Artykuł sponsorowany

Co to jest ElastoFlake i jakie ma zastosowanie w renowacji kanalizacji?

 Kan-fix  |  04.09.2020
Co to jest ElastoFlake i jakie ma zastosowanie w renowacji kanalizacji?
Co to jest ElastoFlake i jakie ma zastosowanie w renowacji kanalizacji?
Pixabay

Renowacja pionów i rur kanalizacyjnych zarówno w domach jednorodzinnych, blokach mieszkalnych, centrach handlowych, szkołach, szpitalach, jak i innych obiektach może się odbywać bez kucia ścian, brudu i hałasu. Jest to możliwe za sprawą innowacyjnego rozwiązania, jakim jest technologia ElastoFlake.

Metoda Relining Group polimerem ElastoFlake narodziła się w Skandynawii. To tam – w trudnych warunkach atmosferycznych – była testowana i udoskonalana.

Naprawa kanalizacji bez kucia i wykopów – jak to możliwe?

Materiał ElastoFlake w postaci płynnego polimeru tworzy nową powierzchnię wewnętrz rur. Powstała warstwa jest trwała i nie powoduje ryzyka uszkodzenia istniejącego systemu kanalizacyjnego. Dowiedz się więcej>>

Kontrola stanu technicznego rur

Na początku całego procesu naprawy do rurociągu wprowadza się kamerę, aby ocenić stan rur.

Kontrola stanu technicznego rur

Oczyszczanie

Następnie rury są czyszczone mechanicznie i płukane wodą, aby usunąć brud i zanieczyszczenia.

Suszenie

Po oczyszczeniu rurociąg jest suszony dmuchawą – to bardzo ważne, aby powierzchnia była całkowicie sucha.

Ponowna kontrola

Należy upewnić się, że rurociąg jest zupełnie suchy i nie ma dziur. Ewentualne luki powinny zostać naprawione przed kontynuowaniem dalszych prac.

Renowacja

Tak przygotowany rurociąg jest poddawany procesowi natryskiwania materiału ElastoFlake do osiągnięcia powłoki o grubości co najmniej 3 mm.

Ocena rezultatów renowacji

Następnie rurociąg jest ponownie kontrolowany przez system wyposażony w kamerę wideo, aby upewnić się, że efekt renowacji został osiągnięty.

Czyszczenie kanalizacji

Kompleksowa renowacja kanalizacji

Polimer ElastoFlake stosuje się na rury z dowolnego tworzywa, m.in.: z żeliwa, plastiku, stali, kamionki itd.

Firma Kan-fix specjalizuje się w renowacji systemów kanalizacyjnych opisaną metodą.

Aby podnieść jakość usług, wykonuje inspekcję kanalizacji kamerami TV, zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu wykonywania usługi. Skontaktuj się z firmą i zapytaj o szczegóły >>

Ponadto oferuje szeroko pojęte doradztwo techniczne dotyczące wykonywania i eksploatacji kanalizacji sanitarnych, deszczowych i technologicznych.

Wykonuje ekspertyzy i inwentaryzacje sieci kanalizacyjnych.

Gwarantuje konkurencyjne ceny.

KAN-FIX

KAN-FIX

690-564-577

796-350-750

www.kan-fix.pl

 

[kan-fix,czyszczenie rur kanalizacyjnych,czyszczenie pionów,czyszczenie kanalizacji,elasto flake,mechaniczna metoda czyszczenia rur,monitoring budynku,monitoring rur,monitoring kanalizacji]

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl