CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 7-8/2019

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Jak podnieść jakość wody i koszty instalacji - pobierz bezpłatny poradnik ‎
https://caleffi.administrator24.info/▲
Poznaj gamę rozwiązań do odpowietrzania, separacji zanieczyszczeń i równoważenia instalacji mieszkaniowych...
Kategorie: wodociągi, HVAC, wod-kan,

Szkolenie: Bilans wspólnoty mieszkaniowej za rok 2020 – przygotowanie do zamknięcia roku w warunkach pandemii

 Redakcja  |  04.11.2020
fot. redakcja

Standardy obsługi księgowej przez firmę usługową, rachunkowość wspólnoty, ewidencja rachunkowa i sprawozdawczość finansowa, oprogramowanie do prowadzenia ewidencji rachunkowej i podatkowej wspólnoty, zdarzenia i operacje gospodarcze w różnej działalności wspólnoty, sprawozdanie finansowe za rok 2020, wynik finansowy za rok obrachunkowy i warunki rozliczania wyniku finansowego, nadwyżki bilansowej netto lub straty bilansowej (prawo i orzecznictwo) z właścicielami lokali – to tylko część zagadnień, które zostaną poruszone podczas grudniowego szkolenia.

TYTUŁ SZKOLENIA: Bilans wspólnoty mieszkaniowej za rok 2020 – przygotowanie do zamknięcia roku w warunkach pandemii

TERMIN: 4 grudnia 2020

 SZKOLENIE ONLINE

PROWADZĄCY SZKOLENIE: Eugenia Śleszyńska

Wieloletni wykładowca specjalizujący się, zgodnie z wyższym wykształceniem uniwersyteckim, w tematyce rynku nieruchomości, w tym także w zakresie ekonomiki budownictwa i specyfiki różnych podmiotów rynku nieruchomości – i w tym zakresie doradca rynku nieruchomości. Wykładowca posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wykładów, w tym na studiach podyplomowych, a także szkoleń, konferencji i seminariów dla różnych podmiotów, w tym dla zarządców nieruchomości.

Autor wielu publikacji i książek dotyczących aspektów prawnych, podatkowych i finansowych podmiotów działających na rynku nieruchomości, w tym wspólnot mieszkaniowych.

Sprawdź program szkolenia

 

KOSZT UCZESTNICTWA:

 • 490 zł netto (+ 23% VAT) – 20% taniej, czyli 392 zł netto (+ 23% VAT) dla prenumeratorów miesięcznika „Administrator i Menedżer Nieruchomości”,
 • 640 zł netto (+ 23% VAT) – 20% taniej, czyli 512 zł netto (+ 23% VAT) dla pozostałych uczestników.

Cena obejmuje:

 • udział w szkoleniu on-line 1 osoby,
 • materiały szkoleniowe do pobrania on-line,
 • zaświadczenie o odbyciu szkolenia zgodnego standardem usług szkoleniowo-usługowych SUS 2.0*.
 •  

  WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu (prędkość powyżej 5 Mb/s),
  • przeglądarka internetowa – Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge, Opera,
  • głośniki lub słuchawki.

  Zobacz inne szkolenie: Terminarz szkoleń


  Masz pytania?
  Napisz. Zadzwoń.

  Joanna Wątor

  tel. 22 512 60 74
  tel. kom. 534 920 346
  Edyta Reda

  tel. 22 512 60 51

   

  ORGANIZATOR:
  Grupa MEDIUM

  Wydawca miesięcznika „Administrator i Menedżer Nieruchomości”
  i portalu administrator24.info

  ul. Karczewska 18
  04-112 Warszawa
  NIP 1132860378
  REGON 146393437

  [szkolenia, szkolenie, szkolenia administratora, wspólnota mieszkaniowa, bilans wspólnoty mieszkaniowej, eugenia śleszyńska, koronawirus]

  Komentarze

  (0)

  Wybrane dla Ciebie


  Kompletny system online dla mieszkańców i administratorów nieruchomości i wspólnot mieszkaniowych  »

  system online dla wspólnotPoznaj rozwiązanie posiadające wiele usprawnień, które pomagają pracować bardziej efektywnie. Dostępność systemu w pełni online od pierwszego dnia pozwala obniżyć koszty... Zarejestruj się »


  7 oryginalnych pomysłów na to, jak odmienić Twoje ściany »

  pomysły na dekoracje ścianJeśli mówimy o wystroju wnętrz, zazwyczaj myślimy meble i dodatki. Natomiast o wyglądzie całego pomieszczenia może zadecydować wygląd jego ścian. To właśnie... Zarejestruj się »


  Ile mogę zaoszczędzić na dociepleniu stropodachu? »

  Docieplenie stropodachuCENA to słowo-klucz, którym wyważono niejedne drzwi… i przez które może uciekać komfort i zadowolenie inwestora. Jakie składniki ceny usług termoizolacyjnych... Czytam więcej »


  Oto, jak ocieplić budynek bez usuwania istniejących tynków? »

  Jak zdobyć kredyty preferencyjne na inwestycje służącę zwiększeniu efektywności energetycznej budynków wspólnot i spółdzielni?

  wilgotne ściany w budynku mieszkania termomodernizacja
  Jeżeli ściany zewnętrzne nie chronią dostatecznie przed ucieczką ciepła, zastosuj pełen system termoizolacyjny. Jeżeli istniejący tynk jest w dobrym stanie, ma odpowiednią przyczepność i wytrzymałość, nie trzeba go... Chcę wiedzieć »

  Wystarczy audyt energetyczny, uchwała o zaciągnięciu kredytu i potwierdzona ściągalność zaliczek na fundusz remontowy... Zobacz, jakie inwestycje obejmuje »


  Skuteczna i trwała renowacja dachu - zobacz »

  naprawa dachuDeszcz, śnieg, wiatr …. te czynniki atmosferyczne pokazują każdemu właścicielowi i zarządcy na ile może polegać na szczelności swojego dachu. Nikomu nie trzeba... Czytam więcej »


  JAK OBNIŻYĆ KOSZTY INSTALACJI GRZEWCZEJ I CHŁODNICZEJ? »

  Niezawodna pomoc w utrzymaniu czystości w budynku - teraz okazja!

  Kran wirusy czyste klatki schodowe
  Jak podnieść jakość wody? Jak obniżyć koszty instalacji grzewczej i chłodniczej? Jak zadbać o bezpieczeńśtwo i komfort mieszkańców... Czytam więcej »

  Choć ich praca bywa niedoceniana i niezauważana, to przecież bez niej nie mogłaby funkcjonować żadna firma czy instytucja. Zwłaszcza dziś, w dobie pandemii koronawirusa, przekonujemy się...... czytam więcej»


  Pompa obiegowa - jak ją wymienić?

  Zimne kaloryferyWe właściwie zwymiarowanych instalacjach elektronicznie regulowana pompa bezdławnicowa stale zapewnia odpowiednią wydajność, niski poziom hałas... Czytam więcej »


  Nie uwierzysz! Opomiarowanie i rozliczenie mediów proste jak nigdy dotąd »

  Pojemniki na odpady - mieszkańcy zostawiają bałagan? Jak temu zaradzić?

  Kompleksowa energia śmieci w koszu na osiedlu
  Postęp w dziedzinie technik informatycznych pozwolił na ujednolicenie pewnych standardów i stworzenie otwartego systemu komunikacyjnego do odczytu... czytam dalej »

  Brudne śmietniki, nieuporządkowana przestrzeń wokół, prozrzucane śmieci – to problem niejednego osiedla. Czy przyczyną są sami mieszkańcy, którzy nie przywiązują wagi do... chcę wiedzieć więcej»


  Tynki na elewację - podpowiadamy co wybrać »

  tynki na elewacjeElewacja ma za zadanie nie tylko zdobić osiedle, lecz także chronić budynki przed różnymi czynnikami. Każda elewacja narażona jest na destrukcyjne... Chcę zobaczyć »


  Poznaj ekologiczny sposób na usuwanie zmętnienia, rdzy i osadów z wody»

  Czy wiesz, że Twoja wspólnota może zyskać nawet 70% oszczędności?

  brudna woda w kranie Oszczędności we wspólnocie

  Nareszcie jest sposób, który pozwala natychmiastowo i trwale usunąć problem brudnej wody w kranach oraz zapewnia oszczędną eksploatację obiegu... Czytam więcej »

  Wydatki we wspólnotach są bardzo zróżnicowane. Dobrze zarządzana wspólnota poszukuje coraz to nowych źródeł oszczędności. Nawet kiedy... zobacz jak »


  Jaki wybrać program do zarządzania nieruchomościami?

  Programy do zarządzania nieruchomościamiDynamiczny postęp w technologii komputerowej i infor­matyce spowodował, że komputer z odpowiednim opro­gramowaniem stał się podstawowym narzędziem pracy prak­tycznie każdego zarządcy nieruchomości... Czytam więcej »


  Odczyt wodomierzy pod nieobecność mieszkańca  »
  Program ubezpieczeniowy dla Wspólnot i Spółdzielni Mieszkaniowych oraz TBS - jaki wybrać?
  Licznik energii - oszczędzanie program ubezpieczeń
  Spis liczników to niestety często żmudny i długotrwały proces. Zastanie wszystkich mieszkańców w jednym czasie - raczej nierealne. A co gdyby... czytam więcej » Dla ubezpieczającego, niezależnie od tego czy jest to zarządca nieruchomości, czy wspólnota lub spółdzielnia mieszkaniowa, istotna jest wysokość składki ubezpieczeniowej. Ta zawsze wynika z zakresu programu, który dana wspólnota, spółdzielnia... czytam dalej »

  Jak zmniejszyć koszty oświetlenia dróg osiedlowych we wspólnocie i spółdzielni?
  Indywidualne Stacje Mieszkaniowe - co to takiego?
  lampy art metal mieszkalnictwo
  Nowoczesne latarnie zaprojektowane zostały do oświetlenia oraz dekorowania terenów wymagających opraw o unikalnej stylistyce i generujące... czytam więcej » Indywidualne, przypadające na jeden lokal, elementy systemu mieszka­niowego zasilane poprzez dwuprzewodową sieć wewnętrzn... Czytam więcej »

  Zarządca nie próżnuje. Zobacz, jak dba o nieruchomości»

  Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

  Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


  Termomodernizacja budynku - w co warto inwestować?
  Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »
  termomodernizacja budynku Sprzątanie po psie
  Projektowanie termomodernizacji budynków koncentruje się na doborze materiału i grubości ocieplenia, doborze okien oraz nośnika... czytaj dalej »

  Oroblem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Jak możemy pomóc właścicielom czworonogów(...) czytam dalej »  Ekspert Budowlany - zlecenia

  Dodaj komentarz
  Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
  10/2020

  Aktualny numer:

  Administrator 10/2020
  W miesięczniku m.in.:
  • - Będę prezydentem wszystkich
  • - Zmiany w Warunkach Technicznych
  Zobacz szczegóły
  Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
  SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

  Produkty i technologie

  Wyświetleń: 17490|Ocena: 1.5
  Wyświetleń: 12346|Ocena: 1.0
  Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
  Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
  realizacja i CMS: omnia.pl