Artykuł sponsorowany

Wszystko o CLAR SYSTEM - portfolio usług

CLAR  SYSTEM  |  29.06.2020  |  28
Od lewej Tomasz Straburzyński - Prezes Zarządu, Ewelina Waśkowiak - Kierownik Działu Marketingu, Lesław Szukalski - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Od lewej Tomasz Straburzyński - Prezes Zarządu, Ewelina Waśkowiak - Kierownik Działu Marketingu, Lesław Szukalski - Dyrektor Sprzedaży i Marketingu
Jacek Lisewski

GRUPA KAPITAŁOWA CLAR SYSTEM

Na rynku z powodzeniem działamy od ponad 20 lat, utrzymując się w ścisłej czołówce liderów z branży.

Świadczy dla nas pracę aż 12000 osób, codziennie obsługujemy ponad 700 Klientów i 3000 obiektów na terenie całego kraju. Jesteśmy partnerem dla wymagających Klientów
w obszarze:

 • utrzymania czystości,
 • ochrony osób i mienia,
 • leasingu pracowniczego,
 • a także technicznej obsługi obiektów.

 

Nasz zespół i zasięg działania

Naszą siłą są wykwalifikowani, przeszkoleni i posiadający bogate doświadczenie pracownicy,
a priorytetem utrzymanie wartości nieruchomości Klienta.

Nie ograniczamy się wyłącznie do rozwiązań technologicznych i praktyk stosowanych w Polsce, wykorzystujemy także wiedzę i technologię zdobytą poza granicami kraju.

Posiadamy oddziały w całej Polsce. W chwili obecnej działamy w oparciu o siedem makroregionów operacyjnych, które w celu sprawniejszego zarządzania usługami podzielone są na mniejsze regiony. Do dyspozycji potencjalnych Klientów kierujemy grupę Regionalnych Kierowników Sprzedaży, a bezpośredni i stały nadzór nad usługami sprawują: Dyrektorzy Makroregionów, Koordynatorzy Kontraktów, Koordynatorzy ds. Zatrudnienia i Technolodzy. Nasze struktury pozwalają zorganizować każdą usługę w dowolnym miejscu w kraju, przy jednoczesnym zapewnieniu wysokich standardów jakościowych.

Dowiedz się wiecej o firmie »

Czystosć z Clar System

Nagrody i certyfikaty

Nasze doświadczenie i kompetencje zostały potwierdzone przez niezależne instytucje, które przyznały nam poniższe certyfikaty:

 • Certyfikat ISO 9001:2015,
 • Certyfikat ISO 14001:2015,
 • Gwarant Czystości i Higieny,
 • Certyfikat Polskiej Izby Gospodarczej Czystości,
 • Certyfikat Polskiego Związku Pracodawców Branżowych „PSC”,
 • Certyfikat Europejskiego Systemu Wyróżnień i Nagród Jakości „Wielkopolska Jakość”,
 • „Gazela Biznesu”- przynależność do grona najdynamiczniej rozwijających się firm według dziennika Puls Biznesu.

Dezynfekcja pomieszczeń

Nasi klienci

Klienci, których obsługujemy reprezentują różnorodne sektory rynku i branże, większość z nich współpracuje z nami do lat w ramach umów stałych.

Dzięki stabilnej pozycji firmy na rynku jesteśmy w stanie zapewnić Naszym Klientom ciągłość usługi, znakomita część podmiotów udziela nam swoich referencji.

CLAR i ekologia

Dbałość o środowisko naturalne jest jednym z filarów funkcjonowania Clar System.

 • Dobieramy urządzenia sprzątające w oparciu o minimalizację poziomu głośności, energooszczędność, ergonomię, redukcję produkcji odpadów, a także urządzenia oszczędzające wodę.
 • Nasza technologia sprzątania oparta jest na wykorzystywaniu certyfikowanych środków chemicznych, w tym: detergentów, koncentratów i wydajnych systemów dozowania.
 • Wykorzystujemy artykuły higieniczne pochodzące z recyklingu, biodegradowalne wraz z minimalizującymi zużycie systemami dozowania.
 • Nasz Fanpage na Facebooku wykorzystujemy aby edukować społeczeństwo w zakresie dbania o środowisko naturalne.
 • Prowadzimy szkolenia dla pracowników poruszające tematykę zrównoważonego wykorzystania zasobów naturalnych, technik zastosowań produktów chemicznych  i higienicznych oraz samej umiejętności sprzątania.
 • Promujemy Ekodriving! Posiadamy nowoczesną i ekologiczną flotę opartą o auta LPG, i te z najnowszymi normami spalania, zgodnymi z euro 6.2.
 • Naszych Klientów zachęcamy do stosowania naklejek proekologicznych na dystrybutorach ręczników papierowych i mydła.

Czytaj więcej na ten temat »

Clar System

Dezynfekcja

W dobie walki z COVID-19 firmy stoją przed ogromnym wyzwaniem, jak zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników na stanowisku pracy, bowiem zgodnie z Kodeksem Pracy zobowiązane są chronić ich zdrowie i życie.

Problem dotyczy powierzchni handlowych, biurowych (szczególnie typu open space), hal produkcyjnych i magazynowych, części wspólnych w urzędach, kinach i przedszkolach.

Z podobnymi trudnościami mierzy się branża transportowa (autobusy, taksówki, spedycja), a także szpitale oraz prywatne i państwowe placówki służby zdrowia.

Aby w maksymalnym stopniu zapewnić bezpieczeństwo i komfort swoich pracowników, przedsiębiorcy powinni zdecydować się na profesjonalną dezynfekcje pomieszczeń.

W obecnej sytuacji konsultanci ogólnopolskiej firmy Clar System, , otrzymują dziennie wiele zapytań o usługę dezynfekcji.

Wieloletnie doświadczenie w sprzątaniu i dezynfekcji ośrodków zdrowia, a także innych obiektów medycznych, pozwala nam świadczyć tę usługę na najwyższym poziomie.

W zależności od przeznaczenia pomieszczeń i ich kubatury, dobieramy odpowiednią metodę:

 • Dezynfekcja elektrostatyczna: polega na oprysku powierzchni mgiełką środka naładowanego dodatnim ładunkiem elektrycznym. Dzięki tej technologii, powierzchnia w pełni jest pokryta dezynfektantem, nawet w miejscach nie osiągalnych przez normalny spryskiwacz.
 • Zamgławianie: to skuteczna i szybka metoda dezynfekcji zamkniętych pomieszczeń (także wnętrz pojazdów) poprzez uwolnienie środka dezynfekującego z silnym strumieniem powietrza. Mgła szybko rozprzestrzenia się po całym wnętrzu i dociera do każdej, nawet najmniejszej szczeliny.
 • Ozonowanie: to skuteczna i udowodniona metoda na usuwanie zarazków, bakterii i alergenów i wirusów. Poprawia komfort użytkowania pomieszczeń biurowych, ale przede wszystkim likwiduje zarazki chorobotwórcze. Ozon jest gazem, który potrafi penetrować najmniejsze zakamarki biur, pomieszczeń gospodarczych, hal przemysłowych. Posiada naturalną umiejętność absorpcji nieprzyjemnych zapachów oraz neutralizowania niebezpiecznych bakterii, alergenów, ale także zarodników pleśni i grzybów.

Skontaktuj się z nami »

Bezpieczeństwo i czystość

Nasze atuty

 • BEZPIECZEŃSTWO - usługi wykonujemy według ściśle wyznaczonych procedur, opartych o wieloletnie doświadczenie w utrzymaniu czystości i dezynfekcji szpitali, ośrodków zdrowia i innych obiektów medycznych..
 • PROFESJONALIZM - błyskawicznie i szczegółowo badamy potrzeby naszych Klientów, następnie przygotowujemy optymalne dla nich rozwiązania. Po zakończeniu usługi wystawiamy protokół potwierdzający należyte jej wykonanie.
 • ELASTYCZNOŚĆ - w zależności od przeznaczenia pomieszczeń, ich kubatury i oczekiwań Klientów dobieramy odpowiednią metodę dezynfekcji: oprysk pistoletami elektrostatycznymi, zamgławianie lub ozonowanie.
 • SZYBKOŚĆ- posiadamy oddziały w całej Polsce. Nasze struktury pozwalają zorganizować każdą usługę w dowolnym miejscu w kraju, przy jednoczesnym zapewnieniu ustalonych standardów jakościowych. Działamy 24/7!
KONTAKT Z CLAR SYSTEM
Clar System GRUPA KAPITAŁOWA CLAR SYSTEM
60-542 Poznań
ul. Janickiego 20 B
tel.: 61 66 01 100
fax: 61 62 20 622

www.clarsystem.pl

Komentarze

(28)
EWA | 12.01.2015, 11:44
Ale głupoty, ta firma jest nic nie warta!
Oszukują i kręcą na każdym kroku.
biedrona | 29.05.2015, 07:41
Pracuje 2 lata w clar system mam tylko nocki super wypłatę dostałem awans na stanowisko kierownicze .
Dobra rada dla tych wszystkich co tak marudzą . WEŹCIE SIĘ. K**** DO ROBOTY TO WAS CLAR ODPOWIEDNIO WYNAGRODZI
ALINA | 03.08.2015, 14:48
Większych bzdur nie słyszałam, ta firma to totalna pomyłka.
Nie ma dofinansowań itp. Kłamią i kręcą na każdym kroku.
Żadne warunki socjalne nie proponują, w takie upały nie ma nic do picia a jak spytasz się przełożonego czy jakiś czajnik może kupi to mówi że niema finansów na takie rzeczy a po za tym do pracy przychodzi się pracować a nie pić kawki/herbatki itp. to usłyszałam od kierownika a dyrekcja nie lepsza bo kryje swoich kierowników i ich przekręty, takie jak paliwo ze służbowego auta do swoich prywatnych celów biorą albo chemia z obiektów znika w bagażnikach samochodowych u kierowników!
Nie mają pojęcia o branży utrzymania czystości i o obchodzeniu się z ludźmi z grupą inwalidzką. Ludzi ciągle straszy się że ich się zwolni itp. Takie jest podejście kierowników do pracowników!
oszukana | 27.11.2015, 20:13
oszukana | 27.11.2015, 20:50
wszędzie kantują kradna nie licza się z ludzmi brak szacunku dla pracy ludzi utrzymać tyle dyrektorow kierownikow koordynatorow ich zachcianek nie ma sprawiedliwości na takich jak my najlepiej zarabiaja w Lublinie to już przechodzą samych siebie jedna granda od kierownika do brygadzistow rzadza poswojemu nierobów zostawiają takich jak oni a ludzi wyrozniajacych zwalniają skad im się biora takie opinie dobre ale ja wampowiem bo sami wpisują a zle kasuja zgłaszane było do ins.pracy isanepidu trochę dostali po dupie ale chyba za mało mnie wmowila kir. taka rzecz jakiej nie zrobiłam i nigdy nie powiedziałam ale perfidnie mnie oszukala.nie warto pracować dla takich ludzi
ROBERT | 05.01.2016, 23:37
Co to za firma która nie szanuje swoich pracowników.
Nie płaci za nadgodziny i stosuje mobbing i terror w względem swoich pracowników że na twoje miejsce jest dwudziestu jak nie będziesz pracował dłużej jak ci się karze, mówię to kiedy za nadgodziny kasa a oni mówią że fora ze dwora i to w obecności dyrektora!
Ja bym im wręczył nagrodę taką że odechciało by się im już wszystkich nagród!
A poza tym ta firma nie opłaca pełnych składek ZUS więc będąc na umowę o pracę u nich nie dostaniecie w przyszłości zasiłku na bezrobociu.
Krętacze i kłamcy zarządzają w tej firmie!
P.K | 19.03.2016, 13:40
Witam wszystkich .
Muszę przyznać, że ta firma jest dużym błędem .
Pracowałem dla nich przez 20 godzin, a ona podziękowała mi , bez słowa wyjaśnienia.
Ale milczy to zło coś dobrego nie działa !
I został zauważony przez konkurentów i zatrudnionych niezwłocznie przystąpiła do umowy i zaproponował mi stanowisko Area Manager.
Moja pensja jest trzy razy wyższa , a dotacje i subsydia nie mają problemu w stu procentach bez żadnych problemów.
Obecna praca jest niebiosa i ziemię , bez porównania.
Łukasz | 14.04.2016, 11:54
Które szpitale korzystają z usług tej firmy? Bo chyba przydałoby się, żeby więcej to robiło ;)
Kasia | 30.05.2016, 18:31
Ta firma to jedno wielkie oszukiwanie ludzi obiecuja dobre zarobki a czlowiek zostaje z praca za 300-500 zł na miesiąc omijajcie tych oszustów szerokim łukiem , zatrudniają ludzi z orzeczeniem a kasa z dotacji na osoby niepełnosparwne idzie do wlasnej kieszeni obiecują stawki do ręki okazuje się ze nawet 2,50 za jedno umyte okno to kwota brutto brak szkoleń , tlumaczone na biegu , chaotycznie to co piszą na swojej stronie to jest stek bzdur , robią w h.. ze wszystkim zacznijmy od kasy na umowe czekasz rzekomo dwa tyg i tak jej nie dostaniesz bo niby z poznania tak długo się przesyła ta firma to skandal jeden wielki .
niepelnosprawna | 14.06.2016, 08:26
WSZEDZIE DOBRZE GDZIE NAS NIE MA - firma CLAR SYSTEM to dobra i profesjonalna firma... zmieniając pracę kilka razy przekonałam się, że Clar jest jedną z nielicznych firm która wypłaca wynagrodzenie zawsze na czas no i jeszcze normalna umowa o pracę POLECAM osobom niepełnosprawnym ;-)
« Poprzedni    2 / 3    Następny »

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.INFO

PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.info

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
1-2/2021

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2021
W miesięczniku m.in.:
 • - Rynek nieruchomości w 2020 roku – analiza
 • - Zarządca przymusowy we wspólnocie
Zobacz szczegóły

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 20966|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 21242|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 12826|Ocena: 1.0

Konferencja Miesięcznika Administrator

Docieplenie mieszkania od strony sufitu mogło wpłynąć na pojawienie się grzyba i pleśni

Od czego powinien być ubezpieczony zarządca, by mógł spać spokojnie?

Instalacje tryskaczowe - Akademia Ochrony Przeciwpożarowej

Jak dobrać odpowiedni system ogrzewania domu?

Co to jest sprawność urządzeń grzewczych?

Co to jest dom pasywny

Jak wykonać taras wentylowany?

Jak prawidłowo zamontować okno?

Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl