CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 9/2018

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Jak łatwo naprawić dach pokryty papą?» ‎
http://a001.administrator24.info/weber-hydroizolacje-bitumiczne/▲
Po zimie na dachach płaskich pokrytych papą mogą się pojawić widoczne pęknięcia, rysy czy pęcherze powietrza. Czy można naprawić mniejsze i większe...
Kategorie: naprawa dachu, dachy płaskie, powłoka uszczelniająca weber, papa dachowa, punktowa naprawa dachu

Dbanie o samochód

Autor: marcelii94  |  25.07.2019, 15:06  |  13
Autor:
marcelii94
marcelii94
Napisano w dniu:
25.07.2019, 15:06
Dbanie o samochód
Ostanio jechaliśmy z żoną na działkę naszym autkiem z małą przyczepką na potrzebne rzeczy przy przekopywaniu ogródka. W trasie uderzył w nas (głównie przyczepkę) rozpędzony jegomość. Przez co musiałem kupić nowe światła do przyczepki, moje pytanie jest nastepujące.. Czy mogę obarczyć go kosztem kupna i wymiany? Dostałem od niego 200 zł i numer telefonu a całość wyszła mnie ponad 300, powinnieniem się upominać?
 
adam1982
adam1982
Napisano w dniu:
04.08.2019, 22:29
Dbanie o samochód
ja nawet poleruję lakier co jakiś czas
 
Bartek_G
Bartek_G
Napisano w dniu:
19.08.2019, 11:58
Dbanie o samochód
też dbam o samochód. Ostatnio zabezpieczałem skorodowane śruby. Dobrze, że znalazłem taki artykuł o tym, bo przynajmniej wiedziałem jak się doi tego zabrać.
 
Nemezjusz4
Nemezjusz4
Napisano w dniu:
19.08.2019, 20:54
Dbanie o samochód
Poprzez dbanie o samochód rozumiem rutynowe kontrole u mechanika lub stacji ASO (nawet te profilaktyczne) i utrzymywanie czystości auta. W przypadku tego ostatniego przynajmniej raz w miesiącu staram się podjechać na samoobsługową myjnię bezdotykową http://mtautomatic.pl. Mają bardzo dobrą technologię i ceny adekwatne do jakości mycia. Ich punkty działają przez cały rok, więc nie zaglądam tam tylko wiosną i latem.  
 
admin19921
admin19921
Napisano w dniu:
22.08.2019, 10:38
Dbanie o samochód
W zadbaniu o własne cztery kółka z pewnością pomoże serwis samochodowy http://autoservis.olsztyn.pl z Olsztyna. Warsztat ten od lat cieszy się świetną renomą i czyni cuda z autami swoich klientów. 
 
leon_ess
leon_ess
Napisano w dniu:
23.08.2019, 22:12
Dbanie o samochód
Dla mnie samochód jest oczkiem w głowie, dbam o niego jak o nic innego
 
Izak
Izak
Napisano w dniu:
27.08.2019, 13:51
Dbanie o samochód
Skoro masz jego numer o zadzwoń, zawsze jest szansa, że zwrócą ci się koszty naprawy.
 
wojo100
wojo100
Napisano w dniu:
16.10.2019, 16:53
Dbanie o samochód
Ja o swoje BMW bardzo dbam, od kiedy je zakupiłem kilka lat temu w salonie Bawaria Motors w Gdańsku wiem że to najlepsze auto jakie miałem. A oferta jaką mi przedstawili była bardzo atrakcyjna, dlatego zddecydowałem się w ten sam dzień. No i był do dobry wybór, auto marzenie.
 
Jarreczek1
Jarreczek1
Napisano w dniu:
27.10.2019, 22:59
Dbanie o samochód
Najlepiej skonsultować z jakimś znajomym
 
kuga
kuga
Napisano w dniu:
02.11.2019, 09:57
Dbanie o samochód
Ważne jest też to, aby dbać o regularną wymianę pewnych części w samochodzie. Jest to między innymi filtr kabinowy. Polecam więc artykuł http://holowanie.i-poznan.pl/co-powinienes-wiedziec-o-filtrze-kabinowym/ . Warto wiedzieć takie rzeczy.
 
Kuba262
Kuba262
Napisano w dniu:
19.11.2019, 12:03
Dbanie o samochód
Ja ostatnio musiałem dać samochód do blacharza bo pojawiały się na nim ogniska rdzy, dokładnie tak jak tu jest napisane: https://iparts.bcz.com/2018/10/24/jakosc-blach-w-oplu-astrze/ Teraz wygląda całkiem inaczej
 
mpire
mpire
Napisano w dniu:
16.12.2019, 20:52
Dbanie o samochód
Ja dbam o mój samochód stosując kosmetyki samochodowe dobrej jakości, a zamawiam  je internetowo tutaj https://motopiema.pl/ w tym sklepie który wam polecam. Wybór mają duży, ceny niskie, szybko wysyłają zamówienia. No i obsługa jest pomocna jak będziecie czegoś potrzebować. Sami zobaczcie ich ofertę.
 
bhuel
bhuel
Napisano w dniu:
20.12.2019, 22:20
Dbanie o samochód
Myślę, że każdy samochód reaguje inaczej na "opiekę" i trzeba go dobrze wyczuć jak ze sprzęgłem jeśli chodzi o jego zapotrzebowanie. Mój na przykład dużo lepiej działa z dodatkowym zbiornikiem paliwa


________
producent zbiorników paliwa
 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Jak zyskać zaufanie mieszkańców spółdzielni i obniżyć koszty ciepła o 10%?

Wzroszt cen za ogrzewanieDzięki inicjatywom mieszkańców spółdzielni temat wzrostu cen ciepła nie schodzi z pierwszych stron gazet. Opłaty za ciepło rosną z roku na rok i dla niektórych rodzin stały się... Czytam więcej »


Ogrzewanie podłogowe - ile to kosztuje?

Zainteresowanie pożyczką termomodernizacyjną Alior Banku coraz większe...

ogrzewanie podłogowe termomodernizacja
Dla zdecydowanej większości użytkowników grzejniki kojarzą się z białą plamą widniejącą pod oknem. Taki obowiązywał dotychczas standard. Obecnie inwestorzy dążą do tego, by ten stały w naszej strefie klimatycznej element wyposażenia był jak najmniej widoczny... czytam więcej »

Wśród pożyczkobiorców przeważają wspólnoty mieszkaniowe. Do tej pory wszystkie złożone wnioski uzyskały finansowanie. Zaletami  ... czytam więcej»


Segregujesz odpady? Dzięki temu możesz wygrać cenne nagrody »

Segregowanie odpadówZobacz, co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie i powalczyć o cenne nagrody... Czytam więcej »


Pożar nieruchomości? Jak zabezpieczać obiekty użytkowe? »

Wytrzymałe i estetyczne donice na osiedla - które wybrać?

Pożar budynku Donice z betonu architektonicznego
Systemy wentylacji pożarowej są bardzo ważnym elementem ochrony przeciwpożarowej obiektów użytkowych. W zabezpieczanych pomieszczeniach i (...) czytam dalej »

Zobacz właściwości róźnych składników z których wykonane są donice betonowe charakteryzujące się przede wszystkim trwałością i wyglądem... czytam więcej»


Czy dla spółdzielni i wspólnot gaz może być tańszy?

Gaz dla wspólnotCzy w sytuacji gdy ceny gazu idą w górę, masz pewność, że Twoje stawki nie wzrosną w trakcie trwania... zobacz więcej »


Zarządco, przygotuj nieruchomość na zimę »

Problem z odczytem wodomierzy - "nie mogę zastać mieszkańców "

Śnieg na dachu nieruchomości odczyt liczników wody
Zgodnie z ludową mądrością – lepiej jest zapobiegać niż naprawiać skutki zimowych uszkodzeń. Mimo że do zimy zostało jeszcze trochę czasu, warto zrobić ... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Na szczęście możemy sobie pomóc , dzięki czemu znacznie przyspieszymy ... chcę wiedzieć jak»


Jaki wybrać system do zarządzania dla wspólnot i spódzielni mieszkaniowych? »

system do zarządzania nieruchomościamiNiezwykle elastyczny sposób kreowania opisu zasobów, zarówno w części finansowo-księgowej jak i technicznej, uniwersalny sposób rozliczania mediów, automatyczne rozliczanie kosztów dla każdego składnika obciążeń lokalu... Czytam więcej »


Renowacja czy wymiana posadzek? Jak najszybciej i najtaniej?
Jak monitorować zestawy do podnoszenia ciśnienia wody»
Naprawa posadzek w budynku Aplikacja do monitoringu i sterowania pompami
Dzięki swojej budowie posadzki lastryko, niezależnie od wieku oraz stopnia zużycia, praktycznie zawsze poddaje się renowacji, podczas której uzyskuje się całkowicie... czytam więcej» Aplikacja do monitoringu i sterowania zestawami podnoszenia ciśnienia to bezpieczny system oparty na internecie do monitorowania i zarządzania instalacjami pompowymi w spółdzielniach mieszkaniowych, firm zarządzających... czytam dalej »

Dlaczego detektory gazów pełnią tak ważną rolę w wentylacji pomieszczeń zamkniętych?
Dlaczego opłaca się zasilać budynek gazem LPG? »
Detektory gazów w garażach podziemnych Ogrzewanie gazem plynnym
Mikroprocesorowe, elektrochemiczne detektory DE-TOX służą do ciągłej kontroli stężenia poziomu tlenku węgla w garażach podziemnych, nadziemnych, kanałach rewizyjnych, przejazdach, tunelach i innych zamkniętych obiektach, w których istnieje ryzyko powstania nadmiernego stężenia trującego gazu. ... czytam więcej » Twoje osiedle nie ma dostępu do gazu ziemnego? Wybierz sieć gazową zasilaną gazem płynnym:
- możliwość dofinansowania inwestycji
- indywidualne rozliczanie za zużyty gaz dla każdego lokalu
- bezobsługowe i czyste paliwo do ogrzewania, c.w.u. i gotowania...
Chcę wiedzieć ile to kosztuje»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami - Interaktywna Administracja Nieruchomości»

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Jak dobrze opomiarować i rozliczyć media»
Ocieplenie budynku - na co zwrócić uwagę?
Oze-spoldzielnia Ocieplenie styropianem
W uzyskaniu oszczędności bardzo pomagają wszelkie narzędzia służące do pomiaru zużycia mediów: wody czy ciepła. Widząc, ile ich zużywają mieszkańcy, możemy lepiej(...) czytaj dalej »

Do ocieplania budynków nowych, jak i remontowanych, najczęściej stosowany jest system ETICS (ang. External Thermal Insulation Composite System) – czyli złożony(...) czytam dalej »


Plac zabaw na osiedlu - zrób najfajniesze miejsce dla młodych mieszkańców »

plac zabaw

Plac zabaw na nieruchomości wspólnej powinien służyć zaspokajaniu potrzeb członków wspólnoty związanych z odpoczynkiem, rekreacją (...) Czytam więcej »


Produkty DuroDACH

    DuroDACH-S
    DuroDACH TOP-S
    DuroTRANS
    DuroDACH D
    DuroDACH R
    DuroFLEX
    DuroGRUNT 2K
    DuroGRUNT
    DuroTAPE
    DuroNET
    DuroFAST
    DuroLASTIK

Uszczelnianie dachu

Skuteczne uszczelnienie dachu jest zadaniem kluczowym dla zapewnienia ochrony budynku przed niszczącym działaniem warunków atmosferycznych. W naszej ofercie mamy proste i skuteczne rozwiązania dla prawie każdego rodzaju dachu, w tym pokrytych papą termozgrzewalną bądź asfaltową, gontem bitumicznym
Dodaj komentarz
Nie jesteś zalogowany - zaloguj się lub załóż konto. Dzięki temu uzysksz możliwość obserwowania swoich komentarzy oraz dostęp do treści i możliwości dostępnych tylko dla zarejestrowanych użytkowników portalu Administrator24.info... dowiedz się więcej »

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY PORADNIK
"Opomiarowanie i rozliczenie mediów"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...
12/2019

Aktualny numer:

Administrator 12/2019
W miesięczniku m.in.:
  • - Inwestycje w spółdzielniach mieszkaniowych – debata
  • - Wieczyste na własność – w orzecznictwie
Zobacz szczegóły

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 17989|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 11265|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 10838|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl