Artykuł sponsorowany

Uczelnia Łazarskiego rekrutuje na studia podyplomowe poświęcone branży nieruchomości

 Uczelnia Łazarskiego  |  25.07.2019
Uczelnia Łazarskiego rekrutuje na studia podyplomowe  poświęcone branży nieruchomości
Uczelnia Łazarskiego rekrutuje na studia podyplomowe poświęcone branży nieruchomości
pixabay

W Centrum Kształcenia Podyplomowego Uczelni Łazarskiego trwa rekrutacja na rok akademicki 2019/2020. W ofercie znajduje się ponad pięćdziesiąt różnorodnych kierunków studiów podyplomowych, w tym aż trzy programy przygotowane dla przedstawicieli sektora nieruchomości.

Dynamika rozwoju rynku nieruchomości w Polsce rodzi zapotrzebowanie na specjalistów o interdyscyplinarnych kwalifikacjach. Wycena nieruchomości,  Zarządzanie nieruchomościami Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami to studia podyplomowe adresowane do przedstawicieli branży nieruchomości i osób pragnących rozwijać swoje kompetencje w tym obszarze. Mogą zainteresować tych, którzy chcą uzyskać, ugruntować i rozszerzyć wiedzę w zakresie wyceny, zarządzania i pośrednictwa w obrocie nieruchomościami oraz prawa deweloperskiego, cywilnego, mieszkaniowego, spółdzielczego czy budowlanego, a także gospodarki nieruchomościami z elementami ekonomii. Zajęcia na studiach podyplomowych prowadzą doświadczeni praktycy i eksperci rynku nieruchomości.

Wycena nieruchomości

Słuchacze studiów Wycena nieruchomości uzyskują wiedzę prawną oraz ekonomiczną, w zakresie niezbędnym do wykonywania zawodu rzeczoznawcy majątkowego. Nabywają umiejętności stosowania w praktyce metod i technik wyceny nieruchomości, w tym dokonywania m.in. wyceny praw rzeczowych i zobowiązań majątkowych, wyceny nieruchomości zurbanizowanych, gruntów rolnych i upraw sadowniczych, nieruchomości leśnych, zadrzewionych i zakrzewionych czy nieruchomości specjalnych. Po ukończeniu studiów mają także możliwość uzyskania od Ministra Infrastruktury licencji rzeczoznawcy majątkowego, szczególnie cenionej na rynku nieruchomości. Uzyskanie tej licencji uzależnione jest dodatkowo od złożenia egzaminu państwowego, do którego przygotowują studia.

Wycena nieruchomości


Zarądzanie nieruchomościami

Program studiów podyplomowych Zarządzanie nieruchomościami kierowany jest do pracowników  firm pośredniczących w obrocie nieruchomościami i zarządzających nieruchomościami  prywatnymi, komunalnymi lub spółdzielczymi, a także kandydatów na zarządców nieruchomości. Celem kształcenia jest przekazanie wiedzy z zakresu prawa, zarządzania i ekonomii, w tym wiedzy z zakresu prawa mieszkaniowego, prawa budowlanego i gospodarki nieruchomościami z elementami ekonomii. Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania tytułu zarządcy nieruchomości Polskiej Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). Program studiów podyplomowych jest dostosowany do wymagań, jakie określiła Polska Federacja Rynku Nieruchomości dla uzyskania tytułu Zarządcy Nieruchomości PFRN. Studia przygotowują do egzaminu, a procedurę egzaminacyjną słuchacze uzgadniają  indywidualnie z PFRN.

Zarządzanie nieruchomościami


Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

W trakcie studiów Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami słuchacze zdobywają wiedzę m.in. z zakresu prawa cywilnego, prawa mieszkaniowego, spółdzielczego prawa mieszkaniowego, prawa budowlanego i gospodarki nieruchomościami z elementami ekonomii, niezbędną do wykonywania zawodu pośrednika w obrocie nieruchomościami. Dodatkowo istnieje możliwość uzyskania tytułu zarządcy nieruchomości Polskie Federacji Rynku Nieruchomości (PFRN). Program studiów podyplomowych jest dostosowany do wymagań, jakie określiła Polska Federacja Rynku Nieruchomości dla uzyskania tytułu Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami PFRN. Studia przygotowują do egzaminu, a procedurę egzaminacyjną słuchacze uzgadniają  indywidualnie z PFRN.

Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami

Zajęcia na poszczególnych kierunkach są planowane w taki sposób, aby było możliwe jednoczesne ukończenie trzech kierunków studiów podyplomowych: Wycena nieruchomości, Zarządzanie nieruchomościami, Pośrednictwo w obrocie nieruchomościami. Przy wyborze takiej ścieżki kształcenia można uzyskać zniżkę w wysokości 40% w czesnym na kolejny (drugi i trzeci – tańszy)  kierunek.

Rekrutacja w Centrum Kształcenia Podyplomowego trwa do 30 września lub do wyczerpania limitu miejsc na poszczególnych studiach. Programy dotyczące rynku nieruchomości trwają 2 semestry i z reguły rozpoczynają się w październiku. Zjazdy odbywają się średnio dwa razy w miesiącu, w soboty i niedziele.

Więcej informacji znajduje się na naszej stronie >>

Uczelnia Łazarskiego

Centrum Kształcenia Podyplomowego

Uczelnia Łazarskiego 
ul. Świeradowska 43
02-662 Warszawa

Sektor "E" pokój 56

  • e-mail: 
  • tel. 22 54-35-322
  • www.ckp.lazarski.pl

 

[uczelnia łazarskiego,studia podyplomowe,wycena nieruchomości,zarządzanie nieruchomosciami,pośrednictwo w obrocie nieruchomościam]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
11/2019

Aktualny numer:

Administrator 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Odpowiedzialność za szkody "chodnikowe"
  • - Split payment – co nowego?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Wyświetleń: 11068|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10649|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl