Artykuł sponsorowany

Naprawa nieszczelnej rury bez kucia ścian – czy to możliwe?

 Kan-fix  |  04.09.2020
Naprawa nieszczelnej rury bez kucia ścian – czy to możliwe?
Naprawa nieszczelnej rury bez kucia ścian – czy to możliwe?
Pixabay

Gdyby zapytać mieszkańców osiedla, z czym im się kojarzą awarie kanalizacji czy nieszczelne rury, większość z pewnością wymieniłaby: brud, kurz, hałas, kucie ścian, remont. Takie skojarzenia wcale nie dziwią, tradycyjne metody naprawy rur tak właśnie wyglądają. Ważne jest to, że nie muszą tak wyglądać, jeśli zdecydujemy się na naprawę innowacyjnymi sposobami.

Firma Kan-fix specjalizuje się w naprawie rur kanalizacyjnych i renowacji pionów kanalizacyjnych polimerem. Co to właściwie oznacza? Ogólnie rzecz ujmując, jest to bezinwazyjny sposób naprawy, a więc nie wymaga ingerencji w ściany budynku. Sposób naprawy nie generuje hałasu, nie pozostawia również brudu.

Innowacyjny materiał ElastoFlake w postaci płynnego polimeru tworzy nową i trwałą powierzchnię wewnętrzną rur, bez ryzyka uszkodzenia istniejących systemów kanalizacyjnych.

Wszechstronny, trwały, elastyczny i szybki – tak można skrótowo opisać materiał ElastoFlake oraz metodę, w której się go stosuje.

Wszechstronny, bo…

może być używany do naprawy rur kanalizacyjnych z plastiku, stali nierdzewnej, betonu, miedzi i żeliwa o średnicach od 40 do 200 mm, a także podczas naprawy rynien oraz rur spustowych.

Trwały, bo…

po jego zastosowaniu rury są odporne na wysokie ciśnienie, detergenty i inne substancje chemiczne. Chronione są również przed korozją i ścieraniem mechanicznym. Wewnętrzna powierzchnia rur staje się gładka oraz wykazuje właściwości antybakteryjne, co zapewnia minimalną przyczepność odpadów i większą przepustowość systemu kanalizacji. Ponadto producent materiału daje gwarancję na 10 lat, a wg (rygorystycznych) badań VTT EXPERT SERVICES LTD określiło żywotność materiału na około 25 lat.

Naprawa nieszczelnej rury bez kłucia ścian

Elastyczny, bo…

po jego nałożeniu wewnętrzna powierzchnia rur jest odporna na pęknięcia i naprężenia spowodowane przez rozszerzalność cieplną i inne naprężenia mechaniczne. Doskonale dostosowuje się on również do zmian w osiowym wymiarze rury. Wytrzymuje bardzo duże zmiany temperatury, dzięki czemu może być stosowany w różnych miejscach, m.in. w przemysłowych systemach kanalizacji.

Szybki, bo…

czas schnięcia i utwardzania materiału ElastoFlake wynosi 150 sekund. Cały proces trwa niezwykle krótko, maksymalnie kilka godzin. Dowiedz się więcej o metodzie >>

Firma Kan-fix specjalizuje się w renowacji i regeneracji systemów kanalizacyjnych, używając innowacyjnej metody Relining Group polimerem ElastoFlake. Na uwagę zasługuje fakt, że firma prowadzi renowację wszystkich rur o średnicy od fi 50 do fi 200. Ponadto posiada 15-letnie doświadczenie w pracach kanalizacyjnych.

KAN-FIX

KAN-FIX

690-564-577

796-350-750

www.kan-fix.pl

 

[kan-fix,czyszczenie rur kanalizacyjnych,czyszczenie pionów,czyszczenie kanalizacji,elasto flake,mechaniczna metoda czyszczenia rur]

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
1-2/2021

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2021
W miesięczniku m.in.:
  • - Rynek nieruchomości w 2020 roku – analiza
  • - Zarządca przymusowy we wspólnocie
Zobacz szczegóły
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Konferencja Miesięcznika Administrator

Docieplenie mieszkania od strony sufitu mogło wpłynąć na pojawienie się grzyba i pleśni

Od czego powinien być ubezpieczony zarządca, by mógł spać spokojnie?

Instalacje tryskaczowe - Akademia Ochrony Przeciwpożarowej

Jak dobrać odpowiedni system ogrzewania domu?

Co to jest sprawność urządzeń grzewczych?

Co to jest dom pasywny

Jak wykonać taras wentylowany?

Jak prawidłowo zamontować okno?

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl