CZYTELNIKU!

Pobierz pełny numer miesięcznika Administrator 5/2019

WYDANIE BEZPŁATNE - ZAREJESTRUJ konto w portalu

Przypominamy: Wilo wyszło z inicjatywą nieodpłatnego usuwania awarii w zakresie urządzeń Wilo w szpitalach? ‎
http://a001.administrator24.info/wilo-pomoc-szpitalom▲
Na początku wybuchu epidemii pisaliśmy o akcji Wilo „#pomagamszpitalom”, dzisiaj chcemy pochwalić to przedsięwzięcie, bo niewątpliwie można mówić o...
Kategorie: pompy, hydrofory, koronawirus, epidemia, ogrzewanie, podwyższanie ciśnienia wody

Piękny ogród i nie tylko

Autor: mikra5  |  23.10.2019, 14:18  |  14
Autor:
mikra5
mikra5
Napisano w dniu:
23.10.2019, 14:18
Piękny ogród i nie tylko
Stworzenie ogrodu, który będzie spełnia określone warunki jest zadaniem wymagającym. Coraz więcej osób decyduje się na działania bardziej wymagające, aby spełnić swoje marzenia. Jedną z metod jest korzystanie z nawozu przedsiewnego ktory świetnie sprawdzi się w warunkach bardziej wymagających.
 
Jarreczek1
Jarreczek1
Napisano w dniu:
27.10.2019, 22:52
Piękny ogród i nie tylko
Zgadzam się w pełni
 
enka2
enka2
Napisano w dniu:
08.11.2019, 21:47
Piękny ogród i nie tylko
Na pewno warto zaopatrzyć się w takie https://mtdsklep.pl/nozyce-do-zywoplotu.html nożyce do żywopłotu. W przeciwnym wypadku nie uda nam się go poskromić. Odpowiednia pielęgnacja jest bowiem bardzo istotna. Wiele osób niestety o tym zapomina. Trzeba robić to regularnie, aby wszystko wyglądało naprawdę pięknie. 
 
Elka084
Elka084
Napisano w dniu:
26.11.2019, 22:54
Piękny ogród i nie tylko
Z pewnością we własny ogród trzeba włożyć mnóstwo pracy, żeby zadbać o to, aby rośliny przynosiły plony oraz odpowiednio się rozwijały. Niezależnie czy to bęzie ogromne pole czy mniejszy ogródek domowy, wszystkie rośliny wymagają odpowiedniego nawożenia. Różne rodzaje nawozów dedykowane do konkretnych rodzajów roślin możecie znaleźć tutaj - https://www.dr-green.pl/sklep Bez tego niestety warzywa nie będą rosły zbyt bujnie.
 
em_hubert_em
em_hubert_em
Napisano w dniu:
20.12.2019, 01:19
Piękny ogród i nie tylko
Mój ogród przeszedł metamorfozę pod okiem projektanta
 
mpire
mpire
Napisano w dniu:
16.01.2020, 18:29
Piękny ogród i nie tylko
Powiem wam że właśnie poszukuję stołu do mojego ogrodu, znalazłem taką https://oltre.pl/stoly-ogrodowe-technorattan ofertęna stoły z technorattanu. Czytam że materiał ten jest odporny na mrozy, deszcze, wysokie temperatury. Czyli idealny na meble ogrodowe, macie takie w swoich ogrodach?
 
kuga
kuga
Napisano w dniu:
07.02.2020, 13:23
Piękny ogród i nie tylko
Ja bardzo lubię przygotowywać posiłki w ogrodzie. Aby nie biegać ciągle do domu po produkty, postanowiłam zakupić takie urządzenie jak chłodziarka Ofyr z drewna teak: https://ogrodolandia.pl/chlodziarka-ofyr-z-drewna-teak . Sądzę, że jest to bardzo praktyczne rozwiązanie. Niedługo zacznie się sezon i wtedy przetestuję Wink
 
MaryAnn84
MaryAnn84
Napisano w dniu:
11.02.2020, 21:40
Piękny ogród i nie tylko
To co na pewno jest bardzo przydatne w ogrodzie to huśtawka ogrodowa metalowa. Nie ma to jak relaks po całym dniu pracy na świeżym powietrzu. To zarówno będzie fajny gadżet i dla dzieci jak i dla dorosłych.  
 
marcelii94
marcelii94
Napisano w dniu:
13.03.2020, 14:44
Piękny ogród i nie tylko
Jeśli chcecie mieć piękny ogród to polecam usługi ogrodnicze poznań, potrafią odmienić najbardziej zapuszczony teren w bajkowy ogród Wink 
 
olieg25
olieg25
Napisano w dniu:
23.03.2020, 00:25
Piękny ogród i nie tylko
Zazdroszczę sąsiadowi takiej ręki do ogrodnictwa, moje rośliny nie wyglądają w połowie tak dobrze jak jego
 
wojo100
wojo100
Napisano w dniu:
09.04.2020, 16:55
Piękny ogród i nie tylko
W pięknym ogrodzie warto jest mieć stylowe i solidne meble, tutaj https://gardenspace.pl/lezanka-ogrodowa możecie zobaczyć ładną leżankę, w dobrej cenie. To znany i ceniony w branży producent mebli ogrodowych, rodzinna firma z dużym doświadczeniem. Sami zobaczcie ofertę.
 
kuga
kuga
Napisano w dniu:
01.05.2020, 13:01
Piękny ogród i nie tylko
Aranżację ogrodu warto zlecić fachowcom. Bardzo dobrym rozwiązaniem będzie na przykład profesjonalne brukarstwo Wrocław BRUK-GARDEN: https://brukgarden.pl/ . Specjalizują się także w aranżacji terenów zieleni.
 
stella
stella
Napisano w dniu:
12.06.2020, 18:53
Piękny ogród i nie tylko
Każdy ogród jest piękny i co fajne, można go cały czas urozmaicać o różnorodne dodatki. Mnie chociażby bardzo podobają się oczka wodne w ogrodzie, dodają one niesamowitego zarysu.  W sumie jak sprawdzałam ostatnio stronę https://www.plantica.pl/oczko-wodne/ to nawet artykuły do jego budowy nie są drogie.
 
kitka
kitka
Napisano w dniu:
25.06.2020, 09:46
Piękny ogród i nie tylko
Letni spacer boso po idealnie skoszonym trawniku, to coś o czym marzy większość z nas. Ja niestety nie względu na pracę, nie mam czasu na koszenie, dlatego zdecydowałam się na skorzystanie z usług firmy http://www.zielone-studio.pl/robot-koszacy/ która zamontowała w moim ogrodzie robota koszącego. Dzięki w pełni automatycznemu koszeniu mogę cieszyć się doskonałym, zielonym trawnikiem i dużą ilością wolnego czasu. 
 
« Wróć do listy wątków

Wybrane dla Ciebie


Rozwiązania, które pomogą Ci utrzymać porządek wokół nieruchomości»

Porządek wokół nieruchomościSprawne działanie urządzeń do utrzymania porządku wokół i wewnątrz elewacji to połowa sukcesu. Do tego dochodzi wydajność, energooszczędność i... Czytam więcej »


Jaki piec (kocioł) gazowy wybrać? »

Zdalne sterowanie i regulowanie zestawami do podnoszenia ciśnienia wody »

kociol gazowy kondensacyjny w kuchni poradnik doboru pomp
Właśnie jesteś na etapie wyboru kotła do budynku lub domu i im więcej czytasz tym mniej wiesz? Poznaj kotły kondensacyjne. Oszczędność i... Chcę wiedzieć »

W sieciach i instalacjach wodociągowych trzeba pogodzić dwa sprzeczne interesy – zapewnienie odpowiedniego ciśnienia wody w każdym ich punkcie i energooszczędną eksploatację. Z pomocą... czytam więcej »


Czy place zabaw wracają? Zobacz, jak rozbudować plac zabaw na osiedlu! »

Place zabaw na osiedluPlac zabaw to ważny punkt osiedla, szczególnie ważny dla najmłodszych mieszkańców i ich rodziców. Tutaj zawiązują się przyjaźnie, toczą się rywalizacje, powstają nowe historie i... Czytam więcej »


Co postawić zamiast wiaty śmietnikowej?

Wiaty śmietnikoweBiorąc pod uwagę aspekty estetyczne – wiaty pozostawiają wiele do życzenia, widok przepełnionych i brudnych śmietników budzi odrazę... Czytam więcej »


Czy warto zainwestować w pompy ciepła?

Dobudowa windy w bloku - ile to kosztuje?

pompy cieplne Brak windy w budynku
Pompy ciepła to rozwiązanie coraz częściej stosowane w budownictwie wielorodzinnym. Ich fenomen polega na tym, że wykorzystując energię odnawialną skumulowaną w powietrzu, gruncie czy wodach gruntowych, prowadzą do... Czytam więcej »

Z powodzeniem sprawdzają się w budynkach mieszkalnych, hotelach, obiektach publicznych, budynkach przemysłowych i sportowych. Wszystkie "windy" od udźwigu... czytam więcej»


Jaki wybrać ciepłomierz?

Zimne kaloryferyCiepłomierz zlicza zużytą energię cieplną, a jego wskazania stanowią podstawę rozliczeń odbiorcy energii z dostawcą. Współczesne ciepłomierze posiadają niewielkie rozmiary i...... Czytam więcej »


Dezynfekcja termiczna instalacji - co zastosować i jak zabezpieczyć instalację wodną?

Czym wyczyścić części wspólne i elewację nieruchomości? »

dezynfekcja wody w instalacji Czyszczenie części wspólnych
Często mówimy „woda to życie”, ale woda w pewnych warunkach może również nieść ze sobą niebezpieczeństwo dla naszego zdrowia... czytam dalej »

Sprawne działanie urządzeń do utrzymania porządku wokół i wewnątrz elewacji to połowa sukcesu. Do tego dochodzi wydajność, energooszczędność i... chcę wiedzieć więcej»


Jak wykorzystać energię cieplną przyrody?

Pompy ciepła ogrzewanie z naturąEnergia odnawialna jest bezpłatnym i niewyczerpalnym źródłem energii, a pompy ciepła są wspaniałym rozwiązaniem, by je efektywnie wykorzystywać. W ten sposób można być nie tylko bardziej niezależnym, ale także... zobacz, jakie rozwiązanie wybrać  »


Kotły gazowe - jakie wybrać i na co zwrócić uwagę?

Jak odczytać liczniki u mieszkańców podczas epidemii koronawirusa?

Ciepła woda użytkowa odczyt liczników wody

Gazowe kotły kondensacyjne to wysokiej klasy urządzenia przeznaczone zarówno do instalacji c.o. jak i do przygotowania c.w.u. Kotły te nadają się zarówno do... Czytam więcej »

Jak ciężko jest wykonać odczyt licznika zużycia mediów wie tylko zarządca i osoby do tego wyznaczone. Z pomocą przychodzą liczniki z odczytem radiowym i ... chcę wiedzieć jak »


Jaki wybrać program do zarządzania nieruchomościami?

Programy do zarządzania nieruchomościamiDynamiczny postęp w technologii komputerowej i infor­matyce spowodował, że komputer z odpowiednim opro­gramowaniem stał się podstawowym narzędziem pracy prak­tycznie każdego zarządcy nieruchomości... Czytam więcej »


System detekcji gazów w garażach i parkingach podziemnych »
Programy wspomagające pracę zarządców nieruchomości - podpowiadamy co wybrać »
Detektory gazów w garażach Program dla zarzadcy
Garaże są narażone nie tylko na pożary, ale też na wzrost stężenia substancji szkodliwych ze spalin oraz wycieki paliwa gazowego... czytam więcej » Koronawirus, który opanował niemal cały świat, zmusza rządzących do wprowadzania pewnych restrykcji. Firmy, instytucje, organizacje zaczynają funkcjonować jakby na nowych zasadach. Część firm postawiła... czytam dalej »

Oto sposób na monitoring budynku lub osiedla?
Gdzie ubiegać się o pożyczkę termomodernizacyjną? »
monitoring osiedla i budynku pożyczka termomodernizacyjna
Czy obecnie ochrona jest skuteczna? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Z jednej strony w sektorze ochrony pracuje więcej ludzi niż w policji, wojsku i straży miejskiej razem... czytam więcej » Preferencyjne finansowanie modernizacji energetycznej wielorodzinnych budynków... zobacz przewidywane koszty pożyczki»

Gdzie szukać profesjonalnej pomocy w zarządzaniu nieruchomościami?

Dobry Zarządca nieruchomości - opinie

Zarządca przecież odpowiada za funkcjonowanie nieruchomości, za wszystkie sprawy techniczne, formalne, i komunikacyjne. Aby czynić to efektywnie (...) Czytam więcej »


Zabezpieczenie garażu przed czadem i gazem LPG »
Jak pozbyć się problemu psich odchodów z trawnika »
parkingi wielopoziomowe Sprzątanie po psie
Nowoczesne budynki o wysokim standardzie to obiekty z wbudowanymi garażami. Ze względu na konieczność zapewnienia ich odpowiedniej wentylacji, co jest regulowane w Rozporządzeniu w sprawie warunków technicznych... czytaj dalej »

Oroblem zanieczyszczonych przez psy trawników dotyczy wielu osiedli. Jak możemy pomóc właścicielom czworonogów(...) czytam dalej »Ekspert Budowlany - zlecenia

6/2020

Aktualny numer:

Administrator 6/2020
W miesięczniku m.in.:
  • - Rozliczanie fundusz remontowego
  • - Przeglądy techniczne po nowemu
Zobacz szczegóły

Wyszukiwarka Forum

Bezpłatny newsletter

masz wiadomość

 

Mamy dla Ciebie prezent

zapisz się na newsletter i otrzymuj
na bieżąco informacje
o nowościach naszego portalu,
a w prezencie otrzymasz

BEZPŁATNY numer "Administrator i Menedżer Nieruchomości"

Zapisuję się na newsletter

Jeżeli właściciele lokali przeznaczyli środki zgromadzone na funduszu remontowym na inny cel niż wcześniej deklarowany:
SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT - Nowoczesna naprawa rur kanalizacyjnych SZOTT to firma zajmująca się renowacją rur kanalizacyjnych metodą natryskową. Oferujemy także monitoring, czyszczenie, udrażnianie...

Produkty i technologie

Porady eksperta (video)

Wyświetleń: 19237|Ocena: 3.0
Wyświetleń: 12605|Ocena: 1.5
Wyświetleń: 11736|Ocena: 1.0
Dom Wydawniczy MEDIUM Rzetelna Firma
Copyright © 2011 - 2012 Grupa MEDIUM Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa, nr KRS: 0000537655. Wszelkie prawa w tym Autora, Wydawcy i Producenta bazy danych zastrzeżone. Jakiekolwiek dalsze rozpowszechnianie artykułów zabronione. Korzystanie z serwisu i zamieszczonych w nim utworów i danych wyłącznie na zasadach określonych w Zasadach korzystania z serwisu.
realizacja i CMS: omnia.pl