CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 7-8/2019

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Jak zadbać o ciepłą wodę? Poznaj sposób na instalację c.w.u. i c.o. » ‎
http://ad.administrator24.info/kotly/▲
Wysokiej klasy urządzenia przeznaczone zarówno do instalacji c.o. jak i do przygotowania c.w.u. Kotły te nadają się zarówno do ogrzewania małych, jak i dużych powierzchni (jedną z ich głównych zalet jest możliwość łączenia w układy kaskadowe)...
Kategorie: ciepła woda, instalacja c.o., instalacja c.w.u., wod-kan,

Szkolenie: Metodyka obsługi technicznej obiektów budowlanych

 Redakcja  |  29.01.2021
fot. redakcja

Metodyka przeprowadzania przeglądów technicznych obiektów budowlanych po zmianie Prawa budowlanego, przeglądy techniczne klimatyzatorów i systemów ogrzewania, uprawnienia budowlane, bezpieczeństwo użytkowania obiektów budowlanych, bezpieczeństwo pożarowe obiektów budowlanych, dokumentacja techniczno-budowlana, zasady planistyki remontów, odpowiedzialność właściciela lub zarządcy obiektu budowlanego – to tylko część zagadnień, które zostaną poruszone podczas szkolenia, które poprowadzi Eugenia Śleszyńska.

TYTUŁ SZKOLENIA: Metodyka obsługi technicznej obiektów budowlanych

TERMIN: 25 lutego 2021

SZKOLENIE ONLINE

To szkolenie już się odbyło, ale jeśli jesteś zainteresowany tematyką, zgłoś się do nas.

Zgłoś zainteresowanie 

PROWADZĄCY SZKOLENIE: Eugenia Śleszyńska 

Wieloletni wykładowca specjalizujący się, zgodnie z wyższym wykształceniem uniwersyteckim, w tematyce rynku nieruchomości, w tym także w zakresie ekonomiki budownictwa i specyfiki różnych podmiotów rynku nieruchomości – i w tym zakresie doradca rynku nieruchomości. Wykładowca posiadający wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wykładów, w tym na studiach podyplomowych, a także szkoleń, konferencji i seminariów dla różnych podmiotów, w tym dla zarządców nieruchomości.

Autor wielu publikacji i książek dotyczących aspektów prawnych, podatkowych i finansowych podmiotów działających na rynku nieruchomości, w tym wspólnot mieszkaniowych.

Sprawdź program szkolenia

 

METODY SZKOLENIOWE: 

Wykład  w formie prezentacji tematyki z możliwością zadawania pytań  - wykładowca udziela odpowiedzi na zadane przez uczestników pytania oraz odnosi się do komentarzy uczestników szkolenia. Szkolenie odbywa się on-linew czasie rzeczywistym za pośrednictwem platformy Clickmeeting, uczestnicy komentują i zadają pytania za pośrednictwem chatu.

KOSZT UCZESTNICTWA:

 • 490 zł netto (+ 23% VAT) – 20% taniej, czyli 392 zł netto (+ 23% VAT) dla prenumeratorów miesięcznika „Administrator i Menedżer Nieruchomości”,
 • 640 zł netto (+ 23% VAT) – 20% taniej, czyli 512 zł netto (+ 23% VAT) dla pozostałych uczestników.

Cena obejmuje:

 • udział w szkoleniu on-line 1 osoby,
 • materiały szkoleniowe do pobrania on-line,
 • zaświadczenie o odbyciu szkolenia zgodnego standardem usług szkoleniowo-usługowych SUS 2.0*.
 •  

  WYMAGANIA SPRZĘTOWE:

  • komputer ze stabilnym podłączeniem do Internetu (prędkość powyżej 5 Mb/s),
  • przeglądarka internetowa – Google Chrome, Mozilla Firefox, Safari, Edge, Opera,
  • głośniki lub słuchawki.

  Zobacz inne szkolenie: Terminarz szkoleń


  Masz pytania?
  Napisz. Zadzwoń.

  Joanna Wątor

  tel. 22 512 60 74
  tel. kom. 534 920 346
  Edyta Reda

  tel. 22 512 60 51

   

  ORGANIZATOR:
  Grupa MEDIUM

  Wydawca miesięcznika „Administrator i Menedżer Nieruchomości”
  i portalu administrator24.info

  ul. Karczewska 18
  04-112 Warszawa
  NIP 1132860378
  REGON 146393437

  [szkolenie, szkolenia administratora, eugenia śleszyńska, obsługa techniczna budynku]

  Komentarze

  (0)

  Wybrane dla Ciebie


  Jak ograniczyć zużycie ciepła o blisko 15%?

  Veolia - oszczędzaj na ogrzewaniu

  Inteligentny system zarządzania energią cieplną w budynku oparty został na najnowszych... Czytam więcej »


  Potrzebuję dla wspólnoty mieszkaniowej kompostownik »

  Kompostowniki

  Kompostownie w specjalnych kompostownikach nie jest w żaden sposób uciążliwe. Kompostowanie wymaga niewielkiej zmiany naszych nawyków. Od teraz musimy pamiętać, że nie każdy odpad z kuchni to śmieć. Wręcz przeciwnie – staje się pełnowartościowym materiałem produkcyjnym dla naszego kompostu... Czytam więcej »


  Zobacz, co może Ci zaoferować platforma usług zarządzania nieruchomościami online »

  Platforma online

  W dzisiejszym świecie wszystko działa prosto, szybko i na klik. Także usługi zarządzania nieruchomościami... Czytam więcej »


  Jak zaoszczędzić na cieple i energii? »

  Oszczedności na ogrzewaniu

  Co roku koszty ciepła rosną. Większość mieszkańców i właścicieli budynków szuka możliwości obniżenia rachunków. Sprawdź  »


  Budynek mieszkalny wymaga remontu?

  Budynek do remontuZaplanuj energooszczędne plany. Sprawdź kredyt inwestycyjny dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych. Kredytowanie inwestycji służących zwiększeniu efektywności energetycznej budynków wspólnot i spółdzielni... Sprawdzam warunki »


  Jakie korzyści niesie ze sobą Pożyczka Rewitalizacyjna? »

  Ekokredyt dla wspólnot mieszkaniowych - zobacz na jakie warunki możesz liczyć »

  stary budynek Eko kredyt
  Wnioskujący mogą uzyskać środki na rewitalizację obiektów już istniejących, ale będących w stanie nienadającym się do użytku. Łączna kwota środków RPO WSL... Chcę wiedzieć »

  Na jaki cel możesz przeznaczyć Ekokredyt? Ocieplenie budynku, wymiana instalacji centralnego ogrzewania, przebudowa systemów grzewczych (wraz z wymianą i podłączeniem do źródła ciepła), wymiana systemów wentylacji i klimatyzacji, finansowanie innego przedsięwzięcia termomodernizacyjnego... Czytam więcej »


  Domofon, unifon, czytnik - co wybrać?

  Domofony cyfralPrawidłowo dobrany domofon powinien zapewnić domownikom nie tylko komfort, dzięki odpowiedniej funkcjonalności, ale co najważniejsze – bezpieczeństwo, ograniczając dostęp na teren osiedla lub... Czytam więcej »


  Masz problem z odczytem wodomierzy u lokatorów?

  Windy do niskich budynków - w co warto inwestować?

  Ogrzewanie grzejnikiem windy bariera
  Różnice w odczycie są dość powszechnie spotykanym zjawiskiem. Nie zawsze mamy możliwość, zwłaszcza w czasach pandemii, na zastanie... Czytam więcej »

  W perspektywie najbliższych 30 lat staniemy się jednym z najstarszych społeczeństw w Europie. Wraz z wiekiem, wzrośnie liczba osób niepełnosprawnych, która już obecnie.... czytam więcej»


  Dobór pomp - jaką pompę wybrać do swojego budynku»

  Pompy hydroforyDomowe instalacje wodne nie byłyby w stanie działać bez hydroforów, czyli urządzeń, których zadaniem jest stabilizacja ciśnienia, pomp... Czytam więcej »


  Jak chronić wodę w instalacjach przed zanieczyszczeniami? »

  Czy możesz wdrożyć kilka ekologicznych rozwiązań?

  Zanieczyszczenie wody ekologia na osiedlu
  Zamknięcie budynków lub ich części, a także ograniczone korzystanie z nich podczas lockdown’u związanego z pandemią wirusa COVID-19, może wpłynąć... czytam dalej »

  To jest ten czas. Teraz jest wyjątkowa okazja do wdrożenia ekologicznych rozwiązań na większą skalę, które doprowadzą do trwałej transformacji w celu ograniczenia Twoich kosztów oraz zmian klimatu... chcę wiedzieć więcej»


  Gaz płynny w budownictwie mieszkaniowym - zobacz, ile to kosztuje »

  Gaz plynny budownictwoKonieczność wydzielenia osobnego pomieszczenia na kotłownię w przypadku wielu systemów grzewczych to niejedyny wymóg prawa budowlanego. Przepisy określają również... Chcę zobaczyć »


  W jaki sposób można zredukować opłaty za energię?

  Kocioł gazowy kondensacyjny - zobacz z jakimi urządzeniami mogą współpracować współczesne kotły  »

  Licznik energii - oszczędzanie kotły kondensacyjne

  Ceny za prąd nieustannie rosną. Szacuje się, że od 1 lutego 2021 r., w wyniku zapowiadanej podwyżki kwoty na rachunkach będą wyższe średnio o ok. ... Czytam więcej »

  Gazowe kotły kondensacyjne to wysokiej klasy urządzenia przeznaczone zarówno do instalacji c.o. jak i do przygotowania c.w.u. Kotły te nadają się zarówno do... czytam więcej »


  Systemy przeciwoblodzeniowe - czyli jak dobrze zabezpieczyć budynek i okolice zimą »

  Sople na dachuZgodnie z ludową mądrością – lepiej jest zapobiegać niż naprawiać skutki zimowych uszkodzeń. Prawidłowe zabezpieczenie dachów przed gromadzącym się śniegiem to tylko jedno... Czytam więcej »


  Nie ma mieszkańca? Jak odczytać liczniki? »
  LNG do zasilania centralnej kotłowni na Twoim osiedlu»
  Licznik energii - oszczędzanie ogrzewanie budynku
  Spis liczników to niestety często żmudny i długotrwały proces. Zastanie wszystkich mieszkańców w jednym czasie - raczej nierealne. A co gdyby... czytam więcej » LNG jest idealnym rozwiązaniem dla osiedli i budynków, które nie mają dostępu do sieci gazu ziemnego i mają duże zapotrzebowanie na energię. Używając gazu LNG masz dostęp do efektywnego, łatwo dostępnego i jednocześnie przyjaznego... czytam dalej »

  Polskie Pojemniki w odpowiedzi na potrzeby gmin, spółek komunalnych, deweloperów, spółdzielni oraz wspólnot mieszkaniowych »

  Polskie pojemniki półpodziemneTo jedyny polski producent pojemników podziemnych i półpodziemnych. Swą przewagę konkurencyjną buduje na wieloletnim doświadczeniu udziałowców w branży komunalnej oraz na znajomości specyfiki i uwarunkowań lokalnych rynków, a także... Czytam więcej »


  Jak skutecznie naprawić i przeprowadzić renowację dachu?
  Jak dobrać pompę? Zobacz aplikację, która podpowie Ci czego potrzebujesz »
  Naprawa i renowacja dachu pompy obiegowe
  Deszcz, śnieg, wiatr …. te czynniki atmosferyczne pokazują każdemu właścicielowi i zarządcy na ile może polegać na szczelności swojego dachu. Nikomu nie trzeba... czytam więcej » Dobór pompy w dużej mierze zlecamy fachowcom. Jednak przed zakupem warto rozejrzeć się na rynku za zamiennikami produktów, które... Czytam więcej »

  Garaże podziemne i niebezpieczne stężenie tlenku węgla »
  Nowe narzedzie dla wspólnot mieszkaniowych - zobacz, jak wydajniej korzystać z miejsc parkingowych na osiedlu»
  Wysokie stężenie tlenku węgla parking zajęty?
  Garaże zamknięte to pomieszczenia i obiekty o szczególnych wymaganiach w zakresie wentylacji. System wymiany powietrza musi... czytaj dalej »

  Nowoczesne technologie i przełomowe idee są w stanie sprostać wielu wyzwaniom cywilizacyjnym. Podejście to doprowadziło nas do stworzenia platformy, która łączy w sobie zaawansowaną technologię oraz kulturę współdzielenia, dając nam przejrzysty system, mogący(...) czytam dalej »  Ekspert Budowlany - zlecenia

  Dodaj komentarz
  Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
  1-2/2021

  Aktualny numer:

  Administrator 1-2/2021
  W miesięczniku m.in.:
  • - Rynek nieruchomości w 2020 roku – analiza
  • - Zarządca przymusowy we wspólnocie
  Zobacz szczegóły
  Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
  ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

  Produkty i technologie

  Wyświetleń: 21428|Ocena: 1.5
  Wyświetleń: 12847|Ocena: 1.0

  Konferencja Miesięcznika Administrator

  Docieplenie mieszkania od strony sufitu mogło wpłynąć na pojawienie się grzyba i pleśni

  Od czego powinien być ubezpieczony zarządca, by mógł spać spokojnie?

  Instalacje tryskaczowe - Akademia Ochrony Przeciwpożarowej

  Jak dobrać odpowiedni system ogrzewania domu?

  Co to jest sprawność urządzeń grzewczych?

  Co to jest dom pasywny

  Jak wykonać taras wentylowany?

  Jak prawidłowo zamontować okno?

  Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
  Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
  realizacja i CMS: omnia.pl