CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 7-8/2017

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Czy płyty styropianowe na elewację budynku to dobry pomysł? » ‎
www.administrator24.info/artykul/id10731,jak-nakladac-klej-do-styropianu-plyty-styropianowe-na-elewacje
Płyty styropianowe, aby spełniły swoje funkcje wymagają odpowiedniego montażu. Nie bez znaczenia jest...
Kategorie: jakość styropianu, styropian, klej do styropianu elewacyjnego,

Seminarium: Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych

 Redakcja  |  01.03.2019  |  3
fot. redakcja

W budynkach wielorodzinnych wiele można poprawić pod względem kosztów ogrzewania, ciepłej wody i energii elektrycznej. Proces głębokiej modernizacji budynku wykracza poza typową termomodernizację. Obejmuje również oszczędność w zużyciu energii elektrycznej i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii dla potrzeb budynków i ich mieszkańców. Na seminarium przedstawimy nową metodykę przeglądu energetycznego budynku, konkretne przykłady zrealizowanych głębokich modernizacji energetycznych oraz dopasowane źródło finansowania z udziałem środków Unii Europejskiej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

TEMAT SEMINARIUM: Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych

KIEDY: 10 kwietnia 2019

GDZIE: Warszawa, ul. Szkolna 2/4 (sala 17)

PROGRAM WYDARZENIA:

9:00

9:15

Omówienie programu seminarium

Andrzej Rajkiewicz,

Wiceprezes NAPE S.A.

9:15

9:45

Oszczędność energii w budynkach wielorodzinnych - dlaczego i jak to robić?

Andrzej Rajkiewicz,

Wiceprezes NAPE S.A.

9:45

10:30

Przygotowanie modernizacji energetycznej budynków wielorodzinnych. Nowy standard przeglądu energetycznego budynku.

Paweł Kędzierski,

NAPE S.A.

10:30

10:45

PRZERWA

 

11:30

12:15

Dodatkowe możliwości obniżenia kosztów ogrzewania budynków wielorodzinnych po termomodernizacji

Dorota Kowalska,

NAPE S.A.

12:15

13:15

LUNCH

 

13:15

13:45

Źródła finansowania przedsięwzięć energooszczędnych w budynkach wielorodzinnych w Warszawie i Woj. Mazowieckim - pożyczki regionalne na termomodernizację ze wsparciem UE

Paweł Ołubek

Getin Noble Bank

13:45

14:15

Zastosowanie odnawialnych źródeł energii w budynkach wielorodzinnych

Tomasz Kułakowski,

NAPE S.A.

 

Wstęp jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszego zapisu.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY:

Swoje zgłoszenie wyślij na adres:
W wiadomości podaj: imię i nazwisko, nazwę i dane adresowe firmy (dot. przedsiębiorców) oraz telefon kontaktowy.

Rezygnacja z uczestnictwa w seminarium jest możliwa na 7 dni przed wydarzeniem. Informację o rezygnacji w formie pisemnej proszę przesłać na adres: .

Zapis na semianrium jest jednoznaczy z wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę MEDIUM Sp. z o.o. Sp.k., ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa, nr KRS: 0000537655  -  partnera Seminarium, w celu uczestnictwa w Seminarium "Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych" oraz przesyłania Panu/Pani informacji dotyczących tego  Seminarium; na kontakt środkami elektronicznymi (na podany przez Pana/Panią adres e-mail); na kontakt tel. (na podany przez Pana/ Panią nr tel.); na wysyłanie wiadomości dotyczących szkoleń Grupy MEDIUM Sp. z o.o. Sp.k. Zebrane dane wykorzystane będą jednorazowo, do kontaktu w sprawach organizacyjnych związanych z Seminarium  pt. "Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych", które odbędzie się 10 kwietnia 2019 r. oraz wydania Zaświadczeń Uczestnictwa w tym seminarium.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Dane będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności wwww.administrator24.info oraz zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.

Polityka Prywatności Grupa Medium Sp. z o.o. Sp. k., wydawcy miesięcznika Administrator, partnera Seminarium pt. "Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych": 

 

ORGANIZATORZY I PARTNERZY WYDARZENIA:

[seminarium, nape, oszczędność energii, odnawialne źródła energii, budownictwo wielorodzinne, termomodernizacja]

Pliki do pobrania

Komentarze

(3)
Andrzej Mayer | 08.03.2019, 22:06
Witam.
Bardzo chcę wziąć udział w tym szkoleniu , dot, jak sądzę .zasad technicznego postępowania w celu uzyskania finansowej zwłaszcza energooszczędności nieruchomości i proszę o wpisanie mnie na listę. Jeżeli jednak będzie takie szkolenie u mnie w Krakowie, w najbliższym czasie - to bardzo prosze o wpisanie mnie na Kraków i poinformowanie mnie o decyzji.
Pozdrawiam
Andrzej Mayer
Natalia | 11.03.2019, 13:44
Dzień dobry,

bardzo proszę przesłać swoje zgłoszenie na adres: szkolenia@medium.media.pl
W wiadomości proszę podać: imię i nazwisko, nazwę i dane adresowe firmy (fakultatywnie) oraz telefon kontaktowy.

NP – redaktor portalu
Piotr Stawicki | 12.03.2019, 11:32
Panie Andrzeju proszę sprawdzić ofertę pożyczek termomodernizacyjnych w ramach RPO na głęboką termomodernizację budynków mieszkalnych. W Pana województwie takich pożyczek udziela Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego. Pożyczki mają bardzo atrakcyjne oprocentowanie (0,15% - 0,5%) i ojres spłaty do 20 lat.
Pozdrawiam
Piotr Staicki
   1 / 1   

Wybrane dla Ciebie


Jak usunąć zanieczyszczenia z instalacji wodociągowej »

Zanieczyszczenia w wodzie instalacyjnejZanieczyszczenia występujące w wodzie instalacyjnej, często o charakterze ferromagnetycznym mogą powodować następujące problemy: nieprawidłowe działanie automatycznych odpowietrzników... Czytam więcej »Urządzenia do pomiaru i regulacji ciepła w pomieszczeniach - jak oszczędzić na cieple ?

W czym może pomóc izolacja stropów i sufitów piwnic oraz garaży
Dowiedz się, ile kosztuje izolacja stropów piwnic i garaży?

Ciepło i zawór ciepła Ocieplanie garażów i piwnic
Sprawne działanie urządzeń do pomiaru i regulacji ciepła w pomieszczeniach, a także współpraca tych urządzeń jest bardzo ważną kwestią. Dlaczego? czytam dalej »

Odpowiednia izolacja stropów i sufitów piwnic oraz garaży pomoże zmniejszyć przede wszystkim zużycie ciepła. Jest również jedynym sposobem, by uporać się z zimną podłogą w pomieszczeniu nad piwnicą... Chcę wiedzieć, ile to kosztuje»Układy dystrybucji wody użytkowej i grzewczej »

Dystrybucja wodyMają za zadanie dostarczyć wodę i energię do budynków w sposób bezpieczny i optymalny. Ich jakość decyduje w dużej mierze o jakości całej instalacji (...) zobacz więcej »


Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »

Psie odchody na trawnikuProblem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Możemy pomóc właścicielom czworonogów (...) zobacz więcej »


Co zrobić, by nie wymieniać rur ?

Wymiana rur w budynkuKażdego dnia w budynkach mieszkalnych wymieniane są rury, szczególnie piony wody ciepłej. Przyczyna jest zawsze ta sama: kamień ... zobacz więcej »


Jak zadbać o dobry wygląd lub renowację elewacji budynku»
Jak powstają awarie pomp i instalacji wodociągowych»
czyszcenie i renowacja elewacji Monitoring pomp i instalacji
Jednym z najważniejszych powodów, poza ekologią, jest fakt nienaruszania w trakcie czyszczenia naturalnej struktury materiału poddawanego rewitalizacji. Technologie można stosować do powierzchni z wapieni, wapieni zbitych, wszelkiego rodzaju cegły, piaskowców, a także ... czytam więcej» Udowodniono, że ponad 50% akcji awaryjnych i serwisowych można by uniknąć dzięki wcześniejszym przeglądom. Usterki są rozpoznawane odpowiednio wcześnie, zanim jeszcze dojdzie do zakłócenia produkcji, dostaw ciepła lub wody i większych uszkodzeń... czytam dalej »

10 powodów, dlaczego warto ocieplić budynek stryopianem »

10powodów dla których warto ocieplić dom styropianemOcieplenie budynku to inwestycja, która dla wielu może okazać się nie lada wyzwaniem, szczególnie w kwestii doboru odpowiednich materiałów. Inwestycja z założenia ma przynosić korzyści... czytam więcej »


Jak bezinwazyjnie i skutecznie osuszyć mury budynku?
Jak zapewnić ogrzewanie mieszkańcom tam gdzie brak sieci ciepła systemowego i gazu ziemnego? »
Osuszanie ścian budynku Brak ogrzewania w budynku
Jest kilka sposobów zwalczania wilgoci. Metoda osuszania zawilgoconych murów musi m.in. uwzględniać ich grubość oraz rodzaj materiału, z którego powstały.... czytam więcej» Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Dlaczego nie warto wymieniać starej i zniszczonej posadzki w budynku?

Jak naprawić zniszczoną podłogę na klatce schodowej

Koszty wymiany starej i zniszczonej posadzki w budynku mogą przyprawić o zawrót głowy. Nie każdą wspólnotę czy spółdzielnie stać na taki nie planowany wydatek. A czy są jakieś inne sposoby na  (...) Czytam więcej »


Jak naprawić odcinek rury kanalizacyjnej?
Kiedy ogrzewanie pompą ciepła się opłaca?
Jak naprawić odcinek rury kanalizacyjnej Kotły do budynków mieszkalnych
Uszkodzony i nieszczelny fragment rury kanalizacyjnej jest nie lada problemem dla zarządcy nieruchomości, zwłaszcza jeśli fragment ten przebiega w lokalu, (...) czytaj dalej »

Pompy ciepła zyskują na popularności. Stosowane są zarówno w budownictwie mieszkaniowym jednorodzinnym, jak i wielorodzinnym, a także w obiektach (...) czytam dalej »


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Czy środki pieniężne zgromadzone na funduszu remontowym, a przeznaczone na nabycie przez nich własności przyległego gruntu:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...
3/2019

Aktualny numer:

Administrator 3/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Zaskarżanie uchwał
  • - RODO w mieszkalnictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wyświetleń: 9799|Ocena: 1.5
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl