• MR: roczne zebrania wspólnot mieszkaniowych mogą zostać przełożone
  • Zwolnienie ze stosowania procedur
  • Dezynfekcja we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych
  • Regionalne dysparytety zaległości w opłatach za mieszkanie
  • Obowiązki? Możesz mieć je z głowy.

Polecane Artykuły (zarządzanie)

MR: roczne zebrania wspólnot mieszkaniowych mogą zostać przełożone

W związku z ryzykiem rozprzestrzeniania się koronawirusa Ministerstwo Rozwoju informuje, że roczne zebrania sprawozdawcze wspólnot mieszkaniowych mogą zostać przełożone. Nie będzie to rodziło sankcji dla zarządów oraz zarządców wspólnot.
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Zwolnienie ze stosowania procedur

Ustawą z dnia 2 marca 2020 r. o szczególnych rozwiązaniach związanych z zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19, innych chorób zakaźnych oraz wywołanych nimi sytuacji kryzysowych wprowadzono szczególne przepisy "zawieszające" niejako procedury wynikające z prawa...
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Dezynfekcja we wspólnotach i spółdzielniach mieszkaniowych

Rząd apeluje o pozostawanie w domu, jeśli to możliwe, zamyka uczelnie, szkoły, przedszkola, restauracje i wszelkie punkty rozrywkowe. Epidemiolodzy nawołują do przestrzegania szczególnej higieny. Ulice miast puste, a w aptekach i sklepach ograniczenia dla klientów w zakresie liczby...
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Regionalne dysparytety zaległości w opłatach za mieszkanie

Konsekwencją wzrostu cen usług mieszkaniowych – w wyniku „ekonomizacji” gospodarki mieszkaniowej, polegającej – grosso modo – na wycofywaniu się przez państwo z dotacji oraz uwolnieniu cen tych usług, a także pauperyzacji znaczącej części społeczeństwa – jest...
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Obowiązki? Możesz mieć je z głowy.

Czy zarządzasz węzłem cieplnym, który nie należy do Veolii? Jeśli tak, to doskonale wiesz, że musisz zdbać o jego stan techniczny, regularnie przeprowadzać konserwacje i zadbać o dostępność części zamiennych - wszystko po to, aby niezależnie od pogody mieszkańcy mogli...
Czytaj całość
Artykuł sponsorowany

MK Nieruchomości po raz kolejny z tytułem Zarządcy Roku

 MK Nieruchomości  |  25.11.2019  |  1

Firma wdraża innowacje techniczne w ramach działań termomodernizacyjnych, co więcej, wprowadzanie nowoczesnych technologii konsultuje z ośrodkami naukowymi. W ramach innowacji organizacyjnych uruchomiła systemy informatyczne zarządzania nieruchomościami, co uprościło komunikację z mieszkańcami i pozwoliło na poświęcenie zyskanego czasu na pracę w terenie. W zakresie innowacji procesowych wykorzystuje nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu, a w tej materii współpracuje z Politechniką Krakowską, Politechniką Gliwicką i Instytutem Nowych Technologii przy AGH – tak komisja konkursu „Lider Rynku Nieruchomości – Zarządca Roku” umotywowała decyzję o przyznaniu nagrody i tytułu „Zarządcy Roku 2019” firmie MK Nieruchomości.

Tytuł „Zarządcy Roku” oraz ponad 25 lat funkcjonowania na rynku to niezaprzeczalne fakty świadczące o rzetelności firmy.

Zarządca Roku 2019

Zarządzanie, doradzanie, administrowanie, współpraca, szkolenia – to obszary, które najogólniej obejmują zakres działalności firmy.

MK Nieruchomości - Zarządzamy

Zarządzają

Firma MK Nieruchomości powstała w 1991 r. Zajmuje się zarządzaniem nieruchomością wspólną wspólnot mieszkaniowych, budynkami z lokalami na wynajem oraz nieruchomościami komercyjnymi, a także zarządzaniem najmem lokali mieszkalnych, usługowych i handlowych.

Świadczy również usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Sporządza opinie ekspertyzy i inne opracowania z dziedziny zarządzania nieruchomościami. Prowadzi usługi w zakresie kontroli i weryfikacji prawidłowości rozliczeń kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej oraz reprezentuje właścicieli lokali podczas zebrań wspólnoty mieszkaniowej. Dowiedz się więcej >>

Doradzamy - MK Nieruchomości

Doradzają

Firma MK Nieruchomości prowadzi doradztwo w zakresie rozwiązań organizacyjnych w zarządzaniu nieruchomościami, stanów technicznych budynków oraz inwestycji. Zajmuje się również określaniem wartości rynkowej nieruchomości dla ewentualnego nabywcy lub zbywcy.

Swoim klientom proponuje innowacyjne rozwiązania, zwiększające efektywność, bezpieczeństwo i konkurencyjność na rynku. Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania kompleksowych usług. Nowoczesny system zarządzania to przede wszystkim oprogramowanie umożliwiające klientom uzyskiwanie informacji o stanie finansowym swojego lokalu bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej >>

MK Nieruchomości - Administrujemy

Administrują

Firma MK Nieruchomości ma swoje oddziały w sześciu miastach w Polsce: Krakowie, Warszawie, Zabrzu, Elblągu, Mysłowicach oraz Miechowie. Świadczy usługi dla Huty Szkła w Krośnie, firmy STENA, Howell Estates, PKP S.A. czy Straży Pożarnej. Ponadto realizuje wiele międzynarodowych grantów.

MK Nieruchomości - Współpracujemy

Współpracują

Firma MK Nieruchomości stawia na współpracę zarówno ze swoimi klientami, jak i innymi podmiotami czy instytucjami.

Klientom oferuje pełne ubezpieczenie nieruchomości do wartości rynkowej od wszelkich zdarzeń, zapewnia ochronę przeciwpożarową, strzeże danych osobowych, a także współpracuje z firmami ochroniarskimi.

Wykonuje wszystkie przeglądy wynikające z przepisów Prawa budowlanego, prowadzi też całodobowe pogotowie awaryjne, obsługiwane przez własną ekipę konserwatorów.

MK Nieruchomości jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomości oraz Polskiej Federacji Organizacji Zarządców i Właścicieli Nieruchomości, co jest kolejnym dowodem świadczącym o wysokiej jakości świadczonych usług.

Na tym działalność firmy się nie kończy. Aktywnie uczestniczy w inicjatywach proekologicznych – „Wielka Lekcja Ekologii”.

Wspomnieć należy również o współpracy z uczelniami wyższymi zarówno w przygotowywaniu ram kwalifikacyjnych, jak i wdrażaniu nowoczesnych technologii w zarządzaniu nieruchomościami.

Szkolą

MK Nieruchomości organizuje szkolenia skierowane do pracowników gmin zarządzających mieszkaniowym zasobem gminnym oraz prezesów TBS, jak i pracowników administracji i służb technicznych spółdzielczości mieszkaniowej i wspólnot mieszkaniowych oraz zarządców nieruchomości. Organizowane przez firmę szkolenia to przede wszystkim szansa na podwyższenia standardów zarządzania nieruchomościami i ich dostosowania do zmieniających się potrzeb społecznych, wynikających zarówno ze struktury demograficznej społeczeństwa, jak i wszechobecnych już w nieruchomościach nowoczesnych technologii.

Najważniejszym elementem w działalności MK Nieruchomości są standardy i etyka zawodu, które po aktualnych decyzjach władz uwalniających zawody, nagminnie się narusza.

MK Nieruchomości MK Nieruchomości
ul. Rajska 10c,
31-124 KRAKÓW
tel. +48 12 429-40-46,
faks: +48 12 429-48-40,

(mk nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, zarządca roku 2019)

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

3/2020

Aktualny numer:

Administrator 3/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Mechanizm podzielonej płatności
  • - Przegląd materiałów ociepleniowych
Zobacz szczegóły
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18505|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 11649|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11212|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl