Artykuł sponsorowany

Fixly – zlecenia dla zarządców nieruchomościami

 Fixly  |  18.06.2019

Zarządzanie nieruchomością to praca wiążąca się z szerokim zakresem obowiązków i dużą odpowiedzialnością. Dlatego wielu fachowców starannie wybiera, których zleceń się podejmuje. Na Fixly.pl zarządca może stworzyć swój profesjonalny profil, samodzielnie decydować o tym, które zlecenia są dla niego interesujące oraz zbierać referencje od klientów, które odgrywają kluczową rolę w zdobywaniu klientów.

Usługi zarządcy nieruchomości

Osoby zajmujące się działalnością w zakresie zarządzania nieruchomościami pracują na własny rachunek i samodzielnie ponoszą ryzyko. Niestety nie zawsze wysokiej klasy profesjonaliści mogą wykonywać swój zawód w satysfakcjonujących warunkach, proporcjonalnych do odpowiedzialności, która na nich spoczywa. Wielu wykwalifikowanych specjalistów szuka zatem sposobów na znalezienie ciekawych ofert. Fixly.pl to serwis, który wychodzi naprzeciw potrzebom zarządców nieruchomości. Nie publikują ogłoszenia, a przeglądają zapytania dodane przez osoby, które szukają specjalisty. Dzięki temu mogą sami wybierać, które zlecenia są dla nich interesujące i decydować o nawiązaniu kontaktu z potencjalnym klientem.

Czym jest Fixly?

Fixly to serwis, który pomaga w zdobywaniu zleceń m.in. w zakresie usług związanych z zarządzaniem nieruchomościami. Specjalista informowany jest o nowych zapytaniach, które znajdują się w zasięgu jego ręki. Założenie konta na Fixly jest bezpłatne, wystarczy podać imię, nazwisko, miejscowość oraz dane kontaktowe, a następnie uzupełnić profil o zdjęcie, opis działalności, zakres usług i obszar ich wykonywania. Na tej podstawie Fixly decyduje, które zapytania otrzyma dany wykonawca, dzięki czemu są one maksymalnie dopasowane do jego możliwości i oczekiwań. 

Stały dostęp do zleceńNawiązując kontakt z klientem na Fixly automatycznie wysyłana jest wizytówka wykonawcy, która zawiera skrócone informacje o jego profilu. Na jedno zapytanie odpowiedzieć może maksymalnie pięciu zarządców nieruchomościami, co ułatwia podjęcie decyzji zlecającemu, a wykonawcy ogranicza liczbę konkurentów. Dostępna jest również aplikacja mobilna dla fachowców, która pozwala szybciej reagować na nowe zlecenie i ułatwia kontakt z potencjalnym klientem. 

Opinie to klucz do kolejnych zleceń

Na Fixly zlecający mogą dodać ocenę wykonawcy. Fachowiec w każdej chwili może sprawdzić, czy klienci docenili jego pracę - wszystkie opinie widoczne są na profilu. Ludzie kierują się poleceniami wybierając wykonawcę, dlatego warto zbierać opinie i dbać o wysoką średnią ocen. Fixly udostępnia również możliwość zdobycia ocen od dotychczasowych klientów. To pomaga nowym specjalistom na Fixly budować bazę opinii od samego początku i ułatwia przekonanie klientów do swoich usług.

Rejestracja dla specjalistów: https://fixly.pl/rejestracja/wykonawca/uslugi-prawne-i-administracyjne

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
  • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wyświetleń: 11293|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10861|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl