CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 7-8/2017

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

W Wielkopolsce ruszają środki na termomodernizację z projektu JESSICA 2

 Bank Gospodarstwa Krajowego  |  06.02.2018
Bank Gospodarstwa Krajowego

Ponad 173 mln zł ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020  przeznaczone zostanie na preferencyjne pożyczki Jessica 2 finansujące inwestycje termomodernizacyjne budynków wielorodzinnych i użyteczności publicznej w Wielkopolsce. Są to pożyczki o bardzo atrakcyjnym, niskim oprocentowaniu oraz długim okresie spłaty, dopasowane są do potrzeb każdego inwestora i charakterystyki danego projektu. Wsparcia udziela Bank Gospodarstwa Krajowego, jedyny w kraju państwowy bank rozwoju.

Prezesi spółdzielni mieszkaniowych i szefowie firm zarządzających budynkami wspólnot mieszkaniowych mają szansę uzyskać finansowanie na przeprowadzenie termomodernizacji budynków przy wykorzystaniu najnowszych technologii ocieplania, stolarki okiennej i drzwiowej oraz energooszczędnych sposobów ogrzewania.

BGK oferuje pożyczki stosując uproszczone zasady i wymogi wraz z korzystnym podejściem do wyliczania oszczędności w zużyciu energii. Zasady te uwzględniają całość efektów energetycznych, nie tylko cieplnych, co jest nowym rozwiązaniem na rynku. Do tego dochodzi bardzo niskie oprocentowanie pożyczek i długi okres spłaty (nawet do 20 lat), z możliwością przedłużenia okresu karencji.

Istotną kwestią jest to, że wszystkie formalności związane z finansowaniem inwestycji termomodernizacyjnych realizowane są w jednej instytucji. Na dodatek, przy udzielaniu pożyczek Jessica 2 BGK nie pobiera od wnioskodawców żadnych opłat ani prowizji. Wnioski o pożyczki można składać już teraz, aż do czasu wyczerpania dostępnej puli środków. Pożyczki Jessica 2 są jedynym, tak atrakcyjnym finansowaniem termomodernizacji w kraju.

Jak skorzystać ze wsparcia?

Wniosek o pożyczkę należy złożyć w oddziale BGK w Poznaniu przy ul. Składowej 5. Formularze dokumentów i szczegółowe informacje o pożyczkach JESSICA 2 dostępne są na naszej stronie >>

Odpowiedzi na pytania udzielane są pod adresem: lub telefonicznie: 22 522 94 10

BANK GOSPODARSTWA KRAJOWEGO
Oddział w Poznaniu
ul. Składowa 5, 61-888 Poznań
tel. 22 522 94 10

jessica2@bgk.pl
www.bgk.pl/jessica2/termomodernizacja

Komentarze

(0)

Wybrane dla Ciebie


Ruszają środki na termomodernizację z projektu JESSICA 2»

Środki na termomodernizację Jessica2

Ponad 173 mln zł ze środków Wielkopolskiego Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014 – 2020  przeznaczone... czytaj dalej »


Top 5 korzyści z kredytu konsolidacyjnego » Uszkodzone rury kanalizacyjne - co robić? »
Kredyt konsolidacyjny uszkodzone rury kanalizacyjne
Kredyt konsolidacyjny może zapewnić szereg korzyści, jeśli masz dużo zaległych długów (...) czytaj dalej » Uszkodzone rury kanalizacyjne są niezwykle uciążliwą sprawą, zarówno dla administratora budynku, jak i lokatorów (...) czytaj dalej »

Gdzie szukać pomocy przy wskazaniu istotnych nieszczelności oraz sposobu ich naprawy?

Test nieszczelności budynku - nieruchomości

Zrób testy nieszczelności budynków i zobacz, gdzie warto uszczelnić Twój budynek (...) czytaj dalej »


Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »
Czy warto inwestować w platformy schodowe do transportu osób niepełnosprawnych?
Problem psich odchodów na osiedlu platformy schodowe do budynków mieszkalnych
Problem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Możemy pomóc właścicielom czworonogów (...)   czytaj dalej » Platformy schodowe są urządzeniami, które coraz częściej można spotkać w różnego rodzaju miejscach publicznych: szkoły, urzędy… czytaj dalej »

 


Jak ułatwić i skrócić czas odczytu wodomierzy, ciepłomierzy i podzielników kosztów ogrzewania »

Odczyt liczników

Pojedynczy odczyt trwa ułamki sekundy i odbywa się bez bezpośredniego kontaktu urządzenia odczytującego czytaj dalej »


Koncepcja spółdzielni dostępnej dla mieszkańców»
Kredyt hipoteczny - wszystko co musisz o nim wiedzieć»
Spółdzielnia dostępna dla mieszkańców co musisz wiedzieć o kredycie hipotecznym
Opisy wszelkich istotnych działań Zarządu i Rady Nadzorczej przekazywane są do mieszkańców… czytaj dalej » Osoby decydujące się na zaciągnięcie takiego wieloletniego zobowiązania powinny dokładnie przeanalizować wszystkie elementy… czytaj dalej »

środki na termomodernizację z projektu JESSICA 2środki na termomodernizację z projektu JESSICA 2

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

1/2/2018

Aktualny numer:

Administrator 1/2/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Zarządca z mieszkańcem tworzą związek niemal rodzinny
  • - Rewolucja w ochronie danych
Zobacz szczegóły
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl