Artykuł sponsorowany

Pojemniki półpodziemne okiem zarządcy i użytkownika

 Świat Pojemników  |  20.02.2019
Pojemniki półpodziemne okiem zarządcy i użytkownika
Pojemniki półpodziemne okiem zarządcy i użytkownika
Świat Pojemników Spółka z o.o.

Podziemny i półpodziemny system gromadzenia odpadów zmieszanych i segregowanych to jeden z elementów nowoczesnego gospodarowania odpadami. Dlaczego? Z kilku powodów, przede wszystkim system ten zapewnia: większą wydajność pojemników, oszczędność miejsca oraz wyższy poziom estetyki okolicy. O praktycznych aspektach systemu opowiadają zarządcy nieruchomości oraz użytkownicy pojemników półpodziemnych.

Założenie pojemników półpodziemnych jest banalne, co już sugeruje ich nazwa: pojemniki te w części lub w całości zagłębione są w gruncie.

Ich konstrukcja przyczynia się do zwiększania wydajności oraz pojemności. Zastosowanie pionowego korpusu powoduje, że odpady ubijane są pod własnym ciężarem. Specjalnie zaprojektowane klapy lub bębny wrzutowe, uniemożliwiające przedostawanie się deszczówki oraz ograniczające dostęp powietrza do wnętrza, również przyczyniają się do większej wydajności pojemnika. Na dowód tego: jeden pojemnik 5 m3 w takim systemie jest w stanie zastąpić 6 tradycyjnych kontenerów o pojemności 1100 l. Sprawdź >>

Pojemniki półpodziemne Pojemniki półpodziemne

 

Półpodziemne pojemniki okiem zarządcy

Pan Tomasz Szała, kierownik administracji jednego z poznańskich prestiżowych osiedli:

Z całym przekonaniem mogę stwierdzić, że pojemniki półpodziemne, w które zainwestowaliśmy kilka lat temu, odznaczają się większą wydajnością w stosunku do zajmowanego terenu.

Dużym atutem jest brak konieczności budowania wszelkiego rodzaju wiat czy zabezpieczeń, co niekiedy przewyższa koszt instalacji gniazda pojemników półpodziemnych. Zyskaliśmy cenną przestrzeń, którą mogliśmy przeznaczyć na miejsca parkingowe i tereny zielone na osiedlu. Osiedle nabrało walorów estetycznych. Korpus pojemnika, nawet niezabudowany dekoracją, jest po prostu ładniejszy i nie szpeci osiedla. Korzyści z systemu odnosi także firma wywozowa obsługująca nasz rejon. Odbiór śmieci obsługuje jedna osoba – kierowca śmieciarki, a nie jak było dotąd – trzech pracowników.

Dla mieszkańców korzystanie z pojemników półpodziemnych jest łatwiejsze w porównaniu z tradycyjnymi zbiornikami typu bóbr (pojemnik na kółkach 1 100 l – przyp. red.) czy dzwon. Nie odnotowaliśmy dotąd przypadku, że ktoś pozostawił otwartą klapę w pojemniku na odpady zmieszane czy odłożył worek obok, jak zdarzało się w przypadku pojemników do segregacji, które miały mniejszy otwór wrzutowy.

Pan Przemysław Górzny, Prezes SM Ogrody w Lesznie:

Wszystkie śmieci są teraz wrzucane do pojemników. Skończył się problem z podrzucaniem odpadów, w tym starych mebli, sprzętu AGD, i zostawianiem ich przy kontenerach. Nie ma bałaganu.

 

Półpodziemne pojemniki okiem użytkownika

Pan Damian, mieszkaniec Koszalina:

Dzięki temu, że wybudowano te pojemniki, zrobili nam 2 nowe miejsca parkingowe w miejscu starej wiaty, co może nie daje rewolucji, ale choć trochę jest łatwiej znaleźć miejsce na parkingu po pracy. Jeśli powstaną kolejne pojemniki półpodziemne w miejscu wiat na całym osiedlu, to liczba nowych miejsc do parkowania powinna już rozwiązać problemy ze znalezieniem miejsca dla samochodu.  

Pojemniki półpodziemne

Pani Aleksandra, rodowita Łodzianka:

Zniknęły już sytuacje z przepełnieniem pojemników, zwłaszcza na śmieci zmieszane i plastiki. Kilkukrotnie zdarzało mi się, że nie mogłam już umieścić worka w pełnym pojemniku na plastik – i  jak tu poprawnie segregować? A tak, na tej samej powierzchni, te pojemniki mają dużo większą pojemność. A jak nie ma przepełnionych koszy, to jest też czyściej i większy porządek. Poznaj więcej opinii >>

Pani Małgorzata, mieszkanka Leszna:

Nie spodziewałam się, że tak przyjemnie wyglądają. Nie odstają od estetyki naszego osiedla.

Przytoczone w artykule wypowiedzi to tylko namiastka pozytywnych aspektów prezentowanego rozwiązania, nie sposób umieścić ich wszystkich. Jednak na wszystkie pytania czy wątpliwości chętnie odpowiemy pod numerem telefonu: 793 993 979.

Pojemniki półpodziemne

Jesteśmy firmą wyróżniającą się najdłuższym na polskim rynku doświadczeniem w sprzedaży i montażu pojemników w systemie podziemnym i półpodziemnym. Nasza ekipa montażowa jest autoryzowana przez producentów oraz dysponuje specjalistycznym sprzętem.

świat pojemników - logo

Zadzwoń: 793 993 979

Świat Pojemników Spółka z o.o.
Poznańska 83,
62-052 Komorniki

info@swiatpojemnikow.pl
www.swiatpojemnikow.pl

Świat Pojemników Spółka z o.o. jest zdecydowanym liderem sprzedaży pojemników półpodziemnych w Polsce. Spółka wygrała przetargi między innymi w Koszalinie, Szczecinku, Poznaniu, Zielonej Górze i w wielu innych miastach. Pojemniki oferowane przez spółkę posiadają międzynarodowe certyfikaty jakości, a produkty można znaleźć w całej Europie i wielu krajach świata.

 

[świat pojemników,pojemniki podziemne,pojemniki półpodziemne,pojemniki półpodziemne opinie,zalety pojemnków półpodziemnych]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
3/2019

Aktualny numer:

Administrator 3/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Zaskarżanie uchwał
  • - RODO w mieszkalnictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wyświetleń: 9799|Ocena: 1.5
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl