Artykuł sponsorowany

TuMieszkamy chce zrewolucjonizować rynek w Polsce

 TuMieszkamy  |  07.01.2020
Tomas Ramanauskas – Wiceprezes Zarządu TuMieszkamy
Tomas Ramanauskas – Wiceprezes Zarządu TuMieszkamy
TuMieszkamy

W ostatnich latach polski rynek nieruchomości przeżywa rozkwit. Brakowało na nim jednak podmiotu, który w skali całego kraju zająłby się kompleksowym i nowoczesnym zarządzaniem nieruchomościami. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest marka TuMieszkamy, która dzięki potencjałowi spółek należących do grupy City Service Polska, jest w stanie zaspokoić rosnące potrzeby mieszkańców zarządzanych budynków.

Rok 2019 był rokiem bardzo aktywnym i pracowitym dla TuMieszkamy. Będąc ciągle młodą marką na rynku, TuMieszkamy dąży do zrewolucjonizowania branży zarządzania nieruchomościami poprzez wprowadzanie nowych standardów, innowacyjnych rozwiązań i nowych technologii w obszarze usług zarządzania nieruchomościami.

Dowiedz się więcej >>

„Liczba obsługiwanych nieruchomości stawia nas wśród największych zarządców w Polsce. Posiadamy ponad 100 biur na terenie całego kraju, co pozwala nam być zawsze blisko naszych klientów. Dodatkowo ciągle poszukujemy innowacyjnych rozwiązań, które zapewnią nie tylko wygodę mieszkańcom, lecz także usprawnią naszą codzienną pracę, tak byśmy mogli, w jak największej mierze poświęcić się budowaniu harmonijnego środowiska do życia dla naszych mieszkańców, a poprzez dbanie o ich nieruchomość wpływać pozytywnie na jej rosnącą wartość” – dla portalu Administrator24.info wypowiedział się Wiceprezes Zarządu TuMieszkamy –  Tomas Ramanauskas.

„W tym roku koncentrowaliśmy się na podnoszeniu jakości oferowanych przez nas usług. Dodatkowo był to rok innowacji oraz wprowadzenia dużych projektów o zasięgu ogólnopolskim. Stworzyliśmy dwa Centra Księgowości Usługowej, skąd prowadzimy sprawnie i bardziej efektywnie księgowość naszych klientów. Ciągle unowocześniamy narzędzia komunikacji z naszymi mieszkańcami – oprócz Strefy Klienta online, dostępna jest dla naszych mieszkańców infolinia Dział Obsługi Mieszkańców – czynna 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, dodatkowo nasi mieszkańcy komunikują się z nami przez komunikator na portalu społecznościowym Facebooku. Poza tym wprowadziliśmy nowoczesne przeglądy techniczne nieruchomości realizowane dronami. Nie przestajemy się rozwijać. Rok 2020 na pewno także zaskoczy rynek w Polsce kolejnymi innowacjami w TuMieszkamy” – dodał.

TuMieszkamy wprowadza światowe standardy na polski rynek

Spółki należące do TuMieszkamy od lat wprowadzają na polski rynek nieruchomości nowoczesne, światowe rozwiązania i nieprzeciętny standard obsługi. Korzystając ze zgromadzonej wiedzy i doświadczenia grupy City Service SE, do której należy TuMieszkamy, marka jest w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom mieszkańców. Zaufaj profesjonalistom >>

„Wraz z rosnącą liczbą klientów oraz ich wymagań, jak też z myślą o sprawniejszej i bardziej efektywnej realizacji zadań zainaugurowaliśmy pracę dedykowanych Centrów Księgowości Usługowej TuMieszkamy w Koszalinie – 1 kwietnia 2019 roku oraz w Lublinie – 1 czerwca 2019 roku. O tym, jak przełomowe jest to rozwiązanie, świadczy spore zainteresowanie mediów branżowych. Na temat budowy Centrów Księgowości Usługowej TuMieszkamy pisały liczne media ogólnopolskie oraz portale branżowe” – wskazał dalej w rozmowie Wiceprezes TuMieszkamy Tomas Ramanauskas

Trend centralizacji obsługi wybranych procesów biznesowych przez firmy, ogólnie już panujący w wielu branżach, został także zapoczątkowany przez TuMieszkamy w branży zarządzania nieruchomościami w Polsce. Centra Księgowości Usługowej TuMieszkamy są strategicznym narzędziem budującym przewagę konkurencyjną w obszarze efektywnej realizacji usług dla klientów. Innowacyjne rozwiązania w obszarze obsługi klienta z wykorzystaniem najnowocześniejszych technologii zapewniają sprawną obsługę tu i teraz. Głównymi zaletami dedykowanych centrów księgowości są: większa płynność, efektywność oraz szybkość realizowanych usług, co pozwala również na optymalizację kosztów oraz zwiększenie operatywności TuMieszkamy w sektorze oferowanych usług.

Innowacja kluczem do sukcesu w branży zarządzania nieruchomościami

Przeglądy techniczne nieruchomości przy wykorzystaniu dronów to kolejna innowacja wprowadzona przez TuMieszkamy w 2019 roku. Drony dostępne są w każdym regionie Polski. Naszym głównym celem przy wprowadzeniu tej usługi jest bezpieczeństwo oraz kompleksowość oferowanych przez nas usług.

Drony doskonale sprawdzają się w przeglądach technicznych nieruchomości, a przede wszystkim obiektów, elementów nieruchomości trudno dostępnych np. kominów, dachów, obróbek blacharskich oraz różnego rodzaju instalacji. Oprócz przeglądów technicznych dokonywane są inspekcje termowizyjne całego obiektu budowlanego, co pozwala zidentyfikować wszystkie miejsca utraty energii cieplnej. Zastosowanie drona z kamerą termowizyjną stanowi również doskonałe źródło informacji o skuteczności przeprowadzenia procesów termowizyjnych, szczególnie na etapie odbioru prac budowlanych lub w okresie poprzedzającym zakończenie okresu gwarancyjnego.

Budowanie pozytywnych relacji z klientami i mieszkańcami

TuMieszkamy jako jedyny zarządca nieruchomości z myślą o wygodzie mieszkańców i zapewnieniu im poczucia bezpieczeństwa uruchomił w 2018 roku infolinię czynną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Infolinia w  procesie zarządzania nieruchomościami to narzędzie optymalne – nie tylko zwiększa efektywność odpowiedzi na zdarzenia zgłaszane przez mieszkańców, lecz także buduje zaufanie i relację. W 2019 roku znacznie zoptymalizowano procesy obsługi mieszkańców poprzez infolinię oraz wprowadzono nowe usługi. Biorąc pod uwagę średnią, miesięczną ilość połączeń odebranych przez Dział Obsługi Mieszkańców TuMieszkamy obserwujemy wzrost na poziomie 45 proc. – jest to rewelacyjny wynik, który poświadcza, jak szybko i sprawnie działamy w tym kanale komunikacji oraz jak nasi mieszkańcy polubili ten sposób kontaktu ze swoim administratorem.

Marka oferuje swoim mieszkańcom także internetową Strefę Klienta, która jest przystosowana zarówno do komputerów, jak i urządzeń mobilnych, co sprawia, że dostęp do niej jest bardzo wygodny i może odbyć się w każdym miejscu i o każdej porze. Polacy prowadzą dynamiczny tryb życia, a nieograniczony dostęp do infolinii oraz internetowej Strefy Klienta daje możliwość kontaktu z zarządcą o dowolnej porze, nawet w weekendy i święta. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, w poważnych sytuacjach wymagających pomocy lub interwencji można zareagować natychmiast i rozwiązać je bezzwłocznie. Także w codziennych kwestiach, takich jak rozliczenia czy zgłaszanie stanu licznika, tego typu rozwiązania sprawdzają się dużo lepiej niż standardowe spisywanie liczników danego dnia o danej godzinie.

Jednocześnie TuMieszkamy nie zapomina o tym, jak ważny jest bezpośredni kontakt zarządcy nieruchomości z mieszkańcami. Spotkania z mieszkańcami często odbywają się przy okazji wydarzeń organizowanych przez markę dla swoich mieszkańców, m.in. Dzień Dziecka czy Dzień Sąsiada. Dobre relacje sąsiedzkie nie tylko uprzyjemniają mieszkanie w danym miejscu, lecz także pozytywnie wpływają na komfort życia i poczucie bezpieczeństwa. TuMieszkamy wie, że jako administratorzy odpowiadają za obecną sytuację anonimowości w ramach osiedli mieszkaniowych na terenie naszego kraju. Dodatkowo marka chce aktywizować mieszkańców, proponując im wspólny udział w akcjach charytatywnych.

TuMieszkamy jest największym podmiotem w Polsce oferującym usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami. Posiada łącznie ponad 100 placówek w każdym regionie Polski. Łączna powierzchnia zarządzanych przez TuMieszkamy budynków przekracza 9 mln mkw. TuMieszkamy już znalazło się w gronie Liderów Rynku Nieruchomości i zostało uhonorowane tytułem Zarządcy Roku 2018 – Lidera Rynku Nieruchomości.

Więcej informacji o TuMieszkamy można znaleźć na stronie www.tumieszkamy.pl

(tumieszkamy, zarządca nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, zarządca, zarządca roku 2018, lider rynku nieruchomości)

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.INFO

PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.info

6/2020

Aktualny numer:

Administrator 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozliczanie fundusz remontowego
  • - Przeglądy techniczne po nowemu
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 19231|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 12592|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11730|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl