Artykuł sponsorowany

TuMieszkamy liderem zarządzania nieruchomościami mieszkaniowymi w Polsce

 TuMieszkamy  |  28.10.2018  |  15
Edvinas Paulauskas - Prezes Zarządu TuMieszkamy
Edvinas Paulauskas - Prezes Zarządu TuMieszkamy
TuMieszkamy

W ostatnich latach polski rynek nieruchomości przeżywa rozkwit. Brakowało na nim jednak podmiotu, który w skali całego kraju zająłby się kompleksowym i nowoczesnym zarządzaniem nieruchomościami. Odpowiedzią na to zapotrzebowanie jest marka TuMieszkamy, która dzięki potencjałowi spółek należących do grupy City Service Polska, jest w stanie zaspokoić rosnące potrzeby mieszkańców zarządzanych budynków.

TuMieszkamy poprzez połączenie dziewięciu firm posiadających łącznie ponad 100 placówek w każdym regionie Polski stało się największym podmiotem zajmującym się kompleksowym zarządzaniem nieruchomościami w kraju. Łączna powierzchnia zarządzanych przez nią budynków przekracza 10 mln mkw. TuMieszkamy już znalazło się w gronie Liderów Rynku Nieruchomości i zostało uhonorowane tytułem Zarządcy Roku 2018 – Lidera Rynku Nieruchomości.

Jak zapewnia TuMieszkamy nagroda jest dla nich dodatkową motywacją do dalszego rozwoju oraz pracy nad jakością oferowanych usług.

„To dzięki pracy, zaangażowaniu oraz profesjonalizmowi naszych pracowników marka TuMieszkamy otrzymała wyróżnienie. Przeszliśmy olbrzymie zmiany wraz z wprowadzeniem TuMieszkamy, a praca nad rozwojem naszych usług ciągle trwa. Nie jesteśmy idealni. Chcemy wprowadzać nowe standardy na rynku, pomimo tak dużej ilość zarządzanego zasobu czasami zdarzają nam się potknięcia jednak zawsze staramy się szybko reagować, by utrzymać najwyższy poziom usług oraz komfort naszych mieszkańców, a także by wykorzystać dane doświadczenie na przyszłość” – dla portalu Administrator24.info wypowiedział się Prezes Zarządu stojący na czele marki TuMieszkamy –  Edvinas Paulauskas.

„Uprzednio już dwukrotnie zdobyliśmy ten tytułu dla spółki ZZN. Wyróżnienie dla TuMieszkamy jest szczególne, ponieważ jest dla naszych wszystkich pracowników, wszystkich spółek, pracujących pod marką TuMieszkamy, która jest obecna na rynku od ponad roku” – dodał.

Dowiedz się więcej >>

TuMieszkamy

TuMieszkamy odpowiedzią na potrzeby rynkowe

Na rzecz marki TuMieszkamy pracują firmy z wieloletnim doświadczeniem, lokalni liderzy rynku, tacy jak Zespół Zarządców Nieruchomości, Atrium 21, Progresline TED, Santer, Famix, Concierge, DomBest i Certus. W 2017 roku w spółkach, obecnie zrzeszonych pod marką TuMieszkamy, przeprowadzono telefoniczne badanie satysfakcji członków zarządów wspólnot mieszkaniowych.

Aż 85 proc. respondentów było zadowolonych z pracy administratora swojej wspólnoty, z czego połowa jako najważniejszą zaletę wymieniała dobry kontakt, a niemal 40 proc. tryb reagowania na zgłoszone problemy. To samo badanie wykazało, że niemal co czwarty przebadany członek zarządu wspólnoty mieszkaniowej nie wiedział lub miał problem ze zidentyfikowaniem, jaka firma zarządza jego budynkiem. Wyniki badania dały do myślenia osobom stojącym na czele marki TuMieszkamy i przyczyniły się do stworzenia jednego, wspólnego podmiotu o nazwie łatwej do zapamiętania – TuMieszkamy.

Światowe standardy zarządzania

Spółki należące do TuMieszkamy od lat wprowadzają na polski rynek nieruchomości nowoczesne, światowe rozwiązania i nieprzeciętny standard obsługi. Korzystając ze zgromadzonej wiedzy i doświadczenia grupy City Service SE, do której należy TuMieszkamy, marka jest w stanie sprostać rosnącym oczekiwaniom mieszkańców. Grupa City Service oprócz Polski działa m.in. na Litwie, Łotwie czy w Hiszpanii. 

Dostosowanie oferty usług do zmieniających się potrzeb i oczekiwań klientów to kluczowa kwestia w nowoczesnym zarządzaniu nieruchomościami. Polacy prowadzą dynamiczny tryb życia, a nieograniczony dostęp do infolinii oraz internetowej Strefy Klienta daje możliwość kontaktu z zarządcą o dowolnej porze, nawet w weekendy i święta. Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom, w poważnych sytuacjach wymagających pomocy lub interwencji można zareagować natychmiast i rozwiązać je bezzwłocznie.

Także w codziennych kwestiach, takich jak rozliczenia czy zgłaszanie stanu licznika, tego typu rozwiązania sprawdzają się dużo lepiej niż standardowe spisywanie liczników danego dnia o danej godzinie. Zaufaj profesjonalistom >>

TuMieszkamy jako jedyny zarządca nieruchomości z myślą o wygodzie mieszkańców i zapewnieniu im poczucia bezpieczeństwa, uruchomiło infolinię czynną 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, przez 365 dni w roku. Przy telefonach każdego dnia czuwają profesjonalni konsultanci, którzy są gotowi rozwiązać nawet najbardziej nietypowe problemy mieszkańców.

Infolinia w  procesie zarządzania nieruchomościami to narzędzie optymalne – nie tylko zwiększa efektywność odpowiedzi na zdarzenia zgłaszane przez mieszkańców, ale także buduje zaufanie i relację. Marka oferuje swoim mieszkańcom, cieszącą się rosnącym powodzeniem, internetową Strefę Klienta, która jest przystosowana zarówno do komputerów, jak i urządzeń mobilnych, co sprawia, że dostęp do niej jest bardzo wygodny i może odbyć się w każdym miejscu i o każdej porze.

Jednocześnie TuMieszkamy nie zapomina o tym, jak ważny jest bezpośredni kontakt zarządcy nieruchomości z mieszkańcami. Dyrektorzy regionalni oraz lokalni na bieżąco spotykają się mieszkańcami i rozmawiają na różne tematy. Spotkania te często odbywają się przy okazji wydarzeń organizowanych przez markę dla swoich mieszkańców, m.in. Dzień Dziecka czy Dzień Sąsiada. Do dyspozycji mieszkańców pozostają także świetnie przeszkoleni pracownicy ponad 100 biur obsługi klienta w całym kraju.

TuMieszkamy
 
Tytuł Zarządcy roku – Lidera Rynku dla TuMieszkamy jest potwierdzeniem, że utrzymywanie wysokiej jakości pracy oraz dbałość o zadowolenie mieszkańców to klucz do sukcesu. TuMieszkamy zapewnia, że nagroda to dla nich sygnał, jak wielką rolę mieszkańcy przykładają do jakości usług oraz oferty – stąd marka nie chce spoczywać na laurach, wręcz zdaje sobie sprawę z pracy, jaka przed nimi, by nie tylko rozwijać się, ale przede wszystkim zapewnić satysfakcję mieszkańcom w tworzeniu rosnącej wartości ich nieruchomości.

TuMieszkamy jest największym podmiotem w Polsce oferującym usługi kompleksowego zarządzania nieruchomościami. Lokalni polscy zarządcy nieruchomościami pracują na terenie całego kraju pod marką TuMieszkamy, która należy do międzynarodowej grupy City Service SE.

W portfolio marki jest obecnie dziewięć firm posiadających ponad 100 placówek w każdym regionie Polski, zarządzających budynkami o łącznej powierzchni przekraczającej 10 mln mkw. Ogólnokrajowy zasięg TuMieszkamy to gwarancja najwyższych standardów zarówno w kwestii zarządzania nieruchomościami, jak i obsługi klienta. W październiku 2018 TuMieszkamy zostało uhonorowane tytułem Zarządcy Roku 2018 – Lidera Rynku Nieruchomości.

Więcej informacji o TuMieszkamy można znaleźć na stronie www.tumieszkamy.pl.

(tumieszkamy, zarządca nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, zarządca, zarządca roku 2018, lider rynku nieruchomości)

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.INFO

PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.info

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
10/2019

Aktualny numer:

Administrator 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Lider SM 2019 i IX Forum za nami
  • - Za co odpowiada podatnik?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17579|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 10958|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10536|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl