Artykuł sponsorowany

FD Zarządzanie – Zarządca Roku 2019

Profesjonalizm, innowacyjność, kwalifikacje, partnerstwo, bezpieczeństwo, ekologia – tak w największym skrócie można scharakteryzować firmę FD Zarządzanie. I nie są to puste frazesy – potwierdzeniem tego jest tytuł Zarządcy Roku 2019 otrzymany w ogólnopolskim konkursie Lider Rynku Nieruchomości.

Zarządca Roku 2019.

Komisja konkursowa doceniła FD Zarządzanie przede wszystkim za działania związane z ograniczaniem kosztów eksploatacji zarządzanych nieruchomości poprzez zastosowanie innowacyjnych rozwiązań technologicznych, w tym zastosowanie oświetlenia LED, dławików mocy biernej czy fotowoltaiki. Efektem zastosowanych rozwiązań są widoczne obniżki kosztów eksploatacji. Dowiedz się więcej >>

FD Consulting NIERUCHOMOŚCI S.C

Ale wróćmy jeszcze na chwilę do początku.

Dlaczego PROFESJONALIZM?

Standardy zawodowe oraz etyczne stanowią fundament wszelkiej działalności FD Zarządzanie.

Dlaczego INNOWACYJNOŚĆ?

Zespół w swojej pracy wykorzystuje nowoczesne techniki zarządzania wspólnotami, co m.in. przejawia się w niższych kosztach eksploatacji, ale także w lepszej komunikacji z mieszkańcami.

Dlaczego KWALIFIKACJE?

Kadrę tworzy 10 pracowników z wysokimi kwalifikacjami, doświadczeniem zawodowym oraz umiejętnościami interpersonalnymi.

Dlaczego PARTNERSTWO?

FD Zarządzanie to jednocześnie partner i doradca wspólnot mieszkaniowych, który dąży do realizacji celów i zaspokajania potrzeb mieszkańców.

Dlaczego BEZPIECZEŃSTWO?

Nieruchomości, którymi zarządza firma, są ubezpieczone. Ona sama również jest ubezpieczona od odpowiedzialności cywilnej w związku z wykonywaną działalnością zawodową;

Dlaczego EKOLOGIA?

Firma wspólnie z mieszkańcami organizuje społeczne nasadzanie roślin na terenach wspólnot, edukuje lokalną społeczność w zakresie energii elektrycznej i cieplnej.

FD Consulting NIERUCHOMOŚCI S.C

FD Zarządzanie działa na lubelskim rynku nieruchomości od 2010 roku. Zespół tworzą profesjonaliści z ogromnym doświadczeniem i wysokimi kwalifikacjami – licencjonowani zarządcy nieruchomości, administratorzy, księgowe, konserwatorzy, gospodarze budynków oraz osoby dbające o czystość na terenie nieruchomości. Postaw na doświadczenie i profesjonalizm FD Zarządzanie >>

Ponadto firma współpracuje z inspektorami nadzoru budowlanego mającymi uprawnienia budowlane, ze specjalistami usuwającymi różnego rodzaju awarie, firmami remontowymi oraz z radcą prawnym i podmiotami specjalizującymi się w egzekwowaniu roszczeń z tytułu rękojmi i gwarancji deweloperskich.

FD Zarządzanie wykorzystuje nowoczesne rozwiązania wspomagające obsługę mieszkańców. Właściciele nieruchomości mają dostęp do internetowej strefy mieszkańca, gdzie mogą sprawdzić swój aktualny stan salda, wysokość zaliczek, rozliczenia mediów.

Standardem są kontrole administratorów na terenie wspólnoty – służy to temu, aby wszelkie drobne usterki usuwane były w możliwie najszybszym czasie (zanim dojdzie do poważnej awarii). Ponadto kontrole czystości: na klatkach schodowych, terenach zewnętrznych i w garażach wielostanowiskowych; sprawdzane są również: źródła oświetlenia wewnętrznego i zewnętrznego w częściach wspólnych, stan drzwi wejściowych i innych w budynku służących do wspólnego użytkowania, stan zieleni (trawniki i rośliny).

FD Consulting NIERUCHOMOŚCI S.C

Zarządzanie nieruchomościami z siłownią i całodobową ochroną firmie niestraszne, ma spore doświadczenie we współpracy z tego typu obiektami.

FD Zarządzanie to nie tylko solidny zarządca, lecz także rzecznik praw mieszkańców. Sami o sobie mówią: „Wiemy, że zarządzanie nieruchomościami wspólnot mieszkaniowych nie sprowadza się wyłącznie do troski o samą nieruchomość. Wspólnotę mieszkaniową tworzą ludzie, a nie budynki – to hasło przewodnie naszej działalności”.

 FD Consulting NIERUCHOMOŚCI S.C. FD Zarządzanie Sp. z o.o. Sp. k.
ul. Wróbla 66/U5
20-719 Lublin
NIP: 712-321-07-50
81 479 89 89
www.fdnieruchomosci.pl
biuro@fdzarzadzanie.pl

(FD Zarządzanie Sp. z o.o. Sp. k., zarządca nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, zarządca roku 2019)


Komentarze

(0)

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.INFO

PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.info

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
7-8/2020

Aktualny numer:

Administrator 7-8/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Zmiany w Prawie budowlanym
  • - Wyrok eksmisyjny w SM
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 19429|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 16557|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11845|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl