Artykuł sponsorowany

Status Nieruchomości – Twój partner w zarządzaniu

 Status Nieruchomości  |  25.10.2018
Zarządca Roku 2019
Zarządca Roku 2019
Status Nieruchomości

Status Nieruchomości Sp. z o.o. jest jedną z najstarszych firm zarządzających osiedlami i budynkami należącymi do wspólnot mieszkaniowych na terenie Warszawy.

Od prawie 20 lat zbieramy bogate doświadczenie w zakresie zarządzania na najbardziej wymagającym, stołecznym rynku nieruchomości. Mimo rosnącej konkurencji, każdego roku odnotowujemy dynamiczny wzrost ilości obsługiwanych wspólnot i lokali.

To właśnie dzięki jakości świadczonych usług cieszymy się opinią jednej z najlepszych firm zarządzających nieruchomościami w kraju, co potwierdzają liczne wyróżnienia – w tym tytuł Zarządca Roku – Lider Rynku Nieruchomości przyznawany przez miesięcznik Administrator, w latach 2016, 2017 i 2018 oraz w roku 2019.

Status Nieruchomości

„JESTEŚMY DLA WAS!”

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie i satysfakcja Klientów – czego wyrazem jest towarzyszące nam od lat hasło: „Jesteśmy dla Was!”. Przez blisko 20 lat zaufało nam około 100 wspólnot mieszkaniowych i ich ponad 40 000 mieszkańców. Dołącz do zadowolonych klientów firmy Status na Facebooku >>

Status NieruchomościMając świadomość, że wizerunek firmy w głównej mierze kształtują jej pracownicy, dbamy o stałe podnoszenie ich kwalifikacji poprzez system szkoleń dotyczących zarówno wiedzy merytorycznej, jak i umiejętności interpersonalnych. Dokładamy wielu starań, aby nasi administratorzy i księgowe, obsługujący nieruchomości, spełniali nie tylko nasze standardy zawodowe, ale przede wszystkim potrafili spełnić wysokie wymagania mieszkańców.

Blisko 20 lat istnienia naszej firmy pozwoliło nam zetknąć się z dużą liczbą problemów i zagadnień towarzyszących funkcjonowaniu wspólnot mieszkaniowych. Daje nam to olbrzymie doświadczenie, niezbędne zarówno w codziennej obsłudze nieruchomości, jak i w rozwiązywaniu nadzwyczajnych problemów, które pojawiają się w wielu wspólnotach. Na powierzonych nam nieruchomościach wprowadzamy plany optymalizacji kosztów eksploatacyjnych.

Wprowadzamy rozwiązania prowadzące do oszczędności energii elektrycznej czy też, przy wsparciu zespołu inspektorów budowlanych, przygotowujemy wieloletnie plany remontów oraz usprawnień obsługiwanych budynków. W codziennej pracy kierujemy się otwartością i dostępnością wobec mieszkańców – tak, aby każdy, nawet najmniejszy problem, był jak najszybciej rozwiązany.

„JESTEŚMY LIDERAMI!”

Wiemy, że zaufanie Klientów wypracowywane latami bardzo łatwo jest stracić. Dlatego zatrudniany przez nas personel, przed rozpoczęciem pracy z mieszkańcami, musi przejść szereg szkoleń, mających na celu przygotowanie do działania zgodnie naszymi standardami.

Każda z obsługiwanych przez nas nieruchomości ma przydzielonych co najmniej trzech, przeznaczonych dla danej wspólnoty pracowników: administratora – odpowiedzialnego za codzienne kontakty z mieszkańcami, zarządcę – mającego wieloletnie doświadczenie, który zapewnia administratorowi merytoryczne wsparcie, oraz księgowego – odpowiedzialnego za rozliczanie finansów wspólnoty.

Nad prawidłową pracą zespołów czuwa Dyrektor ds. Zarządzania, Zarząd Spółki oraz współpracujące kancelarie prawne. Więcej o Status Nieruchomości możesz przeczytać na Naszej stronie internetowej >>

Status Nieruchomości Status Nieruchomości Sp. z o.o.
Broniewskiego 3
01-785 Warszawa
Tel. +48 22 329-21-00
Fax +48 22 329-21-24

(Status Nieruchomości, zarządca nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, Zarządca roku 2019)

Komentarze

(0)

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.INFO

PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.info

7-8/2020

Aktualny numer:

Administrator 7-8/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Zmiany w Prawie budowlanym
  • - Wyrok eksmisyjny w SM
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 19453|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 16588|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11862|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl