Artykuł sponsorowany

Zmiana ogrzewania w budynku wielorodzinnym – montaż instalacji gazowej zasilanej gazem płynnym (LPG)

 Gaspol S.A.  |  01.10.2020  |  1
Zmiana ogrzewania w budynku wielorodzinnym – montaż instalacji gazowej zasilanej gazem płynnym (LPG)
Zmiana ogrzewania w budynku wielorodzinnym – montaż instalacji gazowej zasilanej gazem płynnym (LPG)
Gaspol

Wielu właścicieli i zarządców budynków wielorodzinnych staje przed koniecznością modernizacji przestarzałych, wysokoemisyjnych systemów grzewczych. Coraz więcej z nich decyduje się to zrobić w ramach kompleksowych przedsięwzięć termomodernizacyjnych.

Najprościej jest, gdy budynek znajduje się w strefie sieci gazu ziemnego lub może zostać podłączony do lokalnej ciepłowni. A co mogą zrobić inwestorzy, którzy nie mają takich możliwości? Jednym z rozwiązań jest budowa instalacji gazowej zasilanej LPG, a dokładniej sieci gazowej.

Sieć gazowa LPG jest rozwiązaniem, które zaspokaja trzy główne potrzeby energetyczne mieszkańców: służy do ogrzewania pomieszczeń, podgrzewania wody użytkowej oraz gotowania.

Są też inne korzyści, szczególnie ważne z punktu widzenia zarządcy budynku. Każdy lokal ma odrębne urządzenia pomiarowe ze zdalnym odczytem zużycia gazu. Dzięki temu to dostawca paliwa – w tym przypadku GASPOL:

  • czuwa nad koniecznością dostawy gazu i realizuje ją w porozumieniu z zarządcą,
  • wystawia co miesiąc faktury za faktyczne – a nie prognozowane – zużycie paliwa, oddzielnie dla każdego lokalu, prowadzi rozliczenia bezpośrednio z mieszkańcami (w tym prowadzi czynności windykacyjne),
  • w przypadku nieregulowania płatności odcina dostęp do gazu tylko w konkretnym lokalu, bez szkody dla pozostałych mieszkańców,
  • zapewnia całodobowy serwis awaryjny.

LPG - Gaspol

Warto wspomnieć o jeszcze jednym ważnym aspekcie: instalacja jest w każdej chwili gotowa do pracy, nie ma więc konieczności organizowania rozpoczęcia sezonu grzewczego. Mieszkańcy sami decydują, kiedy włączają ogrzewanie.

Jak przeprowadzić taką inwestycję?

Najlepiej powierzyć ją fachowcom z doświadczeniem. GASPOL buduje lokalne sieci gazowe LPG od 2007 roku. Do tej pory wybudował ich kilkaset w całej Polsce.

Pierwszy krok to rozmowa z doradcą, który sprawdzi możliwości techniczne i przygotuje bezpłatną wycenę. Wykonanie instalacji odbywa się na podstawie umowy podpisanej z głównym inwestorem, regulującej zasady realizacji inwestycji. Na początku współpracy określane jest zapotrzebowanie na gaz płynny oraz planowane rozmieszczenie sieci gazowej; na tej podstawie powstaje zestawienie kosztów i plan finansowania. Dowiedz się więcej >>

GASPOL pomaga również potencjalnym inwestorom w znalezieniu odpowiednich programów finansowania inwestycji termomodernizacji ze środków krajowych oraz zagranicznych.

 

Zapraszamy do kontaktu w celu uzyskania bezpłatnej wyceny.

Zadzwoń pod numer 606 800 400, aby uzyskać dodatkowe informacje.

Zamów bezpłatną wycenę >>

 

GASPOL S.A.

00-175 Warszawa
al. Jana Pawła II 80
Infolinia: 606 800 400


www.gaspol.pl

 

[gaspol,gaz płynny,ochrona środowiska,paliwo gazowe,lpg,miasto bez smogu,koszty lpg, lpg na osiedlach]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Wyświetleń: 17534|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 12369|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl