CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 9/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Dowiedz się, ile kosztuje docieplenie stropów i piwnic » ‎
https://derowerk.administrator24.info/▲
Zarządcy nieruchomości, rozważający termomodernizację stropów piwnic, napotykają szereg trudności. Jednak analiza dostępnych technologii pokazuje...
Kategorie: ocieplenie stropodachu, docieplenie piwnic, ocieplenie garaży, ocieplenie stropów, izolacja cieplna i akustyczna

Anna Witkowska

Artykuły autora

> 1 - 20 z 42
1  2  3    

Państwo odwraca się od mieszkańca

Anna Witkowska  |  08.07.2011
Uwagi autorki są próbą naświetlenia realnych skutków rynkowych wynikających z zamiarów prawnego ograniczania przez państwo dostępu lokatorów do lokali komunalnych oraz zmniejszania zakresu świadczonych...

Polak kupi większe mieszkanie?

Anna Witkowska  |  27.04.2011
Kryzys umożliwił Polakom zakup większych mieszkań. Więcej zarabiamy, ceny mieszkań spadły, łatwiej dostać kredyt. W ciągu najbliższych miesięcy ta sytuacja ma się jeszcze poprawić.

Odbudowa po powodzi

Anna Witkowska  |  18.03.2011
W województwie lubuskim ruszy odbudowa zniszczonych w powodzi nadodrzańskich wałów.

Polska - najlepsza do inwestowania w nieruchomości

Anna Witkowska  |  17.03.2011
Polska jest jednym z najbardziej popularnych krajów do inwestowania w nieruchomości regionu Europy Środkowo-Wschodniej - wynika z raportu firmy Cushman & Wakefield.

Porozumienie ubezpieczycieli

Anna Witkowska  |  17.03.2011
W wyniku porozumienia ubezpieczycieli, 25 towarzystw ubezpieczeniowych w Polsce zyskało możliwość weryfikacji szkód z polis OC i AC. Już pod koniec marca firmy ubezpieczeniowe będą mogły sprawdzać...

PEKAES sprzedaje grunty

Anna Witkowska  |  17.03.2011
PEKAES sprzedał deweloperowi jedną z najbardziej atrakcyjnych działek budowlanych na warszawskiej Woli.

Superwieżowce w Krakowie?

Anna Witkowska  |  17.03.2011
Jedna z firm planuje wybudować w Krakowie dwa najwyższe budynki w Europie, w których znajdą się apartamenty, biura i powierzchnie usługowe

Lokatorzy będą mniej chronieni?

Anna Witkowska  |  15.03.2011  |  4
Ministerstwo Infrastruktury zamierza wprowadzić zmiany w systemie ochrony lokatorów. Projekt zawierający 6 ważnych modyfikacji został już przyjęty przez kierownictwo ministerstwa, jednak nie wiadomo,...

Rekomendacja dobrych praktyk

Anna Witkowska  |  15.03.2011
Tematem artykułu jest II Rekomendacja Dobrych Praktyk Bancassurance. Autorka wyjaśnia zasady jej działania. Artykuł szczególnie polecany klientom banków, którzy zamierzają wziąć kredyty hipoteczne

Będzie obwodnica dla Augustowa

Anna Witkowska  |  14.03.2011
Będzie jednak obwodnica dla Augustowa! Podpisana została (11 marca b.r) w tej sprawie umowa między firmą Budimex a Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad . Koszt budowy 36-kilometowej drogi, która...

Kraków boi się osuwisk

Anna Witkowska  |  11.03.2011  |  1
Władze Krakowa chcą zakazać budowania na terenie czynnych osuwisk. Mieszkańcy, którzy nie będą mogli w pełni korzystać ze swoich nieruchomości, mogą wystąpić o odszkodowania.

MIPIM promuje Polskę

Anna Witkowska  |  11.03.2011
Doroczne Międzynarodowe Targi Nieruchomości (MIPIM) w Cannes ( 8-11 marca) to największa i najbardziej prestiżowa impreza tego typu w Europie. To także okazja na przyciągnięcie inwestorów do naszego kraju.

WAM bez mieszkań

Anna Witkowska  |  07.03.2011  |  1
Wojskowa Agencja Mieszkaniowa zamiast realizować inwestycje budowlane sprzedawała powierzone jej grunty i zarabiała na lokatach - stwierdziła Najwyższa Izba Kontroli w swoim raporcie

Zadłużone gospodarstwa

Anna Witkowska  |  02.03.2011
Rodziny się zadłużają, przedsiębiorstwa znacznie mniej - wynika z raportu Komisji Nadzoru Finansowego.

Skargi na banki

Anna Witkowska  |  28.02.2011  |  2
Klienci skarżą się coraz częściej na nieprawidłowe umowy i procedury postępowania banków.

Polska w światłowodowym ogonie

Anna Witkowska  |  25.02.2011
Polska ciągle znajduje się w europejskim ogonie technologii światłowodowych. Wyprzedzają nas nie tylko najbardziej zaawansowane państwa jak Szwecja, ale także Węgry, Czechy, czy Słowacja - podaje...

Euro na Odrę i kolej

Anna Witkowska  |  23.02.2011
Na budowę i modernizacje infrastruktury transportowej państwa członkowskie dostaną 190 mln euro.

Warszawa atrakcyjna dla deweloperów

Anna Witkowska  |  21.02.2011
Warszawa ma coraz lepsze notowania wśród firm deweloperskich - wynika z dorocznego rankingu perspektyw inwestycyjnych firmy PwC oraz Urban Land Institute.

Kary za środowisko

Anna Witkowska  |  18.02.2011
Komisja Europejska zarzuca polskiemu rządowi opóźnienia w dostosowaniu do Unijnego prawa ochrony środowiska. Jej zdaniem niedostateczna jest w naszym prawie ochrona ptaków (czapli siwej i czarnego kormorana).

Podkarpacie dostanie miliony

Anna Witkowska  |  16.02.2011
Podkarpacie dostanie z UE dodatkowo ponad 110 mln euro. To nagroda za dobre wykorzystywanie unijnych programów. Z tej kwoty niemal 50 mln euro przyznane zostało za sprawną realizację programu Kapitał Ludzki.
Strona: 1 z 3
1  2  3    

Wybrane dla Ciebie


Czy dla spółdzielni i wspólnot gaz może być tańszy?

W jaki sposób zmodernizować instalację centralnego ogrzewania?

niższa cena gazu Osuszanie ścian budynku
Czy w sytuacji gdy ceny gazu idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną w trakcie trwania... czytam więcej »

Zapisz się na webinar dla służb technicznych spółdzielni mieszkaniowych, zarządców budynków, a także projektantów.czytam więcej»


Jaki wybrać kocioł do budynku mieszkalnego lub domu?

Kotły jakie wybraćKotły dzielą się na (gazowe) kondensacyjne i konwencjonalne. W kotłach kondensacyjnych następuje kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej (powstałej w wyniku spalania gazu), a odzyskana dzięki temu dodatkowa energia zostaje przekazana do instalacji c.o... Czytam więcej »


Pożar nieruchomości? Jak zabezpieczać obiekty użytkowe? »

Programy wspierające zarządzanie nieruchomościami?

Pożar budynku Programy dla zarzadcow
Systemy wentylacji pożarowej są bardzo ważnym elementem ochrony przeciwpożarowej obiektów użytkowych. W zabezpieczanych pomieszczeniach i (...) czytam dalej »

Nowoczesne oprogramowanie wspomagające zarządzanie nieruchomościami cechuje przede wszystkim mobilność, kompleksowość i skalowalność. Wszystko to... czytam więcej»


Jak chronić budynek przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych? »

Dom bez rachunkówSkuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. Skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym... zobacz więcej »


Zarządco, przygotuj nieruchomość na zimę »

Problem z odczytem wodomierzy - "nie mogę zastać mieszkańców "

Śnieg na dachu nieruchomości odczyt liczników wody
Zgodnie z ludową mądrością – lepiej jest zapobiegać niż naprawiać skutki zimowych uszkodzeń. Mimo że do zimy zostało jeszcze trochę czasu, warto zrobić ... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Na szczęście możemy sobie pomóc , dzięki czemu znacznie przyspieszymy ... chcę wiedzieć jak»


Jaki wybrać system do zarządzania dla wspólnot i spódzielni mieszkaniowych? »

system do zarządzania nieruchomościamiNiezwykle elastyczny sposób kreowania opisu zasobów, zarówno w części finansowo-księgowej jak i technicznej, uniwersalny sposób rozliczania mediów, automatyczne rozliczanie kosztów dla każdego składnika obciążeń lokalu... Czytam więcej »


Renowacja czy wymiana posadzek? Jak najszybciej i najtaniej?
Jak monitorować zestawy do podnoszenia ciśnienia wody»
Naprawa posadzek w budynku Aplikacja do monitoringu i sterowania pompami
Dzięki swojej budowie posadzki lastryko, niezależnie od wieku oraz stopnia zużycia, praktycznie zawsze poddaje się renowacji, podczas której uzyskuje się całkowicie... czytam więcej» Aplikacja do monitoringu i sterowania zestawami podnoszenia ciśnienia to bezpieczny system oparty na internecie do monitorowania i zarządzania instalacjami pompowymi w spółdzielniach mieszkaniowych, firm zarządzających... czytam dalej »

Dlaczego detektory gazów pełnią tak ważną rolę w wentylacji pomieszczeń zamkniętych?
Dlaczego opłaca się zasilać budynek gazem LPG? »
Detektory gazów w garażach podziemnych Ogrzewanie gazem plynnym
Mikroprocesorowe, elektrochemiczne detektory DE-TOX służą do ciągłej kontroli stężenia poziomu tlenku węgla w garażach podziemnych, nadziemnych, kanałach rewizyjnych, przejazdach, tunelach i innych zamkniętych obiektach, w których istnieje ryzyko powstania nadmiernego stężenia trującego gazu. ... czytam więcej » Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami - Interaktywna Administracja Nieruchomości»

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Jak dobrze opomiarować i rozliczyć media»
Ocieplenie budynku - na co zwrócić uwagę?
Oze-spoldzielnia Ocieplenie styropianem
W uzyskaniu oszczędności bardzo pomagają wszelkie narzędzia służące do pomiaru zużycia mediów: wody czy ciepła. Widząc, ile ich zużywają mieszkańcy, możemy lepiej(...) czytaj dalej »

Do ocieplania budynków nowych, jak i remontowanych, najczęściej stosowany jest system ETICS (ang. External Thermal Insulation Composite System) – czyli złożony(...) czytam dalej »


Plac zabaw na osiedlu - zrób najfajniesze miejsce dla młodych mieszkańców »

plac zabaw

Plac zabaw na nieruchomości wspólnej powinien służyć zaspokajaniu potrzeb członków wspólnoty związanych z odpoczynkiem, rekreacją (...) Czytam więcej »


Produkty DuroDACH

    DuroDACH-S
    DuroDACH TOP-S
    DuroTRANS
    DuroDACH D
    DuroDACH R
    DuroFLEX
    DuroGRUNT 2K
    DuroGRUNT
    DuroTAPE
    DuroNET
    DuroFAST
    DuroLASTIK

Uszczelnianie dachu

Skuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. W naszej ofercie mamy proste i skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »
Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
10/2019

Aktualny numer:

Administrator 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Lider SM 2019 i IX Forum za nami
  • - Za co odpowiada podatnik?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17594|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 10968|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10545|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl