Artykuł sponsorowany

Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo

 LASKOMEX PPUH  |  13.11.2020
Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo
Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo
Laskomex

Firma Laskomex od 35 lat projektuje i produkuje systemy domofonowe w oparciu o zmieniające się na przestrzeni lat potrzeby użytkowników. Konstruktorzy, kreując kolejne produkty, biorą pod uwagę rozwój i metamorfozę budownictwa mieszkaniowego, głównie wielorodzinnego.

 

 

Laskomex w swojej ofercie proponuje Klientom 4 różne, kompatybilne ze sobą cyfrowe systemy domofonowe.

Systemy domofonowe Laskomex

System CD-2502 może pracować w układzie z jednym wejściem głównym (np. furtka w ogrodzeniu) i maksymalnie 64 wejściami podrzędnymi (np. jednowejściowe klatki schodowe). Domofon standardowo wykonany jest w wersji audio, wersję wideo natomiast uzyskujemy po zamontowaniu modułu kamery, do którego mocowanie znajduje się w większości paneli zewnętrznych. Wyjątek stanowią niektóre panele z miniaturową listą lokatorów. CD-2502 może obsłużyć do 254 unifonów lub monitorów w każdej klatce.

System CD-2600 funkcjonalnością odpowiada systemowi CD-2502. Został zaprojektowany jako urządzenie typu monoblok składające się z panelu zewnętrznego, zasilacza i unifonów. Dostępny jest w wersji INOX i cechuje się niewielkimi wymiarami. Montowany jest natynkowo. Panel posiada klawiaturę mechaniczną, której konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość. Rozbudowanie systemu do wersji wideo wymaga podłączenia kamery zewnętrznej.

System CD-3100 przeznaczony jest do dużych obiektów mieszkalnych, do których prowadzi więcej niż jedno wejście. Odległości między poszczególnymi elementami systemu domofonowego sięgają 200 m. Domofon może obsłużyć do 3 wejść na jedną klatkę schodową. CD-3100 obsługuje do ośmiu wejść głównych (np. wejść na teren ogrodzonej posesji) przy zastosowaniu odpowiednich modułów i do 64 systemów podrzędnych, z których każdy może mieć do 3 wejść. System podrzędny może składać się z maksymalnie 254 unifonów i/lub monitorów.

Domofon CD-4000 może obsłużyć do 15 wejść na ogrodzony teren oraz do 64 klatek, przy czym na każdą klatkę może prowadzić maksymalnie 15 wejść. Cechuje się m.in. mechaniczną klawiaturą z oznaczeniami dla osób niewidomych, graficznym wyświetlaczem pozwalającym na korzystanie z elektronicznej listy lokatorów, komunikatami głosowymi. Może być przystosowany do pracy zarówno w konfiguracji audio jak i wideo.

Wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie >>

Systemy Laskomex

Zastosowane rozwiązania

W panelach zewnętrznych stosowane są dwa rodzaje podświetlanych klawiatur: optyczna lub mechaniczna. Zapewniają one długą, bezawaryjną pracę domofonu w warunkach zewnętrznych.

Klawiatury w domofonach Laskomex pełnią funkcję zamka szyfrowego. Panele mogą obsługiwać klucze elektroniczne: dotykowe iButton i/lub zbliżeniowe RFID. Panele zewnętrzne wykonywane są ze stali nierdzewnej lub z blachy cynkowanej malowanej farbą proszkową. Dodatkowo cechuje je wandaloodporna konstrukcja. Istnieje możliwość wykonania indywidualnych nadruków na panelach ze stali nierdzewnej. Na panelu można w ten sposób umieścić adres posesji, nazwę spółdzielni, firmy lub telefon kontaktowy do instalatora. Napisy wykonywane techniką laserową są nieusuwalne, dzięki czemu taki nadruk stanowi doskonałe zabezpieczenie przed kradzieżą. Sprawdź >>

Laskomex posiada w swojej ofercie unifony 1-, 2- lub 3-przyciskowe (dostępne w dwóch bryłach i wielu wariantach kolorystycznych), bezsłuchawkowy unifon głośnomówiący, a także kolorowe monitory o rozdzielczości 4,3” lub 7”.

Więcej informacji na temat produktów firmy Laskomex znajdą Państwo na naszej stronie internetowej>>

 

 Laskomex

LASKOMEX PPUH

ul. Dąbrowskiego 249
93-231 Łódź

tel. + 48 42 671-88-00

handel@laskomex.com.pl
www.laskomex.com.pl

 

[laskomex,bezpieczeństwo,domofony,videodomofony,unifony,bezpieczeństwo budynku,wideodomofony]

skomex w swojej ofercie proponuje Klientom 4 różne, kompatybilne ze sobą cyfrowe systemy domofonowe.

System CD-2502 może pracować w układzie z jednym wejściem głównym (np. furtka w ogrodzeniu) i maksymalnie 64 wejściami podrzędnymi (np. jednowejściowe klatki schodowe). Domofon standardowo wykonany jest w wersji audio, wersję wideo natomiast uzyskujemy po zamontowaniu modułu kamery, do którego mocowanie znajduje się w większości paneli zewnętrznych. Wyjątek stanowią niektóre panele z miniaturową listą lokatorów. CD-2502 może obsłużyć do 254 unifonów lub monitorów w każdej klatce.

System CD-2600 funkcjonalnością odpowiada systemowi CD-2502. Został zaprojektowany jako urządzenie typu monoblok składające się z panelu zewnętrznego, zasilacza i unifonów. Dostępny jest w wersji INOX i cechuje się niewielkimi wymiarami. Montowany jest natynkowo. Panel posiada klawiaturę mechaniczną, której konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość. Rozbudowanie systemu do wersji wideo wymaga podłączenia kamery zewnętrznej.

System CD-3100 przeznaczony jest do dużych obiektów mieszkalnych, do których prowadzi więcej niż jedno wejście. Odległości między poszczególnymi elementami systemu domofonowego sięgają 200 m. Domofon może obsłużyć do 3 wejść na jedną klatkę schodową. CD-3100 obsługuje do ośmiu wejść głównych (np. wejść na teren ogrodzonej posesji) przy zastosowaniu odpowiednich modułów i do 64 systemów podrzędnych, z których każdy może mieć do 3 wejść. System podrzędny może składać się z maksymalnie 254 unifonów i/lub monitorów.

Domofon CD-4000 może obsłużyć do 15 wejść na ogrodzony teren oraz do 64 klatek, przy czym na każdą klatkę może prowadzić maksymalnie 15 wejść. Cechuje się m.in. mechaniczną klawiaturą z oznaczeniami dla osób niewidomych, graficznym wyświetlaczem pozwalającym na korzystanie z elektronicznej listy lokatorów, komunikatami głosowymi. Może być przystosowany do pracy zarówno w konfiguracji audio jak i wideo.

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
10/2020

Aktualny numer:

Administrator 10/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Będę prezydentem wszystkich
  • - Zmiany w Warunkach Technicznych
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 20169|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 17490|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 12346|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl