Artykuł sponsorowany

Wszystko o CLAR SYSTEM - portfolio usług

CLAR  SYSTEM  |  29.06.2020  |  28
Od lewej Tomasz Straburzyński - Prezes Zarządu, Ewelina Waśkowiak - Kierownik Działu Marketingu, Lesław Szukalski - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Od lewej Tomasz Straburzyński - Prezes Zarządu, Ewelina Waśkowiak - Kierownik Działu Marketingu, Lesław Szukalski - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Jacek Lisewski

GRUPA KAPITAŁOWA CLAR SYSTEM

Na rynku z powodzeniem działamy od ponad 20 lat, utrzymując się w ścisłej czołówce liderów z branży.

Świadczy dla nas pracę aż 12000 osób, codziennie obsługujemy ponad 700 Klientów i 3000 obiektów na terenie całego kraju. Jesteśmy partnerem dla wymagających Klientów
w obszarze:

 • utrzymania czystości,
 • ochrony osób i mienia,
 • leasingu pracowniczego,
 • a także technicznej obsługi obiektów.

 

Nasz zespół i zasięg działania

Naszą siłą są wykwalifikowani, przeszkoleni i posiadający bogate doświadczenie pracownicy,
a priorytetem utrzymanie wartości nieruchomości Klienta.

Nie ograniczamy się wyłącznie do rozwiązań technologicznych i praktyk stosowanych w Polsce, wykorzystujemy także wiedzę i technologię zdobytą poza granicami kraju.

Posiadamy oddziały w całej Polsce. W chwili obecnej działamy w oparciu o siedem makroregionów operacyjnych, które w celu sprawniejszego zarządzania usługami podzielone są na mniejsze regiony. Do dyspozycji potencjalnych Klientów kierujemy grupę Regionalnych Kierowników Sprzedaży, a bezpośredni i stały nadzór nad usługami sprawują: Dyrektorzy Makroregionów, Koordynatorzy Kontraktów, Koordynatorzy ds. Zatrudnienia i Technolodzy. Nasze struktury pozwalają zorganizować każdą usługę w dowolnym miejscu w kraju, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów jakościowych.

Dowiedz się wiecej o firmie »

Czystosć z Clar System

Nagrody i certyfikaty

Nasze doświadczenie i kompetencje zostały potwierdzone przez niezależne instytucje, które przyznały nam poniższe certyfikaty:

 • Certyfikat ISO 9001:2015,
 • Certyfikat ISO 14001:2015,
 • Gwarant Czystości i Higieny,
 • Certyfikat Polskiej Izby Gospodarczej Czystości,
 • Certyfikat Polskiego Związku Pracodawców Branżowych „PSC”,
 • Certyfikat Europejskiego Systemu Wyróżnień i Nagród Jakości „Wielkopolska Jakość”,
 • „Gazela Biznesu”- przynależność do grona najdynamiczniej rozwijających się firm według dziennika Puls Biznesu.

Dezynfekcja pomieszczeń

Nasi klienci

Klienci, których obsługujemy reprezentują różnorodne sektory rynku i branże, większość z nich współpracuje z nami do lat w ramach umów stałych.

Dzięki stabilnej pozycji firmy na rynku jesteśmy w stanie zapewnić Naszym Klientom ciągłość usługi, znakomita część podmiotów udziela nam swoich referencji.

CLAR i ekologia

Dbałość o środowisko naturalne jest jednym z filarów funkcjonowania Clar System.

 • Dobieramy urządzenia sprzątające w oparciu o minimalizację poziomu głośności, energooszczędność, ergonomię, redukcję produkcji odpadów, a także urządzenia oszczędzające wodę.
 • Nasza technologia sprzątania oparta jest na wykorzystywaniu certyfikowanych środków chemicznych, w tym: detergentów, koncentratów i wydajnych systemów dozowania.
 • Wykorzystujemy artykuły higieniczne pochodzące z recyklingu, biodegradowalne wraz z minimalizującymi zużycie systemami dozowania.
 • Nasz Fanpage na Facebooku wykorzystujemy aby edukować społeczeństwo w zakresie dbania o środowisko naturalne.
 • Prowadzimy szkolenia dla pracowników poruszające tematykę zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych, technik zastosowań produktów chemicznych  i higienicznych oraz samej umiejętności sprzątania.
 • Promujemy Ekodriving! Posiadamy nowoczesną i ekologiczną flotę opartą o auta LPG, i te z najnowszymi normami spalania, zgodnymi z euro 6.2.
 • Naszych Klientów zachęcamy do stosowania naklejek proekologicznych na dystrybutorach ręczników papierowych i mydła.

Czytaj więcej na ten temat »

Clar System

Dezynfekcja

W dobie walki z COVID-19 firmy stoją przed ogromnym wyzwaniem, jak zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników na stanowisku pracy, bowiem zgodnie z Kodeksem Pracy zobowiązane są chronić ich zdrowie i życie.

Problem dotyczy powierzchni handlowych, biurowych (szczególnie typu open space), hal produkcyjnych i magazynowych, części wspólnych w urzędach, kinach i przedszkolach.

Z podobnymi trudnościami mierzy się branża transportowa (autobusy, taksówki, spedycja), a także szpitale oraz prywatne i państwowe placówki służby zdrowia.

Aby w maksymalnym stopniu zapewnić bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników, przedsiębiorcy powinni zdecydować się na profesjonalną dezynfekcje pomieszczeń.

W obecnej sytuacji konsultanci ogólnopolskiej firmy Clar System, , otrzymują dziennie wiele zapytań o usługę dezynfekcji.

Wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu i dezynfekcji ośrodków zdrowia, a także innych obiektów medycznych, pozwala nam świadczyć tę usługę na najwyższym poziomie.

W zależności od przeznaczenia pomieszczeń i ich kubatury, dobieramy odpowiednią metodę:

 • Dezynfekcja elektrostatyczna: polega na oprysku powierzchni mgiełką środka naładowanego dodatnim ładunkiem elektrycznym. Dzięki tej technologii, powierzchnia w pełni jest pokryta dezynfektantem, nawet w miejscach nie osiągalnych przez normalny spryskiwacz.
 • Zamgławianie: to skuteczna i szybka metoda dezynfekcji zamkniętych pomieszczeń (także wnętrz pojazdów) poprzez uwolnienie środka dezynfekującego z silnym strumieniem powietrza. Mgła szybko rozprzestrzenia się po całym wnętrzu i dociera do każdej, nawet najmniejszej szczeliny.
 • Ozonowanie: to skuteczna i udowodniona metoda na usuwanie zarazków, bakterii i alergenów i wirusów. Poprawia komfort użytkowania pomieszczeń biurowych, ale przede wszystkim likwiduje zarazki chorobotwórcze. Ozon jest gazem, który potrafi penetrować najmniejsze zakamarki biur, pomieszczeń gospodarczych, hal przemysłowych. Posiada naturalną umiejętność absorpcji nieprzyjemnych zapachów oraz neutralizowania niebezpiecznych bakterii, alergenów, ale także zarodników pleśni i grzybów.

Skontaktuj się z nami »

Bezpieczeństwo i czystość

Nasze atuty

 • BEZPIECZEŃSTWO - usługi wykonujemy według ściśle wyznaczonych procedur, opartych o wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu czystości i dezynfekcji szpitali, ośrodków zdrowia i innych obiektów medycznych..
 • PROFESJONALIZM - błyskawicznie i szczegółowo badamy potrzeby naszych Klientów, następnie przygotowujemy optymalne dla nich rozwiązania. Po zakończeniu usługi wystawiamy protokół potwierdzający należyte jej wykonanie.
 • ELASTYCZNOŚĆ - w zależności od przeznaczenia pomieszczeń, ich kubatury i oczekiwań Klientów dobieramy odpowiednią metodę dezynfekcji: oprysk pistoletami elektrostatycznymi, zamgławianie lub ozonowanie.
 • SZYBKOŚĆ- posiadamy oddziały w całej Polsce. Nasze struktury pozwalają zorganizować każdą usługę w dowolnym miejscu w kraju, przy jednoczesnym zapewnieniu ustalonych standardów jakościowych. Działamy 24/7!
KONTAKT Z CLAR SYSTEM
Clar System GRUPA KAPITAŁOWA CLAR SYSTEM
60-542 Poznań
ul. Janickiego 20 B
tel.: 61 66 01 100
fax: 61 62 20 622

www.clarsystem.pl

Komentarze

(28)
PIOTR K. | 11.05.2013, 15:15
Może firma CLAR SYSTEM prężnie się rozwija ale my jako zwykli pracownicy tego nie odzczówamy.
Przeciwnie w ostatnim okresie nasze wynagrodzenia są obcinane i już większość z nas zastanawia się na odejściem ze spółki i przejść do konkurencji!
Czemu nikt nas nie traktuje serio i ma gdzieś to że zwracamy uwagie że zaczyna nas traktować się jako tylko "sztuka człowieka" , jak nie ten to następny przyjdzie.
Doświadzczony personel powinno się szanować, bo pracownik liniowy jest wizytówką FIRMY!
OLO | 12.07.2013, 18:58
Jeśli obniża się wynagrodzenie z miesiąca na miesiąc to nic dziwnego że takie ma się opinie o firmie clar system, bo teraz to co się dzieje firmie to woła pomstę do nieba!
zniewolony clarowiec | 08.09.2013, 16:49
Praca w tej firmie jest pracą dla głupich oraz nie posiadających ambicji zawodowych
Każdy z tych panów czyma się kurczowo stanowisk pracy ponieważ brakuje im odpowiednich kwalifikacji do podjęcia bardziej ambitnego zajęcia
Przykładem jest Pan Rataj Dariusz o określonych niskich kwalifikacjach
zniewolony clarowiec | 09.09.2013, 07:20
PS Odnośnie poprzedniego wpisu:
Wszelka zbieżność nazwisk, imion użyte w poprzednim wpisie jest przypadkowa. Za wszelkie nieporozumienia mogące wyniknąć z tego tytułu, serdecznie przepraszamy.
pogi | 27.09.2013, 12:55

ta firma na **** sie nadaje ludzie omijajcie ja

PEPE | 14.01.2014, 20:56
Są gorsze firmy jak clar system, np.dc-system tam dopiero ludzi traktuje się jak śmieci!
Powiązanie z rządem co niektórych członków zarządu pozwala być im bezkarnym.
Poza tym jak by nie firma Impel to firma DC-system by dawno nie istniało bo to jedna spółka jest jak wiele innych powiązanych tam firm.
Zbyk | 03.03.2014, 18:51
Firma CLAR SYSTEM NIE DOTRZYMUJE WARUNKÓW UMOWY I NIE PŁACI PEŁNEGO WYNAGRODZENIA TŁUMACZĄC TYM ŻE NIKT NIKOGO NIE TRZYMA NA SIŁĘ W FIRMIE.
WSTYD ŻE TAKA FIRMA OTRZYMUJE JAKIEKOLWIEK WYRÓŻNIENIA.
TA FIRMA NIE JEST PRZYJAZNA OSOBĄ NIEPEŁNOSPRAWNYCH.
Olka z W-WY | 16.04.2014, 12:19
Jak taka firma może otrzymywać nagrody, co dzieje się z tą polską.
Oni nie są godni zaufania i powinno im się zabrać status zakładu pracy chronionej, nie płacą za nic a jak z wielkim bólem za coś zwrócą to raz na jakiś czas i to mniej niż 40%.
Obiecują niewiadomo co aby człowieka złapać w swoje sidła a potem nie wywiązują się ze swoich zobowiązań finansowych!
Za dużo narobiło się takich firm tz.zpch które oszukują polaków.
PIOTR K. | 27.05.2014, 13:36
Musze powiedzieć że ta firma to pomyłka jakaś!
Zatrudnia ludzi z grupą inwalidzką aby otrzymać dofinansowanie na swoją firmę.
Boicie się firmy i przepraszacie za to że umieszczacie nazwiska?!
Ja nie będę przepraszał bo nie uważam że kogoś tu obrażam, powiem tak że pracowałem i harowałem po 20 godzin dziennie przez 7-dni w tygodniu i byłem na każdy telefon!
Firma bez jakiegokolwiek uzasadnienia podziękowała mi z dnia na dzień!
A pan dyr.Artur Maciejewski (biuro warszawa) nie potrafi uzasadnić swej decyzji i nawet wystawić pisma o które prosiłem (opinie pracowniczą), dla mnie takie zachowanie świadczy tylko o tym że opinie o firmie i ich przełożonych to prawda!
Firma świadczy usługi porządkowe bazując tylko na uzyskanych kosztach i nie biorąc pod żadnym względem zwykłego pracownika, zwykły pracownik dla firmy jest nikim i nie brany nigdy pod uwagę!
Również dziwi mnie to że taka firma otrzymuje jakiekolwiek nagrody!
marzena kupc | 11.01.2015, 10:07
W clar system dobrze. Się pracuje. Na koordynatorów można zawsze liczyć
   1 / 3    Następny »

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.INFO

PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.info

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
3/2021

Aktualny numer:

Administrator 3/2021
W miesięczniku m.in.:
 • - SRK N szansą dla rynku
 • - Koszty zarządu nieruchomością wspólną
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 21246|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 22935|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 13024|Ocena: 1.0

Konferencja Miesięcznika Administrator

Docieplenie mieszkania od strony sufitu mogło wpłynąć na pojawienie się grzyba i pleśni

Od czego powinien być ubezpieczony zarządca, by mógł spać spokojnie?

Instalacje tryskaczowe - Akademia Ochrony Przeciwpożarowej

Jak dobrać odpowiedni system ogrzewania domu?

Co to jest sprawność urządzeń grzewczych?

Co to jest dom pasywny

Jak wykonać taras wentylowany?

Jak prawidłowo zamontować okno?

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl