Artykuł sponsorowany

Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę zarządcy to już nie jest duża inwestycja

 WELES3  |  06.10.2020
Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę zarządcy, to już nie jest duża inwestycja
Nowoczesne narzędzia usprawniające pracę zarządcy, to już nie jest duża inwestycja
Weles sp z o.o. sp. k.

W codziennej pracy zarządca nieruchomości podejmuje szereg czynności związanych z obsługą swoich klientów i nieruchomości powierzonych pod zarządzanie.

Analizując zakresu usług oferowanych przez Zarządców nieruchomości wspólnotom mieszkaniowym, najczęściej można znaleźć 3 grupy czynności jakie są wymienione na stronach internetowych w ofercie Zarządcy. Są to:

 • Obsługa finansowa wspólnoty,
 • Bieżące zarządzania i administracja,
 • Obsługa techniczna nieruchomości.

 

Każdy z tych aspektów jest dla mieszkańców i zarządu wspólnoty bardzo ważny, gdyż stanowi o jakości współpracy z Zarządcom oraz o poprawnym rozliczaniu mieszkańców.

Oczekiwania i wymagania mieszkańców i zarządów wspólnot stale rosną. Kiedyś Zarządca mógł pozwolić sobie na funkcjonowanie bez wsparcia profesjonalnych systemów informatycznych. Dzisiaj wydaje się to nie tyle niemożliwe, gdyż ciągle są Zarządcy prowadzący księgowość w arkuszach kalkulacyjnych, a listę zgłoszeń w notesie, co po prostu taki sposób funkcjonowania jest bardzo nieefektywny.

Konkurencja na rynku Zarządców nieruchomości stale rośnie, a co za tym idzie wynagrodzenie Zarządców ciągle podlega dyskusjom na zebraniach wspólnot mieszkaniowych, dlatego stosowanie dobrych narzędzi informatycznych pozwala na osiągnięcie efektywności kosztowej.

Systemy wspomagające pracę zarządców

Istnieje na rynku dużo systemów, które pomagają Zarządcom w codziennej pracy. Są systemy do prowadzenia księgowości, zgłaszania usterek czy obsługi mieszkańców poprzez aplikacje. Natomiast bardzo niewielu dostawców systemów posiada rozwiązania, które kompleksowo potrafią usprawnić pracę Zarządców i oferują funkcjonalności zawarte w jednym systemie, nie mówiąc już o narzędziach nowoczesnych i dostępnych za pomocą internetu.

Najczęściej takie rozwiązania ze względu na sposób licencjonowania, opłaty za aktualizacje dodatkowy serwis stanowią sporą inwestycje w budżecie firmy Zarządzającej nieruchomościami.

Jest na to sposób, gdyż dzisiaj dostęp do takich narzędzi dzięki zastosowaniu abonamentu zamiast wysokich cen za wdrożenie powoduje, że bariera dużej inwestycji w nowoczesny system została całkowicie wyeliminowana.

Weles 3

Liderem rynku oferującym kompleksowe rozwiązanie właśnie w formule abonamentu, gdzie nie jest wymagana duża inwestycja jest firma Weles ze swoim sprawdzonym systemem online Weles3. Dowiedz się więcej o systemie >>

Weles od wielu lat dostarcza nowoczesne, innowacyjne rozwiązania informatyczne dla Zarządców nieruchomości na platformie internetowej. Obsługuje setki klientów i ponad 8000 wspólnot mieszkaniowych.

System Weles3

System pozwala na działanie firmy w sposób zdalny w każdej chwili, bez dodatkowych niezbędnych przygotowań. Wszystkie funkcje w systemie są dostępne bezpośrednio przez internet, a pracownicy Zarządcy mogą swobodnie wykonywać swoje zadania z każdego miejsca tam gdzie jest tylko dostępny internet.

Budowa systemu i dostępne funkcje zostały zaprojektowane w taki sposób aby maksymalnie zoptymalizować pracę zarządców nieruchomości przy jednoczesnym bezawaryjnym działaniu.

Dostępne funkcjonalności pokrywają bardzo szeroki zakres procesów realizowanych u Zarządcy i pozwalają między innymi na: 

 • Prowadzenie ksiąg,
 • Wykonywanie naliczeń,
 • Prowadzenie ewidencji,
 • Obieg dokumentów,
 • Automatyczną obsługę wyciągów bankowych,
 • Komunikację z mieszkańcami.

Wdrożenie Weles obniża koszty po stronie zarządcy. Nie wymaga posiadania infrastruktury informatycznej czy serwerów. Nie ma również potrzeby instalowania oprogramowania na  komputerach pracowników - wystarczy internet.

Przyjęta formuła abonamentu zamiast wysokich kosztów wdrożenia wymusza na Weles to aby system był stale rozwijany, aktualny, a czas i jakość obsługi serwisu na wysokim poziomie. Weles zapewnia stałe wsparcie bez żadnego limitu zapytań. Czas reakcji na zgłoszenia Klientów jest bardzo szybki i stale monitorowany oraz podlega kontroli tak aby Zarządcy mieli pełny komfort użytkowania.

Sprawdź co oferuje Weles3.pl

Zapytaj o ofertę >>


WELES SP Z O.O. SK
Spółka działająca na rynku ponad 20 lat. Czołowa spółka technologiczna na rynku Zarządców nieruchomości, obsługująca tysiące wspólnot mieszkaniowych w całej Polsce. Posiadająca kompleksowy system do Zarządzania nieruchomościami dostępny online >>

Weles sp z o.o. sp. k.

Normandii 3F
05-500 Józefosław

Weles3.pl


[weles,weles3,programy dla zarządców,programy dla wspólnot,rozwiązania informatyczne dla zarządców]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
12/2020

Aktualny numer:

Administrator 12/2020
W miesięczniku m.in.:
 • - Zima a nieruchomości
 • - Bez windy ani rusz
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Wyświetleń: 19998|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 12640|Ocena: 1.0

Konferencja Miesięcznika Administrator

Docieplenie mieszkania od strony sufitu mogło wpłynąć na pojawienie się grzyba i pleśni

Od czego powinien być ubezpieczony zarządca, by mógł spać spokojnie?

Instalacje tryskaczowe - Akademia Ochrony Przeciwpożarowej

Jak dobrać odpowiedni system ogrzewania domu?

Co to jest sprawność urządzeń grzewczych?

Co to jest dom pasywny

Jak wykonać taras wentylowany?

Jak prawidłowo zamontować okno?

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl