• Obrona wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w postępowaniach sądowych dotyczących szkód „chodnikowych”
  • Szkolenie: Gospodarowanie gminnym zasobem mieszkaniowym po zmianie prawa
  • Jak usunąć mostki termiczne na ścianach budynku?
  • Służebność gruntowa we wspólnocie mieszkaniowej
  • Są pieniądze na windy, podjazdy i likwidację barier architektonicznych

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Obrona wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych w postępowaniach sądowych...

30.11.2019
W ostatnich latach regularnie rośnie liczba wyroków zasądzających i przyznających coraz wyższe świadczenia poszkodowanym, którzy przewrócili się na oblodzonym i nieodśnieżonym chodniku w porze zimowej. Wiele z nich to wyroki dotyczące wspólnot i spółdzielni...
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Szkolenie: Gospodarowanie gminnym zasobem mieszkaniowym po zmianie prawa

14.11.2019
Rewolucyjne przepisy o zasadach gospodarki „dużymi” lokalami mieszkalnymi, nowa polityka czynszowa gminy po zmianie prawa, nowy ład w polityce remontowej a obowiązki gminy, bilans potrzeb remontowych gminnych budynków, planowanie krok po kroku remontów dla poszczególnych budynków,...
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Jak usunąć mostki termiczne na ścianach budynku?

27.09.2018
2
Mostek termiczny określany jest jako miejsce newralgiczne. Nie bez przyczyny właśnie tak, ponieważ to on naraża budynek na spore straty ciepła. A to oznacza nie tylko szkody finansowe w postaci wyższych rachunków za ogrzewanie, lecz także negatywne oddziaływanie na konstrukcję...
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Służebność gruntowa we wspólnocie mieszkaniowej

03.12.2019
Nieruchomość można obciążyć na rzecz właściciela innej nieruchomości (nieruchomości władnącej) prawem, które polega na tym, że właściciel nieruchomości władnącej może korzystać w oznaczonym zakresie z nieruchomości obciążonej (służebność gruntowa). Najczęściej...
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Są pieniądze na windy, podjazdy i likwidację barier architektonicznych

Ponad 40 mln zł do wykorzystania na likwidację barier architektonicznych i poprawę dostępności budynków dla osób ze szczególnymi potrzebami – m.in. seniorów, rodziców z dziećmi i osób z niepełnosprawnościami. Trwa nabór wniosków na nisko oprocentowaną pożyczkę z programu...
Czytaj całość
Artykuł sponsorowany

MK Nieruchomości po raz kolejny z tytułem Zarządcy Roku

 MK Nieruchomości  |  25.11.2019

Firma wdraża innowacje techniczne w ramach działań termomodernizacyjnych, co więcej, wprowadzanie nowoczesnych technologii konsultuje z ośrodkami naukowymi. W ramach innowacji organizacyjnych uruchomiła systemy informatyczne zarządzania nieruchomościami, co uprościło komunikację z mieszkańcami i pozwoliło na poświęcenie zyskanego czasu na pracę w terenie. W zakresie innowacji procesowych wykorzystuje nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu, a w tej materii współpracuje z Politechniką Krakowską, Politechniką Gliwicką i Instytutem Nowych Technologii przy AGH – tak komisja konkursu „Lider Rynku Nieruchomości – Zarządca Roku” umotywowała decyzję o przyznaniu nagrody i tytułu „Zarządcy Roku 2019” firmie MK Nieruchomości.

Tytuł „Zarządcy Roku” oraz ponad 25 lat funkcjonowania na rynku to niezaprzeczalne fakty świadczące o rzetelności firmy.

Zarządca Roku 2019

Zarządzanie, doradzanie, administrowanie, współpraca, szkolenia – to obszary, które najogólniej obejmują zakres działalności firmy.

MK Nieruchomości - Zarządzamy

Zarządzają

Firma MK Nieruchomości powstała w 1991 r. Zajmuje się zarządzaniem nieruchomością wspólną wspólnot mieszkaniowych, budynkami z lokalami na wynajem oraz nieruchomościami komercyjnymi, a także zarządzaniem najmem lokali mieszkalnych, usługowych i handlowych.

Świadczy również usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Sporządza opinie ekspertyzy i inne opracowania z dziedziny zarządzania nieruchomościami. Prowadzi usługi w zakresie kontroli i weryfikacji prawidłowości rozliczeń kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej oraz reprezentuje właścicieli lokali podczas zebrań wspólnoty mieszkaniowej. Dowiedz się więcej >>

Doradzamy - MK Nieruchomości

Doradzają

Firma MK Nieruchomości prowadzi doradztwo w zakresie rozwiązań organizacyjnych w zarządzaniu nieruchomościami, stanów technicznych budynków oraz inwestycji. Zajmuje się również określaniem wartości rynkowej nieruchomości dla ewentualnego nabywcy lub zbywcy.

Swoim klientom proponuje innowacyjne rozwiązania, zwiększające efektywność, bezpieczeństwo i konkurencyjność na rynku. Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania kompleksowych usług. Nowoczesny system zarządzania to przede wszystkim oprogramowanie umożliwiające klientom uzyskiwanie informacji o stanie finansowym swojego lokalu bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej >>

MK Nieruchomości - Administrujemy

Administrują

Firma MK Nieruchomości ma swoje oddziały w sześciu miastach w Polsce: Krakowie, Warszawie, Zabrzu, Elblągu, Mysłowicach oraz Miechowie. Świadczy usługi dla Huty Szkła w Krośnie, firmy STENA, Howell Estates, PKP S.A. czy Straży Pożarnej. Ponadto realizuje wiele międzynarodowych grantów.

MK Nieruchomości - Współpracujemy

Współpracują

Firma MK Nieruchomości stawia na współpracę zarówno ze swoimi klientami, jak i innymi podmiotami czy instytucjami.

Klientom oferuje pełne ubezpieczenie nieruchomości do wartości rynkowej od wszelkich zdarzeń, zapewnia ochronę przeciwpożarową, strzeże danych osobowych, a także współpracuje z firmami ochroniarskimi.

Wykonuje wszystkie przeglądy wynikające z przepisów Prawa budowlanego, prowadzi też całodobowe pogotowie awaryjne, obsługiwane przez własną ekipę konserwatorów.

MK Nieruchomości jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomości oraz Polskiej Federacji Organizacji Zarządców i Właścicieli Nieruchomości, co jest kolejnym dowodem świadczącym o wysokiej jakości świadczonych usług.

Na tym działalność firmy się nie kończy. Aktywnie uczestniczy w inicjatywach proekologicznych – „Wielka Lekcja Ekologii”.

Wspomnieć należy również o współpracy z uczelniami wyższymi zarówno w przygotowywaniu ram kwalifikacyjnych, jak i wdrażaniu nowoczesnych technologii w zarządzaniu nieruchomościami.

Szkolą

MK Nieruchomości organizuje szkolenia skierowane do pracowników gmin zarządzających mieszkaniowym zasobem gminnym oraz prezesów TBS, jak i pracowników administracji i służb technicznych spółdzielczości mieszkaniowej i wspólnot mieszkaniowych oraz zarządców nieruchomości. Organizowane przez firmę szkolenia to przede wszystkim szansa na podwyższenia standardów zarządzania nieruchomościami i ich dostosowania do zmieniających się potrzeb społecznych, wynikających zarówno ze struktury demograficznej społeczeństwa, jak i wszechobecnych już w nieruchomościach nowoczesnych technologii.

Najważniejszym elementem w działalności MK Nieruchomości są standardy i etyka zawodu, które po aktualnych decyzjach władz uwalniających zawody, nagminnie się narusza.

MK Nieruchomości MK Nieruchomości
ul. Rajska 10c,
31-124 KRAKÓW
tel. +48 12 429-40-46,
faks: +48 12 429-48-40,

(mk nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, zarządca roku 2019)

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
11/2019

Aktualny numer:

Administrator 11/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Odpowiedzialność za szkody "chodnikowe"
  • - Split payment – co nowego?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17721|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 11067|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10648|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl