Czy są dobre?

Autor: kasia35  |  13.09.2017, 12:42  |  8
Autor:
kasia35
kasia35
Napisano w dniu:
13.09.2017, 12:42
Czy są dobre?
Hej. czy ceramiczne dachówki Braas z tej strony https://polskiecentrumdachowe.pl/produkty/dachowki/ są naprawdę tak dobre, jak mówi cena, czy nie powinniśmy się tym sugerować? Bo chcemy wyremontować dom tak, by nikt nie musiał tego robić przez jak najduższy czas.

Ostatnia edycja: 17.09.2017, 22:52 przez kasia35. Ilość zmian: 1.
Freddy
Freddy
Napisano w dniu:
20.09.2017, 08:50
Czy są dobre?
Kupowałem od nich i muszę przyznać, że są dobre. Ja nie narzekam, wydaje mi się że są naprawde solidne.
___
Kuźnia Treści copywriting

Toshikalu
Toshikalu
Napisano w dniu:
05.10.2017, 10:59
Czy są dobre?
To prawda, jest to naprawde solidne.

Dymitris
Dymitris
Napisano w dniu:
11.10.2017, 15:20
Czy są dobre?
Ja często kupuje i zawsze jestem zadowolony. Dlatego polecam każdemu skorzystac.
____
http://www.jio.pl/

Teofil99
Teofil99
Napisano w dniu:
23.10.2017, 17:01
Czy są dobre?
Według mnie sa bardzo dobre !
---
Look here

Zenon324
Zenon324
Napisano w dniu:
24.10.2017, 09:11
Czy są dobre?
Właśnie też się zastanawiam czy jest to dobre. Ale widze, że ludzie polecają.
___
klinikarehabilitacji.pl - Czym jest kaszak i jak z nim walczyć?

Fuksja89
Fuksja89
Napisano w dniu:
20.11.2017, 09:29
Czy są dobre?
Mam takie u siebie w domu i jeszcze nie szwankują Wink 

----------------
Warto zobaczyć 

olaola54
olaola54
Napisano w dniu:
19.12.2017, 14:02
Czy są dobre?
mam juz jakis czas (ze 2 lata) i poki co bez zazutu 

« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie

Bezpłatne szkolenie dla zarządców i administratorów nieruchomości »

Bezpłatne szkolenie dla zarządców i administratorów nieruchomości

Zobacz jak to możliwe - poczta tradycyjna przez internet? Teraz to możliwe napiszesz list, kupisz spersonalizowane znaczki i wyślesz (...) czytaj dalej »

Jak zmniejszyć koszty wysyłania listów i paczek w procesie zarządzania nieruchmościami »

Wentylacja hybrydowa

Szeroko stosowany system wentylacji naturalnej od dawna zakorzeniony w naszym budownictwie ma szereg zalet, ma jednak również i wady. (...) czytaj dalej »

Jak podnieść wartość nieruchomości? Przygotowanie i realizacja projektów inwestycyjnych »
Jak podnieść wartość nieruchomości? Projekty i inwestycje
Zobacz, jak połączono zarządzanie, administrowanie, współpracę, doradztwo i pomoc techniczną w jeden organizm dzięki, któremu zyskuje (...) czytaj dalej » Szczegółowy zakres czynności realizowanych w ramach umowy o zarządzanie nieruchomościami każdorazowo podlega negocjacjom i jest dopasowywany do specyficznych (...) czytaj dalej »

Jak zabezpieczyć śliskie schody w nieruchomośc»

Schody śliskie zabezpieczenia

Zabezpieczenia antypoślizgowe- sztandarowe produkty chroniące przed poślizgnięciem... czytaj dalej »

Od czego zależy wysokość ubezpieczenia samochodu? Zarządca kontra zima – kto wygra?
Od czego zależy wysokość ubezpieczenia samochodu Sople na dachu
Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej (OC) pojazdów mechanicznych jest obowiązkowym typem polisy(...) czytaj dalej » Zima zwykle kojarzy nam się ze wspaniałym okresem związanym ze świętami, kolędami, choinką, (...) czytaj dalej »

Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »

Psy siedzące, jak pozbyć się psich odchodów z trawnika

Problem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Możemy pomóc właścicielom czworonogów (...) czytaj dalej »

Jak prowadzić korespondencję w procesie zarządzania nieruchomościami»
Jak tanio zrobić renowację posadzki w budynku»
Obieg korespondencji w procesie zarządzania nieruchmościami renowacja posadzek w budynku mieszkalnym
Wysyłka korespondencji związanej z zarządzaną nieruchomością to obowiązek uciążliwy dla wielu administratorów. Zobacz jak zaoszczędzić czas i pieniądze na wysyłce dokumentów?...
czytaj dalej »
Relatywnie niskie koszty remontu posadzki oraz niewielka uciążliwość prac remontowych dla mieszkańców… czytaj dalej »

Modernizacja z energooszczędnością w tle »

Energooszczedność nieruchomości

Modernizacji w budynkach w Chrzanowie sprzyja oszczędzaniu energii... czytaj dalej »

Wyszukiwarka Forum

Co jest ważne w pracy zarządcy?
Zapisz się na bezpłatny newsletter!
Najnowsze informacje na Twoją skrzynkę:
ADMIREO ADMIREO Admireo to nowoczesny i funkcjonalny system do kompleksowego zarządzania nieruchomościami online. System działa w modelu SaaS i w...

Produkty i technologie

12/2017

Aktualny numer:

Administrator 12/2017
W miesięczniku m.in.:
  • - KZN a własność lokali
  • - By nie było miejsc bez duszy
Zobacz szczegóły

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 14473|Ocena: 3.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl