CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 5/2019

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Przypominamy: Wilo wyszło z inicjatywą nieodpłatnego usuwania awarii w zakresie urządzeń Wilo w szpitalach? ‎
http://a001.administrator24.info/wilo-pomoc-szpitalom▲
Na początku wybuchu epidemii pisaliśmy o akcji Wilo „#pomagamszpitalom”, dzisiaj chcemy pochwalić to przedsięwzięcie, bo niewątpliwie można mówić o...
Kategorie: pompy, hydrofory, koronawirus, epidemia, ogrzewanie, podwyższanie ciśnienia wody

Bezdotykowa dezynfekcja rąk w obiektach biurowych, handlowych, hotelowych i gastronomii

 AGENCJA HANDLOWA "JAK"  |  18.06.2020  |  1
Bezdotykowa dezynfekcja rąk w obiektach biurowych, handlowych, hotelowych i gastronomii
Bezdotykowa dezynfekcja rąk w obiektach biurowych, handlowych, hotelowych i gastronomii
AGENCJA HANDLOWA JAK

Koronawirus, który opanował niemal cały świat, znacząco zmienił funkcjonowanie naszej codzienności. To, że mamy więcej swobód, nie znaczy, że cały świat wrócił do „normalności” sprzed epidemii, zresztą koronawirus nadal jest obecny. Kluczową zmianą jest m.in. podejście do higieny. Z jednej strony, to rząd narzucił restrykcje w postaci noszenia maseczek, rękawiczek czy dezynfekcji rąk, a więc wymusił konkretne działania; z drugiej – możemy obserwować, że społeczeństwo ma wewnętrzną mobilizację, żeby dbać o higienę. Być może jest ona napędzana strachem, niemniej jednak dobrze, że zasady te są przestrzegane.

W wielu miejscach, z których korzysta większa liczba osób, obecne są płyny do dezynfekcji. Mowa o sklepach, przychodniach, placówkach pocztowych czy bankowych, restauracjach, hotelach, biurach.

Dlaczego warto postawić na bezdotykową dezynfekcję?

Sprawa jest oczywista – bezpieczeństwo i łatwość użycia.

Nie ma bezpośredniego kontaktu człowieka z dozownikiem – dłonie, które są dobrym środowiskiem dla rozwoju bakterii i wirusów, nie mają styczności z aplikatorem, a tym samym możliwości pozostawienia na urządzeniu wirusów.

Druga ważna sprawa – użytkownicy nie muszą szukać przycisków, umieszczają dłonie w wyznaczonym miejscu, po czym płyn automatycznie spływa.

Postaw na bezdotykową dezynfekcję i skontaktuj się z nami. Zadzwoń: 502 070 277

CSABA STEEL

CSABA WOOD idealne rozwiązanie dla obiektów biurowych, handlowych, hotelowych i gastronomii

Na rynku nie brakuje producentów, którzy oferują rozwiązanie, jakim są bezdotykowe dozowniki do dezynfekcji. Na uwagę z pewnością zasługuje CSABA WOOD firmy Stern.

SKONTAKTUJ SIĘ Z FIRMĄ
AGENCJA HANDLOWA JAK
ul. Wolność 3A
01-018 Warszawa
POLSKA

tel: (+48) 22 621 10 45
tel mobile: +48 502 070 277 

CSABA WOOD oprócz tego, że zapewnia najwyższy poziom ochrony, charakteryzuje się atrakcyjnym i nowoczesnym wyglądem, co pozwala z łatwością wkomponować go w wystrój lobby, portierni czy biura. Mebel wykonany jest z płyty drewnopodobnej o właściwościach wododpornych. Jego wymiary to: 280 x 900 x 230 mm. Dowiedz się więcej o urządzeniu >>

Dozownik może pracować na preparatach na bazie alkoholu (etylowego i izopropylowego) o szerokim zakresie konsystencji: 100-3800 cPs (od czystego spirytusu po alkożel).

Sposób działania: na podstawioną przed wylot rękę aplikator podaje ściśle określoną dawkę. Po zabraniu dłoni natychmiast przerywa pracę. Dawkę  można zmieniać w zakresie 0,8-2,2 ml. Pojemnik na preparat  zawiera  ponad  5000  dawek, a to oznacza, że urządzenie  może  pracować  w  miejscach o naprawdę dużym natężeniu ruchu.

Urządzenie może być zasilane baterią lub zasilaczem.

Wspomnieć należy również o możliwości dodania napisu informayjnego bądź logotypu firmy na przednim panelu

Warto rozważyć bezdotykową dezynfekcję rąk, gdyż ta zapewnia najwyższy poziom ochrony przed zarażeniem koronawirusem, ale nie tylko przed nim. Chroni również przed innymi wirusami czy bakteriami. Skontaktuj sie z nami i zapytaj o urządzenie >>

Oprócz  stacji  do  dezynfekcji  na postumencie  meblowym CSABA WOOD  jest  w  ofercie  także  stacja  na postumencie  z  nierdzewnej  stali  CSABA STEEL – dla  klientów  potrzebujących  urządzenia  do  pracy  w  trudnych  warunkach  fabrycznych  lub  po prostu  ceniących  sobie  chłodną  elegancję  nierdzewnej stali.

Agencja Handlowa JAK AGENCJA HANDLOWA JAK

ul. Wolność 3a, 01-018 Warszawa
tel: (+48) 22 621 10 45
mobile: +48 502 070 277


 

[agencja handlowa jak, stern, csaba wood,bezdotykowy dozownik csaba wood, dezynfekcja, covid-19, koronawirus]

Komentarze

(1)
FortyFive | 30.06.2020, 09:38
Ile coś takiego kosztuje?
   1 / 1   

Wybrane dla Ciebie


Rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać porządek wokół nieruchomości»

Porządek wokół nieruchomościSprawne działanie urządzeń do utrzymania porządku wokół i wewnątrz elewacji to połowa sukcesu. Do tego dochodzi wydajność, energooszczędność i... Czytam więcej »


Jaki piec (kocioł) gazowy wybrać? »

Zdalne sterowanie i regulowanie zestawami do podnoszenia ciśnienia wody »

kociol gazowy kondensacyjny w kuchni poradnik doboru pomp
Właśnie jesteś na etapie wyboru kotła do budynku lub domu i im więcej czytasz tym mniej wiesz? Poznaj kotły kondensacyjne. Oszczędność i... Chcę wiedzieć »

W sieciach i instalacjach wodociągowych trzeba pogodzić dwa sprzeczne interesy – zapewnienie odpowiedniego ciśnienia wody w każdym ich punkcie i energooszczędną eksploatację. Z pomocą... czytam więcej »


Czy place zabaw wracają? Zobacz, jak rozbudować plac zabaw na osiedlu! »

Place zabaw na osiedluPlac zabaw to ważny punkt osiedla, szczególnie ważny dla najmłodszych mieszkańców i ich rodziców. Tutaj zawiązują się przyjaźnie, toczą się rywalizacje, powstają nowe historie i... Czytam więcej »


Co postawić zamiast wiaty śmietnikowej?

Wiaty śmietnikoweBiorąc pod uwagę aspekty estetyczne – wiaty pozostawiają wiele do życzenia, widok przepełnionych i brudnych śmietników budzi odrazę... Czytam więcej »


Czy warto zainwestować w pompy ciepła?

Dobudowa windy w bloku - ile to kosztuje?

pompy cieplne Brak windy w budynku
Pompy ciepła to rozwiązanie coraz częściej stosowane w budownictwie wielorodzinnym. Ich fenomen polega na tym, że wykorzystując energię odnawialną skumulowaną w powietrzu, gruncie czy wodach gruntowych, prowadzą do... Czytam więcej »

Z powodzeniem sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, hotelach, obiektach publicznych, budynkach przemysłowych i sportowych. Wszystkie "windy" od udźwigu... czytam więcej»


Jaki wybrać ciepłomierz?

Zimne kaloryferyCiepłomierz zlicza zużytą energię cieplną, a jego wskazania stanowią podstawę rozliczeń odbiorcy energii z dostawcą. Współczesne ciepłomierze posiadają niewielkie rozmiary i...... Czytam więcej »


Dezynfekcja termiczna instalacji - co zastosować i jak zabezpieczyć instalację wodną?

Czym wyczyścić części wspólne i elewację nieruchomości? »

dezynfekcja wody w instalacji Czyszczenie części wspólnych
Często mówimy „woda to życie”, ale woda w pewnych warunkach może również nieść ze sobą niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia... czytam dalej »

Sprawne działanie urządzeń do utrzymania porządku wokół i wewnątrz elewacji to połowa sukcesu. Do tego dochodzi wydajność, energooszczędność i... chcę wiedzieć więcej»


Jak wykorzystać energię cieplną przyrody?

Pompy ciepła ogrzewanie z naturąEnergia odnawialna jest bezpłatnym i niewyczerpalnym źródłem energii, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, by je efektywnie wykorzystywać. W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym, ale także... zobacz, jakie rozwiązanie wybrać  »


Kotły gazowe - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę?

Jak odczytać liczniki u mieszkańców podczas epidemii koronawirusa?

Ciepła woda użytkowa odczyt liczników wody

Gazowe kotły kondensacyjne to wysokiej klasy urządzenia przeznaczone zarówno do instalacji c.o. jak i do przygotowania c.w.u. Kotły te nadają się zarówno do... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Z pomocą przychodzą liczniki z odczytem radiowym i ... chcę wiedzieć jak »


Jaki wybrać program do zarządzania nieruchomościami?

Programy do zarządzania nieruchomościamiDynamiczny postęp w technologii komputerowej i infor­matyce spowodował, że komputer z odpowiednim opro­gramowaniem stał się podstawowym narzędziem pracy prak­tycznie każdego zarządcy nieruchomości... Czytam więcej »


System detekcji gazów w garażach i parkingach podziemnych »
Programy wspomagające pracę zarządców nieruchomości - podpowiadamy co wybrać »
Detektory gazów w garażach Program dla zarzadcy
Garaże są narażone nie tylko na pożary, ale też na wzrost stężenia substancji szkodliwych ze spalin oraz wycieki paliwa gazowego... czytam więcej » Koronawirus, który opanował niemal cały świat, zmusza rządzących do wprowadzania pewnych restrykcji. Firmy, instytucje, organizacje zaczynają funkcjonować jakby na nowych zasadach. Część firm postawiła... czytam dalej »

Oto sposób na monitoring budynku lub osiedla?
Gdzie ubiegać się o pożyczkę termomodernizacyjną? »
monitoring osiedla i budynku pożyczka termomodernizacyjna
Czy obecnie ochrona jest skuteczna? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z jednej strony w sektorze ochrony pracuje więcej ludzi niż w policji, wojsku i straży miejskiej razem... czytam więcej » Preferencyjne finansowanie modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków... zobacz przewidywane koszty pożyczki»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami?

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Zabezpieczenie garażu przed czadem i gazem LPG »
Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »
parkingi wielopoziomowe Sprzątanie po psie
Nowoczesne budynki o wysokim standardzie to obiekty z wbudowanymi garażami. Ze względu na konieczność zapewnienia ich odpowiedniej wentylacji, co jest regulowane w Rozporządzeniu w sprawie warunków technicznych... czytaj dalej »

Oroblem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Jak możemy pomóc właścicielom czworonogów(...) czytam dalej »Ekspert Budowlany - zlecenia

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
6/2020

Aktualny numer:

Administrator 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozliczanie fundusz remontowego
  • - Przeglądy techniczne po nowemu
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 19248|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 12618|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11745|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl