Artykuł sponsorowany

Natryskowa renowacja rur kanalizacyjnych – gdzie się ją stosuje?

 Kan-fix  |  04.09.2020
Natryskowa renowacja rur kanalizacyjnych – gdzie się ją stosuje?
Natryskowa renowacja rur kanalizacyjnych – gdzie się ją stosuje?
Kan-Fix

Polsce mamy 14,6 mln mieszkań, w tym 72% zasobów mieszkaniowych w Polsce powstało przed 1989 r., a ponad 50-letnie budynki stanowią ok. 60% zasobów krajowych. A to oznacza, że większość z tych budynków charakteryzuje się niskim stanem technicznym, a nawet niedostatecznym wyposażeniem w instalacje.

Wprawdzie natryskowa renowacja rur jest innowacyjną metodą, to stworzoną przede wszystkim, aby nieść pomoc tym rurom i instalacjom, które najbardziej tego potrzebują, czyli starym i zużytym, choć nie tylko takim. Nowe także ulegają awariom i wówczas renowacja metoda natryskowa również znajdzie zastosowanie.

Materiał ElastoFlake

Materiał ElastoFlake to plastyczna masa polimerowa, która pozwala wewnątrz starej czy uszkodzonej rury kanalizacyjnej utworzyć nową, trwałą i jednolitą powłokę.

Ta innowacyjna metoda daje możliwości naprawy uszkodzonego fragmentu rury, nawet gdy nie ma bezpośredniego dostępu do awaryjnego odcinka. Fachowcy mają możliwość dokładnego zlokalizowania usterki i usunięcia jej poprzez przyłącze znajdujące się na przykład u sąsiada. Tym samym natryskowa renowacja rur zyskuje przewagę nad tradycyjnymi sposobami radzenia sobie z usterkami rur czy instalacji kanalizacyjnych. Dowiedz się więcej >>

Metoda natryskowa

Metoda natryskowa

Wspomnieć należy również, że metodę natryskową stosuje się zarówno podczas napraw punktowych, jak i całościowej renowacji pionów kanalizacyjnych.

Renowacja rur polimerem ElastoFlake to rozwiązanie doskonałe dla mieszkańców osiedli i budynków wielolokalowych. Metoda ta nie ingeruje w ściany i podłogi, nie narusza ich pierwotnego stanu. Proces naprawczy nie trwa długo, a to oznacza, że budynek nie jest wyłączony z użytkowania i jego mieszkańcy nie są ograniczeni w swoim codziennym funkcjonowaniu.

Firma Kan-fix specjalizuje się w renowacji i regeneracji systemów kanalizacyjnych, używając innowacyjnej metody Relining Group polimerem ElastoFlake. Na uwagę zasługuje fakt, że firma prowadzi renowację wszystkich rur o średnicy od fi 50 do fi 200. Ponadto posiada 15-letnie doświadczenie w pracach kanalizacyjnych. Skontaktuj się z nami >>

KAN-FIX

KAN-FIX

690-564-577

796-350-750

www.kan-fix.pl

 

[kan-fix,czyszczenie rur kanalizacyjnych,czyszczenie pionów,czyszczenie kanalizacji,elasto flake,mechaniczna metoda czyszczenia rur]

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
9/2020

Aktualny numer:

Administrator 9/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Sąsiedzkie spory
  • - Jaki domofon wybrać?
Zobacz szczegóły
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl