Izolacja domu

Autor: prretywoman  |  12.09.2017, 11:32  |  7
Autor:
prretywoman
prretywoman
Napisano w dniu:
12.09.2017, 11:32
Izolacja domu
Hej. Słuchajcie poszukuję firmy/sklepu, gdzie mogłabym kupić wełnę mineralną Ursa. Wiecie, gdzie dostanę takie coś? Najlepiej okolice Wrocławia lub Wrocław Wink Znajoma poleciła mi https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/materialy-izolacyjne/welna-mineralna/welna-szklana/ursa/  i chyba skorzystam z ich usług. Wydają się być profesjonalną i solidną firmą.

Ostatnia edycja: 15.09.2017, 10:22 przez prretywoman. Ilość zmian: 1.
adriandores
adriandores
Napisano w dniu:
25.09.2017, 14:24
Izolacja domu
Jeśli na prawdę poszukujesz tego materiału (choć lekko w to wątpię Laughing ) to możesz sprawdzić choćby ofertę http://kosbud.com.pl - przynajmniej Polska marka i raczej jakość też na odpowiednim poziomie.

Vassilis
Vassilis
Napisano w dniu:
28.09.2017, 09:15
Izolacja domu
No ta oferta jest naprawde świetna.
____
https://krawcowa.kalisz.pl/

kred
kred
Napisano w dniu:
29.09.2017, 14:12
Izolacja domu
Ja brałem materiały u mnie w markecie budowlanym, te od Caparola w systemie Longlife. Nie bierz może jakiegoś niszowego producenta, skoro jego dostępność jest tak słaba. Postaw lepiej na coś sprawdzonego, moim zdaniem wyjdzie Ci to na lepsze

Albin
Albin
Napisano w dniu:
13.10.2017, 19:41
Izolacja domu
Nie znam tej konkretnej oferty, ale za to mogę powiedzieć o steropianie - NIE RADZĘ używać styropianu do izolacji, w dzisiejszych czasach warto skorzystać z czegoś nowszego wiem co mówię bo u siebie walnąłem styropianową - 10 cm - szkoda gadać....

teresy
teresy
Napisano w dniu:
18.10.2017, 17:52
Izolacja domu
ja też jakiś czas temu słyszałam, że stylopian to szkoda kasy. I że lepiej poszukać czegoś innego. My na wiosnę chcemy izoplacje robić zobaczymy co nam zaproponują.

Klaudyusz
Klaudyusz
Napisano w dniu:
19.10.2017, 14:43
Izolacja domu

A możecie mi powiedzieć gdzie kupie taśmy nierdzewne? Szukam jakiejś dobrej firmy, ale nie moge znaleźć. Nie wiem jaka będzie miała dobre oferty, no i jakiej firmy produkty są dobrej jakości. Możecie mi coś polecić? 
_____
taśmy nierdzewne

« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie

Ranking najlepszych programów wspierających zarządzanie nieruchomościami» Szybka naprawa rur bez wykopywania, wykuwania, brudu i hałasu »
Programy do zarządzania nieruchomościami Renowacja rur
Jednym z czynników decydujących o sukcesie zarządcy nieruchomości stają się trzy kolejne: kontrola, kontrola i jeszcze raz kontrola. A tę zapewnia dobre oprogramowanie(...) czytaj dalej » Renowacja systemów kanalizacji technologią Relining bez konieczności wymiany rur tradycyjną metodą. Sprawdź jak łatwo i bezinwazyjnie przeprowadzić remont (...) czytaj dalej»

Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »

Psy siedzące, jak pozbyć się psich odchodów z trawnika

Problem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Możemy pomóc właścicielom czworonogów (...) czytaj dalej»

Systemy detekcji gazu - to warto wiedzieć o wykrywaniu niebezpiecznych stężeń gazów »

wykrywanie gazu - czujnik gazu

Wybuchy metanu są szczególnie niebezpieczne w przestrzeniach zamkniętych. Ludzie zaczęli spotykać się z tego typu zagrożeniem od momentu rozpoczęcia pozyskiwania czytaj dalej»

Jak prawidłowo opomiarować i rozliczyć media»
Jaki wybrać ciepłomierz - przegląd ciepłomierzy »
Opomiarowanie i rozliczenie mediów Ciepłomierze mieszkaniowe - cena
Pobierz darmowego ebooka i dowiedz się m.in.  o obowiązkach opomiarowania budynków, o prawidłowym wyborze metody rozliczeń i jak zmniejszyć koszty...
czytaj dalej »
Goroący temat. Sprawdź, jaki wybrać ciepłomierz. Obecnie w nowych budynkach jest  już standardem opomiarowanie zużycia ciepła i ciepłej wody użytkowej… czytaj dalej »

Stwórz plan higieny dla firm sprzątających – w czym pomaga?

Harmonogram sprzątania klatki schodowej

Zarządzanie firmą sprzątającą to połączenie czasu pracy, skalkulowanego adekwatnie do kosztów, ze sprostaniem wymaganiom... czytaj dalej»

Chcesz kupić mieszkanie? Sprawdź, co wpływa na jego wartość »

Chcesz kupić mieszkanie? Sprawdź, co wpływa na jego wartość

Kupno mieszkania to bez wątpienia jedna z ważniejszych decyzji w życiu. Dlatego też warto dobrze przemyśleć...... czytaj dalej»

Wyszukiwarka Forum

Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

10/2017

Aktualny numer:

Administrator 10/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - Krajowy Zasób Nieruchomości
  • - Akceleracja zmian w przepisach o spółdzielniach
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 14145|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl