Artykuł sponsorowany

Aktualizacja informacji związana z zagrożeniem koronawirusem (Covid - 19) w Polsce oraz we Włoszech.

 Caleffi Poland Sp. z o.o.  |  18.03.2020
Aktualizacja informacji związana z zagrożeniem koronawirusem (Covid - 19) w Polsce oraz  we Włoszech.
Aktualizacja informacji związana z zagrożeniem koronawirusem (Covid - 19) w Polsce oraz we Włoszech.
Caleffi Poland Sp. z o.o.

Chciałbym poinformować, że Grupa CALEFFI S.P.A. z tworzącymi ją firmami: Caleffi Hydronic Solutions, Cristiną Rubinetterie, Pressco i RDZ, dołączyła do bezpośredniej walki z koronawirusem Covid-19 wspierając pobliskie dla swojej siedziby szpitale w walce z epidemią.

 

W związku z obecną sytuacją postanowiliśmy przekazać darowiznę w wysokości 1 miliona euro, podzieloną między: Szpital Maggiore w Mediolanie i SS. Trójcy Borgomanero. Kwota ta, zostanie podzielona po równo:

  • Szpital SS. Trinità di Borgomanero: dotacja obejmie urządzenia służące do ratowania ludzkiego życia. 
  • Szpital Maggiore Policlinico w Mediolanie otrzymuje darowiznę, która przeznaczona będzie na pokrycie bieżących wydatków na opiekę medyczną i pomoc niezbędną dla pacjentów zagrożonych koronawirusem, część dotacji zostanie także wykorzystana na badania nad wirusem.

Celem tego działania jest wspieranie przez nas struktur szpitalnych i konkretna pomoc dla całego personelu lekarzy, pielęgniarek i pracowników służby zdrowia na pierwszej linii. Mamy nadzieję, że nasza inicjatywa zwiększy świadomość obecności zagrożenia, wobec którego obecnie się znajdujemy, gdzie sytuacja kryzysowa dotyczy nas wszystkich bez wyjątku. 

Potwierdzając naszą dostępność dla Państwa oraz zapewniając, że bieżąca obsługa zamówień i dostaw obywa się w sposób niezakłócony obecnością w naszym życiu restrykcji związanych z pandemią koronowirusa, informuję, że biorąc pod uwagę zagrożenie rozszerzania się choroby we Włoszech z dniem 17 marca ograniczyliśmy lub zawiesiliśmy aktywności niektórych procesów produkcyjnych w naszych zakładach produkcyjnych we Włoszech, taki stan planowany jest do dnia 25 marca włącznie.

Bieżąca sytuacja nie ma, na dzień dzisiejszy negatywnego wpływu na realizowanie Państwa zamówień i logistykę dostaw produktów Caleffi w trybie normalnego obrotu handlowego. 

Produkty dla obsługi rynku polskiego od samego początku działania Firmy Caleffi Poland Sp. z o.o. dostępne są z magazynu w Krakowie.

W przypadku pytań Zespół Handlowy i Nasi Pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji, informacje kontaktowe: www.caleffi.com

 

Tomasz Kukułka
Prezes Zarządu
Dyrektor Zarządzający

caleffi logo

Caleffi Poland Sp. z o.o.

ul. Walerego Sławka 5
30-633 Kraków, Polska
Tel. +48 12 3572229


Info.PL@caleffi.com
www.caleffi.com

 

[caleffi poland sp. z o.o.,koronawirus,covid-19]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
3/2020

Aktualny numer:

Administrator 3/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Mechanizm podzielonej płatności
  • - Przegląd materiałów ociepleniowych
Zobacz szczegóły
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Wyświetleń: 11667|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11227|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl