CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 7-8/2017

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

KWATERA jest Kobietą

 KWATERA  |  17.05.2017  |  2
Kwatera

W tym roku skończyła 15 lat. Wygląda na szczęśliwą. Jest inteligentna, doświadczona i atrakcyjna. Ma pomysły i wizje rozwoju. Potrafi myśleć nowocześnie. Jest rozsądna i skuteczna w podejmowaniu ważnych decyzji. Dynamiczna w działaniu. Potrafi zarządzać. Warto jej zaufać. 

Prawie 75% ogółu pracowników to kobiety. Na czele zarządu Spółki stoi kobieta. Zarządzana przez nią firma szybko reaguje na potrzeby Klienta. Odpowiada na potrzeby rynku i błyskawicznie dostosowuje ofertę do jego potrzeb. 

AMW TBS KWATERA Zarządzanie Nieruchomościami istnieje na rynku od 15 lat. Do tej pory administrowała nieruchomościami zamieszkanymi przede wszystkim przez żołnierzy i ich rodziny. Oferta KWATERY skierowana jest do deweloperów, wspólnot mieszkaniowych i właścicieli nieruchomości.

Wykwalifokowana kadra gwarantem mądrego zarządzania

Dzięki wykwalifikowanej kadrze KWATERA zarządza i administruje inteligentnie. Posługuje się specjalistyczną wiedzą i sprawdzonymi procedurami. Do dyspozycji Klientów oddaje ekspertów i doradców doświadczonych w zarządzaniu i działających w 10 oddziałach na terenie całej Polski.

Pracownicy ośrodków terenowych koordynują zarządzanie nieruchomościami położonymi w ponad 150 lokalizacjach. KWATERA na zlecenie Klientów zarządza tak całymi budynkami, jak i indywidualnymi mieszkaniami. Firma jest również właścicielem i administratorem samodzielnie wybudowanych osiedli. W 16 miastach dysponujemy ponad 3.000 mieszkań w budynkach wielorodzinnych o łącznej powierzchni prawie 180.000 m2. Całkowity zasób lokalowy to już powierzchnia niemal 600 tys. m2. Nadzór nad powierzonymi nieruchomościami sprawują nie tylko pracownicy  biura w Warszawie– przede wszystkim jest to zadanie realizowane przez pracowników w terenie, blisko i bezpośrednio współpracujących z Klientem.

W każdym z 10 oddziałów terenowych pracują wysokiej próby pracownicy odpowiedzialni za obsługę administracyjną. Większość z nich to licencjonowani zarządcy nieruchomości. Pracę administratorów wspierają specjaliści z uprawnieniami budowlanymi i wykwalifikowani pracownicy obsługi technicznej. Funkcję doradczą w Spółce pełnią doświadczeni prawnicy i dział księgowości. Pracownicy korzystają z nowoczesnego oprogramowania.

Odpowiadanie na potrzeby Klienta

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów KWATERA Zarządzanie Nieruchomościami oferuje przeglądy okresowe, roczne i pięcioletnie. Prowadzi nadzory inwestorskie i budowlane.

Ponadto proponuje szeroką gamę dodatkowych usług. Posiada lokale na wynajem. Oferuje miejsca noclegowe gotowe przyjąć podróżnych i turystów w każdej chwili za rozsądną cenę.  Wynajmuje lokale usługowe i garaże. Pracownicy KWATERY potrafią sprostać nawet najbardziej wymagającym oczekiwaniom Klienta. Fachowcy szybko i sprawnie przeprowadzą remont. Architekci z dbałością o styl i funkcjonalność zaaranżują przestrzeń wokół budynków i z wyczuciem urządzą wnętrza. Wszystko po to, żeby Klient czuł się komfortowo i bezpiecznie. Lista proponowanych usług tak naprawdę nigdy nie jest zamknięta.

Kwatera liderem rynku nieruchomości

Profesjonalizm w zarządzaniu pracowników KWATERA Zarządzanie Nieruchomościami został doceniony i uhonorowany nagrodą „Lider Rynku Nieruchomości – Zarządca Roku 2016”.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą działalnością na http://kwateranieruchomosci.pl/

Komentarze

(2)
Basia | 28.05.2017, 21:42
Robi wrażenie :D
Agata | 31.05.2017, 12:15
Tytuł Zarządca Roku 2016 w pełni zasłużony
   1 / 1   

Wybrane dla Ciebie

Bezpłatne szkolenie dla zarządców i administratorów nieruchomości »

Bezpłatne szkolenie dla zarządców i administratorów nieruchomości

Zapraszamy przedstawicieli samorządu, deweloperów i zarządców nieruchomości na warsztat i debatę on-line pt. "Efektywność energetyczna i odnawialne źródła energii w budynku wielorodzinnym" (...) czytaj dalej »


Zalety stosowania wentylacji hybrydowej »

Wentylacja hybrydowa

Szeroko stosowany system wentylacji naturalnej od dawna zakorzeniony w naszym budownictwie ma szereg zalet, ma jednak również i wady. (...) czytaj dalej »


Jak podnieść wartość nieruchomości? Przygotowanie i realizacja projektów inwestycyjnych - zobacz gdzie szukać pomocy»
Jak podnieść wartość nieruchomości? Projekty i inwestycje
Zobacz, jak połączono zarządzanie, administrowanie, współpracę, doradztwo i pomoc techniczną w jeden organizm dzięki, któremu zyskuje (...) czytaj dalej » Szczegółowy zakres czynności realizowanych w ramach umowy o zarządzanie nieruchomościami każdorazowo podlega negocjacjom i jest dopasowywany do specyficznych (...) czytaj dalej »

Jak zabezpieczyć śliskie schody w nieruchomości»

Schody śliskie zabezpieczenia

Zabezpieczenia antypoślizgowe- sztandarowe produkty chroniące przed poślizgnięciem... czytaj dalej »


Jak przygotować ścianę do malowania – krok po kroku? Jaki wybrać wodomierz do budynków wielorodzinnych »
Jak przygotować ścianę do malowania? Jaki wybrać licznik wody
Istnieje kilka, prostych i nieskomplikowanych czynności, których jednak za nic w świecie nie powinniśmy pomijać! czytaj dalej » Doboru wodomierza dokonuje się obecnie najczęściej na podstawie przepływu obliczeniowego określanego według normy... czytaj dalej »

 


Co może oznaczać mokra plama na ścianie elewacji»

Nieszczelna rura wewnątrz budynku

Zobacz, czym może grozić zawilgocenie ścian i elewacji w budynku i jak temu zaradzić czytaj dalej »


Koncepcja spółdzielni dostępnej dla mieszkańców»
Kredyt hipoteczny - wszystko co musisz o nim wiedzieć»
Spółdzielnia dostępna dla mieszkańców co musisz wiedzieć o kredycie hipotecznym
Opisy wszelkich istotnych działań Zarządu i Rady Nadzorczej przekazywane są do mieszkańców… czytaj dalej » Osoby decydujące się na zaciągnięcie takiego wieloletniego zobowiązania powinny dokładnie przeanalizować wszystkie elementy… czytaj dalej »

POBIERZ BEZPŁATNY PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.INFO

PORADNIK PORTALU ADMINISTRATOR24.info

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

12/2017

Aktualny numer:

Administrator 12/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - KZN a własność lokali
  • - By nie było miejsc bez duszy
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 14480|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl