CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 4/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Dowiedz się, ile kosztuje docieplenie stropów i piwnic » ‎
https://derowerk.administrator24.info/▲
Zarządcy nieruchomości, rozważający termomodernizację stropów piwnic, napotykają szereg trudności. Jednak analiza dostępnych technologii pokazuje...
Kategorie: ocieplenie stropodachu, docieplenie piwnic, ocieplenie garaży, ocieplenie stropów, izolacja cieplna i akustyczna

Seminarium: Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych

 Redakcja  |  01.03.2019  |  3
fot. redakcja

W budynkach wielorodzinnych wiele można poprawić pod względem kosztów ogrzewania, ciepłej wody i energii elektrycznej. Proces głębokiej modernizacji budynku wykracza poza typową termomodernizację. Obejmuje również oszczędność w zużyciu energii elektrycznej i wykorzystanie odnawialnych źródeł energii dla potrzeb budynków i ich mieszkańców. Na seminarium przedstawimy nową metodykę przeglądu energetycznego budynku, konkretne przykłady zrealizowanych głębokich modernizacji energetycznych oraz dopasowane źródło finansowania z udziałem środków Unii Europejskiej.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych!

TEMAT SEMINARIUM: Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych

KIEDY: 10 kwietnia 2019

GDZIE: Warszawa, ul. Szkolna 2/4 (sala 17)

Sprawdź program seminarium

 

Wstęp jest bezpłatny, jednak wymaga wcześniejszego zapisu.
Uwaga! Liczba miejsc ograniczona – decyduje kolejność zgłoszeń.

ZAPISY:

Swoje zgłoszenie wyślij na adres:
W wiadomości podaj: imię i nazwisko, nazwę i dane adresowe firmy (dot. przedsiębiorców) oraz telefon kontaktowy.

Rezygnacja z uczestnictwa w seminarium jest możliwa na 7 dni przed wydarzeniem. Informację o rezygnacji w formie pisemnej proszę przesłać na adres: .

Zapis na semianrium jest jednoznaczy z wyrażeniem zgody na przetwarzanie moich danych osobowych przez Grupę MEDIUM Sp. z o.o. Sp.k., ul. Karczewska 18, 04-112 Warszawa, nr KRS: 0000537655  -  partnera Seminarium, w celu uczestnictwa w Seminarium "Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych" oraz przesyłania Panu/Pani informacji dotyczących tego  Seminarium; na kontakt środkami elektronicznymi (na podany przez Pana/Panią adres e-mail); na kontakt tel. (na podany przez Pana/ Panią nr tel.); na wysyłanie wiadomości dotyczących szkoleń Grupy MEDIUM Sp. z o.o. Sp.k. Zebrane dane wykorzystane będą jednorazowo, do kontaktu w sprawach organizacyjnych związanych z Seminarium  pt. "Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych", które odbędzie się 10 kwietnia 2019 r. oraz wydania Zaświadczeń Uczestnictwa w tym seminarium.

Administratorem Państwa danych osobowych jest Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.K., nr KRS: 0000537655, z siedzibą w 04-112 Warszawa, ul. Karczewska 18, tel. +48 22 810-21-24, właściciel strony www.administrator24.info. Dane będą chronione zgodnie z wytycznymi polityki prywatności wwww.administrator24.info oraz zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych Dz.U. 2018 poz. 1000 z dnia 10 maja 2018r.

Polityka Prywatności Grupa Medium Sp. z o.o. Sp. k., wydawcy miesięcznika Administrator, partnera Seminarium pt. "Głęboka modernizacja energetyczna budynków wielorodzinnych": 

 

ORGANIZATORZY I PARTNERZY WYDARZENIA:

[seminarium, nape, oszczędność energii, odnawialne źródła energii, budownictwo wielorodzinne, termomodernizacja]

Pliki do pobrania

Komentarze

(3)
Andrzej Mayer | 08.03.2019, 22:06
Witam.
Bardzo chcę wziąć udział w tym szkoleniu , dot, jak sądzę .zasad technicznego postępowania w celu uzyskania finansowej zwłaszcza energooszczędności nieruchomości i proszę o wpisanie mnie na listę. Jeżeli jednak będzie takie szkolenie u mnie w Krakowie, w najbliższym czasie - to bardzo prosze o wpisanie mnie na Kraków i poinformowanie mnie o decyzji.
Pozdrawiam
Andrzej Mayer
Natalia | 11.03.2019, 13:44
Dzień dobry,

bardzo proszę przesłać swoje zgłoszenie na adres: szkolenia@medium.media.pl
W wiadomości proszę podać: imię i nazwisko, nazwę i dane adresowe firmy (fakultatywnie) oraz telefon kontaktowy.

NP – redaktor portalu
Piotr Stawicki | 12.03.2019, 11:32
Panie Andrzeju proszę sprawdzić ofertę pożyczek termomodernizacyjnych w ramach RPO na głęboką termomodernizację budynków mieszkalnych. W Pana województwie takich pożyczek udziela Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego. Pożyczki mają bardzo atrakcyjne oprocentowanie (0,15% - 0,5%) i ojres spłaty do 20 lat.
Pozdrawiam
Piotr Staicki
   1 / 1   

Wybrane dla Ciebie


Jak usunąć nieprzyjemny zapach ze studzienek kanalizacyjnych?

Nieprzyjemny zapach z kanalizacjiNieprzyjemne zapachy wydobywające się ze studzienek kanalizacyjnych to problem nie tylko starych dzielnic, lecz często również nowo budowanych osiedli, które podłączane są do istniejącej infrastruktury.Czytam więcej »


Poznaj programy wspomagające pracę zarządców »

Programy dla zarządców nieruchomościZ roku na rok zarządy wspólnot stawiają swoim zarządcom coraz wyższe wymagania. Doświadczenie wskazuje, że pogodzenie oczekiwań dotyczących ... Czytam więcej »


Co zrobić, gdy ocieplenie ściany możliwe jest tylko od środka »

Ocieplenie ściany od środkaOcieplanie budynków od strony wewnętrznej zawsze budziło kontrowersje. W określonych sytuacjach jest to jednak jedyne możliwe i rozsądne rozwiązanie. W nowoczesnym budownictwie z zastosowaną ... Czytam więcej »


Preferencyjne finansowanie modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków mieszkalnych »

Jaki powinien być zarządca?

Ciepło i zawór ciepła zarządzanie osiedlami wspólnot mieszkaniowych
Dzięki środkom z inicjatywy ELENA (European Local Energy Assistance / Europejska pomoc na rzecz energetyki lokalnej) udostępnionym Alior Bankowi przez Europejski Bank Inwestycyjny Inwestorzy będą mogli uzyskać refundację kosztów? czytam dalej »

Jak działa jedna z najstarszych firm zarządzających osiedlami i budynkami należącymi do wspólnot mieszkaniowych na terenie Warszawy... czytam więcej»


Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »

Psie odchody na trawnikuProblem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Możemy pomóc właścicielom czworonogów (...) zobacz więcej »


Kotły do ogrzewania - technika grzewcza »

Wymiana rur w budynkuNowoczesny dizajn, solidne wykonanie, bezpieczne w użytkowaniu, wydajność i funkcjonalność – to tylko namiastka cech urządzeń grzejnych. W zalezności od miejsca przeznaczenia... zobacz więcej »


Jakie wyposażenie osiedlowego placu zabaw wybrać?
Idealne narzędzie dla wspólnot spółdzielni mieszkaniowych i zarządców nieruchomości»
Plac zabaw na osiedlu nardzędzie dla zarządców nieruchomości
Wraz z pierwszymi promieniami słońca coraz więcej dzieci bawi się na osiedlowych podwórkach. Jest to dobry moment, aby sprawdzić stan techniczny urządzeń zabawowych jeszcze ... czytam więcej» Kompleksowe rozwiązanie ułatwiające i usprawniające proces administrowania wspólnotami lub spółdzielniami mieszkaniowymi, TBS-ami, współwłasnościami i ... czytam dalej »

Cicha wentylacja w kuchni - jak to osiągnąć?
Dlaczego opłaca się zasilać budynek gazem LPG? »
Osuszanie ścian budynku Ogrzewanie gazem plynnym
Kuchnia stanowi centralne miejsce każdego domu. To tutaj spędzamy znaczną część dnia – przygotowujemy posiłki, spożywamy je ... czytam więcej» Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami»

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Jakie są korzyści z dobrze ocieplonego domu?
Zestawy do podnoszenia ciśnienia wody - który wybrać?
Jak naprawić odcinek rury kanalizacyjnej Zestawy podnoszenia ciśnienia wody
Prawidłowo zrealizowane ocieplenie domu sprawia, iż z budynku nie ucieka ciepło. Dodatkowo, zastosowanie warstwy granulatu izolacji Ekofiber sprzyja także szybkiemu wydalaniu (...) czytaj dalej »

W sieciach i instalacjach wodociągowych trzeba pogodzić dwa sprzeczne interesy – zapewnienie odpowiedniego ciśnienia wody w każdym ich punkcie i (...) czytam dalej »


Prawidłowa księgowość i rozliczenia we wspólnocie mieszkaniowej. Jak ją zapewnić? »»

Księgowość we spólnocie

Nie wiedzieć czemu, dość powszechnym zjawiskiem jest przeświadczenie, że wspólnoty mieszkaniowe, o ile nie uzyskują przychodów z tzw. pożytków, nie muszą płacić podatków. To błędne myślenie może spowodować nierzadko przykre konsekwencje (...) Czytam więcej »


Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
6/2019

Aktualny numer:

Administrator 6/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Współwłasność a gmina
  • - Zwrot nieruchomości wywłaszczonej przez SM
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wyświetleń: 10373|Ocena: 1.5
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl