Artykuł sponsorowany

Oszczędności w dobie pandemii to ważny aspekt planowania budżetu w spółdzielni

 Otis  |  07.04.2021
Oszczędności w dobie pandemii to ważny aspekt planowania budżetu w spółdzielni
Oszczędności w dobie pandemii to ważny aspekt planowania budżetu w spółdzielni
Otis

Niepewność i ciągłe zmiany, które wiążą się z trwającą już rok pandemią Covid-19 powodują, że coraz więcej osób zajmujących się zarządzaniem budynkami szuka oszczędności. Powszechna jest opinia, że oszczędności wiążą się z pogorszeniem jakości produktów czy usług. Nie musi tak być. Firma Otis dysponuje rozwiązaniami, które pozwalają na oszczędność czasu i środków bez szkody dla wartości budynku.

Podejście MOD

Podejście MOD, to propozycja częściowej modernizacji wind, w miejsce całkowitej wymiany starego, zbyt powolnego czy po prostu nieestetycznego produktu. Gwarantuje ono szereg korzyści, które przekładają się na oszczędność czasu i środków. Modernizacja to niższy koszt inwestycji, związany z minimalnym zakresem prac budowlanych i wymianą wyłącznie problematycznych elementów. Efekt modernizacji będzie dla klienta podobny jak w przypadku całkowitej wymiany.

Podsumowując, podejście MOD to:

Niższy koszt inwestycji
Minimalny zakres prac budowlanych
Wymiana wyłącznie elementów problematycznych
Wartość dodana dla klienta podobna jak w przypadku całkowitej wymiany

 

Oszczędzanie z OTIS

Napęd ReGen – oszczędność energii i ochrona środowiska

Co pusta winda jadąca do góry ma wspólnego z pełną windą jadącą w dół? Mnóstwo nadmiarowej energii, która jest często marnowana w postaci ciepła. Odzyskanie tej energii pozwoli na zaoszczędzenie nie tylko środków finansowych, jest także działaniem proekologicznym, pozwalającym chronić zasoby naszej planety.

Napędy ReGen przekształcają nadmiarową energię w elektryczność, która jest często kierowana z powrotem do sieci elektrycznej budynku i może być ponownie wykorzystana przez inne systemy budynku. Napędy ReGen mogą nawet wytwarzać czystą energię dzięki niskiemu poziomowi zniekształceń harmonicznych, który minimalizuje oddziaływanie na system elektryczny budynku i pomaga chronić wrażliwe wyposażenie.

Napęd ReGen

ReGen

REM (OPCJA) – mniej przestojów, większe zadowolenie pasażerów

REM® 6.0 to najnowsza wersja rozwiązania służącego do zdalnego monitoringu. Dzięki zwiększeniu liczby czujników odczytujących dane oraz modernizacji modemu REM® 6.0 jesteśmy w stanie proaktywnie wykrywać i raportować przypadki obniżenia jakości komponentów, przejściowe anomalie i inne zdarzenia, które mogą spowodować przerwę w pracy windy. Takie skrócenie czasu reakcji maksymalizuje czas dostępności windy. Obecnie na całym świecie zainstalowanych jest ponad pół miliona urządzeń REM®, co daje firmie OTIS pozycję lidera technologii zdalnego monitorowania.

Doświadczenie i ekspertyza – gwarancja jakości i oszczędności finansowych

Firma Otis to lider technologii dźwigowych. Nasze produkty i usługi są niezmiennie najwyższej jakości. Wiemy co zamontować w budynku i jak zrobić to w taki sposób, aby zminimalizować nadkład środków i poniesionych kosztów. Nasi eksperci techniczni mogą nieustannie monitorować nasze windy przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Zaawansowany, całodobowy system monitorowania pozwala nie dopuszczać do przestojów, co podnosi poziom zaufania właścicieli i zarządców budynków do rozwiązań, jakie zapewnia Otis. Dowiedz się więcej >>

Windy Otis

 

OTIS

OTIS Sp. Z o.o.

Ul. Konstruktorska 13

02-673 Warszawa

sales.poland@otis.com

www.otis.com

 

[otis,dźwigi osobowe,dźwigi i windy,eksploatacja windy,technologia GeN2,odzysk energii ReGen, artykuł sponsorowany, podejście mod, napęd regen]

Komentarze

(0)
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
3/2021

Aktualny numer:

Administrator 3/2021
W miesięczniku m.in.:
  • - SRK N szansą dla rynku
  • - Koszty zarządu nieruchomością wspólną
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 21296|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 23152|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 13049|Ocena: 1.0

Konferencja Miesięcznika Administrator

Docieplenie mieszkania od strony sufitu mogło wpłynąć na pojawienie się grzyba i pleśni

Od czego powinien być ubezpieczony zarządca, by mógł spać spokojnie?

Instalacje tryskaczowe - Akademia Ochrony Przeciwpożarowej

Jak dobrać odpowiedni system ogrzewania domu?

Co to jest sprawność urządzeń grzewczych?

Co to jest dom pasywny

Jak wykonać taras wentylowany?

Jak prawidłowo zamontować okno?

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl