Artykuł sponsorowany

Renowacja pionów kanalizacyjnych polimerem ElastoFlake

 Kan-fix  |  04.09.2020  |  1
Renowacja pionów kanalizacyjnych polimerem ElastoFlake
Renowacja pionów kanalizacyjnych polimerem ElastoFlake

Obcojęzyczna nazwa, która pojawia się w tytule, to określenie innowacyjnego materiału, który pozwala na renowację i naprawę rur kanalizacyjnych bez kucia ścian.

Polimeryzacja pozwala na tworzenie nowej powierzchni wewnątrz uszkodzonej rury.

ElastoFlake – czym jest?

ElastoFlake to polimerowa masa plastyczna nanoszona metodą natryskową na wewnętrzne ściany rur. Materiał jest bezpieczny i przyjazny zarówno dla środowiska, jak i użytkownika. W składzie nie występują rozpuszczalniki czy substancje rakotwórcze.

Wysoka elastyczność pozwala uniknąć pęknięć i napięć, które mogłyby powstać na skutek rozszerzalności cieplnej lub obciążenia mechanicznego. ElastoFlake jest odporny nie tylko na wahania temperatur, lecz także na ciśnienie oraz substancje chemiczne. Testy VTT wskazują na 25-letnią żywotność materiału. Sprawdź >>

ElastoFlake – kiedy się stosuje?

ElastoFlake ma szerokie zastosowanie. Nadaje się do renowacji rur wykonanych z dowolnego materiału – m.in. plastiku, betonu, żeliwa, stali nierdzewnej.

Drugim istotnym elementem jest wielkość rur. Firma Kan-fix specjalizuje się w renowacji i naprawie rur o dowolnej średnicy w przedziale od fi 50 do fi 200.

ElastoFlake może być stosowany w rurach kanalizacyjnych, rurach spustowych oraz kanałach wentylacyjnych, zarówno w budownictwie jedno-, jak i wielorodzinnym, w budynkach użyteczności publicznej i w budynkach przemysłowych.

Renowacja polimerem ElastoFlake – na czym polega?

Cały proces rozpoczyna się od oceny stanu technicznego rur oraz ich oczyszczenia. Następnie na wewnętrzną stronę rur kanalizacyjnych nanoszona jest masa polimerowa, która tworzy nową, trwałą powłokę. Materiał wysycha i utwardza się w ciągu 150 sekund, co oznacza, że czas pracy jest ograniczony do minimum.

Zespół Kan-fix wykonuje prace z dachu, rewizji lub z mieszkania po wcześniejszym zdemontowaniu toalety. Metoda nie wymaga kucia ścian ani demontażu istniejącego systemu rur kanalizacyjnych. Dowiedz się więcej o metodzie >>

Trudno się nie zgodzić z twierdzeniem, że metoda ta jest wygodna i szybka, a ponadto nie zakłóca codziennego życia mieszkańców.

Firma Kan-fix specjalizuje się w renowacji i regeneracji systemów kanalizacyjnych, używając innowacyjnej metody Relining Group polimerem ElastoFlake. Na uwagę zasługuje fakt, że firma prowadzi renowację wszystkich rur o średnicy od fi 50 do fi 200. Ponadto posiada 15-letnie doświadczenie w pracach kanalizacyjnych.

KAN-FIX

KAN-FIX

690-564-577

796-350-750

www.kan-fix.pl

 

[kan-fix,czyszczenie rur kanalizacyjnych,czyszczenie pionów,czyszczenie kanalizacji,elasto flake,mechaniczna metoda czyszczenia rur,monitoring budynku,monitoring rur,monitoring kanalizacji]

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
1-2/2021

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2021
W miesięczniku m.in.:
  • - Rynek nieruchomości w 2020 roku – analiza
  • - Zarządca przymusowy we wspólnocie
Zobacz szczegóły
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Konferencja Miesięcznika Administrator

Docieplenie mieszkania od strony sufitu mogło wpłynąć na pojawienie się grzyba i pleśni

Od czego powinien być ubezpieczony zarządca, by mógł spać spokojnie?

Instalacje tryskaczowe - Akademia Ochrony Przeciwpożarowej

Jak dobrać odpowiedni system ogrzewania domu?

Co to jest sprawność urządzeń grzewczych?

Co to jest dom pasywny

Jak wykonać taras wentylowany?

Jak prawidłowo zamontować okno?

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl