CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 5/2019

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Czy wiesz, że możesz zmienić dostawcę gazu przez internet i cieszyć się tańszym gazem? ‎
http://ad.administrator24.info/poprostu1085/▲
Zobacz ofertę i uzyskaj idealnie dopasowaną ofertę do swoich upodobań i potrzeb ...
Kategorie: gaz, ceny gazu, gaz przez internet,

Redakcja

Artykuły autora

> 1501 - 1520 z 1946
«    73  74  75  76  77  78  79    »

Jak zmieniły się ceny mieszkań?

Redakcja  |  30.09.2014
Narodowy Bank Polski w swoim raporcie o sytuacji rynku mieszkaniowego w drugim kwartale 2014 r. analizuje zmiany cen transakcyjnych mieszkań w siedemnastu największych miastach.

Składowisko odpadów na warszawskich Bielanach zostanie zamknięte

Redakcja  |  29.09.2014
Składowisko odpadów Radiowo na warszawskich Bielanach zostanie zamknięte do końca 2016 r., czynna pozostanie jednak kompostownia odpadów komunalnych. Zamknięcia obiektów domagają się okoliczni...

Senat broni niechcianych lokatorów

Redakcja  |  29.09.2014
Sejm rozpatrzył w pierwszym czytaniu projekt nowelizacji ustawy Kodeks karny, który ma zwiększyć ochronę przed tzw. przemocą pośrednią, której dopuszczają się m.in. właściciele nieruchomości wobec...

Mieszkania w Warszawie – gdzie są najtańsze?

Redakcja  |  26.09.2014  |  4
W przypadku Warszawy przeciętna cena ofertowa nowych mieszkań wynosi około 7500 zł/mkw. Warto jednak wiedzieć, że na stołecznym rynku są dostępne również znacznie tańsze lokale deweloperskie. Ich cena...

NBP o rynku nieruchomości po II kwartale 2014 r.

Redakcja  |  26.09.2014  |  1
NBP opublikował właśnie raport o sytuacji na rynku nieruchomości w Polsce w II kwartale 2014 r. Optymistyczne wnioski potwierdzają dokonujące się w rodzimej mieszkaniówce ożywienie.

Zagraniczne programy wpierające mieszkalnictwo

Redakcja  |  25.09.2014
Program „Mieszkanie dla Młodych" („MdM") nie jest europejskim ewenementem. Jak wspiera się nabywców lokali w innych krajach?

III Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT 2014

Redakcja  |  25.09.2014
III Międzynarodowe Targi Dźwigów EURO-LIFT odbędą się w dniach 22–24 października na Targach Kielce. To jedyna biznesowa wystawa branży w tej części Europy.

Dawny Smyk odzyska blask

Redakcja  |  24.09.2014
Budynek Centralnego Domu Towarowego (Smyk) będzie obiektem o funkcji usługowo-handlowo-biurowej z jedenastoma kondygnacjami. Będzie miał łącznie prawie 30 000 m² powierzchni użytkowej. Bryła budynku...

Skrócił się czas sprzedaży mieszkań

Redakcja  |  24.09.2014
W porównaniu z początkiem roku, kiedy wyprzedawały się mieszkania, które zalegały w bazach pośredników, a średni czas sprzedaży wynosił ponad osiem miesięcy, w okresie lipiec–sierpień lokale...

Dom, który pomaga oszczędzać

Redakcja  |  23.09.2014
„Dom, który dla mnie oszczędza" to hasło nowej kampanii edukacyjnej Ministerstwa Środowiska. Główne przesłanie projektu to spełnianie marzeń dzięki środkom zaoszczędzonym na rachunkach z...

Jak będą przewożone odpady?

Redakcja  |  23.09.2014  |  1
Zgodnie z projektowanym rozporządzeniem w sprawie szczegółowych wymagań dla transportu odpadów, samochody przewożące śmieci będą musiały być specjalnie oznakowane.

Jak obliczać opłatę za śmieci?

Redakcja  |  22.09.2014  |  1
Czy w ustawie śmieciowej znajdzie się wzór, w oparciu o który każda gmina będzie ustalała opłatę za śmieci?

Ełckie Targi Budowlane Twój Dom na Mazurach

Redakcja  |  22.09.2014
W dniach 26–27 września odbędą się Ełckie Targi Budowlane „Twój Dom na Mazurach" organizowane przez miasto we współpracy z Parkiem Naukowo-Technologicznym i Suwalską Specjalną Strefą Ekonomiczną....

Czyje interesy chroni ustawa o odwróconym kredycie hipotecznym?

Redakcja  |  19.09.2014  |  1
Opinie na temat uchwalonej przez Sejm ustawy o odwróconym kredycie hipotecznym są podzielone. Czy nowa regulacja zabezpieczy interesy ludzi starszych czy banków?

Deweloperzy mieszkaniowi nadal aktywni

Redakcja  |  19.09.2014
Choć w okresie styczeń–sierpień 2014 r. oddano do użytkowania nieco mniej mieszkań, w porównaniu z analogicznym okresem ub. roku, to w statystykach nadal można obserwować rosnącą liczbę nowych...

Ile kosztuje komfort samodzielnego mieszkania?

Redakcja  |  18.09.2014  |  1
Czasami jesteśmy zmuszeni do mieszkania w wynajętym lokalu. Dotyczy to nie tylko studentów, ale także osób podejmujących pracę w innym mieście lub takich, które nie chcą wiązać się na stałe z jednym...

Wspólnoty i spółdzielnie dostaną środki na mikroinstalacje OZE

Redakcja  |  18.09.2014
Wspólnoty i spółdzielnie mieszkaniowe z Zachodniego Pomorza, Pomorza, Dolnego Śląska i Małopolski mogą wybudować prywatną mikroelektrownię, pompę ciepła czy małą biogazownię dzięki dofinansowaniu...

W Bydgoszczy powstanie farma fotowoltaiczna

Redakcja  |  17.09.2014
Na terenie portu lotniczego w Bydgoszczy powstanie farma fotowoltaiczna.

Znamy laureatów konkursu Zielone miasta – w stronę przyszłości

Redakcja  |  17.09.2014
Lauratami konkursu Ministerstwa Środowiska na najlepsze rozwiązania w infrastrukturze miejskiej służące ochronie środowiska zostały Bydgoszcz, Chojnice, Gdańsk i Tczew.

Nowe boisko w Siemianowicach

Redakcja  |  16.09.2014  |  1
5 sierpnia 2014 roku na Os. Młodych w Siemianowicach odbyło się uroczyste otwarcie nowego skweru oraz boiska wielofunkcyjnego. Wśród wielu znakomitych gości, którzy przybyli na to wydarzenie, był...
Strona: 76 z 98
«    73  74  75  76  77  78  79    »

Wybrane dla Ciebie


Zobacz, jak tani może być gaz i prąd dla Twojego budynku»

Czy warto zainwestować w pompy ciepła?

tanszy-gaz poradnik doboru pomp
Roczne zużycie gazu przekracza w Polsce 17 mld m3, co więcej – zapotrzebowanie systematycznie rośnie. Ceny za energię elektryczną również nie ... Chcę zobaczyć »

Pompy ciepła to rozwiązanie coraz częściej stosowane w budownictwie wielorodzinnym. Ich fenomen polega na tym, że wykorzystując energię odnawialną skumulowaną w powietrzu, gruncie czy wodach gruntowych, prowadzą do... czytam więcej »


Jak płacić mniej za ochronę osiedla?

Ochrona osiedlaWiększa skuteczność ochrony przy niższych jej kosztach – to charakterystyka stworzonego w naszej agencji Aktywnego Systemu Monitoringu (ASM). Rozwiązanie jest dedykowane dla osiedli mieszkaniowych oraz firm i jest odpowiedzią na rosnące koszty pracy mimo... Czytam więcej »


Co wybrać do czyszczenia elewacji i klatek schodowych?

mycie nieruchomościW czasach wirusów, oprócz dbania o budynek pod względem czystości wizualnej, musimy także dbać też o czystość biologiczną. Co może pomóc nam w tych zadaniach? Czytam więcej »


Czy warto zainwestować w pompy ciepła?

Jak ukryć śmietnik w przestrzeni osiedlowej?

pompy cieplne śmietniki w przestrzeni osiedlowej
Pompy ciepła to rozwiązanie coraz częściej stosowane w budownictwie wielorodzinnym. Ich fenomen polega na tym, że wykorzystując energię odnawialną skumulowaną w powietrzu, gruncie czy wodach gruntowych, prowadzą do... Czytam więcej »

Śmietniki – temat wprawdzie trochę wstydliwy, trochę niechciany, a nawet unikany. Niesłusznie. Otóż widok osiedlowych śmietników wcale nie musi wzbudzać odrazy... czytam więcej»


Jaki wybrać ciepłomierz?

Zimne kaloryferyCiepłomierz zlicza zużytą energię cieplną, a jego wskazania stanowią podstawę rozliczeń odbiorcy energii z dostawcą. Współczesne ciepłomierze posiadają niewielkie rozmiary i...... Czytam więcej »


Mycie elewacji: glony, pleśń, grzyby - gdzie i kiedy to zrobić?

Innowacyjna koncepcja kotłów, dzięki którym możesz zaoszczędzić »

brudna elewacja kotły gazowe
Elewacja budynku czy to tynkowa, czy szklana ma to do siebie, że z czasem niszczeje, zwłaszcza jeśli jest nienależycie pielęgnowana. Koszt napraw jest bardzo wysoki, dlatego... czytam dalej »

Sprawne działanie urządzeń do pomiaru i regulacji ciepła w pomieszczeniach, a także współpraca tych urządzeń jest bardzo ważną... chcę wiedzieć więcej»


Czy, wiesz ile możesz zaoszczędzić na dociepleniu stropodachu?!

stropodach ocieplenieTo nie jest moment na odnawianie pergoli czy poprawę estetyki balkonów. To czas gospodarskich inwestycji, które skutecznie obniżą wysokość czynszu i pomogą mieszkańcom w płaceniu swoich zobowiązań... zobacz, ile możesz zaoszczędzić »


Koronawirus. Jakie materiały ochronne dla zarządców, wspólnot i spółdzielni? »»

Jak odczytać liczniki u mieszkańców podczas epidemii koronawirusa?

Koronawirus- zarzadcy odczyt liczników wody

Najtańsze w Polsce płyny do dezynfekcji pomieszczeń czy klatek schodowych. W czasie zagrożenia koronawirusem to nierzadko dodatkowy, spory wydatek dla zarządców czy wspólnot. Zobacz gdzie kupić je taniej. Odbierz 10% rabatu dla wszystkich na hasło: „ADMINISTRATOR”... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Z pomocą przychodzą liczniki z odczytem radiowym i ... chcę wiedzieć jak »


Jaki wybrać program do zarządzania nieruchomościami?

Programy do zarządzania nieruchomościamiDynamiczny postęp w technologii komputerowej i infor­matyce spowodował, że komputer z odpowiednim opro­gramowaniem stał się podstawowym narzędziem pracy prak­tycznie każdego zarządcy nieruchomości... Czytam więcej »


Zestawy hydroforowe - urządzenia i systemy do podnoszenia ciśnienia wody »
Programy wspomagające pracę zarządców nieruchomości - podpowiadamy co wybrać »
Użycie pompy w budownictwie mieszkaniowym Program dla zarzadcy
Przesyłanie i podnoszenie ciśnienia wody w sieciach i instalacjach pochłania kilka procent całości energii zużywanej w skali globalnej. Dlatego oprócz ciągłości i bezpieczeństwa dostaw wody coraz ... czytam więcej » Koronawirus, który opanował niemal cały świat, zmusza rządzących do wprowadzania pewnych restrykcji. Firmy, instytucje, organizacje zaczynają funkcjonować jakby na nowych zasadach. Część firm postawiła... czytam dalej »

Czy wiesz, że możesz zmienić dostawcę gazu przez internet?
Jak naprawić pęknięcia i uszkodzenia rur od wewnątrz bez konieczności kucia ścian i remontów »
gaz jak może być tani wymiana rur kanalizacyjnych
Roczne zużycie gazu przekracza w Polsce 17 mld m3, co więcej – zapotrzebowanie systematycznie rośnie. Do gazociągów podłączane są nowe ... czytam więcej » Oczyszczenie instalacji z zabrudzeń i osadów odsłania faktyczny stan. Uwidacznia wszelkie uszkodzenia mechaniczne rury (uszkodzenia, pęknięcia, dziury, rysy) powstałe w wyniku wieloletniej eksploatacji a także... czytam dalej»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami?

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Ile kosztuje ocieplenie stropodachu - może Cię to zaskoczyć »
Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »
ocieplanie stropodachu Sprzątanie po psie
Ceny energii grzewczej od lat rosną. Co możemy zrobić i gdzie szukać oszczędności, skoro nie mamy wpływu na poziom cen energii grzewczej? (...) czytaj dalej »

Oroblem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Jak możemy pomóc właścicielom czworonogów(...) czytam dalej »


Szukasz dobrego zarządcy nieruchomości? Sprawdź to! »

Jak wybrac dobrego zarządcę?

Zarządzanie nieruchomościami to wymagająca branża, która nie tylko podlega zmieniającym się przepisom i zarządzeniom ale potrzebuje profesjonalizmu i rzetelności działań, by zapewnić bezpieczeństwo oraz odpowiedni standard życia tych, którzy powierzyli innym zarządzanie swoimi budynkami... Czytam więcej »Ekspert Budowlany - zlecenia

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
4/2020

Aktualny numer:

Administrator 4/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Umowa najmu a tarcza antykryzysowa
  • - Rozliczanie kosztów ciepła po sezonie
Zobacz szczegóły
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18916|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 12056|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11517|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl