Artykuł sponsorowany

Platforma ELF24 - w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedli

 Platforma ELF24  |  21.01.2015  |  1
Platforma ELF24 - w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedli
Platforma ELF24 - w trosce o bezpieczeństwo mieszkańców osiedli

Poczucie bezpieczeństwa we własnym mieszkaniu to gwarant spokoju i zadowolenia mieszkańców osiedli.

Jako wieloletni rzeczoznawcy systemów zabezpieczeń, zarządzający firmą z ponad 20-letnim doświadczeniem, obserwujemy, jak sprawnie działają dziś systemy bezpieczeństwa. Są aktywne natychmiastowo i pozostawiają bardzo niski - wręcz minimalny próg błędu. Czytaj dalej na ten temat »

Dzisiejsza technika pozwala na sprawne zintegrowanie systemów, co ułatwia zarządzanie budynkiem czy całym zespołem budynków, a nawet kilkoma osiedlami naraz.

Pozwala mieszkańcom w końcu poczuć się bezpiecznie we własnym domu i nie obawiać się o mieszkanie pozostawione bez opieki np. podczas wakacji.

Wiedza i doświadczenie zgromadzone przez tyle lat umożliwiło nam stworzenie zintegrowanej Platformy ELF24, która pozwala skutecznie zabezpieczyć budynki, osiedla oraz przede wszystkim - ich mieszkańców. Czytaj dalej na ten temat »

Poprzez naszą platformę możemy sterować:

  • domofonem - zyskujemy możliwość przekierowania połączenia na telefon komórkowy oraz regulacji parametrów centrali domofonowej,
  • drzwiami - możemy m.in. zarządzać elektrozaczepem w celu zwolnienia zamknięcia drzwi,
  • monitoringiem personalnym - platforma pozwala nam na lokalizację, kontrolę stanu zdrowia członków rodziny, daje też możliwość wezwania pomocy przez naciśnięcie jednego przycisku alarmowego,
  • systemami alarmowymi - możemy monitorować centralę alarmową, czujki ruchu, zalania, gazu, dymu oraz wiele innych,
  • inteligentnym domem - sterujemy urządzeniami na zasadzie włącz/wyłącz, regulujemy natężenia prądu, czy ogrzewania.
  • oświetleniem energooszczędnym na klatce schodowej, czy w piwnicy - platforma daje nam możliwość sterowania urządzeniami na zasadzie włącz/wyłącz oraz regulacji natężenia prądu.

Z pośród wymienionych cech innowacyjnej Platformy ELF24, na szczególną uwagę zasługuje funkcja Monitoringu Personalnego. Dzięki niej osoby starsze, chore, czy też mieszkające samotnie mogą przebywać w domu nie obawiając się o swoje bezpieczeństwo. Urządzenia noszone na szyi lub przy pasku posiadają przycisk pomocy. Czytaj dalej na ten temat »

KONTAKT Z FIRMĄ
Piotr Majchrowicz
Firma ELF
Os. Przyjaźni 132C 
61-686 Poznań
tel. kom.: 888 444 800

www.elf24.pl
www.elf24.eu

Kiedy coś się wydarzy (poślizgnięcie, upadek, napaść czy jakakolwiek sytuacja zagrażająca życiu), możemy za pomocą przycisku powiadomić trzy wybrane osoby poprzez wiadomość SMS. Otrzymają one informację wraz z lokalizacją Podopiecznego na mapie.

Urządzenie posiada też funkcję wykrywania upadku i informuje trzy wybrane osoby bez ingerencji Podopiecznego - na wypadek, gdyby nie był w stanie sięgnąć po urządzenie lub był nieprzytomny. Monitoring Personalny z powodzeniem używany jest w krajach zachodnich i dlatego zdecydowaliśmy się przybliżyć go także naszym rodakom. Czytaj dalej na ten temat »

Komentarze

(1)
kajker | 04.01.2015, 17:28
Wiem, że niektóre osiedla mają nawet ochronę zapewnioną, ale to zazwyczaj chodzi o osiedla zamknięte, ogrodzone. Coś takiego pewnie trochę kosztuje, ale to jednocześnie inny standard. Moi znajomi mają coś takiego na jednym z osiedli zarządzanych przez Status - przynajmniej nic nie jest tam rujnowane.
   1 / 1   
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:

Produkty i technologie

12/2016

Aktualny numer:

Administrator 12/2016
W miesięczniku m.in.:
  • - Prawo sąsiedzkie
  • - Przekształcenie uzytkowania wieczystego na własność
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 12350|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl