Artykuł sponsorowany

Natryskowa renowacja rur kanalizacyjnych – gdzie się ją stosuje?

 Kan-fix  |  04.09.2020
Natryskowa renowacja rur kanalizacyjnych – gdzie się ją stosuje?
Natryskowa renowacja rur kanalizacyjnych – gdzie się ją stosuje?
Kan-Fix

Polsce mamy 14,6 mln mieszkań, w tym 72% zasobów mieszkaniowych w Polsce powstało przed 1989 r., a ponad 50-letnie budynki stanowią ok. 60% zasobów krajowych. A to oznacza, że większość z tych budynków charakteryzuje się niskim stanem technicznym, a nawet niedostatecznym wyposażeniem w instalacje.

Wprawdzie natryskowa renowacja rur jest innowacyjną metodą, to stworzoną przede wszystkim, aby nieść pomoc tym rurom i instalacjom, które najbardziej tego potrzebują, czyli starym i zużytym, choć nie tylko takim. Nowe także ulegają awariom i wówczas renowacja metoda natryskowa również znajdzie zastosowanie.

Materiał ElastoFlake

Materiał ElastoFlake to plastyczna masa polimerowa, która pozwala wewnątrz starej czy uszkodzonej rury kanalizacyjnej utworzyć nową, trwałą i jednolitą powłokę.

Ta innowacyjna metoda daje możliwości naprawy uszkodzonego fragmentu rury, nawet gdy nie ma bezpośredniego dostępu do awaryjnego odcinka. Fachowcy mają możliwość dokładnego zlokalizowania usterki i usunięcia jej poprzez przyłącze znajdujące się na przykład u sąsiada. Tym samym natryskowa renowacja rur zyskuje przewagę nad tradycyjnymi sposobami radzenia sobie z usterkami rur czy instalacji kanalizacyjnych. Dowiedz się więcej >>

Metoda natryskowa

Metoda natryskowa

Wspomnieć należy również, że metodę natryskową stosuje się zarówno podczas napraw punktowych, jak i całościowej renowacji pionów kanalizacyjnych.

Renowacja rur polimerem ElastoFlake to rozwiązanie doskonałe dla mieszkańców osiedli i budynków wielolokalowych. Metoda ta nie ingeruje w ściany i podłogi, nie narusza ich pierwotnego stanu. Proces naprawczy nie trwa długo, a to oznacza, że budynek nie jest wyłączony z użytkowania i jego mieszkańcy nie są ograniczeni w swoim codziennym funkcjonowaniu.

Firma Kan-fix specjalizuje się w renowacji i regeneracji systemów kanalizacyjnych, używając innowacyjnej metody Relining Group polimerem ElastoFlake. Na uwagę zasługuje fakt, że firma prowadzi renowację wszystkich rur o średnicy od fi 50 do fi 200. Ponadto posiada 15-letnie doświadczenie w pracach kanalizacyjnych. Skontaktuj się z nami >>

KAN-FIX

KAN-FIX

690-564-577

796-350-750

www.kan-fix.pl

 

[kan-fix,czyszczenie rur kanalizacyjnych,czyszczenie pionów,czyszczenie kanalizacji,elasto flake,mechaniczna metoda czyszczenia rur]

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
1-2/2021

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2021
W miesięczniku m.in.:
  • - Rynek nieruchomości w 2020 roku – analiza
  • - Zarządca przymusowy we wspólnocie
Zobacz szczegóły
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Konferencja Miesięcznika Administrator

Docieplenie mieszkania od strony sufitu mogło wpłynąć na pojawienie się grzyba i pleśni

Od czego powinien być ubezpieczony zarządca, by mógł spać spokojnie?

Instalacje tryskaczowe - Akademia Ochrony Przeciwpożarowej

Jak dobrać odpowiedni system ogrzewania domu?

Co to jest sprawność urządzeń grzewczych?

Co to jest dom pasywny

Jak wykonać taras wentylowany?

Jak prawidłowo zamontować okno?

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl