• Szkolenie: Praktyczne aspekty ochrony danych osobowych w spółdzielniach mieszkaniowych
  • Odmowa przyjęcia lokalu komunalnego
  • Budynek dostępny dla wszystkich – możliwości modernizacyjne wind
  • Zapachy w praktyce administratora nieruchomości
  • Struktura własności mieszkań w Polsce

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Szkolenie: Praktyczne aspekty ochrony danych osobowych w spółdzielniach...

02.01.2020
Praktyczne aspekty realizacji wymagań określonych w RODO, udostępnianie danych osobowych, dystrybucja korespondencji do członków spółdzielni mieszkaniowych, praktyczna realizacja wymagań RODO w procesie monitoringu wizyjnego, wymagania procesu ochrony danych osobowych w relacjach z...
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Odmowa przyjęcia lokalu komunalnego

05.01.2020
Przepis uchwały rady gminy, przewidujący skreślenie z listy oczekujących – w razie dwukrotnej odmowy przyjęcia wskazanego przez gminę mieszkania komunalnego – jest sprzeczny z celem Ustawy o ochronie praw lokatorów i stanowi nieuprawnione ograniczenie dostępu do mieszkań...
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Budynek dostępny dla wszystkich – możliwości modernizacyjne wind

Niezależnie od wieku budynku istnieje wiele powodów, aby poprawić dostępność nieruchomości. Jednym z nich jest zapewnienie sprawnej komunikacji w budynku oraz dostępności do każdego piętra dla osób starszych czy niepełnosprawnych, których udział w społeczeństwie cały czas...
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Zapachy w praktyce administratora nieruchomości

Badanie stopnia uciążliwości zapachów nie pozostaje poza kompetencjami organów, nawet nadzoru budowlanego. Jednakże w polskim porządku prawnym nie istnieją tzw. normy odorowe oraz brak jest metodyki pomiaru zapachu.
Czytaj całość

Polecane Artykuły (zarządzanie)

Struktura własności mieszkań w Polsce

20.11.2019
1
Z najnowszego raportu GUS wynika, że prawie 14 proc. zasobu mieszkaniowego w Polsce stanowią mieszkania komunalne. Zasób ten sukcesywnie się kurczy. Lokale, którymi zarządza gmina, są rzadko remontowane i charakteryzują się najwyższymi kosztami eksploatacji w porównaniu z lokalami...
Czytaj całość
Artykuł sponsorowany

MK Nieruchomości po raz kolejny z tytułem Zarządcy Roku

 MK Nieruchomości  |  25.11.2019

Firma wdraża innowacje techniczne w ramach działań termomodernizacyjnych, co więcej, wprowadzanie nowoczesnych technologii konsultuje z ośrodkami naukowymi. W ramach innowacji organizacyjnych uruchomiła systemy informatyczne zarządzania nieruchomościami, co uprościło komunikację z mieszkańcami i pozwoliło na poświęcenie zyskanego czasu na pracę w terenie. W zakresie innowacji procesowych wykorzystuje nowoczesne rozwiązania w zarządzaniu, a w tej materii współpracuje z Politechniką Krakowską, Politechniką Gliwicką i Instytutem Nowych Technologii przy AGH – tak komisja konkursu „Lider Rynku Nieruchomości – Zarządca Roku” umotywowała decyzję o przyznaniu nagrody i tytułu „Zarządcy Roku 2019” firmie MK Nieruchomości.

Tytuł „Zarządcy Roku” oraz ponad 25 lat funkcjonowania na rynku to niezaprzeczalne fakty świadczące o rzetelności firmy.

Zarządca Roku 2019

Zarządzanie, doradzanie, administrowanie, współpraca, szkolenia – to obszary, które najogólniej obejmują zakres działalności firmy.

MK Nieruchomości - Zarządzamy

Zarządzają

Firma MK Nieruchomości powstała w 1991 r. Zajmuje się zarządzaniem nieruchomością wspólną wspólnot mieszkaniowych, budynkami z lokalami na wynajem oraz nieruchomościami komercyjnymi, a także zarządzaniem najmem lokali mieszkalnych, usługowych i handlowych.

Świadczy również usługi w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomościami. Sporządza opinie ekspertyzy i inne opracowania z dziedziny zarządzania nieruchomościami. Prowadzi usługi w zakresie kontroli i weryfikacji prawidłowości rozliczeń kosztów utrzymania nieruchomości wspólnej oraz reprezentuje właścicieli lokali podczas zebrań wspólnoty mieszkaniowej. Dowiedz się więcej >>

Doradzamy - MK Nieruchomości

Doradzają

Firma MK Nieruchomości prowadzi doradztwo w zakresie rozwiązań organizacyjnych w zarządzaniu nieruchomościami, stanów technicznych budynków oraz inwestycji. Zajmuje się również określaniem wartości rynkowej nieruchomości dla ewentualnego nabywcy lub zbywcy.

Swoim klientom proponuje innowacyjne rozwiązania, zwiększające efektywność, bezpieczeństwo i konkurencyjność na rynku. Wysoko wykwalifikowana kadra pracowników posiada wszystkie niezbędne uprawnienia do wykonywania kompleksowych usług. Nowoczesny system zarządzania to przede wszystkim oprogramowanie umożliwiające klientom uzyskiwanie informacji o stanie finansowym swojego lokalu bez wychodzenia z domu. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej >>

MK Nieruchomości - Administrujemy

Administrują

Firma MK Nieruchomości ma swoje oddziały w sześciu miastach w Polsce: Krakowie, Warszawie, Zabrzu, Elblągu, Mysłowicach oraz Miechowie. Świadczy usługi dla Huty Szkła w Krośnie, firmy STENA, Howell Estates, PKP S.A. czy Straży Pożarnej. Ponadto realizuje wiele międzynarodowych grantów.

MK Nieruchomości - Współpracujemy

Współpracują

Firma MK Nieruchomości stawia na współpracę zarówno ze swoimi klientami, jak i innymi podmiotami czy instytucjami.

Klientom oferuje pełne ubezpieczenie nieruchomości do wartości rynkowej od wszelkich zdarzeń, zapewnia ochronę przeciwpożarową, strzeże danych osobowych, a także współpracuje z firmami ochroniarskimi.

Wykonuje wszystkie przeglądy wynikające z przepisów Prawa budowlanego, prowadzi też całodobowe pogotowie awaryjne, obsługiwane przez własną ekipę konserwatorów.

MK Nieruchomości jest członkiem Ogólnopolskiej Izby Gospodarki Nieruchomości oraz Polskiej Federacji Organizacji Zarządców i Właścicieli Nieruchomości, co jest kolejnym dowodem świadczącym o wysokiej jakości świadczonych usług.

Na tym działalność firmy się nie kończy. Aktywnie uczestniczy w inicjatywach proekologicznych – „Wielka Lekcja Ekologii”.

Wspomnieć należy również o współpracy z uczelniami wyższymi zarówno w przygotowywaniu ram kwalifikacyjnych, jak i wdrażaniu nowoczesnych technologii w zarządzaniu nieruchomościami.

Szkolą

MK Nieruchomości organizuje szkolenia skierowane do pracowników gmin zarządzających mieszkaniowym zasobem gminnym oraz prezesów TBS, jak i pracowników administracji i służb technicznych spółdzielczości mieszkaniowej i wspólnot mieszkaniowych oraz zarządców nieruchomości. Organizowane przez firmę szkolenia to przede wszystkim szansa na podwyższenia standardów zarządzania nieruchomościami i ich dostosowania do zmieniających się potrzeb społecznych, wynikających zarówno ze struktury demograficznej społeczeństwa, jak i wszechobecnych już w nieruchomościach nowoczesnych technologii.

Najważniejszym elementem w działalności MK Nieruchomości są standardy i etyka zawodu, które po aktualnych decyzjach władz uwalniających zawody, nagminnie się narusza.

MK Nieruchomości MK Nieruchomości
ul. Rajska 10c,
31-124 KRAKÓW
tel. +48 12 429-40-46,
faks: +48 12 429-48-40,

(mk nieruchomości, zarządzanie nieruchomościami, zarządca roku 2019)

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
  • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18011|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 11291|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10860|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl