CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 9/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Dowiedz się, ile kosztuje docieplenie stropów i piwnic » ‎
https://derowerk.administrator24.info/▲
Zarządcy nieruchomości, rozważający termomodernizację stropów piwnic, napotykają szereg trudności. Jednak analiza dostępnych technologii pokazuje...
Kategorie: ocieplenie stropodachu, docieplenie piwnic, ocieplenie garaży, ocieplenie stropów, izolacja cieplna i akustyczna

Odsnieżanie czy kontrola obciążenia dachu ?

Autor: cleansystem  |  13.12.2011, 18:28  |  6
Autor:
cleansystem
cleansystem
Napisano w dniu:
13.12.2011, 18:28
Odsnieżanie czy kontrola obciążenia dachu ?

Opady śniegu  wreszcie pod kontrolą .

            Z przyjemnością prezentujemy Państwu pierwszą na polskim rynku usługę monitorowania obciążenia śniegiem połaci dachowej. Oferta skierowana jest do właścicieli  i administratorów budynków i obiektów wielkopowierzchniowych. 

            W celu poznania parametrów obciążenia  określamy wagę  śniegu zalegającego na  połaci dachowej i zgodnie z przyjętym harmonogramem  dostarczamy wyniki pomiarów. Ekspertyzę wykonujemy  za pomocą  specjalnego urządzenia pomiarowego.  Jesteśmy w stanie stwierdzić wartość obciążenia śniegiem w dowolnym miejscu dachu. Uzyskana wartość obciążenia podawana  jest w jednostkach  kg/m2 powierzchni dachu i jest zgodna z  parametrami technicznymi zamieszczonymi w projekcie lub dokumentacji technicznej Państwa budynku. Porównanie obu wielkości -  wskazań urządzenia   i danych z projektu lub dokumentacji pozwala ocenić poziomu zagrożenia. 

            Dzięki przedstawionym przez nas wynikom  obciążenia dachu -  będziecie mogli Państwo podjąć decyzję  o odśnieżaniu w newralgicznym momencie kiedy  będzie  ono wręcz niezbędne dla bezpieczeństwa konstrukcji obiektu.

Wykonana ekspertyza przekłada się na wymierne korzyści gdyż często pozwala zaoszczędzić właścicielowi obiektu od kilku do kilkunastu czy nawet kilkudziesięciu  tysięcy złotych w sezonie ponieważ to nie grubość warstwy śniegu decyduje o odśnieżaniu a  tylko  jego rzeczywista  waga.   Należy  pamiętać również,  że każde odśnieżanie stanowi ingerencję w poszycie dachowe  i  wpływa na  jego stan techniczny.

 

Miesięczny koszt usługi wynosi 1000 zł netto. Możliwe jest wykonanie jednorazowych pomiarów.

 

Szanowni Państwo jesteśmy zainteresowani jednorazowymi zleceniami bądź nawiązaniem stałej współpracy.

 

dodatkowe informacje na stronie :

www.cleansystem.waw.pl

kontakt@cleansystem.waw.pl

+ 48 669 371 570

 
kular
kular
Napisano w dniu:
16.07.2015, 20:34
Odsnieżanie czy kontrola obciążenia dachu ?
Bardzo ciekawa rzecz z tym monitorowaniem obciążenia dachu, niemal tak samo ciekawa jak ekspertyzy dendrologiczne o których niedawno się dowiedziałem Wink. Mam nadzieję na więcej takich inicjatyw i że pewne wypadki z przeszłości już się nie powtórzą Wink
 
lubomirR
lubomirR
Napisano w dniu:
01.11.2015, 21:47
Odsnieżanie czy kontrola obciążenia dachu ?
Bardzo ciekawa oferta Wink 
 
Szlomo
Szlomo
Napisano w dniu:
30.06.2016, 09:55
Odsnieżanie czy kontrola obciążenia dachu ?
Jeśli ktoś zawierza jedynie 'systemowej kontroli obciążania dachu', to jest w błędzie. Odśnieżanie jest nie tylko konieczne, ale i obowiązkowe.
Ja jestem administratorem budynku, gdzie dach w sezonie obciążany sniegiem bardzo znacznie. Pisze z Białegostoku, wiec każdy kto tam był, zył, czy ogólnie widział podlaską zimę, to wie, że ze śniegiem nie ma tam żartów.
Ja stawiam na firmę, która odśnieża dach a jednocześnie kontroluje jego stan. Da się połączyć te dwie kwestie, choć nie każda firma, zamuje sie takimi usługami.
Kwestia, to odnalezienie odpowiedniej grupy, która zajmie się tym kompleksowo.

 
Levan
Levan
Napisano w dniu:
22.09.2016, 09:19
Odsnieżanie czy kontrola obciążenia dachu ?
Takie kontrole są absolutnie niezbędne i służą ochronie ludzi, przede wszystkim.

 
Jarreczek1
Jarreczek1
Napisano w dniu:
27.10.2019, 23:05
Odsnieżanie czy kontrola obciążenia dachu ?
interesujący temat
 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Czy dla spółdzielni i wspólnot gaz może być tańszy?

Są pieniądze na windy, podjazdy i likwidację barier architektonicznych »

niższa cena gazu fundusz dostepnosci
Czy w sytuacji gdy ceny gazu idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną w trakcie trwania... czytam więcej »

Ponad 40 mln zł do wykorzystania na likwidację barier architektonicznych i poprawę dostępności budynków dla osób ze szczególnymi potrzebami – m.in. seniorów, rodziców z dziećmi i osób z niepełnosprawnościami. Trwa nabór ... czytam więcej»


Jaki wybrać kocioł do budynku mieszkalnego lub domu?

Kotły jakie wybraćKotły dzielą się na (gazowe) kondensacyjne i konwencjonalne. W kotłach kondensacyjnych następuje kondensacja zawartej w spalinach pary wodnej (powstałej w wyniku spalania gazu), a odzyskana dzięki temu dodatkowa energia zostaje przekazana do instalacji c.o... Czytam więcej »


Pożar nieruchomości? Jak zabezpieczać obiekty użytkowe? »

Programy wspierające zarządzanie nieruchomościami?

Pożar budynku Programy dla zarzadcow
Systemy wentylacji pożarowej są bardzo ważnym elementem ochrony przeciwpożarowej obiektów użytkowych. W zabezpieczanych pomieszczeniach i (...) czytam dalej »

Nowoczesne oprogramowanie wspomagające zarządzanie nieruchomościami cechuje przede wszystkim mobilność, kompleksowość i skalowalność. Wszystko to... czytam więcej»


Jak chronić budynek przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych? »

Dom bez rachunkówSkuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. Skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym... zobacz więcej »


Zarządco, przygotuj nieruchomość na zimę »

Problem z odczytem wodomierzy - "nie mogę zastać mieszkańców "

Śnieg na dachu nieruchomości odczyt liczników wody
Zgodnie z ludową mądrością – lepiej jest zapobiegać niż naprawiać skutki zimowych uszkodzeń. Mimo że do zimy zostało jeszcze trochę czasu, warto zrobić ... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Na szczęście możemy sobie pomóc , dzięki czemu znacznie przyspieszymy ... chcę wiedzieć jak»


Jaki wybrać system do zarządzania dla wspólnot i spódzielni mieszkaniowych? »

system do zarządzania nieruchomościamiNiezwykle elastyczny sposób kreowania opisu zasobów, zarówno w części finansowo-księgowej jak i technicznej, uniwersalny sposób rozliczania mediów, automatyczne rozliczanie kosztów dla każdego składnika obciążeń lokalu... Czytam więcej »


Renowacja czy wymiana posadzek? Jak najszybciej i najtaniej?
Jak monitorować zestawy do podnoszenia ciśnienia wody»
Naprawa posadzek w budynku Aplikacja do monitoringu i sterowania pompami
Dzięki swojej budowie posadzki lastryko, niezależnie od wieku oraz stopnia zużycia, praktycznie zawsze poddaje się renowacji, podczas której uzyskuje się całkowicie... czytam więcej» Aplikacja do monitoringu i sterowania zestawami podnoszenia ciśnienia to bezpieczny system oparty na internecie do monitorowania i zarządzania instalacjami pompowymi w spółdzielniach mieszkaniowych, firm zarządzających... czytam dalej »

Dlaczego detektory gazów pełnią tak ważną rolę w wentylacji pomieszczeń zamkniętych?
Dlaczego opłaca się zasilać budynek gazem LPG? »
Detektory gazów w garażach podziemnych Ogrzewanie gazem plynnym
Mikroprocesorowe, elektrochemiczne detektory DE-TOX służą do ciągłej kontroli stężenia poziomu tlenku węgla w garażach podziemnych, nadziemnych, kanałach rewizyjnych, przejazdach, tunelach i innych zamkniętych obiektach, w których istnieje ryzyko powstania nadmiernego stężenia trującego gazu. ... czytam więcej » Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami - Interaktywna Administracja Nieruchomości»

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Jak dobrze opomiarować i rozliczyć media»
Ocieplenie budynku - na co zwrócić uwagę?
Oze-spoldzielnia Ocieplenie styropianem
W uzyskaniu oszczędności bardzo pomagają wszelkie narzędzia służące do pomiaru zużycia mediów: wody czy ciepła. Widząc, ile ich zużywają mieszkańcy, możemy lepiej(...) czytaj dalej »

Do ocieplania budynków nowych, jak i remontowanych, najczęściej stosowany jest system ETICS (ang. External Thermal Insulation Composite System) – czyli złożony(...) czytam dalej »


Plac zabaw na osiedlu - zrób najfajniesze miejsce dla młodych mieszkańców »

plac zabaw

Plac zabaw na nieruchomości wspólnej powinien służyć zaspokajaniu potrzeb członków wspólnoty związanych z odpoczynkiem, rekreacją (...) Czytam więcej »


Produkty DuroDACH

    DuroDACH-S
    DuroDACH TOP-S
    DuroTRANS
    DuroDACH D
    DuroDACH R
    DuroFLEX
    DuroGRUNT 2K
    DuroGRUNT
    DuroTAPE
    DuroNET
    DuroFAST
    DuroLASTIK

Uszczelnianie dachu

Skuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. W naszej ofercie mamy proste i skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
10/2019

Aktualny numer:

Administrator 10/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Lider SM 2019 i IX Forum za nami
  • - Za co odpowiada podatnik?
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17609|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 10982|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10554|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl