Alternatywą, która pozwala zoptymalizować proces remontu, są płynne membrany hydroizolacyjne. W poniższym...
Blue Bolt Blue Bolt - rezerwacje zasobów budynkowych - oszczędności i zyski

Idealne rozwiązanie do zarządzania wspólnymi zasobami budynku lub całego osiedla, które wnosi realną wartość dla właściciela i użytkowników? Daje możliwości oszczędzania i czerpania zysków, a jednocześnie...
Idealne rozwiązanie do zarządzania wspólnymi zasobami budynku lub całego osiedla, które wnosi realną wartość dla właściciela i użytkowników? Daje możliwości oszczędzania i czerpania zysków, a jednocześnie komfort i bezpieczeństwo? To możliwe dzięki funkcjonalności współdzielenia i rezerwacji w aplikacji Blue Bolt.