Artykuł sponsorowany

Mamy pomysł, jak zredukować koszty związane z zapewnieniem ciągłości dostaw wody do Państwa odbiorców!

 Wilo Polska Sp. z o.o.  |  20.03.2018  |  12

Udowodniono, że ponad 50% akcji awaryjnych i serwisowych można by uniknąć dzięki wcześniejszym i regularnym przeglądom. Nasze wieloletnie doświadczenie pokazuje, że systematyczne inspekcje gwarantują wykrycie usterek, zanim dojdzie do uszkodzenia urządzenia i zakłóceń w dostawie wody. Konserwacja zestawów hydroforowych jest tańsza niż naprawy, gwarantuje spokój i brak telefonów o awarii oraz komfort odbiorców.

Przegląd samochodu to oczywista praktyka. Przeglądy zestawów hydroforowych także!

Wilo – niemiecki producent pomp i systemów pompowych, lider na polskim rynku zestawów hydroforowych oferuje Spółdzielniom Mieszkaniowym dedykowany pakiet usług serwisowych: SMART lub COMFORT. Serwisujemy zestawy hydroforowe wszystkich producentów, a nie tylko Wilo. Sprawdź >>

Jednocześnie, dbając o bezpieczeństwo naszych Klientów przypominamy, że zestawy hydroforowe na potrzeby p-poż. zgodnie z rozporządzeniem Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji z dnia 7 czerwca 2010 r. Dz.U. Nr.109 Poz. 719. muszą być przeglądane raz w roku!


 

 

Czy mieszkańcy Twojego bloku skarżą się na głośną pracę hydroforów?

Trudno się dziwić, że załączający się głośno zestaw hydroforowy rujnuje spokój mieszkańcom niższych kondygnacji. 

Wychodząc naprzeciw wymaganiom instalacji oraz stawiając sobie za cel wysoki komfort użytkowania naszych produktów, mamy jako jedyni na rynku, wysokociśnieniowe pompy wirowe w konstrukcji pomp z silnikiem mokrym (bezdławnicowe) zapewniające bezkonkurencyjnie najcichszą pracę.  

Pompy te wykorzystywane są do budowy cichobieżnych zestawów hydroforowych typu COR-MVIS(E), z nadrzędnym sterownikiem z seriiv Vario-Control (VR-Booster). Zapoznaj się z naszymi rozwiązaniami >>

 

Rozwiązanie to zapewnia redukcję poziomu głośności o 20 dB w porównaniu do innych dostępnych na rynku rozwiązań.

Bardzo wiele Spółdzielni Mieszkaniowych udzieliło nam swoich referencji, za które dziękujemy! Ale jeden z Prezesów udzielił także dobrej rady mówiąc:

„Nie uwierzy ten, kto sam nie usłyszy, jak cicho pracują te cichobieżne zestawy hydroforowe. A jak usłyszy, to nie będzie miał wątpliwości, że warto je wybrać.”

Zatem jeśli ktoś z Państwa chce się przekonać osobiście, jak pracują cichobieżne zestawy hydroforowe Wilo, to prosimy o kontakt

Z przyjemnością umówimy spotkanie na dogodnym obiekcie. Najlepiej obroni się przecież sam produkt.

Co zrobić, gdy w budżecie nie ma miejsca na kolejną inwestycję? 

Doskonale wiemy, że każda inwestycja zakładająca poprawę sprawności energetycznej konkuruje z długą listą innych projektów. Co więcej, banki nadal nie są skłonne podejmować się finansowania małych i średnich inwestycji w obszarze sprawności energetycznej. Postawiliśmy sobie za cel rozwiązanie tego problemu, mając świadomość, że zyski z oszczędności kosztów energii elektrycznej będą w wielu przypadkach wystarczające, aby refinansować koszt wymiany pomp czy zestawów hydroforowych.

Dla Państwa wygody Wilo Polska opracowało zasady inteligentnego finansowania, które:

 • dostarczają nowe źródła finansowania;
 • pomagają w utrzymaniu płynności finansowej;
 • udostępniają rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb.

Korzyści usług finansowych Wilo:

 • Brak pośredniczących instytucji finansowych – umowa bezpośrednio z producentem.
 • Finansowanie nawet do 3 lat.
 • Dotyczą zarówno produktów jak i usług.
 • Możliwość najmu urządzeń na okres do 36 m.
 •  Łatwość planowania budżetu – raty miesięczne księgowane w koszty.

Jeżeli chcecie poznać Państwo szczegółowo naszą ofertę prosimy kontakt spoldzielnia@wilo.pl  lub z odpowiednim Inżynierem Sprzedaży Działu Techniki Budowlanej na terenie swojego województwa Dowiedz się więcej >>

Try&BuyWynajem

Wymień stare urządzenie Wilo lub innego producenta na preferencyjnych warunkach:

 • wyjątkowo atrakcyjne rabaty cenowe,
 • wydłużony okres gwarancyjny,
 • bezpieczeństwo pracy instalacji dzięki dodatkowemu bezpłatnemu przeglądowi eksploatacyjnemu.

Nie jesteś pewien proponowanego rozwiązania? Wypróbuj i zdecyduj później!

Oferujemy możliwość przetestowania wybranych urządzeń od 3 do nawet 6 miesięcy.

Rozwiązania w zakresie finansowania są sposobem na zachowanie płynności i na uwolnienie środków finansowych, które można alokować inwestując w dalszy rozwój.

Finansowanie poprzez wynajem to inteligentne rozwiązanie, które umożliwia znacznie bardziej elastyczne finansowanie inwestycji niż w przypadku rozwiązań konwencjonalnych.

Usprawnia to proces zakupu nowego urządzenia lub jego wymiany.

 

Wilo Polska Sp. z o.o.

ul. Jedności 5, 05- 506 Lesznowola

tel.: 22 702 61 61
fax: 22 702 61 00
e-mail:

www.wilo.pl

 

Przeczytaj również:

Poznaj pracowników serwisu Wilo Polska >>

Bezkonkurencyjnie najcichsze zestawy do podnoszenia ciśnienia wody od Wilo >>

Premiera Wilo Stratos-MAXO na Targach Instalacje >>

Nowy wymiar sprawności: rodzina pomp Wilo-Helix i układy sterujące Smart Control >>

Cichobieżne zestawy hydroforowe >>

Zestawy hydroforowe do podnoszenia ciśnienia i zaopatrzenia w wodę >>

Doradca Wilo. Zainstaluj aplikację pomocną w pracy na swoim smartfonie! >>

Kompletny i komfortowy przegląd instalacji z WiloCare >>

Utrzymanie sprawności technicznej pomp różnych producentów >>

Serwisuj pompy i pomagaj z Wilo >>

Wykonaj przegląd zestawów hydroforowych różnych producentów z serwisem WILO >>

Komentarze

(1)
wojtek | 05.09.2017, 13:52
Mieszkańcy boją się zgłaszać cokolwiek do działu technicznego spółdzielni mieszkaniowej gdyż i tak będą wyśmiani zarówno przez prezesa jak i kierownika działu technicznego. Problem polega na tym, że cała świta we władzach spółdzielni są to ludzie, którzy żerują na mieszkańcach spółdzielni i nie pozwalają się wtrącać we wszystkie sprawy związane z remontami. Mieszkańcy jako właściciele spółdzielni są tylko z nazwy a główną sprawą są pieniądze, które wydaje prezes i to on jest osobą, która decyduje komu je wydać i ile wydać. Przecież wszyscy mieszkańcy dobrze wiedzą, że w każdej spółdzielni mieszkaniowej jest jest układ który tym rządzi i ten układ nie dopuści nikogo do swojego "koryta" aby dowiedział się ile i na co wydatkowane są pieniądze mieszkańców. - jest to straszna prawda ale jest to prawda. Gdyby w spółdzielniach nie byłoby takich "robienia interesów" przez swoich to nasze "czynsze byłyby o 50% tańsze, ale kto to ma sprawdzić mieszkańcom na tym nie zależy bo zarząd ich straszy, żę rada nadzorcza ich z mieszkania wyrzuci i to jest następny punkt że słabi mieszkańcy się boją, a tych odważnych jest za mało aby stawić czoła tym co siedzą na ciepłych posadkach. Na ten temat to można by było niejedną napisać książkę lub opisywać te sprawy nie gospodarności prezesów do białego rana. Kiedy to się skończy nie wiem. Wierzyłem, że jak przyszła już "dobra zmiana" do rządu to to też się skończy, ale chyba się pomyliłem bo w tym kierunku nic się nie robi.
   1 / 1   
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Czy uchwały w sprawie wyrażenia zgody na nabycie przyległych nieruchomości gruntowych oraz udzielenia zarządowi (zarządcy nieruchomości) pełnomocnictwa do wykonania czynności zmierzających do osiągnięcia tego celu, zapaść muszą:
1-2/2019

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2019
W miesięczniku m.in.:
 • - Stawka na specjalizację? - debata
 • - Nie wystarczy prawo i technika... - wywiad
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 16033|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 9659|Ocena: 1.5
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl