CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 9/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Dowiedz się, ile kosztuje docieplenie stropów i piwnic » ‎
https://derowerk.administrator24.info/▲
Zarządcy nieruchomości, rozważający termomodernizację stropów piwnic, napotykają szereg trudności. Jednak analiza dostępnych technologii pokazuje...
Kategorie: ocieplenie stropodachu, docieplenie piwnic, ocieplenie garaży, ocieplenie stropów, izolacja cieplna i akustyczna

wypożyczalnia

Autor: karol921  |  11.01.2018, 10:22  |  15
Autor:
karol921
karol921
Napisano w dniu:
11.01.2018, 10:22
wypożyczalnia

Witam,
czy ktoś z Was zna jakąś dobrą wypożyczalnie samochodów? Chodzi mi tutaj o taką gdzie auto będę mógł wypożyczyć już z lotniska. Przylatuje do Gdańska, więc potrzebuje jakoś dostać się do domu.
W internecie znalazłem http://www.autolis.com.pl/. Firma wydaje się być naprawdę solidna. Niestety nie mogę znaleźć zbyt wiele opinii o nich w internecie.
Może ktoś z Was korzystał z usług tej firmy i może mi coś więcej o niej powiedzieć?

BABIECA
BABIECA
Napisano w dniu:
15.02.2018, 12:36
wypożyczalnia
Fajnie że o tym piszesz. Może się przyda ta informacje.

Serafin55
Serafin55
Napisano w dniu:
15.02.2018, 19:47
wypożyczalnia
Informacje naprawdę ciekawe. Uważam, że przydadzą się nie jednej osobie.
____
Darmowy program do faktur

Eugeniusz57
Eugeniusz57
Napisano w dniu:
28.02.2018, 14:40
wypożyczalnia
Osobiście jestem tego zdania, że nie opłaca się wypożyczać samochodów. Lepiej od razu coś zakupić. Myśle, ze na https://onroad.iveco.pl/dostepne-od-reki znajdziecie coś odpowiedniego i skorzystacie z tych ofert.

Zygfryd33
Zygfryd33
Napisano w dniu:
19.03.2018, 11:28
wypożyczalnia
Mnóstwo osób szuka miejsca gdzie będzie spokojnie, bezpiecznie i pięknie. Teraz na http://pasieki-komorniki.pl/ możecie znaleźć domy w przepięknej i eleganckiej okolicy. Myśle, że spodoba się to nie jednej osobie.

piotrekk
piotrekk
Napisano w dniu:
26.03.2018, 16:57
wypożyczalnia
W Gdańsku na lotnisku znajdziesz firmę Panek http://ipanek.pl . Zawsze z niej korzystam i jestem bardzo zadowolony. Auta są nowe i zadbane oraz można zostawić w wybranym przez siebie miejscu po wypożyczeniu. Według mnie super.

Ostatnia edycja: 26.03.2018, 16:57 przez piotrekk. Ilość zmian: 1.
Bartos533
Bartos533
Napisano w dniu:
29.03.2018, 10:37
wypożyczalnia
Chcecie dogrzać swoje mieszkanie ale nie wiecie czym? Polecam zwrócić uwagę na promienniki podczerwieni, które są coraz częściej wykorzystywane. Taki sprzęt jest bardzo funkcjonalny i nie jednej osobie się spodoba. Poza tym jakość takich sprzętów jest naprawdę bardzo dobra.

myszka3
myszka3
Napisano w dniu:
31.05.2018, 21:11
wypożyczalnia
Panek jest super firmą. Mają bardzo duży wybór samochodów. Polecam

Luc_novo
Luc_novo
Napisano w dniu:
02.08.2018, 11:31
wypożyczalnia
Ja polecam firmę, która do tej pory jeszcze mnie nie zawiodła. Mają dobrą ofertę na wynajem samochodów osobowych. Można się z nimi dogadać są elastyczni, a umowa nie jest skomplikowana jasno napisana. Wiem za co płace. www.autkonajm.chost.pl/oferta/samochody-osobowe/ . Autko Najm ma naprawdę dobrą ofertę.

Mysliwy90
Mysliwy90
Napisano w dniu:
19.09.2018, 12:39
wypożyczalnia
Jeśli ktoś chciałby wypożyczyć samochód we Wrocławiu to polecam firmę z Bielan Wrocławskich http://autokomisbielany.pl/ . Korzystałem już z ich wypożyczalni i nie mam zastrzeżeń. Bardzo sprawnie wszystko dało się załatwić. Kontaktowałem się telefonicznie i na moją prośbę podstawili samochód pod lotnisko we Wrocławiu.

Ostatnia edycja: 19.09.2018, 12:41 przez Mysliwy90. Ilość zmian: 1.
enina
enina
Napisano w dniu:
22.10.2018, 16:32
wypożyczalnia
A w Białymstoku, jaką wypożyczalnie polecacie?
Bardzo blisko dworca jest wypozyczalnia Konrys  https://wypozyczalnia.konrys.pl/
I kolejne pytanie - czy korzystacie z wynajmu aut podczas podróży służbowych?

Tade22
Tade22
Napisano w dniu:
31.03.2019, 08:36
wypożyczalnia
Jakie auto?

Ostatnia edycja: 31.03.2019, 08:37 przez Tade22. Ilość zmian: 1.
Tade22
Tade22
Napisano w dniu:
31.03.2019, 08:37
wypożyczalnia
Poszukaj w sieci kontaktów do wypozyczalni http://wypozyczalnia-aut24.pl/lista-wypozyczalni-samochodow-w-warszawie/ i po problemie.

Krysta097
Krysta097
Napisano w dniu:
14.10.2019, 22:36
wypożyczalnia
Wypożyczanie samochodów jest bardzo fajną opcją, kiedy nie posiada się własnego samochodu, a od czasu do czasu trzeba gdzieś się dostać. Znalazłam ostatnio jedną fajną wypożyczalnię - https://www.fleetcorp.pl/lublin, gdzie jest do wyboru kilka różnych modeli samochodów, w zależności od preferencji. Każdy oczywiście z opłaconym ubezpieczeniem i po serwisie i przeglądzie.

« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie

Czy dla spółdzielni i wspólnot gaz może być tańszy?

Są pieniądze na windy, podjazdy i likwidację barier architektonicznych »

niższa cena gazu fundusz dostepnosci
Czy w sytuacji gdy ceny gazu idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną w trakcie trwania... czytam więcej »

Ponad 40 mln zł do wykorzystania na likwidację barier architektonicznych i poprawę dostępności budynków dla osób ze szczególnymi potrzebami – m.in. seniorów, rodziców z dziećmi i osób z niepełnosprawnościami. Trwa nabór ... czytam więcej»

Jaki wybrać kocioł do budynku mieszkalnego lub domu?

Kotły jakie wybraćKotły dzielą się na (gazowe) kondensacyjne i konwencjonalne. W kotłach kondensacyjnych następuje kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej (powstałej w wyniku spalania gazu), a odzyskana dzięki temu dodatkowa energia zostaje przekazana do instalacji c.o... Czytam więcej »

Pożar nieruchomości? Jak zabezpieczać obiekty użytkowe? »

Programy wspierające zarządzanie nieruchomościami?

Pożar budynku Programy dla zarzadcow
Systemy wentylacji pożarowej są bardzo ważnym elementem ochrony przeciwpożarowej obiektów użytkowych. W zabezpieczanych pomieszczeniach i (...) czytam dalej »

Nowoczesne oprogramowanie wspomagające zarządzanie nieruchomościami cechuje przede wszystkim mobilność, kompleksowość i skalowalność. Wszystko to... czytam więcej»

Jak chronić budynek przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych? »

Dom bez rachunkówSkuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. Skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym... zobacz więcej »

Zarządco, przygotuj nieruchomość na zimę »

Problem z odczytem wodomierzy - "nie mogę zastać mieszkańców "

Śnieg na dachu nieruchomości odczyt liczników wody
Zgodnie z ludową mądrością – lepiej jest zapobiegać niż naprawiać skutki zimowych uszkodzeń. Mimo że do zimy zostało jeszcze trochę czasu, warto zrobić ... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Na szczęście możemy sobie pomóc , dzięki czemu znacznie przyspieszymy ... chcę wiedzieć jak»

Jaki wybrać system do zarządzania dla wspólnot i spódzielni mieszkaniowych? »

system do zarządzania nieruchomościamiNiezwykle elastyczny sposób kreowania opisu zasobów, zarówno w części finansowo-księgowej jak i technicznej, uniwersalny sposób rozliczania mediów, automatyczne rozliczanie kosztów dla każdego składnika obciążeń lokalu... Czytam więcej »

Renowacja czy wymiana posadzek? Jak najszybciej i najtaniej?
Jak monitorować zestawy do podnoszenia ciśnienia wody»
Naprawa posadzek w budynku Aplikacja do monitoringu i sterowania pompami
Dzięki swojej budowie posadzki lastryko, niezależnie od wieku oraz stopnia zużycia, praktycznie zawsze poddaje się renowacji, podczas której uzyskuje się całkowicie... czytam więcej» Aplikacja do monitoringu i sterowania zestawami podnoszenia ciśnienia to bezpieczny system oparty na internecie do monitorowania i zarządzania instalacjami pompowymi w spółdzielniach mieszkaniowych, firm zarządzających... czytam dalej »

Dlaczego detektory gazów pełnią tak ważną rolę w wentylacji pomieszczeń zamkniętych?
Dlaczego opłaca się zasilać budynek gazem LPG? »
Detektory gazów w garażach podziemnych Ogrzewanie gazem plynnym
Mikroprocesorowe, elektrochemiczne detektory DE-TOX służą do ciągłej kontroli stężenia poziomu tlenku węgla w garażach podziemnych, nadziemnych, kanałach rewizyjnych, przejazdach, tunelach i innych zamkniętych obiektach, w których istnieje ryzyko powstania nadmiernego stężenia trującego gazu. ... czytam więcej » Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami - Interaktywna Administracja Nieruchomości»

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »

Jak dobrze opomiarować i rozliczyć media»
Ocieplenie budynku - na co zwrócić uwagę?
Oze-spoldzielnia Ocieplenie styropianem
W uzyskaniu oszczędności bardzo pomagają wszelkie narzędzia służące do pomiaru zużycia mediów: wody czy ciepła. Widząc, ile ich zużywają mieszkańcy, możemy lepiej(...) czytaj dalej »

Do ocieplania budynków nowych, jak i remontowanych, najczęściej stosowany jest system ETICS (ang. External Thermal Insulation Composite System) – czyli złożony(...) czytam dalej »

Plac zabaw na osiedlu - zrób najfajniesze miejsce dla młodych mieszkańców »

plac zabaw

Plac zabaw na nieruchomości wspólnej powinien służyć zaspokajaniu potrzeb członków wspólnoty związanych z odpoczynkiem, rekreacją (...) Czytam więcej »

Produkty DuroDACH

DuroDACH-S
    DuroDACH TOP-S
    DuroTRANS
    DuroDACH D
    DuroDACH R
    DuroFLEX
    DuroGRUNT 2K
    DuroGRUNT
    DuroTAPE
    DuroNET
    DuroFAST
    DuroLASTIK

Uszczelnianie dachu

Skuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. W naszej ofercie mamy proste i skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
10/2019

Aktualny numer:

Administrator 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Lider SM 2019 i IX Forum za nami
  • - Za co odpowiada podatnik?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17610|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 10983|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10555|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl