Artykuł sponsorowany

Usuwaj awarie kanalizacji jako wykonawca firmy SZOTT

Renowacja rur kanalizacyjnych bez kucia ścian
Renowacja rur kanalizacyjnych bez kucia ścian
SZOTT

Awarie kanalizacji dzielimy na dwie podstawowe grupy:
1) Zapchanie kanalizacji
2) Nieszczelność kanalizacji

Niedrożność kanalizacji powstaje na skutek ograniczenia przepustowości rury. Odkładające się w niej zanieczyszczenia zmniejszają stopniowo średnicę rury, prowadząc w końcu do całkowitego zamknięcia jej światła. Do zapchania się rury kanalizacyjnej bądź spustowej może także dojść w wyniku dostania się do niej przedmiotów takich, jak gałęzie czy kamienie, które stanowić będą zaporę dla napływających zanieczyszczeń.

W obu przypadkach dochodzi do znacznego bądź całkowitego zmniejszenia przepustowości, a dalej do wydostania się zanieczyszczeń na zewnątrz rury. Jeśli tylko zaobserwujemy wydostawanie się zanieczyszczeń poza instalację kanalizacyjną, należy bezzwłocznie zacząć działać. Najskuteczniejszą metodą udrożniania rur jest czyszczenie mechaniczne.

Zadzwoń i zostań Wykonawcą: 733 11 88 00

Polega ona na wprowadzeniu do instalacji przewodów zakończonych łańcuchami, które torują drogę, usuwając przeszkody i osadzające się na ścianach rur zanieczyszczenia. Zaletą tej metody jest duży zasięg przewodów. Jest to istotne zwłaszcza tam, gdzie mamy utrudniony dostęp do rury kanalizacyjnej bądź zator zrobił się w znaczniej odległości do rewizji / miejsca dostępu. Kup ElastoTec! Zarabiaj na bezinwazyjnej renowacji rur kanalizacyjnych >>

Szott - awaria kanalizacji SZOTT - awaria kanalizacji


Drugą najpoważniejszą awarią systemu kanalizacyjnego jest jego nieszczelność. Pęknięcie rury kanalizacyjnej, dziura, szczelina mogą także skutkować wydostawaniem się nieczystości poza system kanalizacyjny. Nieszczelny odcinek należy wymienić jak najszybciej, ponieważ oprócz niszczenia ścian budynku, wydobywające się z rury nieczystości są szkodliwe dla zdrowia mieszkańców.

Zadzwoń: 733-11-88-00

Firma SZOTT nie chcąc narażać mieszkańców na uciążliwości związane z remontem, stosuje bezinwazyjną naprawę rury kanalizacyjnej metodą natryskową. Na naszym rynku jest to nowa metoda, choć w zachodniej części Europy stosuje się ją od wielu lat. Polega na nanoszeniu na wewnętrzną stronę rur kanalizacyjnych nowej, trwałej powłoki, która przedłuża ich żywotność o kolejnych 25 lat. Kup ElastoTec! Zarabiaj na bezinwazyjnej renowacji rur kanalizacyjnych >>

SZOTT - awaria kanalizacji SZOTT - awaria kanalizacji

  Kup ElastoTec! Zarabiaj na bezinwazyjnej renowacji rur kanalizacyjnych >>


Natryskowa renowacja rur kanalizacyjnych składa się z 3 etapów:

1) Czyszczenie
Odbywa się za pomocą specjalistycznego sprzętu. Osady, rdza i brud usuwane są mechanicznie. Dzięki zastosowaniu tej techniki mamy stuprocentową pewność, że wszystkie zanieczyszczenia zostały usunięte. Podczas czyszczenia rury są płukane wodą i monitorowane za pomocą kamery TV. Nie wykorzystuje się tutaj środków chemicznych, a cały proces jest bezpieczny i przyjazny dla środowiska.

Zadaj pytanie: 733-11-88-00

2) Suszenie
Rury, na które nakłada się materiał, muszą być suche. Firma SZOTT ma w swojej ofercie urządzenia przyspieszającego schnięcie naprawianych rur.

3) Nakładanie materiału
Materiał nakładany jest za pomocą wałków elektrycznych zakończonych głowicą natryskową. Jest to niezwykle trwała substancja stworzona specjalnie po to, by sprostać naprawom rur kanalizacyjnych. Dzięki jej właściwościom możliwe jest stworzenie wewnętrznej, nowej, śliskiej rury na bazie starych struktur.

Zadzwoń i zostań Wykonawcą: 733 11 88 00

Nakładana warstwa materiału jest na tyle cienka, że nie zwęża w znaczny sposób średnicy rewitalizowanych rur, a specjalny sprzęt pozwala na położenie powłoki bez tworzenia się progów. Dzięki zastosowaniu tej metody można bezinwazyjnie naprawić rurę kanalizacyjną, nie narażając mieszkańców na remont, kucie ścian i niszczenie łazienek. Sprawna ekipa upora się z taką awarią w ciągu 2–3 godzin.

Zobacz film z nakładania polimeruFirma SZOTT oferuje swoim wykonawcom specjalistyczny sprzęt ElastoTec umożliwiający naprawę rur kanalizacyjnych metodą natryskową. W swojej ofercie mamy wszystkie niezbędne urządzenia, które pozwolą szybko i sprawnie uporać się zarówno z pojedynczym uszkodzeniem, jak i z całościową renowacją pionów kanalizacyjnych, która stała się skuteczną alternatywą dla tradycyjnej wymiany. Prowadzimy szkolenia z obsługi sprzętu, zapewniamy pomoc techniczną oraz doradztwo w sytuacjach nietypowych.

Zobacz nasze realizacje na Facebook – SZOTT Innowacyjna Naprawa Rur Kanalizacyjnych oraz dowiedz się więcej na www.szott.pl lub bezpośrednio pod nr tel. 733-11-88-00.

SZOTT

SZOTT

tel. 22 122-88-59
tel. 733-11-88-00
tel. 733-11-88-82

www.szott.pl

SZOTT

(szott, awaria kanalizacji, kanalizacja, udrażnianie rur kanalizacyjnych, wykonawca SZOTT)

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
9/2020

Aktualny numer:

Administrator 9/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Sąsiedzkie spory
  • - Jaki domofon wybrać?
Zobacz szczegóły
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl