Artykuł sponsorowany

TuMieszkamy liderem zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi w Polsce

 TuMieszkamy  |  28.10.2018  |  15
(od lew.) K.Andrzejewski - Dyrektor Regionalny, M.Piotrowski - Dyrektor Regionalny, J.Jakubicka - Kierownik Działu HR, B.Olszewski - Dyrektor Regionalny, A.Górecka Kolasa - Prezes Zarządu, M.Szymański - Dyrektor Regionalny, oraz T.Ramanauskas - Wiceprezes
(od lew.) K.Andrzejewski - Dyrektor Regionalny, M.Piotrowski - Dyrektor Regionalny, J.Jakubicka - Kierownik Działu HR, B.Olszewski - Dyrektor Regionalny, A.Górecka Kolasa - Prezes Zarządu, M.Szymański - Dyrektor Regionalny, oraz T.Ramanauskas - Wiceprezes
TuMieszkamy

W ostatnich latach polski rynek nieruchomości przeżywa rozkwit. Brakowało na nim jednak podmiotu, który w skali całego kraju zająłby się kompleksowym i nowoczesnym zarządzaniem nieruchomościami. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest marka TuMieszkamy, która dzięki potencjałowi spółek należących do grupy City Service Polska, jest w stanie zaspokoić potrzeby mieszkańców zarządzanych budynków.

TuMieszkamy poprzez połączenie 9 firm posiadających łącznie ponad 100 placówek w każdym regionie Polski stało się największym podmiotem zajmującym się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami w kraju. Marka obecna na rynku od stycznia br. już znalazła się w gronie Liderów Rynku Nieruchomości – w październiku br. marka została uhonorowana tytułem Zarządcy Roku 2018 – Lidera Rynku Nieruchomości. Łączna powierzchnia zarządzanych przez nią budynków przekracza 10 mln mkw.

Jak zapewnia TuMieszkamy nagroda jest dla nich dodatkową motywacją nad dalszym rozwojem oraz pracą nad jakością oferowanych usług. To dzięki pracy, zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi naszych pracowników marka TuMieszkamy otrzymała wyróżnienie. Przeszliśmy olbrzymie zmiany wraz z wprowadzeniem TuMieszkamy, a praca nad rozwojem naszych usług ciągle trwa. Nie jesteśmy idealni. Chcemy wprowadzać nowe standardy na rynku, a przy tak dużej ilość zarządzanego zasobu, czasami zdarzają nam się potknięcia, jednak zawsze staramy się szybko reagować, by utrzymać najwyższy poziom usług oraz komfort naszych mieszkańców, a także by wykorzystać dane doświadczenie na przyszłość – dla portalu Administrator24.info wypowiedziała się Pani Prezes stojąca na czele marki TuMieszkamy – Anna Górecka Kolasa. – Uprzednio już dwukrotnie zdobyliśmy ten tytułu dla spółki ZZN. W tym roku wyróżnienie to jest szczególne, ponieważ jest dla naszych wszystkich pracowników, wszystkich spółek, pracujących pod marką TuMieszkamy – dodała. Dowiedz się więcej >>

TuMieszkamy

TuMieszkamy odpowiedzią na potrzeby rynkowe

Na rzecz marki TuMieszkamy pracują firmy z wieloletnim doświadczeniem, lokalni liderzy rynku, tacy jak Zespół Zarządców Nieruchomości, Atrium 21, Progresline TED, Santer, Famix, Concierge, DomBest i Certus. W 2017 roku w spółkach, obecnie zrzeszonych pod marką TuMieszkamy, przeprowadzono telefoniczne badanie satysfakcji członków zarządów wspólnot mieszkaniowych. Aż 85 proc. respondentów było zadowolonych z pracy administratora swojej wspólnoty, z czego połowa jako najważniejszą zaletę wymieniała dobry kontakt, a niemal 40 proc. tryb reagowania na zgłoszone problemy. To samo badanie wykazało, że niemal co czwarty przebadany członek zarządu wspólnoty mieszkaniowej nie wiedział lub miał problem ze zidentyfikowaniem, jaka firma zarządza jego budynkiem. Co ciekawe, znaczna część spośród pozostałych niemal 77 proc., mimo wcześniejszych deklaracji znajomości nazwy, nie potrafiła podać jej prawidłowo. Wyniki badania dały do myślenia osobom stojącym aktualnie na czele marki TuMieszkamy i przyczyniły się do stworzenia jednego, wspólnego podmiotu o nazwie łatwej do zapamiętania – TuMieszkamy.

Światowe standardy zarządzania

Spółki należące do TuMieszkamy od lat wprowadzają na polski rynek nieruchomości nowoczesne, światowe rozwiązania i nieprzeciętny standard obsługi. Korzystając ze zgromadzonej wiedzy i doświadczenia grupy City Service SE, do której należy TuMieszkamy, marka jest w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom mieszkańców. Grupa City Service oprócz Polski działa m.in. na Litwie, Łotwie czy w Hiszpanii. Zaufaj profesjonalistom >>

TuMieszkamy jako jedyny zarządca nieruchomości z myślą o wygodzie mieszkańców i zapewnieniu im poczucia bezpieczeństwa, uruchomiło infolinię czynną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Przy telefonach każdego dnia czuwają profesjonalni konsultanci, którzy są gotowi rozwiązać nawet najbardziej nietypowe problemy mieszkańców. Marka oferuje swoim mieszkańcom, cieszącą się rosnącym powodzeniem, internetową Strefę Klienta, która jest przystosowana zarówno do komputerów, jak i urządzeń mobilnych, co sprawia, że dostęp do niej jest bardzo wygodny i może odbyć się w każdym miejscu i o każdej porze. Jednocześnie TuMieszkamy nie zapomina o tym, jak ważny jest bezpośredni kontakt zarządcy nieruchomości z mieszkańcami. Dyrektorzy regionalni oraz lokalni na bieżąco spotykają się mieszkańcami i rozmawiają na różne tematy. Spotkania te często odbywają się przy okazji wydarzeń organizowanych przez markę dla swoich mieszkańców, m.in. Dzień Dziecka czy Dzień Sąsiada. Do dyspozycji mieszkańców pozostają także świetnie przeszkoleni pracownicy ponad 100 biur obsługi klienta w całym kraju.

TuMieszkamy
 
Nagroda jest potwierdzeniem, że utrzymywanie wysokiej jakości pracy oraz dbałość o zadowolenie mieszkańców to klucz do sukcesu. TuMieszkamy zapewnia, że nagroda to dla nich sygnał, jak wielką rolę mieszkańcy przykładają do jakości usług oraz oferty – stąd marka nie chce spoczywać na laurach, wręcz zdaje sobie sprawę z pracy, jaka przed nimi, by nie tylko rozwijać się, ale przede wszystkim zapewnić satysfakcję mieszkańcom.

TuMieszkamy jest największym podmiotem w Polsce oferującym usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami. Lokalni polscy zarządcy nieruchomościami pracują na terenie całego kraju pod marką TuMieszkamy, która należy do międzynarodowej grupy City Service SE. W portfolio marki jest obecnie dziewięć firm posiadających ponad 100 placówek w każdym regionie Polski, zarządzających budynkami o łącznej powierzchni przekraczającej 10 mln mkw. Ogólnokrajowy zasięg TuMieszkamy to gwarancja najwyższych standardów zarówno w kwestii zarządzania nieruchomościami, jak i obsługi klienta. W październiku 2018 TuMieszkamy zostało uhonorowane tytułem Zarządcy Roku 2018 – Lidera Rynku Nieruchomości.

Więcej informacji o TuMieszkamy można znaleźć na stronie www.tumieszkamy.pl.

(tumieszkamy, zarządca nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, zarządca, zarządca roku 2018, lider rynku nieruchomości)

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.INFO

PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.info

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
1-2/2019

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Stawka na specjalizację? - debata
  • - Nie wystarczy prawo i technika... - wywiad
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16157|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 9780|Ocena: 1.5
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl