Artykuł sponsorowany

Jak ułatwić pracę administracji w 1 dzień? Aplikacja iMieszkaniec.pl

 iMieszkaniec.pl sp. z o.o.  |  18.09.2020
Jak ułatwić pracę administracji w 1 dzień? - aplikacja iMieszkaniec.pl
Jak ułatwić pracę administracji w 1 dzień? - aplikacja iMieszkaniec.pl
iMieszkaniec.pl sp. z o.o.

Czym jest iMieszkaniec.pl i w jaki sposób ułatwia pracę administracji?

iMieszkaniec.pl to prosta aplikacja w formie ,,elektronicznego zeszytu”, która w bardzo łatwy i szybki sposób umożliwia zarejestrowanie zgłoszenia przez administratora w przypadku np. usterki windy, domofonu, bądź zalania oraz, co najważniejsze, przydzielenie do odpowiedniego wykonawcy np. firmy od domofonów lub konserwatora, przekazując zgłoszenie na jego telefon.

Aplikacja jest odpowiedzią na problemy w obsłudze zgłoszeń, o których słyszeliśmy podczas dziesiątek spotkań z zarządcami nieruchomości i spółdzielniami mieszkaniowymi. Powszechne w użyciu zeszyty papierowe, itp., nie pokazują nam aktualnego statusu realizacji otrzymanych zgłoszeń. Nie pozwolą one także na podsumowanie pracy wykonawców oraz przygotowanie raportów na spotkania ze wspólnotami lub radą nadzorczą.

W iMieszkaniec.pl, dzięki gromadzeniu wszystkich danych o zgłoszeniach w jednym miejscu dostępnym z komputera lub telefonu, jesteśmy w stanie bardzo sprawnie stwierdzić, na jakim etapie realizacji  jest dane zgłoszenie. Dodatkowo podsumowanie pracy wykonawców na koniec miesiąca to tylko kilka kliknięć, a przygotowanie dowolnych raportów to dosłownie kilka sekund.

Opcjonalnie nasz klient może udostępnić aplikację mieszkańcom, aby mogli oni dokonać zgłoszenia z telefonu lub komputera i otrzymać zwrotnie informację o jego zrealizowaniu.

Przy sprawnej wymianie niezbędnych, podstawowych informacji z klientem, jesteśmy w stanie wdrożyć narzędzie iMieszkaniec.pl nawet w ciągu 1 dnia. Sprawdź >>

Dostep do zgłoszeń - imieszkaniec

Od jak dawna narzędzie funkcjonuje na rynku?

Rozpoczęliśmy nasze prace w 2015 roku. Po dziesiątkach spotkań z klientami, setkach spotkań projektowych oraz pilotażu na 10 000 zgłoszeń, zaczęliśmy pokazywać naszą platformę szerzej w całej Polsce, występując na wielu konferencjach, w szczególności organizowanych przez UNIQA.  Przy tej okazji zrodził się pomysł stworzenia systemu iUniqa.pl, którego jesteśmy dostawcą. Aplikacja  umożliwia  zgłaszanie szkód bezpośrednio z iMieszkaniec.pl do UNIQA, tym samym znacząco skracając czas likwidacji szkody oraz gwarantując informacje o jej aktualnym statusie.

Ile kosztuje iMieszkaniec.pl?

Niewiele. Jest to 1 gr dziennie na mieszkanie, w formie abonamentu. W tej cenie zawarte są także koszty serwerów i aktualizacje. Umowa jest elastyczna - tylko 1 miesiąc wypowiedzenia. Kup aplikację >>

Jak szeroko docieracie z aplikacją?

Jesteśmy już we wszystkich miastach wojewódzkich. Obecnie mamy ponad 300 000 mieszkań, a liczba ta z miesiąca na miesiąc rośnie. Znamienne jest, że w czasie pandemii, aby ograniczyć kontakty z pracownikami obsługującymi zgłoszenia do minimum, zarządcy nieruchomości oraz spółdzielnie mieszkaniowe chętnie decydują się na testowanie naszego narzędzia… I powiem otwarcie, zostają z nami, bo widzą korzyści, z wprowadzonych dzięki niemu usprawnień zarządzania zgłoszeniami i jakości obsługi mieszkańców.

iMieszkaniec.pl

aplikacja iMieszkaniec

iMieszkaniec - aplikacja

iMieszkaniec

 

iMieszkaniec.pl

iMieszkaniec.pl sp. z o.o.

792 429 755


www.imieszkaniec.pl

 

[imieszkaniec,aplikacja dla zarządców,apkilacja imieszkaniec,programy dla zarządców,program imieszkaniec,programy do zgłaszania awarii we wspólnotach i spółdzielniach, artykuł sponsorowany]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
9/2020

Aktualny numer:

Administrator 9/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Sąsiedzkie spory
  • - Jaki domofon wybrać?
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Wyświetleń: 17232|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 12193|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl