Artykuł sponsorowany

Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo

 LASKOMEX PPUH  |  13.11.2020
Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo
Nowe spojrzenie na bezpieczeństwo
Laskomex

Firma Laskomex od 35 lat projektuje i produkuje systemy domofonowe w oparciu o zmieniające się na przestrzeni lat potrzeby użytkowników. Konstruktorzy, kreując kolejne produkty, biorą pod uwagę rozwój i metamorfozę budownictwa mieszkaniowego, głównie wielorodzinnego.

 

 

Laskomex w swojej ofercie proponuje Klientom 4 różne, kompatybilne ze sobą cyfrowe systemy domofonowe.

Systemy domofonowe Laskomex

System CD-2502 może pracować w układzie z jednym wejściem głównym (np. furtka w ogrodzeniu) i maksymalnie 64 wejściami podrzędnymi (np. jednowejściowe klatki schodowe). Domofon standardowo wykonany jest w wersji audio, wersję wideo natomiast uzyskujemy po zamontowaniu modułu kamery, do którego mocowanie znajduje się w większości paneli zewnętrznych. Wyjątek stanowią niektóre panele z miniaturową listą lokatorów. CD-2502 może obsłużyć do 254 unifonów lub monitorów w każdej klatce.

System CD-2600 funkcjonalnością odpowiada systemowi CD-2502. Został zaprojektowany jako urządzenie typu monoblok składające się z panelu zewnętrznego, zasilacza i unifonów. Dostępny jest w wersji INOX i cechuje się niewielkimi wymiarami. Montowany jest natynkowo. Panel posiada klawiaturę mechaniczną, której konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość. Rozbudowanie systemu do wersji wideo wymaga podłączenia kamery zewnętrznej.

System CD-3100 przeznaczony jest do dużych obiektów mieszkalnych, do których prowadzi więcej niż jedno wejście. Odległości między poszczególnymi elementami systemu domofonowego sięgają 200 m. Domofon może obsłużyć do 3 wejść na jedną klatkę schodową. CD-3100 obsługuje do ośmiu wejść głównych (np. wejść na teren ogrodzonej posesji) przy zastosowaniu odpowiednich modułów i do 64 systemów podrzędnych, z których każdy może mieć do 3 wejść. System podrzędny może składać się z maksymalnie 254 unifonów i/lub monitorów.

Domofon CD-4000 może obsłużyć do 15 wejść na ogrodzony teren oraz do 64 klatek, przy czym na każdą klatkę może prowadzić maksymalnie 15 wejść. Cechuje się m.in. mechaniczną klawiaturą z oznaczeniami dla osób niewidomych, graficznym wyświetlaczem pozwalającym na korzystanie z elektronicznej listy lokatorów, komunikatami głosowymi. Może być przystosowany do pracy zarówno w konfiguracji audio jak i wideo.

Wybierz najlepsze dla siebie rozwiązanie >>

Systemy Laskomex

Zastosowane rozwiązania

W panelach zewnętrznych stosowane są dwa rodzaje podświetlanych klawiatur: optyczna lub mechaniczna. Zapewniają one długą, bezawaryjną pracę domofonu w warunkach zewnętrznych.

Klawiatury w domofonach Laskomex pełnią funkcję zamka szyfrowego. Panele mogą obsługiwać klucze elektroniczne: dotykowe iButton i/lub zbliżeniowe RFID. Panele zewnętrzne wykonywane są ze stali nierdzewnej lub z blachy cynkowanej malowanej farbą proszkową. Dodatkowo cechuje je wandaloodporna konstrukcja. Istnieje możliwość wykonania indywidualnych nadruków na panelach ze stali nierdzewnej. Na panelu można w ten sposób umieścić adres posesji, nazwę spółdzielni, firmy lub telefon kontaktowy do instalatora. Napisy wykonywane techniką laserową są nieusuwalne, dzięki czemu taki nadruk stanowi doskonałe zabezpieczenie przed kradzieżą. Sprawdź >>

Laskomex posiada w swojej ofercie unifony 1-, 2- lub 3-przyciskowe (dostępne w dwóch bryłach i wielu wariantach kolorystycznych), bezsłuchawkowy unifon głośnomówiący, a także kolorowe monitory o rozdzielczości 4,3” lub 7”.

Więcej informacji na temat produktów firmy Laskomex znajdą Państwo na naszej stronie internetowej>>

 

 Laskomex

LASKOMEX PPUH

ul. Dąbrowskiego 249
93-231 Łódź

tel. + 48 42 671-88-00

handel@laskomex.com.pl
www.laskomex.com.pl

 

[laskomex,bezpieczeństwo,domofony,videodomofony,unifony,bezpieczeństwo budynku,wideodomofony]

skomex w swojej ofercie proponuje Klientom 4 różne, kompatybilne ze sobą cyfrowe systemy domofonowe.

System CD-2502 może pracować w układzie z jednym wejściem głównym (np. furtka w ogrodzeniu) i maksymalnie 64 wejściami podrzędnymi (np. jednowejściowe klatki schodowe). Domofon standardowo wykonany jest w wersji audio, wersję wideo natomiast uzyskujemy po zamontowaniu modułu kamery, do którego mocowanie znajduje się w większości paneli zewnętrznych. Wyjątek stanowią niektóre panele z miniaturową listą lokatorów. CD-2502 może obsłużyć do 254 unifonów lub monitorów w każdej klatce.

System CD-2600 funkcjonalnością odpowiada systemowi CD-2502. Został zaprojektowany jako urządzenie typu monoblok składające się z panelu zewnętrznego, zasilacza i unifonów. Dostępny jest w wersji INOX i cechuje się niewielkimi wymiarami. Montowany jest natynkowo. Panel posiada klawiaturę mechaniczną, której konstrukcja zapewnia dużą wytrzymałość. Rozbudowanie systemu do wersji wideo wymaga podłączenia kamery zewnętrznej.

System CD-3100 przeznaczony jest do dużych obiektów mieszkalnych, do których prowadzi więcej niż jedno wejście. Odległości między poszczególnymi elementami systemu domofonowego sięgają 200 m. Domofon może obsłużyć do 3 wejść na jedną klatkę schodową. CD-3100 obsługuje do ośmiu wejść głównych (np. wejść na teren ogrodzonej posesji) przy zastosowaniu odpowiednich modułów i do 64 systemów podrzędnych, z których każdy może mieć do 3 wejść. System podrzędny może składać się z maksymalnie 254 unifonów i/lub monitorów.

Domofon CD-4000 może obsłużyć do 15 wejść na ogrodzony teren oraz do 64 klatek, przy czym na każdą klatkę może prowadzić maksymalnie 15 wejść. Cechuje się m.in. mechaniczną klawiaturą z oznaczeniami dla osób niewidomych, graficznym wyświetlaczem pozwalającym na korzystanie z elektronicznej listy lokatorów, komunikatami głosowymi. Może być przystosowany do pracy zarówno w konfiguracji audio jak i wideo.

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
1-2/2021

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2021
W miesięczniku m.in.:
  • - Rynek nieruchomości w 2020 roku – analiza
  • - Zarządca przymusowy we wspólnocie
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 21029|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 21557|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 12866|Ocena: 1.0

Konferencja Miesięcznika Administrator

Docieplenie mieszkania od strony sufitu mogło wpłynąć na pojawienie się grzyba i pleśni

Od czego powinien być ubezpieczony zarządca, by mógł spać spokojnie?

Instalacje tryskaczowe - Akademia Ochrony Przeciwpożarowej

Jak dobrać odpowiedni system ogrzewania domu?

Co to jest sprawność urządzeń grzewczych?

Co to jest dom pasywny

Jak wykonać taras wentylowany?

Jak prawidłowo zamontować okno?

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl