Artykuł sponsorowany

Producent placów zabaw Dr Spil Polska nagrodzony!

 Dr Spil Polska  |  15.04.2019
Producent placów zabaw Dr Spil Polska nagrodzony!
Producent placów zabaw Dr Spil Polska nagrodzony!
Dr Spil Polska

Szanowni Klienci, Współpracownicy i wszyscy nasi sympatycy!

Jest mi niezmiernie miło pochwalić się, że marka producenta placów zabaw Dr Spil jako jedyna z branży, została uznana i doceniona, w ogólnopolskim plebiscycie Laur Klienta/Konsumenta - oceniającym popularność marki i jakość produktów oraz świadczonych usług w świadomości polskich konsumentów, a tym samym zdobyła tytuł Laur Klienta - Odkrycie 2018 oraz Top Marka!

Program Laur Konsumenta

Mechanizm Lauru jest bardzo prosty, jednak w swej prostocie niezwykle skuteczny. Program Laur Konsumenta/Klienta, za pomocą sond zamieszczonych na licznych portalach internetowych, mapuje krajobraz rynkowych tendencji, emitując potężny sygnał, na który odpowiadają tysiące respondentów. Każdy z nich jest dla nas autorytetem, bo każdy z nich codziennie używa dziesiątek produktów i korzysta z usług, które może wskazać jako najpopularniejsze w swojej grupie.

Dla każdej kategorii minimalna liczba zebranych opinii została określona na poziomie 1000 głosów. W praktyce oznacza to, że w jednej kategorii pytanie należy zadać blisko 1 mln internautów, aby uzyskać odpowiedź, który produkt jest najpopularniejszy w swojej grupie. Głosujący wybierają zwycięzców poszczególnych kategorii, przyznając im odpowiednio złoto, srebro i brąz. Jako Organizator informujemy o tym laureatów, przekazując równocześnie gratulacje w imieniu konsumentów, którzy docenili wybraną markę. Laur pełni zatem rolę podwójną: jest wyrazem uznania kupujących oraz informacją dla producentów i dystrybutorów, po jakie produkty klienci sięgają najczęściej. Zobacz produkty laureata >>

Plac zabaw Dr Spil

Plac zabaw - realizacja

Top Marka w programie Laur Klienta.

Wyniki weryfikacji rozpoznawalności marki zostały ocenione na poziomie bardzo dobrym. Ostatecznej oceny pozycji marki wśród konkurencyjnych brandów, z branży budowa placów zabaw i certyfikowane place zabaw, dokonuje Komisja Konkursowa. Podstawą analizy jest popularność oraz głosy przyznawane przez klientów w plebiscycie Laur Klienta.

Odznaczenie marki tytułem Top Marka potwierdza jej wysoką rozpoznawalność i wartość wśród polskich odbiorców i inwestorów w publiczne place zabaw. Uzyskany tytuł to wyłącznie głos polskiego klienta, będący najwyższą aprobatą i rekomendacją znanych marek.

Plac Zabaw w Śremie

Plac Zabaw w Centrum Zdrowia Dziecka

Nasza firma to budowa bezpiecznych placów zabaw certyfikowanych placów zabaw trwałych placów zabaw. Dowiedz się więcej >>

Dziękujemy za zaufanie na które pracujemy od 2003 roku.

Dr Spil Polska Laur Klienta Dr Spil Polska - odkrycie roku

 

 DR SPIL Polska

 

DR SPIL Polska
ul. Jana Pietrusińskiego 14,
40-842 Katowice, Śląskie

tel. 722 210 988


www.spil.pl

 

[dr spil polska,place zabaw,laur konsumenta,laur klienta,odkrycie roku 2018]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
10/2019

Aktualny numer:

Administrator 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Lider SM 2019 i IX Forum za nami
  • - Za co odpowiada podatnik?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wyświetleń: 10976|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10549|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl