CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 9/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Jak łatwo naprawić dach pokryty papą?» ‎
http://a001.administrator24.info/weber-hydroizolacje-bitumiczne/▲
Po zimie na dachach płaskich pokrytych papą mogą się pojawić widoczne pęknięcia, rysy czy pęcherze powietrza. Czy można naprawić mniejsze i większe...
Kategorie: naprawa dachu, dachy płaskie, powłoka uszczelniająca weber, papa dachowa, punktowa naprawa dachu

Anna Witkowska

Artykuły autora

> 1 - 20 z 42
1  2  3    

Państwo odwraca się od mieszkańca

Anna Witkowska  |  08.07.2011
Uwagi autorki są próbą naświetlenia realnych skutków rynkowych wynikających z zamiarów prawnego ograniczania przez państwo dostępu lokatorów do lokali komunalnych oraz zmniejszania zakresu świadczonych...

Polak kupi większe mieszkanie?

Anna Witkowska  |  27.04.2011
Kryzys umożliwił Polakom zakup większych mieszkań. Więcej zarabiamy, ceny mieszkań spadły, łatwiej dostać kredyt. W ciągu najbliższych miesięcy ta sytuacja ma się jeszcze poprawić.

Odbudowa po powodzi

Anna Witkowska  |  18.03.2011
W województwie lubuskim ruszy odbudowa zniszczonych w powodzi nadodrzańskich wałów.

Polska - najlepsza do inwestowania w nieruchomości

Anna Witkowska  |  17.03.2011
Polska jest jednym z najbardziej popularnych krajów do inwestowania w nieruchomości regionu Europy Środkowo-Wschodniej - wynika z raportu firmy Cushman & Wakefield.

Porozumienie ubezpieczycieli

Anna Witkowska  |  17.03.2011
W wyniku porozumienia ubezpieczycieli, 25 towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce zyskało możliwość weryfikacji szkód z polis OC i AC. Już pod koniec marca firmy ubezpieczeniowe będą mogły sprawdzać...

PEKAES sprzedaje grunty

Anna Witkowska  |  17.03.2011
PEKAES sprzedał deweloperowi jedną z najbardziej atrakcyjnych działek budowlanych na warszawskiej Woli.

Superwieżowce w Krakowie?

Anna Witkowska  |  17.03.2011
Jedna z firm planuje wybudować w Krakowie dwa najwyższe budynki w Europie, w których znajdą się apartamenty, biura i powierzchnie usługowe

Lokatorzy będą mniej chronieni?

Anna Witkowska  |  15.03.2011  |  4
Ministerstwo Infrastruktury zamierza wprowadzić zmiany w systemie ochrony lokatorów. Projekt zawierający 6 ważnych modyfikacji został już przyjęty przez kierownictwo ministerstwa, jednak nie wiadomo,...

Rekomendacja dobrych praktyk

Anna Witkowska  |  15.03.2011
Tematem artykułu jest II Rekomendacja Dobrych Praktyk Bancassurance. Autorka wyjaśnia zasady jej działania. Artykuł szczególnie polecany klientom banków, którzy zamierzają wziąć kredyty hipoteczne

Będzie obwodnica dla Augustowa

Anna Witkowska  |  14.03.2011
Będzie jednak obwodnica dla Augustowa! Podpisana została (11 marca b.r) w tej sprawie umowa między firmą Budimex a Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad . Koszt budowy 36-kilometowej drogi, która...

Kraków boi się osuwisk

Anna Witkowska  |  11.03.2011  |  1
Władze Krakowa chcą zakazać budowania na terenie czynnych osuwisk. Mieszkańcy, którzy nie będą mogli w pełni korzystać ze swoich nieruchomości, mogą wystąpić o odszkodowania.

MIPIM promuje Polskę

Anna Witkowska  |  11.03.2011
Doroczne Międzynarodowe Targi Nieruchomości (MIPIM) w Cannes ( 8-11 marca) to największa i najbardziej prestiżowa impreza tego typu w Europie. To także okazja na przyciągnięcie inwestorów do naszego kraju.

WAM bez mieszkań

Anna Witkowska  |  07.03.2011  |  1
Wojskowa Agencja Mieszkaniowa zamiast realizować inwestycje budowlane sprzedawała powierzone jej grunty i zarabiała na lokatach - stwierdziła Najwyższa Izba Kontroli w swoim raporcie

Zadłużone gospodarstwa

Anna Witkowska  |  02.03.2011
Rodziny się zadłużają, przedsiębiorstwa znacznie mniej - wynika z raportu Komisji Nadzoru Finansowego.

Skargi na banki

Anna Witkowska  |  28.02.2011  |  2
Klienci skarżą się coraz częściej na nieprawidłowe umowy i procedury postępowania banków.

Polska w światłowodowym ogonie

Anna Witkowska  |  25.02.2011
Polska ciągle znajduje się w europejskim ogonie technologii światłowodowych. Wyprzedzają nas nie tylko najbardziej zaawansowane państwa jak Szwecja, ale także Węgry, Czechy, czy Słowacja - podaje...

Euro na Odrę i kolej

Anna Witkowska  |  23.02.2011
Na budowę i modernizacje infrastruktury transportowej państwa członkowskie dostaną 190 mln euro.

Warszawa atrakcyjna dla deweloperów

Anna Witkowska  |  21.02.2011
Warszawa ma coraz lepsze notowania wśród firm deweloperskich - wynika z dorocznego rankingu perspektyw inwestycyjnych firmy PwC oraz Urban Land Institute.

Kary za środowisko

Anna Witkowska  |  18.02.2011
Komisja Europejska zarzuca polskiemu rządowi opóźnienia w dostosowaniu do Unijnego prawa ochrony środowiska. Jej zdaniem niedostateczna jest w naszym prawie ochrona ptaków (czapli siwej i czarnego kormorana).

Podkarpacie dostanie miliony

Anna Witkowska  |  16.02.2011
Podkarpacie dostanie z UE dodatkowo ponad 110 mln euro. To nagroda za dobre wykorzystywanie unijnych programów. Z tej kwoty niemal 50 mln euro przyznane zostało za sprawną realizację programu Kapitał Ludzki.
Strona: 1 z 3
1  2  3    

Wybrane dla Ciebie


Szkolenie: Standardy rozrachunków finansowych spółdzielni mieszkaniowej pod rządem nowego prawa »

Szkolenie dla wspólnot i spółdzielniSzkolenie przeznaczone jest dla kadry zarządzającej i finansowo-księgowej spółdzielni mieszkaniowych oraz dla .... Chcę zobaczyć program szkolenia »


Dbałość o warunki mieszkaniowe w zasobach zarządzanych przez spółdzielnię»

Jaki grill ogrodowy wybrać? Na co zwrócić uwagę? »

mieszkańcy spółdzielni Jaki grill ogrodowy
Okres wiosenno-letni warto poświęcić na naprawy i przeglądy nieruchomości po zimie. Zadbać o bezpieczeństwo miekszańców i ... czytam więcej »

Wspólne spotkania z rodziną i znajomymi przy grillu są bardzo popularnym sposobem na spędzanie czasu ... czytam więcej»


Głowice i zawory termostatyczne - jak to działa? »

Zimne kaloryferyTermostat pozwala użytkownikowi skorygować indywidualnie ustawienia temperatury dla każdego emitera ciepła (grzejniki płytowe, grzejniki łazienkowei itd.). W każdym pomieszczeniu... Czytam więcej »


Dlaczego woda może się wlewać do piwnicy?

Jak otworzyć bramę pilotem i to bezpłatnie?

zalane piwnice Otwieranie bramy telefonem
Zaleganie wody w piwnicach jest utrapieniem. Właściciele domków jednorodzinnych z takim problemem muszą sobie radzić sami. Lokatorzy budynków (...) czytam dalej »

Bezpłatne, zdalne sterowanie bramą lub dowolnym urządzeniem elektrycznym za pomocą uprawnionego telefonu komórkowego lub stacjonarnego, z dowolnego miejsca na Ziemi, poprzez wysłanie... chcę wiedzieć więcej»


W jaki sposób pozbyć się osadów oraz rdzy z wody i rur?

Jak dbać o ruryWoda pochodząca z natury niesie w sobie ładunek rozpuszczonych w niej soli wapnia i magnezu. To dobrze , bo wapń i magnez to pierwiastki życia , najlepiej przyswajalne z surowej ... zobacz więcej »


Zarządco, przygotuj nieruchomość na zimę »

Problem z odczytem liczników - "nie mogę zastać mieszkańców "

Śnieg na dachu nieruchomości odczyt liczników wody
Zgodnie z ludową mądrością – lepiej jest zapobiegać niż naprawiać skutki zimowych uszkodzeń. Mimo że do zimy zostało jeszcze trochę czasu, warto zrobić ... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Na szczęście pomiar zużycia wody możemy ... chcę wiedzieć jak»


Powiedz „nie” umowom »

Orange flexŻegnajcie długoterminowe umowy! Pobierz aplikację Orange Flex, zainstaluj eSIM-a (lub zamów tradycyjną kartę SIM) i poczuj smak wolności. Wybierz swój Plan i zmieniaj go, kiedy chcesz. Bez okresu wypowiedzenia. Bez zobowiązań. Bez problemu.... Czytam więcej »


Pompa wodna - proste i wydajne rozwiązanie dla budownictwa »
System do tymczasowego przechowywania odpadów - jaki wybrać? »
Użycie pompy w budownictwie mieszkaniowym System segregacji odpadów
Urządzenia zapewniają wysoką oszczędność energii w sektorach zastosowań domowych i mieszkaniowych, takich jak ogrzewanie i klimatyzacja, zaopatrzenie w wodę, zwiększanie ciśnienia, nawadnianie ogrodów, ... czytam więcej » Dyskusje dotyczące nowych zasad segregacji śmieci nie cichną. Od 1 stycznia mieszkańców wielu polskich miejscowości powitały nie tylko podwyżki, lecz także obowiązek dzielenia... czytam dalej »

Dlaczego detektory gazów pełnią tak ważną rolę w wentylacji pomieszczeń zamkniętych?
Ocieplenie budynku -  jaki styropian wybrać »
Detektory gazów w garażach podziemnych Jaki styropian zastosować
Ciągła kontrola stężenia poziomu tlenku węgla w garażach podziemnych, nadziemnych, kanałach rewizyjnych, przejazdach, tunelach i innych zamkniętych obiektach, w których istnieje ryzyko powstania nadmiernego stężenia trującego gazu ... czytam więcej » Poznaj różne rodzaje oraz właściwości płyt styropianowych i dobierz do potrzeb swojego budynku... czytam dalej»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami?

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Jak zwiększyć efektywność energetyczną w budynku mieszkalnym»
Gdzie wykonać audyt energetyczny budynku?
efektywność energetyczna Audyt energetyczny budynku
Odnowa budynków mieszkalnych to wyzwanie zarówno dla zarządców nieruchomości, jak i lokatorów. Stare, nieestetyczne budynki i kamienice często potrzebują kosztownychj (...) czytaj dalej »

Wiele słyszy się w ostatnim czasie o audytach energetycznych budynków i termomodernizacji. Jedno i drugie ściśle się ze sobą wiąże. Audyt to swoista ekspertyza, która powinna(...) czytam dalej »


Chcesz usunąć szkodę po pożarze lub zalaniu? Zamów bezpłatne oględziny »

Usuwanie szkód po pożarze i zalaniu

W przypadku zalania domów w technologii szkieletowej występuje bezwzględna konieczność przeprowadzenia specjalistycznych prac osuszających. Osuszane budynki przy użyciu technologi osuszania kondensacyjnego (...) Czytam więcej »Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
1-2/2020

Aktualny numer:

Administrator 1-2/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rynek nieruchomości 2019 – analiza
  • - Grunt na własność – postulaty zmian
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18186|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 11415|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10991|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl