CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 7-8/2019

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Ile kosztuje docieplenie dachu i ile na tym można oszczędzić? ‎
https://derowerk2.administrator24.info/▲
Wypełnij formularz o swoim budynku i dowiedz się ile będzie kosztowało ocieplenie dachu i jak wpłynie to na Twoje oszczedności, gdy...
Kategorie: ocieplenie, dach, termomodernizacja, stropodachy, cena ocieplenie,

Anna Witkowska

Artykuły autora

> 1 - 20 z 42
1  2  3    

Państwo odwraca się od mieszkańca

Anna Witkowska  |  08.07.2011
Uwagi autorki są próbą naświetlenia realnych skutków rynkowych wynikających z zamiarów prawnego ograniczania przez państwo dostępu lokatorów do lokali komunalnych oraz zmniejszania zakresu świadczonych...

Polak kupi większe mieszkanie?

Anna Witkowska  |  27.04.2011
Kryzys umożliwił Polakom zakup większych mieszkań. Więcej zarabiamy, ceny mieszkań spadły, łatwiej dostać kredyt. W ciągu najbliższych miesięcy ta sytuacja ma się jeszcze poprawić.

Odbudowa po powodzi

Anna Witkowska  |  18.03.2011
W województwie lubuskim ruszy odbudowa zniszczonych w powodzi nadodrzańskich wałów.

Polska - najlepsza do inwestowania w nieruchomości

Anna Witkowska  |  17.03.2011
Polska jest jednym z najbardziej popularnych krajów do inwestowania w nieruchomości regionu Europy Środkowo-Wschodniej - wynika z raportu firmy Cushman & Wakefield.

Porozumienie ubezpieczycieli

Anna Witkowska  |  17.03.2011
W wyniku porozumienia ubezpieczycieli, 25 towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce zyskało możliwość weryfikacji szkód z polis OC i AC. Już pod koniec marca firmy ubezpieczeniowe będą mogły sprawdzać...

PEKAES sprzedaje grunty

Anna Witkowska  |  17.03.2011
PEKAES sprzedał deweloperowi jedną z najbardziej atrakcyjnych działek budowlanych na warszawskiej Woli.

Superwieżowce w Krakowie?

Anna Witkowska  |  17.03.2011
Jedna z firm planuje wybudować w Krakowie dwa najwyższe budynki w Europie, w których znajdą się apartamenty, biura i powierzchnie usługowe

Lokatorzy będą mniej chronieni?

Anna Witkowska  |  15.03.2011  |  4
Ministerstwo Infrastruktury zamierza wprowadzić zmiany w systemie ochrony lokatorów. Projekt zawierający 6 ważnych modyfikacji został już przyjęty przez kierownictwo ministerstwa, jednak nie wiadomo,...

Rekomendacja dobrych praktyk

Anna Witkowska  |  15.03.2011
Tematem artykułu jest II Rekomendacja Dobrych Praktyk Bancassurance. Autorka wyjaśnia zasady jej działania. Artykuł szczególnie polecany klientom banków, którzy zamierzają wziąć kredyty hipoteczne

Będzie obwodnica dla Augustowa

Anna Witkowska  |  14.03.2011
Będzie jednak obwodnica dla Augustowa! Podpisana została (11 marca b.r) w tej sprawie umowa między firmą Budimex a Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad . Koszt budowy 36-kilometowej drogi, która...

Kraków boi się osuwisk

Anna Witkowska  |  11.03.2011  |  1
Władze Krakowa chcą zakazać budowania na terenie czynnych osuwisk. Mieszkańcy, którzy nie będą mogli w pełni korzystać ze swoich nieruchomości, mogą wystąpić o odszkodowania.

MIPIM promuje Polskę

Anna Witkowska  |  11.03.2011
Doroczne Międzynarodowe Targi Nieruchomości (MIPIM) w Cannes ( 8-11 marca) to największa i najbardziej prestiżowa impreza tego typu w Europie. To także okazja na przyciągnięcie inwestorów do naszego kraju.

WAM bez mieszkań

Anna Witkowska  |  07.03.2011  |  1
Wojskowa Agencja Mieszkaniowa zamiast realizować inwestycje budowlane sprzedawała powierzone jej grunty i zarabiała na lokatach - stwierdziła Najwyższa Izba Kontroli w swoim raporcie

Zadłużone gospodarstwa

Anna Witkowska  |  02.03.2011
Rodziny się zadłużają, przedsiębiorstwa znacznie mniej - wynika z raportu Komisji Nadzoru Finansowego.

Skargi na banki

Anna Witkowska  |  28.02.2011  |  2
Klienci skarżą się coraz częściej na nieprawidłowe umowy i procedury postępowania banków.

Polska w światłowodowym ogonie

Anna Witkowska  |  25.02.2011
Polska ciągle znajduje się w europejskim ogonie technologii światłowodowych. Wyprzedzają nas nie tylko najbardziej zaawansowane państwa jak Szwecja, ale także Węgry, Czechy, czy Słowacja - podaje...

Euro na Odrę i kolej

Anna Witkowska  |  23.02.2011
Na budowę i modernizacje infrastruktury transportowej państwa członkowskie dostaną 190 mln euro.

Warszawa atrakcyjna dla deweloperów

Anna Witkowska  |  21.02.2011
Warszawa ma coraz lepsze notowania wśród firm deweloperskich - wynika z dorocznego rankingu perspektyw inwestycyjnych firmy PwC oraz Urban Land Institute.

Kary za środowisko

Anna Witkowska  |  18.02.2011
Komisja Europejska zarzuca polskiemu rządowi opóźnienia w dostosowaniu do Unijnego prawa ochrony środowiska. Jej zdaniem niedostateczna jest w naszym prawie ochrona ptaków (czapli siwej i czarnego kormorana).

Podkarpacie dostanie miliony

Anna Witkowska  |  16.02.2011
Podkarpacie dostanie z UE dodatkowo ponad 110 mln euro. To nagroda za dobre wykorzystywanie unijnych programów. Z tej kwoty niemal 50 mln euro przyznane zostało za sprawną realizację programu Kapitał Ludzki.
Strona: 1 z 3
1  2  3    

Wybrane dla Ciebie


Stacja dezynfekcji w budynku - co wybrać? »

Stacja do dezynkecjiKoronawirus, który opanował niemal cały świat, znacząco zmienił funkcjonowanie naszej codzienności. To, że mamy więcej swobód, nie znaczy, że cały... Czytam więcej »


Poznaj tajemnicę komfortowej i taniej pompy cieplnej »

Jaki wybrać kocioł do budynku mieszkalnego lub domu »

pompy ciepła i ogrzewanie kotły
Pompy ciepła w dzisiejszych czasach to bardzo nowoczesne i zautomatyzowane urządzenia. Przy prawidłowym zaprojektowaniu, wykonaniu instalacji i eksploatacji, nie generują... Chcę wiedzieć »

Gazowe kotły kondensacyjne to wysokiej klasy urządzenia przeznaczone zarówno do instalacji c.o. jak i do przygotowania c.w.u. Kotły te nadają się zarówno do ogrzewania małych, jak i dużych powierzchni... czytam więcej »


Czy wiesz, że wykonanie równoważenia instalacji może doprowadzić do 35% obniżenia rachunków ze energię grzewczą?

oszczedzanie energii grzewczejWykonanie równoważenia instalacji, w trakcie prac termomodernizacyjnych, zapobiega występowaniu negatywnych zjawisk w instalacji, takich jak: podprzepływy i nadprzepływy, które... Czytam więcej »


Jak wykonać ocieplenie w systemie ETICS?

austrotherm badanie Etics Ocieplenie ścian zewnętrznych budynku w systemie ETICS poprawia zarówno trwałość, jak i izolacyjność cieplną budynku. Wszystkie czynności, które dotyczą ocieplenia budynku w systemie ETICS należy... Czytam więcej »


Bezpieczne place zabaw na osiedlu - jakie atesty?

Fundusze Termomodernizacji i Remontów - nowe zasady?

Place zabaw na osiedlu Fundusz remontowy
W naszym kraju powstaje coraz więcej miejsc, które służą aktywnemu spędzaniu czasu – place zabaw, siłownie plenerowe. Jednak ich funkcja nie sprowadza się jedynie... Czytam więcej »

Fundusz Termomodernizacji i Remontów utworzono w Banku Gospodarstwa Krajowego w miejsce Funduszu Termomodernizacji. Podstawą prawną Funduszu jest ustawa z dnia 21 listopada 2008 r. o wspieraniu termomodernizacji i... czytam więcej»


Jaki wybrać ciepłomierz?

Zimne kaloryferyCiepłomierz zlicza zużytą energię cieplną, a jego wskazania stanowią podstawę rozliczeń odbiorcy energii z dostawcą. Współczesne ciepłomierze posiadają niewielkie rozmiary i... Czytam więcej »


Fasada, podłoga, dach - ocieplenie na ocieplenie »

Jak oszczędzić i zatrzymać ciepło w swoim domu? »

dezynfekcja wody w instalacji ciepło w domu
W przypadku budynków, w których ochrona cieplna ścian przed utratą ciepła jest niewystarczająca w stosunku do obowiązujących standardów energooszczędności, możliwe... czytam dalej »

Czy wiesz, że skuteczna izolacja termiczna budynku to inwestycja, która się zwraca w czasie krótszym, niż myślisz? To nie tylko ciepło w twoim domu, to także... chcę wiedzieć więcej»


Jak wykorzystać energię cieplną przyrody?

Pompy ciepła ogrzewanie z naturąEnergia odnawialna jest bezpłatnym i niewyczerpalnym źródłem energii, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, by je efektywnie wykorzystywać. W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym, ale także... zobacz, jakie rozwiązanie wybrać »


Kotły gazowe - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę?

Ogrzewanie - automatyczne odpowietrzanie grzejników i filtrowanie zanieczyszczń »

Ciepła woda użytkowa odpowietrzenie kaloryferów

Gazowe kotły kondensacyjne to wysokiej klasy urządzenia przeznaczone zarówno do instalacji c.o. jak i do przygotowania c.w.u. Kotły te nadają się zarówno do... Czytam więcej »

Gazy nagromadzone w grzejnikach mogą skutecznie zmniejszyć efektywność grzewczą, nie tylko urządzenia... chcę wiedzieć jak »


Jaki wybrać program do zarządzania nieruchomościami?

Programy do zarządzania nieruchomościamiDynamiczny postęp w technologii komputerowej i infor­matyce spowodował, że komputer z odpowiednim opro­gramowaniem stał się podstawowym narzędziem pracy prak­tycznie każdego zarządcy nieruchomości... Czytam więcej »


System detekcji gazów w garażach i parkingach podziemnych »
Oto śmietniki, które zdobią osiedla»
Detektory gazów w garażach śmietniki ese
Garaże są narażone nie tylko na pożary, ale też na wzrost stężenia substancji szkodliwych ze spalin oraz wycieki paliwa gazowego... czytam więcej » Miejsca składowania odpadów to przeważnie duży problem dla zarządcy. Jak utrzymać go w czystości i sprawić, aby nie szpecił wizerunku osiedla, a stał się jego wizytówką... czytam dalej »

Całodobowy nadzór nad osiedlem o wiele taniej?
Jak wybrać dobry ciepłomierz »
monitoring osiedla i budynku ciepłomierze jaki wybrać
Czy obecnie ochrona jest skuteczna? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z jednej strony w sektorze ochrony pracuje więcej ludzi niż w policji, wojsku i straży miejskiej razem... czytam więcej » Zdalny odczyt mediów to na obecny czas – trwającej pandemii – pożądane rozwiązanie. Trzeba przyznać, że  z powodzeniem jest wykorzystywany w mieszkalnictwie. Postęp w dziedzinie technik informatycznych... Masz pytanie odnośnie instalacji ciepłomierza? Zadzwoń! +48 603 50 90 05»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami?

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Zabezpieczenie garażu przed czadem i gazem LPG »
Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »
parkingi wielopoziomowe Sprzątanie po psie
Nowoczesne budynki o wysokim standardzie to obiekty z wbudowanymi garażami. Ze względu na konieczność zapewnienia ich odpowiedniej wentylacji, co jest regulowane w Rozporządzeniu w sprawie warunków technicznych... czytaj dalej »

Oroblem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Jak możemy pomóc właścicielom czworonogów(...) czytam dalej »Ekspert Budowlany - zlecenia

Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
7-8/2020

Aktualny numer:

Administrator 7-8/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Zmiany w Prawie budowlanym
  • - Wyrok eksmisyjny w SM
Zobacz szczegóły
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 19417|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 16552|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11841|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl