Redakcja

Artykuły autora

> 21 - 40 z 864
«    1  2  3  4  5  6  7    »

Prawnicy ofiarą cyberataku

Redakcja  |  06.07.2017
W piątek 30.06 na adresy kancelarii prawnych skierowana została złośliwa wiadomość z zapowiedzią kontroli przez GIODO. Wiadomość nie miała treści, a jedynie załącznik. Jeśli ktoś go otworzył, jego...

Prawie pół miliona zł na wymianę starych pieców

Redakcja  |  05.07.2017
W ciągu 2 lat miasto Suwałki wydało prawie pół miliona złotych na dofinansowanie wymiany starych pieców centralnego ogrzewania. Z pomocy skorzystały 143 rodziny.

Dlaczego warto odwiedzić plac budowy?

Redakcja  |  05.07.2017  |  1
W Polsce z miesiąca na miesiąc przybywa wydanych pozwoleń na budowę mieszkań. Chętnych na ich kupno także nie brakuje. Zakup mieszkania w budowie dla wielu nabywców stanowi jednak ciągle pewne ryzyko....

Nowe zasady segregacji śmieci - czy pomogą osiągnąć normy UE?

Redakcja  |  05.07.2017
Z początkiem lipca weszły w życie nowe przepisy dotyczące segregacji odpadów. Zmiany mają podnieść efektywność systemu gospodarki odpadami, tak by do 2020 r. odzyskiwać 50 proc. odpadów...

BGK wspiera mieszkania komunalne w Bielawie

Redakcja  |  04.07.2017
15 rodzin z Bielawy znajdzie swój kąt w mieszkaniach TBS Bielawa, zbudowanych przy udziale środków finansowych z rządowego programu finansowego wsparcia budownictwa socjalnego i komunalnego i przeznaczonych...

NFOŚiGW dofinansowuje klastry energii

Redakcja  |  04.07.2017
300 mln zł - tyle wynosi pula środków na dofinansowanie budowy nowych lub przebudowy jednostek wytwarzania energii z OZE. Wnioski będzie można składać od 31 lipca do 29 września 2017 r. O dofinansowanie...

Nowa ustawa o kredycie hipotecznym. Co się zmieni?

Redakcja  |  04.07.2017
Już 22 lipca wejdzie w życie nowa ustawa o kredycie hipotecznym. Na czym polegają reformy i jakie punkty budzą wątpliwości? Czy nowe przepisy uderzą w branżę deweloperską?

Polska traci 3 mld zł rocznie przez piractwo w sieci

Redakcja  |  03.07.2017
Przez piractwo treści w internecie Skarb Państwa stracił w ubiegłym roku 836 mln zł. W skali całej gospodarki jest to 3 mld zł utraconego PKB, czyli mniej więcej równowartość 30 proc. rocznych...

Mieszkanie plus: studenci projektują dom jutra

Redakcja  |  30.06.2017
Politechnika Warszawska i BGK Nieruchomości ogłaszają drugi już konkurs dla studentów architektury realizowany w ramach programu Mieszkanie plus. "Dom jutra. Model budownictwa dostępnego" ma na celu...

"Bank ziemi" dla Mieszkania Plus

Redakcja  |  30.06.2017
Projekt ustawy o Krajowym Zasobie Nieruchomości umożliwi powstanie zasobu nieruchomości na potrzeby programu Mieszkanie Plus.

Inwestycja w apartament wakacyjny z zyskiem 10 proc. w skali roku

Redakcja  |  29.06.2017
Aparthotele i condohotele, czyli mieszkania i apartamenty wakacyjne, pozwalają zarobić inwestorom od 6 do nawet 10 proc. w skali roku przy relatywnie niskim poziomie ryzyka.

Co zmieni projekt nowelizacji ustawy o OZE?

Redakcja  |  29.06.2017
Ważne zmiany dotyczą systemu wsparcia dla małych biogazowni i hydroelektrowni oraz zasad budowy i opodatkowania farm wiatrowych.

Świętuj z nami Międzynarodowy Dzień Spółdzielczości!

Redakcja  |  29.06.2017
Z okazji Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości przygotowaliśmy specjalną promocję prenumeraty, rabaty na książki oraz konkurs.

Konkurs z okazji Dnia Spółdzielczości

Redakcja  |  29.06.2017
Odpowiedz na pytania konkursowe i wygraj półroczną prenumeratę Administratora.

Nowoczesne osiedla – co je wyróżnia?

Redakcja  |  28.06.2017
Funkcjonalność, wysoka estetyka, niskie koszty eksploatacji to wartości, jakie szczególnie cenią współcześni mieszkańcy osiedli.

Mieszkanie Plus: 400 mieszkań w Łodzi

Redakcja  |  27.06.2017
Prezydent Łodzi, Hanna Zdanowska, 26 czerwca podpisała umowę z BGK Nieruchomości, przekazując tereny pod budowę mieszkań.

Sąd Najwyższy interpretuje definicję przyłączy wod-kan

Redakcja  |  27.06.2017  |  1
Jak informuje Izba Gospodarcza "Wodociągi Polskie", Sąd Najwyższy w uchwale z dnia 22 czerwca 2017 r. rozwiał wątpliwości w kwestii definicji przyłącza kanalizacyjnego i wodociągowego.

Polska jednym z liderów rynku materiałów termoizolacyjnych w Europie

Redakcja  |  26.06.2017
Polska jest jednym z największych graczy w Europie, jeśli chodzi o produkcję i zapotrzebowanie na materiały termoizolacyjne.

Już 8 tys. wrocławian ma Bezpieczny Budynek

Redakcja  |  23.06.2017
Szlaban czy meandry osiedlowej drogi nie opóźnią karetki pogotowia, a strażacy bez problemu znajdą hydranty i wyłącznik prądu w budynku. Wszystko to za sprawą innowacyjnego programu "Bezpieczny Budynek",...

Nagraj wideo-poradnik i odnów swoje podwórko

Redakcja  |  22.06.2017
Trwa konkurs filmowy organizowany w ramach programu grantowego Zielona Ławeczka.
Strona: 2 z 44
«    1  2  3  4  5  6  7    »

Wybrane dla Ciebie


Odpowiadasz za stan techniczny budynków, urządzeń i instalacji w Twojej firmie?

Audyt teczniczny szkolenie

Chcesz wiedzieć, w jaki sposób przeprowadzić audyt, aby zdążyć do końca września 2017, by uniknąć horrendalnej kary (...) Dowiedz się więcej»


Jak walczyć z problemem psich odchodów » Spółdzielnia, która powstała w odpowiedzi na zmiany w ramach transformacji ustrojowej »
pies na spacerze załatwiający potrzebę Spóldzielnie zmieniają się na lepsze
Zaniczyszczone przez psy chodniki i trawniki dają się we znaki mieszkańcom na co dzień (...) czytaj dalej » TPowołana została do życia w porozumieniu ze Związkami Zawodowymi restrukturyzowanych kopalń jako organizacja mająca na celu zabezpieczenie (...) czytaj dalej»

Co warto wiedzieć o cesjach do umów ubezpieczenia wspólnot mieszkaniowych?

cesje do umów ubezpieczenia

Cesja praw jest popularną formą zabezpieczenia wierzytelności, stosowaną w obrocie gospodarczym (...) czytaj dalej»


 

Zobacz platformy schodowe do transportu niepełnosprawnych w przystępnej cenie »
Pojemniki półpodziemne i podziemne - czy warto?
windy dla niepełnosprawnych Pojemniki podziemne i półpodziemne
Jak niedrogo sprawić, aby budynek stał się dostępny i przyjazny dla nas wszystkich (...) czytaj dalej » Od czasu wprowadzenia nowej ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach wielu z nas ciągle zastanawia się, jak sprostać jej wymaganiom. czytaj dalej »

Uzyskaj bezpłatnie oferty na zarządzanie nieruchomością od zarządców »
Dachy do kontroli - obowiązki zarządcy budynku » 
Znajdz zarządce nieruchomości Ochrona budynku przed zawilgoceniami
Możesz bezpłatnie otrzymać oferty na zarządzanie nieruchomości od zarządców w okolicy (...) czytaj dalej » Dach to strategiczny element konstrukcyjny budynku, dlatego utrzymanie jego stanu technicznego na odpowiednim poziomie nakłada na właściciela (...) czytaj dalej »

Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

6/2017

Aktualny numer:

Administrator 6/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Echa walnych zgromadzeń
  • - Dostęp do informacji publicznej
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 13451|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl