Wypadek przy pracy

Autor: paulamonika77  |  09.09.2017, 17:59  |  3
Autor:
paulamonika77
paulamonika77
Napisano w dniu:
09.09.2017, 17:59
Wypadek przy pracy
Witajcie miałam wypadek w pracy i złamałam rękę, czy należy mi się z tego tytułu jakieś odszkodowanie ? I czy wiecie może, czy ta https://www.tuodszkodowania.pl/ firma będzie skuteczna w uzyskaniu stosownego odszkodowania?
 
Ostatnia edycja: 10.10.2017, 21:50 przez paulamonika77. Ilość zmian: 1.
malinowedelicje
malinowedelicje
Napisano w dniu:
18.10.2017, 16:26
Wypadek przy pracy
Nie znam tej firmy, ja korzystałam z pomocy prawnika z portalu http://www.lexagit.pl/  Zgłosiłam się do niego z polecenia i teraz ja mogę ci go z pełnym zaufaniem polecić. Wszystkim się zajął, mi tylko zdawał relacje na jakim etapie jest sprawa. Oczywiście wygrałam, dostałam od pracodawcy odszkodowanie i teraz mam się za co leczyć. Tak, że jak nie jesteś pewna tej firmy to skorzystaj z usług prawnika, który poprowadził moją sprawę. 
 
Kowalczyk32
Kowalczyk32
Napisano w dniu:
02.11.2017, 09:11
Wypadek przy pracy
Cześć, jakiś czas temu mój kolega miał wypadek w pracy, odszkodowanie podobno, nie należało mu się. Kumplujemy się, więc pomagałem mu, by dostał to, co mu się należy. Korzystaliśmy ze strony http://odszkodowaniedlapracownika.pl/odszkodowanie-za-wypadek-w-pracy/, może akurat i Tobie pomoże. Wydaje mi się, że znajdziesz odpowiedzi na swoje pytania. Pozdrawiam.
 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Przypominamy, że zestawy hydroforowe muszą być przeglądane raz w roku!

Przegląd zestawów hydroforowych

Konserwacja zestawów hydroforowych jest tańsza niż naprawy, gwarantuje spokój i brak telefonów o awarii oraz komfort odbiorców... czytam dalej »


Jak niskim kosztem wyremontować posadzki w budynku?
Poznaj sposób jak ograniczyć koszty ciepła bez drogich inwestycji termomodernizacyjnych?
Remont posadzki w budynku Niższe koszty ciepła
Przedstawiamy 4 powody, dla których warto docenić walory posadzki lastrykowej oraz wykonać jej renowację... czytam dalej» Zużycie energii przez budynki stanowi 41% ogólnego zużycia energii na świecie, a konwersja do bardziej energooszczędnego budownictwa jest zbyt wolna  (...) czytaj dalej »

Szybki poradnik dla Zarządów Spółdzielni i Wspólnot Mieszkaniowych »

Ocieplanie dachów - 6 kroków do ciepła

6 kroków do ciepłego stropodachu w bloku. Jak wykonać ocieplenie stropodachu w blokach osiedlowych, by mieszkańcom żyło się tam cieplej i taniej? (...) czytam dalej »


Przecieki w rurach kanalizacyjnych. Jak je szybko wykryć »
Kompleksowe zarządzanie nieruchomościami »
Przecieki w rurach kanalizacyjnych Kompleksowe zarządzanie nieruchomściami
Jeden z najbardziej nieprzyjemnych tematów dla zarządcy nieruchomości – przeciek w rurze kanalizacyjnej. Jak można go szybko wykryć i (...) czytaj dalej » Szczegółowy zakres czynności realizowanych w ramach umowy o zarządzanie nieruchomościami każdorazowo podlega negocjacjom i jest dopasowywany do specyficznych potrzeb Klienta..… czytam dalej »

Bezobsługowy i wydajny system grzewczy dla mieszkańców » Darmowe szkolenie: "Gospodarowanie wodą w budynku wielorodzinnym"
Zapewnienie mieszkańcom ogrzewania szkolenie dla zarządców
Jednym z zadań właścicieli i zarządców budynków jest zapewnienie mieszkańcom ogrzewania. Tam, gdzie to możliwe, stosuje się ciepło systemowe lub gaz ziemny (...) Czytam dalej » Kolejny temat poruszany w ramach bezpłatnych szkoleń i warsztatów projektu Eko-lokator, dla osób zajmujących się zarządzaniem budynkami wielorodzinnymi. Gospodarka wodna jest jednym z najważniejszych aspektów w przypadku budownictwa wielorodzinnego.… czytam dalej »

Wyszukiwarka Forum

Co jest ważne w pracy zarządcy?
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

5/2018

Aktualny numer:

Administrator 5/2018
W miesięczniku m.in.:
  • - Ochrona danych po nowemu
  • - Udziały a wysokość zaliczki na koszty zarządu
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 15069|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl