Artykuł sponsorowany

Dlaczego powinieneś wykonać przegląd zestawów hydroforowych?

 Wilo Polska Sp. z o.o.  |  25.10.2018
Przegląd zestawów hydroforowych pomaga uniknąć awarii i przerw w dostawie wody.
Przegląd zestawów hydroforowych pomaga uniknąć awarii i przerw w dostawie wody.
Wilo

Odpowiedź na tytułowe pytanie jest bardzo prosta: aby uniknąć awarii i przerw w dostawie wody. Prowadzone badania i statystyki wskazują, że aż ponad połowy występujących awarii można było uniknąć właśnie poprzez wykonywanie regularnych przeglądów.

Można uznać, że profilaktyka jest to sposób na zredukowanie liczby awarii czy poważnych usterek. Ponadto systematyczne przeglądy i ewentualna konserwacja nie naruszają znacząco budżetu gospodarstw domowych. Są to wydatki rzędu kilkudziesięciu złotych, w przeciwieństwie do wybuchu poważnych awarii, których usunięcie generuje znacznie wyższe koszty – to po pierwsze. Po drugie – awaria zestawu hydroforowego oznacza przerwy w dostawie wody, a to z kolei utrudnia mieszkańcom codzienne funkcjonowanie, wywołuje w nich złość i frustrację.

Wspomnieć należy, że konieczność przeprowadzania regularnych przeglądów regulują też przepisy krajowe. Zestawy hydroforowe zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. (Dz.U. Nr.109 Poz. 719.) muszą być przeglądane raz w roku.

Firma Wilo oferuje szereg rozwiązań pozwalających na stałe monitorowanie pracy urządzeń. Niezawodność i optymalne wykorzystanie energii to nie tylko gwarancja komfortu eksploatacji, lecz także znaczne oszczędności w perspektywie czasu.

Przegląd zestawów hydroforowych

Firma Wilo stara się odpowiadać na potrzeby i oczekiwania obecnych oraz przyszłych klientów, co ma odzwierciedlenie w proponowanej ofercie rynkowej. Dla osób, które doceniają korzyści długofalowych rozwiązań systemowych, firma Wilo przygotowała pakiety usług serwisowych: SmartComfort i Gwarancja Premium. Zapewniają one pilnowanie kalendarza wizyt serwisowych i wymian po stronie Wilo w ramach zawartych umów Comfort i Gwarancja Premium. Ponadto eksperci z firmy są w stanie przygotować indywidualne rozwiązania serwisowe.

Nadzór i opiekę nad zestawami hydroforowymi zostaw nam!

 

Wilo Polska Sp. z o.o.

ul. Jedności 5, 05- 506 Lesznowola

tel.: 22 702 61 61
fax: 22 702 61 00
e-mail:

www.wilo.pl

 

[wilo polska,zestawy hydroforowe,przegląd zestawów hydroforowych]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Czy uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przyległych nieruchomości gruntowych oraz udzielenia zarządowi (zarządcy nieruchomości) pełnomocnictwa do wykonania czynności zmierzających do osiągnięcia tego celu, zapaść muszą:

Produkty i technologie

12/2018

Aktualny numer:

Administrator 12/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozstanie z wieczystym użytkowaniem
  • - Termomodernizacja a smog
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 15888|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 9536|Ocena: 1.5
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl