Artykuł sponsorowany

Natryski ogniochronne - zabezpieczenie konstrukcji stalowych, jak i żelbetowych

 Promat  |  22.07.2019
Natryski ogniochronne - zabezpieczenie konstrukcji stalowych, jak i żelbetowych
Natryski ogniochronne - zabezpieczenie konstrukcji stalowych, jak i żelbetowych
Promat

Uzyskanie pozwolenia na użytkowanie obiektu nie zwalnia wykonawców ze spełniania wymogów stawianych przez obowiązujące prawo, w tym przepisy prawa budowlanego i przepisy przeciwpożarowe. Na rynku nie brakuje materiałów zabezpieczających konstrukcje budowlane. Rekomendowanym rozwiązaniem są systemy natryskowe PROMASPRAY®. To innowacyjny sposób oparty na zabezpieczeniu konstrukcji systemami natryskowymi zapewniający, że temperatura podłoża zarówno stalowego, jak i żelbetowego nie osiągnie poziomu powodującego zawaleniu się konstrukcji stalowej. Chroni również przed odpryskiwaniem betonu z konstrukcji żelbetowych, a tym samym jest bezpieczna dla użytkowników.

Natryski ogniochronne PROMASPRAY®

W zależności od kategorii zastosowania, są to materiały powstałe na bazie:

Wymienione natryski stosuje się zarówno jako zabezpieczenie konstrukcji stalowej, jak i żelbetowej. Dzięki odpowiedniej gęstości oraz pewnym właściwościom technicznym natryski te są bezkonkurencyjnymi materiałami do zabezpieczenia zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynków.

Odpowiednia aplikacja

Przed wyborem konkretnych natrysków należy zapoznać się z zasadami materiału, narzędziami, jak również wskazówkami dotyczącymi ważnych aspektów odpowiedniej aplikacji zabezpieczeń przeciwpożarowych. Wszystko to można znaleźć w podręczniku aplikacji natrysków ogniochronnych PROMASPRAY®.

Natryski ognioochronne

Dokument ten jest poświęcony zarówno nowym, jak i już istniejącym specjalistom aplikacji natrysków ogniochronnych. Zwraca on uwagę na ważne aspekty odpowiedniego wykonania zabezpieczenia na każdym etapie aplikacji, sugeruje odpowiednie narzędzia i maszyny, a także opisuje sposób końcowego odbioru powłoki ogniochronnej.

Pobierz broszurę

Zastosowanie natrysków ogniochronnych PROMASPRAY® pozwala znacznie przyśpieszyć czas aplikacji zabezpieczenia, a w konsekwencji zoptymalizować koszty zabezpieczenia. Podręcznik stanowi swego rodzaju instrukcję użytkownika.

Promat

Promat TOP Sp. z o. o.
ul. Przecławska 8
03-879 Warszawa
tel.: 022 / 21 22 280

www.promattop.pl

 

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
  • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17991|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 11267|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10839|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl