Artykuł sponsorowany

Inteligentny serwis dźwigowy dostępny już w Polsce - KONE 24/7 CONNECTED SERVICES

 KONE Polska  |  29.10.2018
Inteligentny serwis dźwigowy dostępny już w Polsce - KONE 24/7 CONNECTED SERVICES
Inteligentny serwis dźwigowy dostępny już w Polsce - KONE 24/7 CONNECTED SERVICES
KONE

Rozwój mobilnej łączności, sztuczna inteligencja, uczące się maszyny czy przetwarzanie danych w chmurze, to tylko niektóre efekty cyfryzacji - najbardziej dynamicznego trendu wpływającego na praktykę naszego życia. Inteligentne są już nie tylko sprzęty codziennego użytku, jak samochód, lodówka czy telefon, zaczynają pojawiać się na rynku inteligentne usługi, których jakość może wyraźnie przewyższać standard tradycyjnych usług. Przykładem takich usług jest serwis dźwigowy oferowany już w Polsce przez KONE.

Nikogo zapewne nie dziwi, że dobry fachowiec dzięki bieżącym przeglądom urządzenia może przewidzieć niektóre jego uszkodzenia lub awarie nawet ze sporym wyprzedzeniem. Dzięki KONE 24/7 CONNECTED SERVICES możemy dzisiaj tego fachowca wyposażyć w czasie rzeczywistym w wiedzę o kilkuset parametrach urządzenia, przeanalizowanych przez system diagnostyczny działający 24/7. A wszystko to bez ludzkich błędów w ocenie sytuacji, bez ingerowania w mechanizm windy i bez przerywania jej pracy. Sprawdź jak to działa >>

Inteligentny serwis dźwigowy dostępny już w Polsce - KONE 24/7 CONNECTED SERVICES

Jak działa KONE 24/7 CONNECTED SERVICES

Ciągła obserwacja urządzenia połączona z analizą danych, pochodzących z sensorów zamontowanych w windzie, to pierwszy krok do inteligentnej konserwacji. Drugi, to możliwość uzyskania po przetworzeniu „big data” zrozumiałych i użytecznych komunikatów, pozwalających konserwatorowi reagować w optymalnym czasie. Oznacza to, że Serwis KONE podejmuje planowe działania zanim dojdzie do awarii, ponadto konserwator wie z góry, co będzie naprawiał, jakie ma wziąć ze sobą części zamienne i narzędzia. Zadzwoń na bezpłatną infolinię, aby dowiedzieć się więcej 800 566 300.

Rozwiązanie KONE stworzone z IBM Watson IoT zapewnia również komunikację w czasie rzeczywistym z Klientami – obecnie Zarządcy budynków mogą otrzymywać informacje o parametrach urządzenia równocześnie z konserwatorami KONE. Daje to im możliwość oceny stanu urządzenia oraz przewidywania i uzgadniania z Serwisem opcji działania dogodnych dla właściciela, lokatorów lub użytkowników budynku.

 

Inteligentny serwis dźwigowy dostępny już w Polsce - KONE 24/7 CONNECTED SERVICES

Jaki jest odczuwalny efekt korzystania z KONE 24/7 CONNECTED SERVICES?                                                           

Po pierwsze, maksymalne bezpieczeństwo użytkowania, dzięki pełnemu monitoringowi parametrów urządzenia. Po drugie, wzrost jego niezawodności w wyniku zastosowania prewencyjnej konserwacji (zapobieganie awariom). Po trzecie, wyższy komfort użytkowania, dzięki zminimalizowaniu czasu przestojów windy, zarówno tych wynikających z przeglądów, jak i tych koniecznych, aby przeprowadzać naprawy.

Utrzymywanie urządzeń w optymalnym stanie w całym ich cyklu życia oraz pełna przejrzystość informacji, jakie uzyskują na bieżąco właściciele urządzeń, to atuty, na które nasi Klienci najczęściej zwracają uwagę decydując się na inteligentny serwis KONE – mówi Hubert Tys, Szef Działu Wsparcia Technicznego KONE. - Z puntu widzenia technologii natomiast najbardziej fascynująca jest umiejętność uczenia się systemu w trakcie jego działania, mamy więc do czynienia z pierwszym zastosowaniem sztucznej inteligencji w konserwacji urządzeń dźwigowych. Komunikaty napływające do nas z wind i diagnozy systemu analitycznego są coraz bardziej precyzyjne i coraz doskonalsze – oferujemy zatem dzisiaj technologię rozwojową, która coraz lepiej będzie odpowiadała potrzebom naszych Klientów. Przekonaj się o naszych możliwościach >>

KONE równocześnie wprowadza zupełnie nowy sposób oferowania usług serwisowych, których każdy parametr wybierany jest osobiście przez Klienta. W szczegółowym kontrakcie serwisowym można np. stosownie do rodzaju budynku i wynikających z tego potrzeb określić wymagany czas reakcji serwisu na komunikaty o stanie urządzenia lub elastycznie dobrać zakres wymiany zużywających się podzespołów odpowiednio do z góry zaplanowanego budżetu. Klienci zatem mają wpływ na koszt pakietu wybierając zakres zamawianych usług, a co najważniejsze, mają zapewniony serwis całkowicie dostosowany do ich indywidulanych potrzeb. Pod numerem 800 566 300 udzielimy odpowiedzi na wszelkie pytania.

KONE 24/7 CONNECTED SERVICES to rewolucyjna zmiana w serwisie urządzeń dźwigowych, która przyczynia się dzisiaj do rozwoju coraz bardziej inteligentnych budynków i zapewnia wyższy komfort ich użytkowania. Płynny przepływ ludzi w miastach staje się coraz większym problemem w związku z narastającą urbanizacją przestrzeni - a jego rozwiązaniem mogą być nowe technologie. To one zaczynają ułatwiać nam poruszanie się w zatłoczonych budynkach i optymalizują ruch w mieście, to one będą miały rosnący wpływ na wzrost standardu naszego życia.

 

Więcej informacji na ten temat:

- pod numerem bezpłatnej Infolinii KONE -  800 566 300

- na stronie KONE >>

 

[kone polska,inteligentny serwis kone, kone 24/7 connected services,inteligentna sieć]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj

na bieżąco informacje

o nowościach

naszego portalu,

a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Produkty i technologie

10/2018

Aktualny numer:

Administrator 10/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Co zagraża bezpieczeństwu hipoteki
  • - Liderzy 2018
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 15580|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl