Blogi

Chrzanów w Małopolsce jakiego już niema. Chrzanów sprzed 30 - 40 lat.  zobacz więcej »
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz III powstawała z początkiem lat '60, jako kontynuacja prac z lat międzywojennych. Budynki zaprojektowano w małej kondensacji z dominacją terenów zielonych. Osiedle podzielono na dwie enklawy zabudowy niskiej, łącznie 40 budynków...  zobacz więcej »
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Żoliborz III powstawała z początkiem lat '60, jako kontynuacja prac z lat międzywojennych. Budynki zaprojektowano w małej kondensacji z dominacją terenów zielonych. Osiedle podzielono na dwie enklawy zabudowy niskiej, łącznie 40...  zobacz więcej »
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa jest największą w Warszawie i najstarszą spółdzielnią mieszkaniową założoną w 1921 r. W eksploatacji Spółdzielni znajduje się ponad 455 budynków położonych na 11 osiedlach. Rozpoczęcie budowy zespołu mieszkaniowego...  zobacz więcej »
Wizyta w Opactwie Benedyktynów w Tyńcu jest przeżyciem. Tu czuje się historię - do klasztoru okolonego wysokim murem prowadzi wyłożona brukiem wąska, średniowieczna droga. W zabudowaniach mieszają się style: na romańskich fundamentach kościoła i części klasztoru oparto...  zobacz więcej »
Hundertwasserhaus – to niekonwencjonalny dom, będący dziełem austriackiego artysty Friedensreicha Hundertwassera (właściwie Friedricha Stowassera) oraz architekta Josefa Krawiny.  zobacz więcej »
Kliknij i zobacz zdjęcie  zobacz więcej »
Pierwszą część zdjęć Warszawskiej Spółdzielni Mieszkaniowej Wawrzyszew Nowy udostępniłam w zeszłym miesiącu. W dzisiejszym wpisie udostępniam zdjęcia zrobione przy ulicy Andersena i Wolumen, jednocześnie odsłaniając słownie zarys historii.  zobacz więcej »
W roku 1959 powstała Pionkowska Spółdzielnia Mieszkaniowa celem zabezpieczenia potrzeb mieszkaniowych pracowników Zakładu. Infrastrukturę stanowi 77 budynków wielorodzinnych, 35 lokali użytkowych i 261 garaży rozpostartych na pięciu osiedlach i 30 ha powierzchni. W...  zobacz więcej »
Warszawska Spółdzielnia Mieszkaniowa Wawrzyszew Nowy to niezwykłe blokowisko. Na terenie kompleksu odnajdziemy wśród malowniczej zieleni Stawy Brustmana, siłownię zewnętrzną, boiska, place zabaw i liczne ławeczki przy alejkach spacerowych. Rozbudowana jest tutaj...  zobacz więcej »
Ostatnio w Ciechocinku bywam dość często. Nie tylko po to, aby odpocząć przy tężni. Jadę również po to, aby zrobić małe zakupy ;-) Zdjęcia z mojego ostatniego wyjazdu pokazuję poniżej w galerii.  zobacz więcej »
Kraków to piękne miasto. W ostatniej podróży do tego miasta sprawdziłam, gdzie można usiąść w centrum miasta, nie ponosząc przy tym żadnych kosztów (np. zakupu napoju).  zobacz więcej »
Park Kępa Potocka w Warszawie znajduje się w warszawskiej dzielnicy Żoliborz.  zobacz więcej »
Drzewa rosną przy ulicy Nocznickiego na Bielanach, blisko stacji metra MŁOCINY.  zobacz więcej »
Stacja metra przy dworcu Wileńskim w Warszawie zaczyna nabierać kształtu.  zobacz więcej »
Kamienica wzniesiona w latach 1868 - 1870 według projektu budowniczego rządowego Aleksandra Siekiery. Jest to najstarszy murowany budynek mieszkalny zachowany na Pradze.  zobacz więcej »
Fotoblog dla każdego! Właśnie tu znajdą Państwo ciekawe miejsca, intrygujące cytaty, fotki wydarzeń z terenu nieruchomości lub po prostu ciekawych rozwiązań w budynkach czy w ich otoczeniu.  zobacz więcej »
Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:

Produkty i technologie

3/2017

Aktualny numer:

Administrator 3/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Usuwanie drzew w świetle prawa
  • - Atrakcyjne i bezpieczne place zabaw
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 12698|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl