CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 5/2019

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Czy wiesz, że możesz zmienić dostawcę gazu przez internet i cieszyć się tańszym gazem? ‎
http://ad.administrator24.info/poprostu1085/▲
Zobacz ofertę i uzyskaj idealnie dopasowaną ofertę do swoich upodobań i potrzeb ...
Kategorie: gaz, ceny gazu, gaz przez internet,

Adwokat

Autor: Izterty  |  21.09.2018, 11:20  |  14
Autor:
Izterty
Izterty
Napisano w dniu:
21.09.2018, 11:20
Adwokat
Cześć chciałem wam polecić dobrego adwokata jakim jest  Anna Kseń pomogła mi z prawem podatkowym w którym się zagmatfałem ostatnimi czasy i bez pomocy adwokackiej raczej bym tak spokojnie sobie teraz w domu nie przebywał ale udało się to wyjaśnić po kosztach. Jak ktoś ma jakieś problemy z prawem, podatkowe czy coś to warto się odezwać do tej Pani. 
 
DireKot
DireKot
Napisano w dniu:
02.10.2018, 19:38
Adwokat
Moze sie odezwe 
 
Marek40
Marek40
Napisano w dniu:
21.10.2018, 20:06
Adwokat
Jeżeli chodzi o problemy podatkowe to mogę polecić kancelarię z Poznania Lipiński i Walczak, bardzo rzetelna i fachowa pomoc, a sprawa załatwiona pozytwnie. 
 
kulik86
kulik86
Napisano w dniu:
30.10.2018, 14:14
Adwokat
a mnie prześladuje detektyw - może wiecie co z tym zrobć?
 
Onufry76
Onufry76
Napisano w dniu:
07.11.2018, 11:49
Adwokat
Moim zdaniem każdy adwokat jest dobry na swój sposób. Sądzę, że nie ma sensu szukać nie wiadomo kogo.
 
Aendalf
Aendalf
Napisano w dniu:
24.01.2019, 12:52
Adwokat
Dobrymi adwokatami są ludzie z kancelarii http://www.bemwspolnicy.pl/ . Bardzo dobrze ogarniają prawo pracy i medycyny także w takich przypadkach są nie zastąpieni. Korzystam z ich usług od lat i nie mogę złego słowa na nich powiedzieć, profesjonaliści Wink
 
enka2
enka2
Napisano w dniu:
01.02.2019, 20:24
Adwokat
Wszystko zależy od tego, gdzie ma sprawa się odbyć i czego dotyczy. Tutaj http://www.migas-adwokat.pl/ jest adwokat z Krakowa. Na stronie są informacje jakimi sprawami się ta kancelaria zajmuje. Myślę, że warto iść do dobrego prawnika, który specjalizuje się w danej dziedzinie. W ten sposób szybko i kompleksowo zostanie załatwiony nasz problem.
 
milka600
milka600
Napisano w dniu:
11.03.2019, 09:36
Adwokat
A ja poszukuję aktualnie dobrego prawnika od rozwodów w Krakowie. Może polecicie kogoś sprawdzonego?
 
Bartek_G
Bartek_G
Napisano w dniu:
11.03.2019, 14:06
Adwokat
Z tego co mi wiadomo, wszelkie trudne rozwody w Krakowie prowadzą oni. Sprawdź koniecznie ofertę tej kancelarii.
 
grzechuu
grzechuu
Napisano w dniu:
23.03.2019, 20:00
Adwokat
Adwokatów jest mnóstwo ale trzeba pamiętać o dwóch rzeczach, gdy się na kogoś decydujemy: jaka ma specjalizację - w jakiej dziedzinie się dokonali i jakie są opinie, bo nie ma co powierzać tak ważnych kwestii przypadkowej kancelarii. Osobiście polecam kancelarię w Warszawie, która specjalizuje sie właśnie w prawie pracy http://kancelaria-gizinski.com/kancelaria-prawo-pracy-warszawa-adwokat/.
 
ksolowa
ksolowa
Napisano w dniu:
28.05.2019, 15:37
Adwokat

Odwołując się do wypowiedzi poprzedników chciałabym polecić osobę, którą polecił mi znajomy. klik - adwokat w katowicach . Solidna firma z bardzo dobrym podejściem do klienta i przede wszystkim bardzo dobrą znajomością prawa. Jeżeli szukacie profesjonalisty w swoim fachu, a przede wszystkim człowieka, który rozumie potrzeby innych, to uważam, że to jedyny właściwy wybór.

 
Ostatnia edycja: 28.05.2019, 15:40 przez ksolowa. Ilość zmian: 1.
admin99
admin99
Napisano w dniu:
19.09.2019, 15:29
Adwokat
Na pewno nie szukałabym adwokata na podstawie tego ile bierze on za sprawę. Raczej ci tani adwokaci nie sa za dobrzy, albo aż tak się nie angażują w sprawę. Z czystym sumieniem moge doradzić kancelarię Wojas Pawlak z Gliwic, bo oni zawsze świetnie angażują się i doradzają przy różnych sprawach.
 
Ma4cie3k
Ma4cie3k
Napisano w dniu:
13.01.2020, 11:46
Adwokat
Nie zawsze tani adwokta musi być kiepski, ale zazwyczaj za wysoką jakość trzeba zapłacić. Warto też wspomnieć, że adwokacji należą do osób, które mało nie zarabiają, a ich usługi są potrzebne. Podczas rowozdu byłem zmuszony korzystać z pomocy adwokata, ponieważ żona cały wspólny majątek chciała dla siebie. Zdecydowałem się na usługi Pani Małgorzaty Tokarz, która specjalizuje się w prawie rodzinnym i poprowadziła moją sprawę rozwodowa i sprawę o podział majątku. Jestem zadowolony zarówni z wyniku 1 i 2 rozprawy. Widać, że Pani Małgorzata posiada ogromną wiedzę i doswiadczenie w takich sprawach. Jeżeli kiedyś będziesz potrzebował takiej pomocy to sprawdź ofertę: https://malgorzatatokarz.pl/
 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Zobacz, jak tani może być gaz i prąd dla Twojego budynku»

Zdalne sterowanie i regulowanie zestawami do podnieszenia ciśnienia wody »

tanszy-gaz poradnik doboru pomp
Roczne zużycie gazu przekracza w Polsce 17 mld m3, co więcej – zapotrzebowanie systematycznie rośnie. Ceny za energię elektryczną również nie ... Chcę zobaczyć »

W sieciach i instalacjach wodociągowych trzeba pogodzić dwa sprzeczne interesy – zapewnienie odpowiedniego ciśnienia wody w każdym ich punkcie i energooszczędną eksploatację. Z pomocą... czytam więcej »


Czy można płacić mniej za ochronę osiedla?

Ochrona osiedlaWiększa skuteczność ochrony przy niższych jej kosztach – to charakterystyka stworzonego w naszej agencji Aktywnego Systemu Monitoringu (ASM). Rozwiązanie jest dedykowane dla osiedli mieszkaniowych oraz firm i jest odpowiedzią na rosnące koszty pracy mimo... Czytam więcej »


Jaki domofon wybrać, aby uniknąć awarii?

jaki domofon wybraćDomofony stały się standardowym wyposażeniem budynków. Zamontowane w drzwiach wejściowych lub furtce sprawiają, że możemy nie tylko usłyszeć i zobaczyć, kogo Czytam więcej »


Czy warto zainwestować w pompy ciepła?

Nie masz balkonu? Jest na to rozwiązanie - balkony dostawne »

pompy cieplne Balkony dostawne
Pompy ciepła to rozwiązanie coraz częściej stosowane w budownictwie wielorodzinnym. Ich fenomen polega na tym, że wykorzystując energię odnawialną skumulowaną w powietrzu, gruncie czy wodach gruntowych, prowadzą do... Czytam więcej »

Na rynku pierwotnym balkony stanowią standard. Nie można tego samego powiedzieć o rynku wtórnym, na którym balkon jest swego rodzaju luksusem. Wielu właścicieli podejmuje... czytam więcej»


Jaki wybrać ciepłomierz?

Zimne kaloryferyCiepłomierz zlicza zużytą energię cieplną, a jego wskazania stanowią podstawę rozliczeń odbiorcy energii z dostawcą. Współczesne ciepłomierze posiadają niewielkie rozmiary i...... Czytam więcej »


Mycie elewacji: glony, pleśń, grzyby - gdzie i kiedy to zrobić?

Innowacyjna koncepcja kotłów, dzięki którym możesz zaoszczędzić »

brudna elewacja kotły gazowe
Elewacja budynku czy to tynkowa, czy szklana ma to do siebie, że z czasem niszczeje, zwłaszcza jeśli jest nienależycie pielęgnowana. Koszt napraw jest bardzo wysoki, dlatego... czytam dalej »

Sprawne działanie urządzeń do pomiaru i regulacji ciepła w pomieszczeniach, a także współpraca tych urządzeń jest bardzo ważną... chcę wiedzieć więcej»


Czy, wiesz ile możesz zaoszczędzić na dociepleniu stropodachu?!

stropodach ocieplenieTo nie jest moment na odnawianie pergoli czy poprawę estetyki balkonów. To czas gospodarskich inwestycji, które skutecznie obniżą wysokość czynszu i pomogą mieszkańcom w płaceniu swoich zobowiązań... zobacz, ile możesz zaoszczędzić »


Koronawirus. Jakie materiały ochronne dla zarządców, wspólnot i spółdzielni? »»

Jak odczytać liczniki u mieszkańców podczas epidemii koronawirusa?

Koronawirus- zarzadcy odczyt liczników wody

Najtańsze w Polsce płyny do dezynfekcji pomieszczeń czy klatek schodowych. W czasie zagrożenia koronawirusem to nierzadko dodatkowy, spory wydatek dla zarządców czy wspólnot. Zobacz gdzie kupić je taniej. Odbierz 10% rabatu dla wszystkich na hasło: „ADMINISTRATOR”... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Z pomocą przychodzą liczniki z odczytem radiowym i ... chcę wiedzieć jak »


Jaki wybrać program do zarządzania nieruchomościami?

Programy do zarządzania nieruchomościamiDynamiczny postęp w technologii komputerowej i infor­matyce spowodował, że komputer z odpowiednim opro­gramowaniem stał się podstawowym narzędziem pracy prak­tycznie każdego zarządcy nieruchomości... Czytam więcej »


Zestawy hydroforowe - urządzenia i systemy do podnoszenia ciśnienia wody »
Programy wspomagające pracę zarządców nieruchomości - podpowiadamy co wybrać »
Użycie pompy w budownictwie mieszkaniowym Program dla zarzadcy
Przesyłanie i podnoszenie ciśnienia wody w sieciach i instalacjach pochłania kilka procent całości energii zużywanej w skali globalnej. Dlatego oprócz ciągłości i bezpieczeństwa dostaw wody coraz ... czytam więcej » Koronawirus, który opanował niemal cały świat, zmusza rządzących do wprowadzania pewnych restrykcji. Firmy, instytucje, organizacje zaczynają funkcjonować jakby na nowych zasadach. Część firm postawiła... czytam dalej »

Czy wiesz, że możesz zmienić dostawcę gazu przez internet?
Jak naprawić pęknięcia i uszkodzenia rur od wewnątrz bez konieczności kucia ścian i remontów »
gaz jak może być tani wymiana rur kanalizacyjnych
Roczne zużycie gazu przekracza w Polsce 17 mld m3, co więcej – zapotrzebowanie systematycznie rośnie. Do gazociągów podłączane są nowe ... czytam więcej » Oczyszczenie instalacji z zabrudzeń i osadów odsłania faktyczny stan. Uwidacznia wszelkie uszkodzenia mechaniczne rury (uszkodzenia, pęknięcia, dziury, rysy) powstałe w wyniku wieloletniej eksploatacji a także... czytam dalej»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami?

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Ile kosztuje ocieplenie stropodachu - może Cię to zaskoczyć »
Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »
ocieplanie stropodachu Sprzątanie po psie
Ceny energii grzewczej od lat rosną. Co możemy zrobić i gdzie szukać oszczędności, skoro nie mamy wpływu na poziom cen energii grzewczej? (...) czytaj dalej »

Oroblem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Jak możemy pomóc właścicielom czworonogów(...) czytam dalej »


Szukasz dobrego zarządcy nieruchomości? Sprawdź to! »

Jak wybrac dobrego zarządcę?

Zarządzanie nieruchomościami to wymagająca branża, która nie tylko podlega zmieniającym się przepisom i zarządzeniom ale potrzebuje profesjonalizmu i rzetelności działań, by zapewnić bezpieczeństwo oraz odpowiedni standard życia tych, którzy powierzyli innym zarządzanie swoimi budynkami... Czytam więcej »Ekspert Budowlany - zlecenia

5/2020

Aktualny numer:

Administrator 5/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Wycinka drzew
  • - Termomodernizacja i remonty
Zobacz szczegóły

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 18927|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 12082|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11525|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl