Artykuł sponsorowany

Bezinwazyjna naprawa rur kanalizacyjnych – renowacja i czyszczenie

 Kan-fix  |  04.09.2020
Bezinwazyjna naprawa rur kanalizacyjnych – renowacja i czyszczenie
Bezinwazyjna naprawa rur kanalizacyjnych – renowacja i czyszczenie
Kan-Fix

Można się domyślać, że bezinwazyjna naprawa oznacza takie działanie, które nie narusza struktury i funkcjonowania badanego obiektu. To oznacza, że w przypadku tej metody naprawczej nie ma potrzeby kucia ścian, wstrzymywania przepływu wody czy ścieków rurami w trakcie naprawy. A sami mieszkańcy nie odczują uciążliwości związanych z bałaganem czy hałasem. Jak to możliwe?

Technologia ElastoFlake, bo to o niej mowa umożliwia bezinwazyjną renowację rur kanalizacyjnych.

Od czyszczenia po renowację

Cały proces można podzielić na trzy zasadnicze etapy:

  • I etap: mechaniczne czyszczenie rur (łańcuchami)
  • II etap: mycie i suszenie pionu
  • III etap: nakładanie polimeru ElastoFlake

Do każdego etapu prac używana jest kamera inspekcyjna.

Sprawdzanie kamerą inspekcyjną

O metodzie słów kilka


Polimer ElastoFlake to masa polimerowa przeznaczona do nanoszenia szczotką lub natryskowo na wewnętrzne ścianki rur kanalizacyjnych.

Masa ta ma za zadanie utworzyć nową powierzchnię wewnątrz rury, która będzie się charakteryzowała elastycznością i spójnością. Jest to możliwe za sprawą właściwości polimeru – jest on elastyczny oraz wytrzymały na bardzo duże różnice temperatur. Dowiedz się więcej >>

Rozwiązanie idealne dla każdego rodzaju rur

Metoda ta nadaje się do naprawy rur wykonanych z różnych materiałów. Od plastiku, przez beton, żeliwo, aż po stal nierdzewną. Do wyliczanki tej należy również dołączyć rynny spustowe oraz wszystkie rury o średnicy od fi 50 do fi 200.

Kan-fix pomoże – doradzi i wykona bezinwazyjną naprawę rur kanalizacyjnych. Zapraszamy do kontaktu! >>

Firma Kan-fix świadczy usługi w branży renowacji i regeneracji systemów kanalizacyjnych, używając innowacyjnej metody Relining Group polimerem ElastoFlake w Polsce od 2016 roku. Posiada 15-letnie doświadczenie w pracach kanalizacyjnych.

KAN-FIX

KAN-FIX

690-564-577

796-350-750

www.kan-fix.pl

 

[kan-fix,czyszczenie rur kanalizacyjnych,czyszczenie pionów,czyszczenie kanalizacji,elasto flake,mechaniczna metoda czyszczenia rur]

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
9/2020

Aktualny numer:

Administrator 9/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Sąsiedzkie spory
  • - Jaki domofon wybrać?
Zobacz szczegóły
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl