Artykuł sponsorowany

Jak sprostać wyzwaniom parkingowym na osiedlach? Z pomocą przychodzi polski ParkCash

Platforma parkingowa ParkCash to doskonałe narzędzie dla zarządców, mieszkańców i deweloperów, którzy mogą zacząć wydajniej korzystać z miejsc parkingowych na osiedlu.
 ParkCash  |  26.02.2021
Jak sprostać wyzwaniom parkingowym na osiedlach? Z pomocą przychodzi polski ParkCash
Jak sprostać wyzwaniom parkingowym na osiedlach? Z pomocą przychodzi polski ParkCash
ParkCash

Wierzymy, że nowoczesne technologie i przełomowe idee są w stanie sprostać wielu wyzwaniom cywilizacyjnym. Podejście to doprowadziło nas do stworzenia platformy, która łączy w sobie zaawansowaną technikę oraz kulturę współdzielenia, dając nam przejrzysty, niezwykle funkcjonalny system – wyjaśnia Piotr Nizio, twórca i pomysłodawca ParkCash.

Nasza platforma to nie tylko rozwiązania komercyjne. Poświęciliśmy dużo czasu, aby była również doskonałym narzędziem dla zarządców, mieszkańców i deweloperów, którzy mogą zacząć wydajniej korzystać z miejsc parkingowych na zasadzie: współdzielisz, udostępniasz i przestajesz się martwić szukaniem miejsca parkingowego i nieproszonymi gośćmi – dodaje P. Nizio.

Kultura synergii

ParkCash bazuje na ekonomii współdzielenia, która zakłada, że zamiast kupować dobro lub usługę, wypożyczamy lub dzielimy się nią z innymi, np. swoim pojazdem albo miejscem parkingowym – za darmo lub za niewielką opłatą. Dostęp do pełnej historii rezerwacji sprawia, że żaden wjazd na parking nie pozostaje anonimowy, a Mobilny Pilot ogranicza znacznie koszty oraz skraca procedurę wydawania pilotów lub kart dostępu do miejsc postojowych.

Producenci bram i szlabanów przygotowują się do zakończenia produkcji tradycyjnych narzędzi dostępowych celem zastąpienia ich urządzeniami mobilnymi. Zmiana wynika z kosztów utrzymania, konserwacji i wymiany pilotów i kart oraz ze skomplikowania i wysokich kosztów procesu zarządzania takimi rozwiązaniami dla administratorów osiedli (wymiana baterii, odbieranie kart od odchodzących najemców krótko – lub długoterminowych, wyrabianie nowych kart lub pilotów).

Uproszczone procesy

ParkCash wykorzystuje relacje międzyludzkie do optymalizowania obłożenia przestrzeni parkingowej, szczególnie tej, która nie jest wykorzystywana w danym momencie przez mieszkańca na stałe przypisanego do danego miejsca. Dowiedz się więcej >>

Platforma pozwala na przekazanie bezpiecznie czasowego dostępu do parkingu dowolnej osobie z wewnątrz lub z zewnątrz osiedla. Zarządzanie systemem rezerwacji i dostępów mobilnych jest bardzo proste i odbywa się z poziomu przeglądarki internetowej oraz aplikacji. Osoby, które sporadycznie korzystają z parkingu, np. goście, klienci lokali usługowych, taxi lub kurierzy, nie muszą pobierać aplikacji mobilnej, otrzymają link dostępowy do parkingu za pomocą SMS-a lub e-maila wysłanego z systemu przez użytkownika ParkCash, np. pracownika administracji lub mieszkańca.

ParkCash

Bezpieczne Grupy Współdzielenia

ParkCash posiada funkcję zakładania popularnych i znanych z portali społecznościowych grup. Usługa jest całkowicie darmowa, a grupę może założyć samodzielnie zarządca lub mieszkaniec, który zaprosi pozostałych lokatorów i w ten sposób uruchomi kulturę współdzielenia miejsc parkingowych na osiedlu. Wariant ten można wzbogacić o plan płatny, który pozwala na dodatkową autoryzację grupy kodem PIN, a przede wszystkim na wykorzystanie Mobilnego Pilota przez mieszkańców i ich gości.

Domownik spodziewający się odwiedzin rodziny, znajomych, itd. w aplikacji zapyta sąsiadów o wolne miejsce parkingowe na czas wizyty gości. Następnie miejsc postojowych może odbyć się bezpłatnie w ramach pomocy dobrosąsiedzkiej lub odpłatnie.

Odpowiedź na realne potrzeby

Wielu zarządców zgłaszało do ParkCash kwestię źle zaparkowanych samochodów, szukając rozwiązania tego problemu na osiedlu. Budując kulturę współdzielenia i dając technologię do sprawnej wymiany informacji o wolnych miejscach między sąsiadami, ParkCash pomaga rozwiązać globalny problem i podnosi zarówno komfort pracy zarządców, jak i komfort życia na osiedlu. Podobnie jest z wykorzystaniem miejsc parkingowych przez gości i klientów lokali usługowych – w tym przypadku ParkCash oferuje możliwość płatnego użyczenia niewykorzystanych miejsc mieszkańców danego osiedla, którzy dzięki rozliczeniom bezpośrednio pomiędzy użytkownikami ParkCash mogą zarobić na klientach lokali usługowych, gdy ci potrzebują skorzystać np. z wizyty u fryzjera. Sprawdź>>

Platforma skrojona na miarę

Czy najnowocześniejsze technologie muszą być drogie? Zdecydowanie nie! Koszt opłaty za platformę na osiedlu do 250 mieszkań to tylko 14 zł rocznie od lokalu, w ramach opłaty zarządca dostaje panel do zarządzania mobilnymi pilotami, w którym wygenerowanie nowego pilota do bramy i szlabanu zajmuje 1 minutę. Więcej informacji można znaleźć na stronie parkcash.io.

Dołącz do ParkCash i skorzystaj z najnowszych oraz najwygodniejszych technologicznych narzędzi wraz ze swoimi mieszkańcami. Wspólnie zapomnicie o problemach parkingowych oraz zaoszczędzicie czas i finanse.      

 

ParkCash

ParkCash

+48 17 859 90 10

parkcash.io

 

 

[parkcash,parkingi,miejsca parkingowe,platforma parkcash]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
3/2021

Aktualny numer:

Administrator 3/2021
W miesięczniku m.in.:
  • - SRK N szansą dla rynku
  • - Koszty zarządu nieruchomością wspólną
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 21295|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 23149|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 13048|Ocena: 1.0

Konferencja Miesięcznika Administrator

Docieplenie mieszkania od strony sufitu mogło wpłynąć na pojawienie się grzyba i pleśni

Od czego powinien być ubezpieczony zarządca, by mógł spać spokojnie?

Instalacje tryskaczowe - Akademia Ochrony Przeciwpożarowej

Jak dobrać odpowiedni system ogrzewania domu?

Co to jest sprawność urządzeń grzewczych?

Co to jest dom pasywny

Jak wykonać taras wentylowany?

Jak prawidłowo zamontować okno?

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl