Artykuł sponsorowany

Deweloperze, sprawdź, dlaczego warto zbudować sieć gazową zasilaną LPG

 Gaspol S.A.  |  01.10.2020
Dlaczego warto zbudować sieć gazową zasilaną LPG
Dlaczego warto zbudować sieć gazową zasilaną LPG
Gaspol

Sieci gazowe zasilane gazem płynnym (LPG) są  alternatywą dla sieci gazu ziemnego, szczególnie w dwóch sytuacjach. Po pierwsze, jeżeli inwestycja jest zlokalizowana na terenie bez dostępu do gazu ziemnego. Po drugie, jeżeli podłączenie do sieci gazu ziemnego opóźnia się w stosunku do planowanego pierwotnie terminu. To, co jeszcze ważne dla inwestora, instalacja zasilana gazem płynnym jest wykonana w takim standardzie, że może być w przyszłości wykorzystana do odbioru gazu ziemnego z sieci.

Powodów, dlaczego warto postawić na sieć gazową zasilaną LPG, jest wiele.

Działki bez dostępu do gazu nie są wykluczone

Działka, na której planowana jest inwestycja, a która jednocześnie znajduje się poza siecią gazu ziemnego i ciepła systemowego, nie musi być spisana na straty. Wręcz przeciwnie – może to być prawdziwa okazja dla dewelopera. Ceny takich działek są zwykle niższe.

Multizastosowanie – jedno źródło energii do ogrzewania pomieszczeń, przygotowania ciepłej wody i gotowania

Dzięki jednemu źródłu energii zaspakajane zostają trzy potrzeby energetyczne mieszkańców: ogrzewanie lokalu, przygotowanie ciepłej wody i gaz do kuchenki. Opłaty za te wszystkie usługi są uwzględnione na jednej fakturze na podstawie faktycznego, a nie prognozowanego zużycia paliwa. Dowiedz się więcej >>

Metry kwadratowe lepiej wykorzystane

Zbiornik z paliwem jest umiejscowiony poza budynkiem, dzięki czemu nie ma potrzeby wydzielania odrębnego pomieszczenia na kotłownię i składowanie opału.

dlaczego warto zbudować sieć gazową zasilaną LPG

Sieć gazowa budowana etapami

Wykonanie instalacji odbywa się na podstawie umowy podpisanej z głównym inwestorem (deweloperem). Umowa szczegółowa określa zasady realizacji całego przedsięwzięcia. Co ważne, budowa sieci gazowej zasilanej gazem płynnym może być prowadzona etapami – zgodnie z potrzebami i harmonogramem dewelopera.

Minimum zaangażowania po stronie dewelopera i kompleksowa realizacja inwestycji

Zakres usług jest ustalany indywidualnie z deweloperem. GASPOL oprócz wykonania instalacji i dostaw gazu może pomóc inwestorowi w realizacji formalności związanych z budową instalacji, m.in. projektu i uzgodnienia sieci gazowej wraz z przyłączami i wewnętrzną instalacją gazową oraz uzyskanie prawomocnej decyzji administracyjnej na budowę sieci gazowej. Sprawdź szczegóły >>

Rozwiązanie proekologiczne

LPG podczas spalania nie emituje dwutlenku siarki oraz pyłów, nie pozostawia odpadów wymagających usuwania. Zastosowanie gazu płynnego eliminuje wydzielanie do atmosfery tzw. pyłów zawieszonych (PM 10 i PM 2,5), czyli przyczynia się do ograniczania powstawania smogu.

GASPOL S.A.

00-175 Warszawa
al. Jana Pawła II 80
Infolinia: 606 800 400


www.gaspol.pl

 

[gaspol,gaz płynny,ochrona środowiska,paliwo gazowe,lpg,miasto bez smogu,koszty lpg, lpg na osiedlach,lpg dla deweloperów]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
9/2020

Aktualny numer:

Administrator 9/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Sąsiedzkie spory
  • - Jaki domofon wybrać?
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Wyświetleń: 17181|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 12166|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl